כתב נושא: רוב העם היהודי איתנו ! הימין-האמיתי --הפיצו את המסר !  (נקרא 1955 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

שימו לב !! כמוהר''ר שמואל אליהו שליט''א --רבה של העיר צפת תובב''א --קורא לכלל עם-ישראל בארץ-הקודש ומחוצה לה ,ושימו לב לתוכן דברי קדשו , אותם דברים שאנו אמרנו זה מכבר , ידידנו חיים בן-פסח הי''ו , וידידנו גיל אברהם הי''ו , וכן ידידנו שכל סדר יומו שלו ושל משפחתו מוקדש למלחמה האמיתי על שלום העם היהודי היושב בארץ-הקודש ,ושלמותה של ארץ-הקודש =נועם פדרמן הי''ו , ועבדכם הנאמן הקטן .--קיראו את התוכן ,ותבינו את האמת !!

הקב''ה יסייע בעדנו לאחד את העם היהודי היושב בארץ-הקודש תחת דגל  '' מדינת יהודה '' , כפי רברי גדול-דורנו כמוהר''ר מאיר-דוד כהנא זצוק''ל הי''ד --אכי''ר !!

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/171037

הגולה בארץ  :smil037:                                                     
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק stami

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני....
דברים יפים ומקודשים..והכי חשוב נכונים מה ,מה שאנחנו פה אומרים כבר הרבה מאוד זמן..טוב  ::) לא אני ספציפית כי אני חדש בפורום אבל גם אם לא הייתי פה עדיין אני הייתי באותה הדעה ההבדל הוא שכאן בפורום אפשר לשתף את זה בסביבה גדולה ,בכלל המודעות והכרה סביבנו גוברת שרק ימשיך ככה..אמן ואמן..
-------------------------------------------
אם אשכחך ירושלים – תִּשְׁכַּח ימיני, תִּדְבַּק לשוני לְחִכִּי אם לא אֶזְכְּרֵכִי, אם לא אַעֲלֶה את ירושלים על ראש שמחתי

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
דברים יפים ומקודשים..והכי חשוב נכונים מה ,מה שאנחנו פה אומרים כבר הרבה מאוד זמן..טוב  ::) לא אני ספציפית כי אני חדש בפורום אבל גם אם לא הייתי פה עדיין אני הייתי באותה הדעה ההבדל הוא שכאן בפורום אפשר לשתף את זה בסביבה גדולה ,בכלל המודעות והכרה סביבנו גוברת שרק ימשיך ככה..אמן ואמן..
בס''ד

שבוע-טוב ומבורך !!--וראשית נברך אותך על הצטרפותך לימין-האמיתי ,כאן תדע בצורה שטחית ובוטה מה שהתשקורת השמאלנית ציונית-ממלכתית בולשביקית שר''י --איננה רוצה שתדע , ולכן מסלפת ו '' מצנזרת '' את הדברים ,וגורמת לך להבינם כפי שהשמאל הנ''ל שר''י רוצה שתבין !!--אתה מוזמן להתוודע למנהלי האתר , אהרן , איתן , וכמובן שחשוב מאד שתכיר את סיפורו של ידידנו חיים-בן פסח הי''ו שהוא מייסד האתר ומקים '' התנועה להגנה יהודית = J,T,F '' --שמובא באתר הבית, ולצפות בסרטונים החשובים שם ,שנותנים מסר חשוב שהתשקורת השמאלנית הנ''ל לא רוצה שיופץ !!!--הקב''ה ימלא כל משאלות ליבך לטובה לעבודתו יתברך .

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מחובר IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
בס"ד

ברוך-הבא לפורום :smil064:
איך הגעת אלינו?
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!