כתב נושא: מקרה אונס מזעזע שבוצע על ידי שלושה כושים באישה פינית.  (נקרא 5519 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הנה תרגום לעברית מהודעה שחבר בפורום רומני, בן הקהילה הרומנית בפינלנד, כתב על מקרה אונס מזעזע ששלושה מהגרים כושים מקונגו ביצעו באישה פינית בת 25:

"בחודש יולי 2005 בעיר אואולו (Oulu) שבצפון פינלנד, שלושה שחורים, מהגרים מקונגו, ביצעו אונס קבוצתי באישה פינית צעירה בת 25, וביצעו בה פיסטולה באמצעות מספריים. פיסטולה היא קרע שנוצר בעור שבין איבר המין לפי הטבעת כתוצאה מפגיעה או מלידה, וזה אומר שהיא תיאלץ ללבוש חיתולים אם הרופאים לא יוכלו לתקן זאת בניתוח, ובהרבה מקרים זה בלתי ניתן לתיקון. קורבנות רבים של אונס מסוג זה בקונגו נאלצות ללבוש שקיות ניילון לשארית חייהן. הקופים האלה לא רק השחיתו את נשמתה של האישה הזאת, הם גם השחיתו את האיברים הכי מוצנעים בגופה והשאירו אותה עם בעיות נפשיות ופיסיות בלתי הפיכות."

"כל אחד מהאנסים נשפט לארבע שנות מאסר וחוייב לשלם לקורבן 18,750 יורו פיצויים. ארבע שנות מאסר הן כלום לעומת מה שהם היו צריכים לקבל. אני הייתי מעניש אותם באותה דרך שבה ולאד צפש" (ולאד המשפד - נסיך ולאכיה, רומניה של אז, שהנהיג את המלחמה בעות'מנים במאה ה-15 ועליו מבוסס הספר דרקולה) "נהג להעניש את הרוצחים התורכים שבאו לכבוש את ארצינו." (אני לא אפרט מה הוא עשה להם, זה ממש לא המקום לדבר על זה.)

"הם אנסו שתי נשים נוספות באותה עיר פינית לפני כן. הם תקפו נשים שחיכו לבדן בתחנות אוטובוס, היכו אותן בראשן באמצעות חפץ כבד ומשכו אותן למקום מסויים שבו הם אנסו אותן. הנשים האחרות היו ברות מזל, כי הן רק נאנסו ולא הושחתו באופן בלתי הפיך."

אני (לומינוס) לא מאמין שהסרטן הזה התפשט גם לפינלנד. תמיד חשבתי שפינלנד היא המדינה הסקנדינבית היחידהשתושביה לא צריכים להתמודד עם הסרטן הזה. מסתבר שטעיתי.

איך זה קשור לישראל?
כמה מאות פליטים מסודן נכנסים לישראל כל הזמן, וכפי שזה נראה, בשלב מסויים הממסד השמאלני-קיצוני-בולשביקי יתן להם בסוף תעודות זהות כחולות. אם זה מה שכושים נוצרים לא-מוסלמים מקונגו עשו לנשים פיניות בפינלנד, מה נראה לכם שכושים מוסלמים מסודן יעשו לנשים יהודיות בישראל?

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

השם-יישמור מה זה הרוע הזה? ? ? ?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
כשטיילתי בנורבגיה נכנסתי לשירותים ודיברתי בעברית בקול רם ואז מולי באו 7 גלוחי ראש בלונדינים והצדיעו לי במועל יד וצעקו הייל היטלר.יצאתי החוצה וקראתי לחברים שלי ואז הם ברחו הנאונאצים אז ראיתי שגם סקנדינביה מלאה בערבים,כושים,ניאונאצים וגם בפינלנד יש אותם.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
בפינלנד יש פחות כושים ומוסלמים מאשר בשאר מדינות סקנדינביה. בפינלנד יש כ-20,000 מוסלמים לעומת 800,000 מוסלמים בשוודיה ו-300,000 מוסלמים בנורווגיה, לכן מתרחשים פחות מקרי אונס, שוד ורצח בפינלנד מאשר בשאר ארצות סקנדינביה. לגבי ניאו-נאצים אני לא יודע. חלק גדול מהצעירים שמצטרפים לתנועות ניאו-נאציות הם צעירים שכנראה סבלו מ"שכניהם" המוסלמים או הכושים בעבר, או סתם אידיוטים חסרי ביטחון עצמי שמחפשים כוח, ונאציזם מזדהה עם "כוח הגזע הלבן". למרבה הצער אין לארגון JTF ולאף ארגון ימני נורמלי אחר את האמצעים הכלכליים להגיע לאותם אנשים שנפגעו מהכושים והמוסלמים.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
  הרוע הזה הוא האח התאום של הסרטן המוסלמי. האחד מבוסס על תרבות והשני על דת. אבל לשניהם אותה מטרה ושניהם מתפשטים בקצב מדאיג.

מנותק אבי 1

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הבוחר החליט ממשלת ימין
הקטע שהניאונאצים מוצאים כר פורה אצל בלונדים נורדים עם עיניים כחולות.800 אלף מוסלמים בשבדיה זה מפחיד ותראה מה קורה בצרפת ובאנגליה.
כשהסתובבתי בלונדון ובפריז נחרדתי ממש.
כמעט כל שחקני הכדורגל בנבחרת צרפת כושים או ערבים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
תודה על הדיווח, לומינוס.  התחזקות הלאומניות באירופה וחזרתן של זוועות מלחמת העולם השנייה הם רק עניין של זמן.  פשוטי העם האירופאים, שכעת סובלים מתוצאות מדיניות הגירה התאבדותית שכפו עליהם האליטות שלהם, לא ימשיכו להיות פראיירים לאורך זמן, ומתוך התסכול והיאוש יצמחו דמגוגים ומנהיגים שיבטיחו להמונים פתרונות סופיים לבעיה המוסלמית/כושית/ערבית, ומנהיגים אלו, במרוצת הזמן, יקבלו תמיכה מרוב האירופאים.  המוסלמים, כפי שמכנה אותם נץ, הם בקטריה מזוהמת, ימח שמם וזכרם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן