כתב נושא: חדש כאן:)  (נקרא 2972 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק זאב אמיתי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
חדש כאן:)
« ב- : פברואר 21, 2008, 22:54:25 »
אוקיי הרשו לי להציג את עצמי :coolsmiley:
קוראים לי יבגני,תיכוניסט, עליתי מבלרוס לפני 12 שנה ביחד עם משפחתי, יהודי גאה למשפחה יהודית גאה שלא התבוללה חס וחלילה, ימיני בדעות הפולטיות שלי וחושב שא"י היא של היהודים בלבד, והערבים מהווים איום על קיום הרוב היהודי בארץ ושהממשלה ברשותו של אולמרט היא אסון על העם היהודי.
כמו כן אני ממש מעריץ את מנהל הפורום חיים בן-פסח, לדעתי הוא אדם פשוט נפלא,הוא פשוט מורה דרך לעם היהודי, ולדעתי רק אם אנחנו נקשיב לו, תוכל לבוא הגאולה וא"י תשאר שלמה ותשאר של היהודים לעד.
הרשו לי גם לציין שמי שהביא אותי לפורום הוא matan ואני לא זוכר את הכינוי המדוייק שלו..אבל קראתי, ראיתי סרטונים ,וממש התרשמתי מחיים בן-פסח שלדעתי פשוט צדיק.
מקווה להנות כאן ולהפיק את המיטב וסוף סוף מצאתי לעצמי קבוצת אנשים עם דעות פוליטיות זהות לשלי!
« עריכה אחרונה: פברואר 21, 2008, 22:55:43 על ידי זאב אמיתי »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #1 ב- : פברואר 21, 2008, 23:01:02 »
על כולנו מוטלת מלאכת הקודש של הפצת שמו של האתר בקרב אחינו ואחיותינו.  בתור תיכוניסט, יש לך הזדמנות נפלאה ללמד את חבריך את האמת שלא מלמדים אתכם המורים שלכם, ולהחדיר בחבריך ערכים יהודיים ע"י הצגת דוגמה אישית חיובית.  ברוך הבא וישר כח!
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני....
« להגיב #2 ב- : פברואר 21, 2008, 23:11:56 »
ברוך הבא אחי תהנה בפורום ... ;D

דווקא עולים חדשים יודעים הכי טוב בקשר לישראל ארץ ישראל תעשיה המונית ליצור שמאלנים הזהר שמור על ילדך בעתיד שלא יכניסו להם שטויות לראש..
עפ"י הזמן שבו עליתה לארץ אתה לא בדיוק עולה חדש אבל הוריך כן ואני מאמין שהם כן מבינים את הדברים..

מי שבא מארצות המזרח וכמו במקרה שלי מקווקז אני אומנם נולדתי בארץ אבל ההורים שלי לא.. הם יודעים טוב מאוד  את טבעם האמיתי של המוסלמים כי הם חיו בינהם זה מה שגורם לכך.

שוב ברוך הבא תילמד ותשקיע..(משפט שהרבה יותר חשוב פה מבבצפר)XD
-------------------------------------------
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי

מנותק זאב אמיתי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : פברואר 21, 2008, 23:12:38 »
על כולנו מוטלת מלאכת הקודש של הפצת שמו של האתר בקרב אחינו ואחיותינו.  בתור תיכוניסט, יש לך הזדמנות נפלאה ללמד את חבריך את האמת שלא מלמדים אתכם המורים שלכם, ולהחדיר בחבריך ערכים יהודיים ע"י הצגת דוגמה אישית חיובית.  ברוך הבא וישר כח!
המורים שלנו מלמדים אותנו ערכים ציוניים זה כן, רק מה זה שווה ערך בדיוק אם הערבים בהגיעה הזמן אחרי ההתרבות ההמונית שלהם עלולים חס וחלילה להשמיד אותנו?!אתה צודק,אני ינסה להפיץ בין חבריי,כמו שמתן חבר הפורום הפיץ לי אותו ככה גם אני יפיץ לחבריי.ועוד פעם ישר כח לחיים בן-פסח!

