כתב נושא: המלחמה בגיס החמישי של האויב הערבי הנאצי יש''ו  (נקרא 2392 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

ר' ברוך מרזל הי''ו ואיתמר בן-גביר הי''ו --נרשמו ל ''מכללת ספיר '' המעסיקה מרצים שהם גיס-חמישי של האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו שאחד מהם השפיל והוציא מהשיעור קצין מילואים בצה''ל שהופיע במדים ,בעקבות הופעתו במדים שנוגדים את זהותו של ה'' מרצה '' האויב הערבי הנאצי יש''ו !!הרי לפניכם ההודעה מאתר '' חזית '' :

ברוך מרזל ואיתמר בן גביר נרשמו ללימודי קולנוע במכללת ספיר

לפני מספר חודשים השפיל מרצה ערבי במכללה סטודנט שהגיע להרצאה במדי צה"ל. אותו מרצה, ניזאר חסאן יש''ו --ושם רשעים ירקב , ממשיך ללמד במקום. מרזל ובן גביר מתכוונים להפגין נוכחות בכל אחד מהרצאותיו של חסאן, והודיעו כי אם חסאן יחזור לסורו אין בכוונתם לעבור על כך בשתיקה

http://www.hazit.co.il/

הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: ינואר 22, 2008, 04:29:15 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
המלחמה בגיס החמישי של האויב הערבי הנאצי יש''ו
« להגיב #1 ב- : ינואר 22, 2008, 15:42:42 »

אוקי, קלטנו שאתה כבר יודע עכשיו להבדיל בין האתר hazit.jer.co.il לאתר hazit.co.il... לא צריך להדביק משם כתבות...
« עריכה אחרונה: ינואר 22, 2008, 15:44:12 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 22, 2008, 15:54:23 »
אוקי, קלטנו שאתה כבר יודע עכשיו להבדיל בין האתר hazit.jer.co.il לאתר hazit.co.il... לא צריך להדביק משם כתבות...

ואתה עדין לא יודע להבדיל בין אויבים לחברים.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #3 ב- : ינואר 22, 2008, 19:22:09 »
בס"ד

כל-הכבוד למרזל ולבן-גביר הגיבורים O0 O0 O0
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #4 ב- : ינואר 22, 2008, 23:39:54 »
בס''ד

עוץ לי.....קפוץ לי...ומי אתה בדיוק שתגיד לי ''מה צריך ''  ו/או   ''מה לא צריך ''  ??? --או שמא יש כאן כתבות ש '' מפריעות '' לגינוני  ההערצה שלך לאויב הערבי הנאצי יש''ו ??--אולי התקרית ב '' מכללת ספיר '' המעסיקה אויבים ערבים נאצים יש''ו ,שמדי צה''ל לגביהם נחשבים ל '' מדי אויב '' ??---אתה יודע מה הי'ה עושה קצין בצבא ערבי נאצי יש''ו  :police: במידה ו  '' מרצה '' או אפילו סתם מישהו הי'ה מבזה אותו ואת מדיו ??--הוא הי'ה יורה לו בראש ללא היסוס !!--ומוודא הרג !!--וגם הי'ה מקבל  '' עיטור ההגנה על כבוד המדינה '' ממנהיגיו של האויב הערבי הנאצי יש''ו !!!---חבל שלא גדלת איתי תחת שלטון אויב ערבי נאצי יש''ו !!--היית הופך לימני-אמיתי מזמן !!--אתה ילד שמנת שלא הרגיש את נחת זרועו הישירה של האויב הערבי הנאצי יש''ו , ואת מסכת ההשפלות ליהודים שלא נופלות מאלו של הצורר היטלר יש''ו !!---לכן אני מייעץ לך ..קפוץ לי...בעת שמופיעה כתבה כזו שמוכיחה את נאציותו של האויב הערבי הנאצי יש''ו בריש גלי --שתכיר באמת!!!! , ותתעלה על עצמך ותודה בצדקת אחרים !!--לפעמים זה יכול להורות על פיקחות !!--אני מקווה שאתה מספיק פיקח להבין  מה קרה ב''מכללת ספיר'' הלא כן  ????? :tickedoff: :idiot2:
וראוי לפוצץ לאויב הערבי הנאצי הזה יש''ו את הגולגולת ,את בשרו ודמו לתת מאכל לכלבים ,ואת עצמותיו לשרוף לאפר ולערבב בדם חזירי בר !!זהו המתכון החדש למזון  הבריא והמזין לכלבים !! :skeleton2: :gene047:
« עריכה אחרונה: ינואר 22, 2008, 23:49:49 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : ינואר 22, 2008, 23:43:52 »
בס''ד

עוץ לי.....קפוץ לי...ומי אתה בדיוק שתגיד לי ''מה צריך ''  ו/או   ''מה לא צריך ''  ??? --או שמא יש כאן כתבות ש '' מפריעות '' לגינוני  ההערצה שלך לאויב הערבי הנאצי יש''ו ??--אולי התקרית ב '' מכללת ספיר '' המעסיקה אויבים ערבים נאצים יש''ו ,שמדי צה''ל לגביהם נחשבים ל '' מדי אויב '' ??---אתה יודע מה הי'ה עושה קצין בצבא ערבי נאצי יש''ו  :police: במידה ו  '' מרצה '' או אפילו סתם מישהו הי'ה מבזה אותו ואת מדיו ??--הוא הי'ה יורה לו בראש ללא היסוס !!--ומוודא הרג !!--וגם הי'ה מקבל  '' עיטור ההגנה על כבוד המדינה '' ממנהיגיו של האויב הערבי הנאצי יש''ו !!!---חבל שלא גדלת איתי תחת שלטון אויב ערבי נאצי יש''ו !!--היית הופך לימני-אמיתי מזמן !!--אתה ילד שמנת שלא הרגיש את נחת זרועו הישירה של האויב הערבי הנאצי יש''ו , ואת מסכת ההשפלות ליהודים שלא נופלות מאלו של הצורר היטלר יש''ו !!---לכן אני מייעץ לך ..קפוץ לי...בעת שמופיעה כתבה כזו שמוכיחה את נאציותו של הנאויב הערבי הנאצי יש''ו בריש גלי --שתכיר באמת , ותתעלה אתעל עצמך ותודה בצדקת אחרים !!--לפעמים זה יכול להורות על פיקחות !!--אני מקווה שאתה מספיק פיקח להבין  מה קרה ב''מכללת ספיר'' הלא כן  ????? :tickedoff: :idiot2:

הגולה, חבל לבזבז עליו זמן, בוגד נשאר בוגד.
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"