כתב נושא: כולם נאצים,מה יהיה?  (נקרא 8327 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« ב- : ינואר 20, 2008, 07:01:08 »
נושא שאני חושב עליו לאחרונה...
איך זה שהימנים קוראים לשמאלנים נאצים, ובאותו זמן השמאלנים קוראים לימנים נאצים?
לא חשבתם על זה?
בסוף זה יוצא שכולנו נאצים...לדעתי צריך להסתפק במושג "בוגדים" כלפי השמאלנים
אני חייב לציין שאני מאד לא מחבב שמאלנים,אפילו שונא אותם,אבל לקרא להם נאצים זה מפגר
ולא בגלל שזה "מעליב" אותם או משהו. זה פשוט לא קשור לפי דעתי

אתם יודעים למה למדינת ישראל אין כבוד בעולם ולמה אנחנו עם כל העוצמה שלנו לא מסוגלים לשמור על בטחון של עצמינו?
כי כל אחד פה מנסה להוכיח מי יותר יהודי מהשני
כשמגיעים עולים חדשים עם רצון לתרום הם מקבלים כבלת פנים כגון"יא רוסי מסריח" וכאלה...
אי אפשר להיות עם חזק כשכולם שונאים פה אחד את השני

למה היהודים רוצים שהעולם יכבד אותם בזמן שהיהודים לא מכבדים את עצמם?
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 07:09:35 על ידי Roma »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #1 ב- : ינואר 20, 2008, 16:27:42 »
צודק

אתה צודק

לא מספיק שהגרוזים,הערבים(טוב זה כבר נכון,),הנוצרים,המפלגה הדמוקרטית,המפלגה הרפובליקנית,אירופה(נו גם זה נכון) הם נאצים

עכשיו גם שמאלנים הם נאצים     

בקיצור כל כך השתמשו פה במילה נאצים שהיא ככבר לא מילה מיוחדת מתריעה יותר
סתם מילה שמתארת אויב פעם הייתי שומע את המילה נאצי הייתי מקבל מין צמרמורת לא טובה כזאת בגוף עכשיו סתם עוד מילה הרי מה לדאוג?

כל העולם נאצים לא?
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #2 ב- : ינואר 20, 2008, 17:41:49 »
צר לי אך אני לא כל כך מסכים.
בגלל פעילות השמאל נירצחו יהודים.והם נירצחו אך ורק בגלל שהם יהודים.
יהודים נירצחו בגלל הסכמי אוסלו וההתנתקות.
הסכמי אוסלו בלבד הביאו לרציחתם של אלפי יהודים ומי עוד רצח יהודים רק בגלל יהדותם? הנאצים!!
ולכן שמאל זה נאצים ונאצים זה שמאל!!
אגב שמה המלא של המפלגה הנאצית היה המפלגה הסוציאליסטית הלאומית.
מיהם הסוציאליסטים בעולם אם לא השמאל?
וזה שוב מביא אותי למסקנה: שמאל זה נאצים ונאצים זה שמאל!!

להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

Aaron

• אורח
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #3 ב- : ינואר 20, 2008, 18:16:09 »
אני אישית לא חושב שצריך לקרוא לשמאלנים נאצים, אם כי הם משתפים פעולה עם אויב ערבי מוסלמי שהוא באמת נאצי, הם כמו היהודים שעזרו לנאצים במלחמת העולם השנייה. אירופה לדעתי היא אנטישמית ברובה ולא נאצית.