מנותק אושרי

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • מוות לנצרות, יחי אודין והמטאל :)
« להגיב #4 ב- : פברואר 21, 2008, 23:14:29 »
ברוך הבא אחי היהודי היקר! ;)

תפרסם כמה שיותר את הימין האמיתי בקרב חבריך בתיכון ;)
יישר כח O0

מנותק זאב אמיתי

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : פברואר 21, 2008, 23:16:29 »
המורים שלנו מלמדים אותנו ערכים ציוניים זה כן, רק מה זה שווה ערך בדיוק אם הערבים בהגיעה הזמן אחרי ההתרבות ההמונית שלהם עלולים חס וחלילה להשמיד אותנו?!אתה צודק,אני ינסה להפיץ בין חבריי,כמו שמתן חבר הפורום הפיץ לי אותו ככה גם אני יפיץ לחבריי.ועוד פעם ישר כח לחיים בן-פסח!
ברוך הבא אחי תהנה בפורום ... ;D

דווקא עולים חדשים יודעים הכי טוב בקשר לישראל ארץ ישראל תעשיה המונית ליצור שמאלנים הזהר שמור על ילדך בעתיד שלא יכניסו להם שטויות לראש..
עפ"י הזמן שבו עליתה לארץ אתה לא בדיוק עולה חדש אבל הוריך כן ואני מאמין שהם כן מבינים את הדברים..

מי שבא מארצות המזרח וכמו במקרה שלי מקווקז אני אומנם נולדתי בארץ אבל ההורים שלי לא.. הם יודעים טוב מאוד  את טבעם האמיתי של המוסלמים כי הם חיו בינהם זה מה שגורם לכך.

שוב ברוך הבא תילמד ותשקיע..(משפט שהרבה יותר חשוב פה מבבצפר)XD
תודה גם לך!:) ואל תדאג ילדי יחונכו לערכים של ציונות ואהבת הארץ, אני רואה שיהודים עוזבים את הארץ למען קריירה בחו"ל..פשוט בא לי לירוק עליהם אי אפשר לקרוא להם יהודים..בגלל זה הייתה השואה..ומוסלמים אלו צאצאי השטן :X:.
ברוך הבא אחי היהודי היקר! ;)

תפרסם כמה שיותר את הימין האמיתי בקרב חבריך בתיכון ;)
יישר כח O0
תודה:) ואני יפרסם בדיוק כמו שפירסמו לי!

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #6 ב- : פברואר 22, 2008, 00:00:25 »
בס"ד

ברוך-הבא לפורום יבגני :smil064:
גם אתה זכית לדעת עכשיו שהרב מאיר כהנא זצ"ל-הי"ד-צדק!!!!!!!!!!
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #7 ב- : פברואר 22, 2008, 09:11:39 »
אוקיי הרשו לי להציג את עצמי :coolsmiley:
קוראים לי יבגני,תיכוניסט, עליתי מבלרוס לפני 12 שנה ביחד עם משפחתי, יהודי גאה למשפחה יהודית גאה שלא התבוללה חס וחלילה, ימיני בדעות הפולטיות שלי וחושב שא"י היא של היהודים בלבד, והערבים מהווים איום על קיום הרוב היהודי בארץ ושהממשלה ברשותו של אולמרט היא אסון על העם היהודי.
כמו כן אני ממש מעריץ את מנהל הפורום חיים בן-פסח, לדעתי הוא אדם פשוט נפלא,הוא פשוט מורה דרך לעם היהודי, ולדעתי רק אם אנחנו נקשיב לו, תוכל לבוא הגאולה וא"י תשאר שלמה ותשאר של היהודים לעד.
הרשו לי גם לציין שמי שהביא אותי לפורום הוא matan ואני לא זוכר את הכינוי המדוייק שלו..אבל קראתי, ראיתי סרטונים ,וממש התרשמתי מחיים בן-פסח שלדעתי פשוט צדיק.
מקווה להנות כאן ולהפיק את המיטב וסוף סוף מצאתי לעצמי קבוצת אנשים עם דעות פוליטיות זהות לשלי!

בלרוס?
טוב זה קרוב מאוקראינה =)
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק ניר

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • בית"ר ירושלים אהבת חיי!
« להגיב #8 ב- : פברואר 22, 2008, 11:24:26 »
ברוך הבא נשמה...
כהנא צדק!