כתב נושא: סיפור קטן  (נקרא 1839 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
סיפור קטן
« ב- : מרץ 06, 2008, 03:01:10 »
יום אחד (סיפור שהיה לא מזמן) ישבתי ברכב יחד עם אבא שלי ודוד שלי, ודוד שלי שאל אותי בדרך אגב, אם היו בחירות היום, למי הייתי מצביע,
התשובה שלי הייתה: "בלית ברירה, לג'ון מקיין", אז הוא אמר לי: "התכוונתי לפה בארץ", תגובתי אז הייתה: "לזה בדיוק התכוונתי, לג'ון מקיין".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
סיפור קטן
« להגיב #1 ב- : מרץ 06, 2008, 08:31:02 »
אחח.. אדיר! :D כל-כך נכון..

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
סיפור קטן
« להגיב #2 ב- : מרץ 06, 2008, 10:21:46 »
לא הבנתי...
הסבר ישמח אותי ;)

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
סיפור קטן
« להגיב #3 ב- : מרץ 06, 2008, 10:49:50 »
לא הבנתי...
הסבר ישמח אותי ;)

צריך קצת להיכנס לעובי-הקורה של הפוליטיקה האמריקאית בשביל להבין.. ;) אם אתה בסדר עם אנגלית, צפה בתכניות של חיים באנגלית (יש קישור באתר-הבית באנגלית www.jtf.org מצד ימין למטה, ובפורום האנגלי www.jtf.org/e). שווה ביותר!
« עריכה אחרונה: מרץ 06, 2008, 10:57:26 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
סיפור קטן
« להגיב #4 ב- : מרץ 06, 2008, 10:51:49 »
  צריך קצת להיכנס לעובי-הקורה של הפוליטיקה האמריקאית בשביל להבין.. ;) אם אתה בסדר עם אנגלית, צפה בתכניות של חיים באנגלית (יש קישורים באתר באנגלית www.jtf.org). שווה ביותר!
לא משנה...
אין לי כח לשמוע חירבושים באנגילית :D

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
סיפור קטן
« להגיב #5 ב- : מרץ 06, 2008, 12:58:44 »
לא הבנתי...
הסבר ישמח אותי ;)
א.) ישראל היא לא מדינה עצמאית (כפי שכבר הוכחתי באופן מוחלט בפורום), ומדיניות החוץ שלה נקבעת אצל הדוד סם.

ב.) מדינת ישראל היא לא מדינה דמוקרטית (כפי שגם הוכחתי בפורום) כך שהמערכת הפוליטית שלה היא בלתי רלוונטית, וכי למה עליי להצביע למען מי שירכיב או שלא ירכיב את כת הבבונים המתקראת בטעות "ממשלת ישראל"?!

ג.) כפי שכבר אמרתי בעבר בפורום, יש לי אזרחות אמריקאית, כך שיש לי זכות הצבעה בשגרירות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.