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #4 ב- : ינואר 20, 2008, 18:31:27 »
בטח שהשמאלנים הם נאצים, הם תומכים באויב הערבי שרוצה לעשות לנו שואה נוספת...  >:(

השמאלנים לא "חפים מפשע" אחרת לא היינו במצב הזה עכשיו.... :idiot2:

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #5 ב- : ינואר 20, 2008, 18:32:57 »
בגלל השמאלנים נרצחו יהודים,לא בגלל שהשמאלנים נאצים,אלה כי הם בוגדים מפגרים.
לנאצים הייתה אידיאולוגיה,נאצים העריכו את העם שלהם כעם עליון(והשמאלנים לא מגדירים את עמם כעם עליון)
דימוי יותר טוב לשמאלנים זה הכפואים והיודנראטים בשאוה,אבל לא נאצים

עריכה:
באותה מידה השמאלנים תוענים שהימנים נאצים כי הימנים בעד השמדת\גירוש(מה שבא לכם) ערבים

אני אישית לא בעד השמדת הערבים,אלה עם כן הם הוגדרו כאויבים
במקרה שלנו הם אויבים ולכן צריך להלחם בהם בכל הכח(מלחמה,לא השמדה)
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 18:35:25 על ידי Roma »

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #6 ב- : ינואר 20, 2008, 19:09:34 »
אני אישית לא זוכר מקרה שקראו לשמאלניים נאצים.
אבל! אם ישנם שמאלניים שמשתפים פעולה עם נאצים, אז שום דבר לא מונע מהם להיקרא נאצים

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #7 ב- : ינואר 20, 2008, 19:12:30 »
אני מסכים השמאלנים אינם נאצים.
הם שמאלנים שזה משהוא אחר.
זה לא יותר טוב מנאצים אבל משהוא אחר.
לא כול הרעים הם נאצים : )
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #8 ב- : ינואר 20, 2008, 19:20:56 »
אני נגד לקרוא ליהודים נאצים כי הם יותר גרועים מנאצים אותם בוגדים.
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 19:22:23 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #9 ב- : ינואר 20, 2008, 20:32:51 »
דרך אגב המפלגה הנאצית הייתה נחשבת לימין,אז איך שמאלנים יכולים להיות נאצים כשהנאצים בעצם ימניים? ;D
חוץ מזה השמאלנים לא תומכים בתרור.הם מנסים למנוע את התרור אבל הם פשוט מפגרים והדרכים שלהם בוגדניות ודפוקות
ושמאלנים כגון "גוש שלום" ו "שלום עכשיו" בכלל צריך להוציא להורג לדעתי,אבל בכל זאת הם לא נאצים

Aaron

• אורח
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #10 ב- : ינואר 20, 2008, 20:47:11 »
דרך אגב המפלגה הנאצית הייתה נחשבת לימין,אז איך שמאלנים יכולים להיות נאצים כשהנאצים בעצם ימניים? ;D
חוץ מזה השמאלנים לא תומכים בתרור.הם מנסים למנוע את התרור אבל הם פשוט מפגרים והדרכים שלהם בוגדניות ודפוקות
ושמאלנים כגון "גוש שלום" ו "שלום עכשיו" בכלל צריך להוציא להורג לדעתי,אבל בכל זאת הם לא נאצים
מגרשים יהודים
תומכים באוייב הערבי המוסלמי הנאצי

מה קשור ימניים? השמאלנים ימניים בצד הערבי. הם לא בצד שלנו. הם תומכים בלהפציץ התנחלויות (בדיוק כמו שהנאצים רצחו יהודים), הם לא מכירים בחיזבאללה ובחמאס כארגוני טרור, זה לא ימני לדעתך? הם תומכים בחיזבאללה וחמאס, חמאס וחיזבאללה זה לא ימני?

השמאלנים לא תומכים בטרור? אז תסביר לי את כל אסון אוסלו...

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #11 ב- : ינואר 20, 2008, 20:49:07 »
השמאלנים לא חתמו על הסכם אוסלו על מנת שלערבים יהיה יותר קל להרוג אותנו...
הם פשוט חשבו שההסכם יביא שלום ,הם חשבו שעם הערבים אפשר לדבר...
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 20:49:45 על ידי Roma »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #12 ב- : ינואר 20, 2008, 20:56:10 »
השמאלנים לא חתמו על הסכם אוסלו על מנת שלערבים יהיה יותר קל להרוג אותנו...
הם פשוט חשבו שההסכם יביא שלום ,הם חשבו שעם הערבים אפשר לדבר...
אז למה אתה נגדם?
הם כולה עושים טעות כבר מאז הקמתה של המדינה.

