כתב נושא: הנגבי לשדרות: אני מצפצף עליכם  (נקרא 1401 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
הנגבי לשדרות: אני מצפצף עליכם
« ב- : פברואר 29, 2008, 15:21:36 »
http://www.inn.co.il/News/News.aspx/172241

ח"כ הנגבי התנגד לחוק הסיוע לעסקים באזור נפגע לחימה. בעלי העסקים תהו על הסיבה להתנגדות. בתגובה אמר להם הנגבי: אני מצפצף עליכם.

מערכת ערוץ 7

בעלי העסקים בשדרות אומרים הבוקר (ו') כי הם חשים נבגדים לנוכח הציניות, כלשונם, בה פועלים חברי הכנסת. לדבריהם, ח"כים שהביעו תמיכה בתושבים הצביעו נגד החוק לפיו יוענק סיוע כלכלי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים באזור נפגע לחימה.

החוק אושר השבוע בכנסת בקריאה טרומית בניגוד לעמדת הממשלה, הצעת החוק אותה יזם ח"כ סילבן שלום (ליכוד), אושרה ברוב של 34 ח"כים. 22 ח"כים התנגדו להצעה.

מוביל המאבק המשפטי של בעלי העסקים בשדרות, עו"ד יוסף פנחס כהן, אמר בשיחה לכתב ערוץ 7 כי בעלי העסקים בשדרות מרגישים נבגדים מהממשלה ומחברי הכנסת שבה, "בכל יום באים לשדרות שרים וחכי"ם כדי לעודד אך שזה מגיע להצבעה בכנסת, הם מצביעים נגד החוק מול עיניהם של בעלי העסקים בשדרות. אם מישהו מחפש דוגמא בולטת לציניות כלפי תושבי שדרות מצא אותה השבוע במליאת הכנסת".

כהן מאוכזב מאוד מהתיחסותם של חלק נכבד של חברי הכנסת, "אנו מברכים את מי שתמך אך נמשיך ללות את החוק לקראיה שניה ושלישית ולפני כל הצבעה נסתכל לחכ"ים בעיניים".

מיד לאחר ההצבעה פגשו נציגי בעלי העסקים את ח"כ צחי הנגבי וביקשו לדעת מדוע הצביע נגד, הנגבי הגיב "אני מצפצץ עליכם". תושבי שדרות נשארו המומים לנוכח דברים קשים אלו.

הח"כים שהצביעו נגד החוק הם: יו"ר הכנסת, דליה איציק (עבודה), שרת החוץ, ציפי לבני (קדימה), השר חיים רמון (קדימה), שר הפנים, אבי דיכטר (קדימה) השר לאיכות הסביבה, גדעון עזרא (קדימה),שר הבריאות יעקב בניזרי (גימלאים), אפללו אלי (קדימה), יצחק זיו (גיל), אמירה דותן (קדימה), קולט אביטל (עבודה), יצחק וקנין (ש"ס), נדיה חיילו (עבודה), איתן כבל (עבודה), מנחם בן ששון (קדימה), יו"ר ועדת חוץ וביטחון,צחי הנגבי (קדימה), אמנון כהן (ש"ס), יוחנן פלסנר (קדימה), מיכאל נודלמן (קדימה), שנלר עותניאל (קדימה), שלום שמחון (עבודה), שלמה מולה (קדימה), אלחנן גלזר(גיל).
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #1 ב- : מרץ 01, 2008, 18:59:17 »
בס"ד

איך הבן של גאולה כהן הפך לשמאלן?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #2 ב- : מרץ 01, 2008, 19:00:47 »
בס"ד

איך הבן של גאולה כהן הפך לשמאלן?
גאולה כהן גם לא ממש ימנית.
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2008, 19:01:55 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"