כתב נושא: מכתב הר' ברוך מרזל הי''ו--בעניין '' בית השלום ''  (נקרא 974 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק הגולה בארץ

  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • הודעות: 3661
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בס''ד

להלן מכתבו של ר' ברוך מרזל הי''ו --שפורסם לכל קהל הימין היהודי האמיתי ה' עליהם יחיו --ובו הוא קורא להתנגד בכוח ובכל תוקף לגירוש מבית-השלום !!להלן הקישור לדף המקורי באתר ''חזית'' שהותקף היום ע''י רוני הנאצי פעיל השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי שהושתל בעבר גם אצלנו, אולם ב''ה חזה האתר לתיקנו .והרי לפניכם הקישור אליו :

http://www.hazit.co.il/

ברוך מרזל קורא במכתב גלוי להיערך להתנגד לפינוי בית השלום בחברון

לכתבה באתר NFC
לכתבה באתר דתילי


לכבוד

תושבי היישוב היהודי בחברון.

אחים יקרים, שלום רב,

הנדון: המאבק על בית השלום.


אני כותב מכתב זה מתוך הערכה לפועלם של אורית ונעם אולם עם ביקורת מסוימת כנגד הנהגת היישוב , סביב המאבק המתנהל על בית השלום.

להווי ידוע לכם שביום חמישי הקרוב אמור להתקיים דיון בבית משפט העליון בעניין הבית, כאשר נשיאת בית המשפט העליון, דורית בייניש שר"י , קבעה שהיא עצמה תשב בהרכב יחד עם חברה עוזי פוגלמן ( מינוי אישי של בייניש בבית המשפט, הוא עבד איתה יחד בפרקליטות ) והשופט אדמונד לוי.

לדעתי,פניית היישוב לבית המשפט העליון היא טעות מהותית שיש לשנותה.שופטי בית המשפט העליון בראשות בינייש, שמו להם למטרה לפגוע ולהרוס כל דבר שבקדושה ובמיוחד את ההתיישבות ביהודה ושומרון.

תקצר היריעה מלפרט את כל העוולות שנעשו על ידי שופטי בית המשפט העליון אולם די אם נזכיר את גירוש היהודים מגוש קטיף כאשר שופטי בית המשפט לא יצאו כנגד צעד לא חוקי זה ואם לא די בכך הרי שכדי לסתום פיות ולעצור את המאבק הם שינו את כל ההלכות ופסקי הדין שהיו נהוגים מקדמת דנן והשליכו לכלא מאות נערים ונערות שכל חטאם היה שהם חסמו כבישים והפגינו נגד הגירוש – מיותר לציין שלעובדה זו אין תקדים ורק נציין את הסטודנטים שחסמו כבישים ברחבי הארץ – איש מהם לא הושלך למעצר אף לא ליום אחד.

כל משפטן שתשאלו יאמר לכם כי העובדות אינן משנות לשופטת בייניש וחבריה. יש להם שליחות, יש להם אג'נדה והם באו עם סדר יום ברור לבית המשפט העליון כאשר החוק והצדק כלל אינו מעניין אותם.

אשר על כן לדעתי יש למשוך את העתירה מבית המשפט העליון ולהערך למלחמה על בתינו ועל חיינו – מלחמה שהאירועים בעמונה יהיו כאין וכאפס לעומתה.

הם מבקשים לעקור הכל – גם את מה שנקנה בכסף מלא, והוא חוקי לפי כל אמת מידה משפטית ועלינו לנהוג כמתתיהו ובניו שנלחמו במסירות נפש כנגד מי שמבקש לגזור על הכל.

הגיע הזמן להזרים לבית השלום , אלפי יהודים שיתכוננו למאבק , שבו אין פשרות – מאבק לא רק על בית השלום עצמו אלא מאבק על היישוב היהודי בחברון כולו ומאבק על עתידנו ביהודה ושומרון.

והקב"ה ישיב שופטינו כבראשונה ויסיר מאיתנו יגון ואנחה, שהרי מקום המשפט שם הרשע.

באהבת ישראל.

ברוך מרזל. חברון.                                                                                  הקב''ה יפר עצת הערב-רב ,ויקלקל מחשבותם ,וישלח לנו במהרה גואל-צדק בב''א .
                                                                                 הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק IRON_MAN

  • חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • הודעות: 12823
  • L.F בשטח הערבים במתח
מכתב הר' ברוך מרזל הי''ו--בעניין '' בית השלום ''
« להגיב #1 ב- : ינואר 22, 2008, 19:18:31 »
בס"ד

מרזל צודק בכל מילה-ומילה O0 O0 O0
בג"ץ=סניף של בל"ד
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!