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #13 ב- : ינואר 20, 2008, 21:09:51 »
אני נגדם בגלל הפיגור שלהם,ובגלל הבגידה שלהם
אנשים חכמים לומדים מטעויות,הם לא למדו,ומכאן ניתן להבין שגם לא ילמדו
בגלל זה אני נגדם

אני אמור להיות בעדם בגלל שהם עושים טעות?

עם חזק זה עם שיכול להגן על עצמו.השמאלנים אל מגנים על עצמם,הם כל הזמן מתקפלים
בגלל זה אני נגדם

אל תחשבו שאני מנסה להצדיק פה את השמאלנים,אני פשוט לא אוהב כשאנשים זורקים מושגים לא קשורים
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 21:10:27 על ידי Roma »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #14 ב- : ינואר 20, 2008, 21:10:25 »
אז למה אתה נגדם?
הם כולה עושים טעות כבר מאז הקמתה של המדינה.

אני לא יודע למה אתה נגדם.
אבל אני נגדם כי אני לא מאמין במה שהם מציגים ומאמין בדברים אחרים.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #15 ב- : ינואר 20, 2008, 21:15:28 »
אני נגדם בגלל הפיגור שלהם,ובגלל הבגידה שלהם
אנשים חכמים לומדים מטעויות,הם לא למדו,ומכאן ניתן להבין שגם לא ילמדו
בגלל זה אני נגדם
אני אמור להיות בעדם בגלל שהם עושים טעות?
עם חזק זה עם שיכול להגן על עצמו.השמאלנים אל מגנים על עצמם,הם כל הזמן מתקפלים
בגלל זה אני נגדם
אל תחשבו שאני מנסה להצדיק פה את השמאלנים,אני פשוט לא אוהב כשאנשים זורקים מושגים לא קשורים
גם בן אדם טיפש אחרי מיליון פעם היה מבין שערבים אין איתם שלום,השמלאנים מוכרים את עם ישראל תמורת גאווה וכבוד שהם ייקבלו מהגוים.
הם יודעים טוב מאוד מי הם הערבים יותר מאתינו,הם הגזענים האמיתיים בכל הנושא פה.השמלאנים בזים לשכל ערבי וכופים על הערבים תרבות שהם לא רוצים,והם עוד מתפלאים למה הערבים עוד רוצים לרצוח אותנו :2funny:
הם לא טועים,פשוט הם מעדיפים דברים אחרים במקום העם שלהם.
הם מודעים לסכנה של הערבים.
אריאל שרון לא ידע מה הולך לקרות אחרי הגירוש? כל ילד בן 17 ידע  זאת,אז בחור מגדול כמור איראל שרון לא? או הרמטכ"ל לשעבר.
בגין לא ידע שסדאת נאצי?  אהוד לא יודע שמחמוד עבאס מכחיש  שואה? יש עוד הרבה....
הם לא טועים,הם פוליטקאים זה הכל.
ושוב הם לא נאצים,הם יותר גרועים מנאצים.

« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 21:21:26 על ידי אֵיתָן »

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #16 ב- : ינואר 20, 2008, 21:24:08 »
זה עדיין לא עושה אותם נאצים
כי הם לא פועלים מתוך אידיאולוגיה

חוץ מזה עם הם לא טיפשים הם אמורים להבין שאף אחד לא מכבד אנשים שמתקפלים לדרישות
ככה זה גם עם ילדי הכאפות בבית ספר,אף אחד לא מכבד אותם
עם הם לא טיפשים הם אמורים להבין שכבוד אמיתי הם ישיגו כשיפעלו בכח

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #17 ב- : ינואר 20, 2008, 21:29:41 »
זה עדיין לא עושה אותם נאצים
כי הם לא פועלים מתוך אידיאולוגיה

חוץ מזה עם הם לא טיפשים הם אמורים להבין שאף אחד לא מכבד אנשים שמתקפלים לדרישות
ככה זה גם עם ילדי הכאפות בבית ספר,אף אחד לא מכבד אותם
עם הם לא טיפשים הם אמורים להבין שכבוד אמיתי הם ישיגו כשיפעלו בכח
שוב,הם לא נאצים הם יותר גרועים מנאצים,יש מבין?
כשאתה הולך בדרכי המערב ואידיולוגיה הנקראת דמוקרטיה אז כמה שתסביר להם זה לא ייקלט במוח,אפשר לומר שהמוח שלהם עובד על קודים מחלל החיצון.
הנצרות מבוססת על אהבת אויבים והרבה יהודים קיבלו את התרבות המתועבת הזאת,הבעיה שגם את האויבים הם לא אוהבים כי המערב והדמוקרטיה אלו הדברים הכי צבועים שצצו למשך כל ההיסטוריה.
« עריכה אחרונה: ינואר 20, 2008, 21:31:53 על ידי אֵיתָן »

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #18 ב- : ינואר 20, 2008, 21:34:01 »
טוב שסוף סוף אתה מסכים איתי שהם לא נאצים =]

וכן הם יותר גרועים מהנאצים,כי הנאצים לפחות לא בגדו באנשים של עצמם

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #19 ב- : ינואר 20, 2008, 21:39:30 »
טוב שסוף סוף אתה מסכים איתי שהם לא נאצים =]

וכן הם יותר גרועים מהנאצים,כי הנאצים לפחות לא בגדו באנשים של עצמם
תחזור אחורה רומה לכל אורך הדיון ותראה מה אמרתי. 8)

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #20 ב- : ינואר 20, 2008, 22:51:21 »
נושא שאני חושב עליו לאחרונה...
איך זה שהימנים קוראים לשמאלנים נאצים, ובאותו זמן השמאלנים קוראים לימנים נאצים?
לא חשבתם על זה?
בסוף זה יוצא שכולנו נאצים...לדעתי צריך להסתפק במושג "בוגדים" כלפי השמאלנים
אני חייב לציין שאני מאד לא מחבב שמאלנים,אפילו שונא אותם,אבל לקרא להם נאצים זה מפגר
ולא בגלל שזה "מעליב" אותם או משהו. זה פשוט לא קשור לפי דעתי

אתם יודעים למה למדינת ישראל אין כבוד בעולם ולמה אנחנו עם כל העוצמה שלנו לא מסוגלים לשמור על בטחון של עצמינו?
כי כל אחד פה מנסה להוכיח מי יותר יהודי מהשני
כשמגיעים עולים חדשים עם רצון לתרום הם מקבלים כבלת פנים כגון"יא רוסי מסריח" וכאלה...
אי אפשר להיות עם חזק כשכולם שונאים פה אחד את השני

למה היהודים רוצים שהעולם יכבד אותם בזמן שהיהודים לא מכבדים את עצמם?
בס''ד

הלא הוכחנו לך אין-ספור פעמים את נאציותו של האויב הערבי הנאצי יש''ו , שמכיר במופתי של ירושלים בימי מלחמת-העולם השניה ,הוא חאג' אמין אלחוסייני יש''ו --ושם רשעים ירקב !!!-- אויב ניקלה זה הי'ה ידידו של הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו -שר''י שאמר עליו '' צורר אוייבי (היהודים) הוא אחי !!'' ונתן לו פיקוד על גדוד SS  , וארגן לו סיור במחנות ההשמדה בעת הרצח התעשייתי של 6000,000 יהודים ויותר הי''ד , ע''י הצורר הנאצי יש''ו --וכן תלה בו את ריכוז יהודי המזרח והובלתם למחנות ההשמדה ,דבר שלא הספיק לבצע בעקבות מפלתו של הצורר הנאצי יש''ו --המופתי הנתעב הנ''ל הי'ה ראש הכנופיות של האויב הערבי הנאצי יש''ו ,שהמשיך לארגן פרעות ומעשי רצח וביזה ביהודים כאן בארץ-הקודש בתקופת שלטון המנד''ט הבריטי ולאחריו, והנהיג את הערצתו של הצורר הנאצי יש'''ו בכל שכבות האויב הערבי הנאצי יש''ו ובכלל זה ההצדעה במוהל-יד נאצי --וקריאות אנטי-יהודיות המקובלות בקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו עד היום הזה !!--הבאנו תמונה של הצדעה במוהל-יד נאצי על ידי אויב ערבי נאצי יש''ו בבית-לחם באוניברסיטת ביר-זית שהסטודנטים שלה מכהנים כאזרחים ישראליים במשרות בכירות ובניהם גם חברי-כנסת יש''ו --נזכיר את פייסל אלחוסייני יש''ו ,שר''י שהוא נצר למשפחתו של  הנצר המתועב הנאצי שהוזכר לעיל יש''ו  שר''י, שהתקבל כ בן-ברית של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי הבולשביקי שמהר להחזירו לעיר-הקודש לאחר מלחמת 1967 ושיחרורה של עיר קדשנו מידי האויב הערבי הנאצי יש''ו ,וזאת כדי לגרום בהדרגה למסירת עיר-קדשנו לאויב הערבי הנאצי  יש''ו מכיוון שהיא מעלה את הזיקה היהודית לארץ הקודש תובב''א ומהווה את מקום בית מקדשנו ותפארתנו שייבנה במהרה בימינו אכי''ר  --והזיקה הזו איננה רצויה לערב-רב שמהווה את גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי --יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים סוכת דוד הנופלת  אכי''ר , מכיוון שהמהות שלו למשוך את שארית הפלטה היהודית לשמד ר''ל , כפי שהטיפו להם מנהיגיהם שראו ביהדות '' דבר גלותי שיש להאבידו מן העולם '' ר''ל --וכפי דבריו של תיאודור הרצל --שר''י , שהטיף בכתביו לבניו ולכל היהודי להתנצר מהר ככל האפשר ר''ל  .
במאמר הבא פורט העניין לפרטיו !!--זוהי ההסטורי'ה האמיתית שגרעין השמאל סילף מזה מספר דורות ואיננו רוצה שתדעו , אולם נאמר '' אמת מארץ תצמח- וצדק משמים נשקף ''--ודורשים זאת שכאשר האמת תתפשט בארץ , יבוצע הצדק מהשמים בב''א .
וכמובן ש '' לשקר אין רגלים  '' וכדבר דוד מלכנו ע''ה זיע''א '' שקר שנאתי ואתעבה !!!''--ולכן מצווה לשנוא ולתעב כל דובר ומפיץ שקר כמו גרעין השמאל הציוני-ממלכתי הבולשביקי ,שפעל בתחכום רב גם להעלים ראיות , אולם הכל נשאר בבית גנזינו וייחשף בבוא העת !!--ושמם של המעורבים בכך י'הי'ה  לדיראון עולם !!--להלן עיקרי הדברים !!

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=11435.0

מכאן תבינו מיהם הנאצים ועוזריהם יש''ו !!--ויהי רצון שהקב''ה יגאלנו במהרה וישלח לנו גואל-צדק בב''א .
                                                                         הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #21 ב- : ינואר 21, 2008, 00:06:09 »
שוב,הם לא נאצים הם יותר גרועים מנאצים,יש מבין?
כשאתה הולך בדרכי המערב ואידיולוגיה הנקראת דמוקרטיה אז כמה שתסביר להם זה לא ייקלט במוח,אפשר לומר שהמוח שלהם עובד על קודים מחלל החיצון.
הנצרות מבוססת על אהבת אויבים והרבה יהודים קיבלו את התרבות המתועבת הזאת,הבעיה שגם את האויבים הם לא אוהבים כי המערב והדמוקרטיה אלו הדברים הכי צבועים שצצו למשך כל ההיסטוריה.
תשובה מצויינת.  O0  כנ"ל לגבי התשובה של הגולה בארץ!
« עריכה אחרונה: ינואר 21, 2008, 00:07:17 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #22 ב- : ינואר 21, 2008, 02:40:11 »
בס''ד

הלא הוכחנו לך אין-ספור פעמים את נאציותו של האויב הערבי הנאצי יש''ו , שמכיר במופתי של ירושלים בימי מלחמת-העולם השניה ,הוא חאג' אמין אלחוסייני יש''ו --ושם רשעים ירקב !!!-- אויב ניקלה זה הי'ה ידידו של הצורר הנאצי אדולף היטלר יש''ו -שר''י שאמר עליו '' צורר אוייבי (היהודים) הוא אחי !!'' ונתן לו פיקוד על גדוד SS  , וארגן לו סיור במחנות ההשמדה בעת הרצח התעשייתי של 6000,000 יהודים ויותר הי''ד , ע''י הצורר הנאצי יש''ו --וכן תלה בו את ריכוז יהודי המזרח והובלתם למחנות ההשמדה ,דבר שלא הספיק לבצע בעקבות מפלתו של הצורר הנאצי יש''ו --המופתי הנתעב הנ''ל הי'ה ראש הכנופיות של האויב הערבי הנאצי יש''ו ,שהמשיך לארגן פרעות ומעשי רצח וביזה ביהודים כאן בארץ-הקודש בתקופת שלטון המנד''ט הבריטי ולאחריו, והנהיג את הערצתו של הצורר הנאצי יש'''ו בכל שכבות האויב הערבי הנאצי יש''ו ובכלל זה ההצדעה במוהל-יד נאצי --וקריאות אנטי-יהודיות המקובלות בקרב האויב הערבי הנאצי יש''ו עד היום הזה !!--הבאנו תמונה של הצדעה במוהל-יד נאצי על ידי אויב ערבי נאצי יש''ו בבית-לחם באוניברסיטת ביר-זית שהסטודנטים שלה מכהנים כאזרחים ישראליים במשרות בכירות ובניהם גם חברי-כנסת יש''ו --נזכיר את פייסל אלחוסייני יש''ו ,שר''י שהוא נצר למשפחתו של  הנצר המתועב הנאצי שהוזכר לעיל יש''ו  שר''י, שהתקבל כ בן-ברית של גרעין השמאל הציוני-ממלכתי הבולשביקי שמהר להחזירו לעיר-הקודש לאחר מלחמת 1967 ושיחרורה של עיר קדשנו מידי האויב הערבי הנאצי יש''ו ,וזאת כדי לגרום בהדרגה למסירת עיר-קדשנו לאויב הערבי הנאצי  יש''ו מכיוון שהיא מעלה את הזיקה היהודית לארץ הקודש תובב''א ומהווה את מקום בית מקדשנו ותפארתנו שייבנה במהרה בימינו אכי''ר  --והזיקה הזו איננה רצויה לערב-רב שמהווה את גרעין השמאל הציוני-ממלכתי בולשביקי --יכריתהו הקב''ה במהרה ויקים סוכת דוד הנופלת  אכי''ר , מכיוון שהמהות שלו למשוך את שארית הפלטה היהודית לשמד ר''ל , כפי שהטיפו להם מנהיגיהם שראו ביהדות '' דבר גלותי שיש להאבידו מן העולם '' ר''ל --וכפי דבריו של תיאודור הרצל --שר''י , שהטיף בכתביו לבניו ולכל היהודי להתנצר מהר ככל האפשר ר''ל  .
במאמר הבא פורט העניין לפרטיו !!--זוהי ההסטורי'ה האמיתית שגרעין השמאל סילף מזה מספר דורות ואיננו רוצה שתדעו , אולם נאמר '' אמת מארץ תצמח- וצדק משמים נשקף ''--ודורשים זאת שכאשר האמת תתפשט בארץ , יבוצע הצדק מהשמים בב''א .
וכמובן ש '' לשקר אין רגלים  '' וכדבר דוד מלכנו ע''ה זיע''א '' שקר שנאתי ואתעבה !!!''--ולכן מצווה לשנוא ולתעב כל דובר ומפיץ שקר כמו גרעין השמאל הציוני-ממלכתי הבולשביקי ,שפעל בתחכום רב גם להעלים ראיות , אולם הכל נשאר בבית גנזינו וייחשף בבוא העת !!--ושמם של המעורבים בכך י'הי'ה  לדיראון עולם !!--להלן עיקרי הדברים !!

http://hayamin.org/forum/index.php?topic=11435.0

מכאן תבינו מיהם הנאצים ועוזריהם יש''ו !!--ויהי רצון שהקב''ה יגאלנו במהרה וישלח לנו גואל-צדק בב''א .

בס''ד

בהמשך למה שאמרנו לעיל ,להלן סרטון שבתחילתו תמונת הצדעה במוהל-יד נאצי יש''ו באוניברסיטת ביר-זית שבבית-לחם בשנת 2003 !!--וכן תמונתם של הצוריים הנאצים אדולף היטלר יש''ו-ושם רשעים ירקב, וחאג' אמין אלחוסייני =המופתי של ירושלים וראש הכנופיות של האויב הערבי הנאצי יש''ו --ושם רשעים ירקב , שהצורר הנ''ל אמר עליו '' הצורר של אויבי הוא אחי !! '' כדלעיל --ושאר הפרטים מובאים בסרטון שבקישור דלהלן :

http://youtube.com/watch?v=OSBXpG12R3g

הקב''ה יכרית את הערב-רב וישמיד כל שונאי-ישראל יש''ו ,וישלח לנו במהרה גואל-צדק בב''א .
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #23 ב- : ינואר 22, 2008, 03:01:19 »
צריך לדעתלישקול מילים לא רק  בנושא הזה

על כל נושא

הפה זה נשק ולפעמים זה מופנה נגדך בעצמך

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
כולם נאצים,מה יהיה?
« להגיב #24 ב- : ינואר 26, 2008, 23:41:45 »
אני רוצה ליסגור את הנושא אחת ולתמיד, אתה אומר למישהו נאצי אתה אמור להעליב אותו בגלל שלאור ההיסטוריה נאציזם מהווה צמרמורת לאנשים, אבל הזמן עשה את שלו והמילה נעשתה כה נדושה וכה מכובסת עד שזה כבר כמו להגיד(וסליחה על ההתבטאות באת אני מצטער זה נועד להדגמה) בן זונה, שמע בעבר המילה הנ"ל הייתה פוגעת באנשים כי אתה פוגע בכבוד אימם וכו', אבל הזמן עשה את שלו והמילה(צירוף מילים) התכבס וכרגע המילה הזאת לא מביע שום משמעות יותר, ועם אתה רוצה להיתפס בקטנות אז הנאציזם לא קרוב לשמאל ולא לימין אנאלוגית, מהסיבה הפשוטה שנאציזם זה קיצור של נשיונל סואציל, הכוונה סוציאליזם לכל (תירגום חופשי אין סיבה להיכנס לפרטים הקטנים), ובגלל שגם השמאל וגם הימין המיוצג בישראל תומך בדמוקרטיה אז אין לזה שום משמעות, ודרך הגב גם אתה יכול להלביש ערכים פאשיסטיים על כל אחת מהעמדות, אבל עצם העובדה שחלאה משופמת הציג את הערכים האלה כולם מסתייגים מהם למרות שניתן לימצוא דומי, ואני לא מדבר על הסעיפים הגיזעניים.