כתב נושא: עוד יומיים יש לי צו ראשון ו..  (נקרא 3953 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עוד יומיים יש לי צו ראשון ו..
« ב- : ינואר 01, 2008, 20:25:46 »
משהו יודע את השאלות ששואלים? למשל בעברית?
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

Aaron

• אורח
« להגיב #1 ב- : ינואר 01, 2008, 20:38:05 »
היה לי צו ראשון לפני חודשיים בערך ומשום מה לא עשו לי ראיון אישי. אמורים לקבוע לי מועד אחר לבוא ללשכה רק בשביל ראיון אישי.

בהתחלה שואלים אותך שאלות פשוטות כמו כמה אנשים אתם במשפחה, כמה חדרים יש לכם, איפה ההורים עובדים, איזה מקצועות אתה לומד בבי"ס וכו'. אחרי זה נותנים לך שאלון רפואי ואתה מסמן איזה בעיות יש לך.

בראיון האישי סיפרו לי ששואלים אותך למה חשוב לך להתגייס לצה"ל, האם אתה מוכן לתרום למדינה, שואלים אותך על החברים שלך ועל התכונות שלך וכו'..

בהצלחה. תאמין לי זה סתם שטויות עובר מהר.
« עריכה אחרונה: ינואר 01, 2008, 20:38:40 על ידי אהרֹן »

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : ינואר 01, 2008, 21:12:38 »
תודה.. אבל אני שאלות שמופיעים בבחינות שם.

אם אתה עוד זוכר תכתוב אותם בבקשה..
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"

Aaron

• אורח
« להגיב #3 ב- : ינואר 01, 2008, 21:24:30 »
תודה.. אבל אני שאלות שמופיעים בבחינות שם.

אם אתה עוד זוכר תכתוב אותם בבקשה..

אהה.. חח נראה לך אפשר לזכור? היו מלא שאלות. אבל זה ידע כללי, לא צריך להתכונן. יהיו שאלות הגיון, פיזיקה, לשון, חשבון...

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : ינואר 01, 2008, 21:25:32 »
אה.. טוב.. תודה רבה..

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #5 ב- : ינואר 24, 2008, 03:32:51 »
בס''ד

עזוב אותך מלהתגייס לצבא הגירוש של יהודים מבתיהם ומאדמתם , אתה תספוג מכך רק עוגמת נפש במקרה הטוב , הם מסוגלים לשלוח אותך להתאבדות מול האויב הערבי הנאצי יש''ו ללא ארטילרי'ה והפגזות אוויר לריכוך האויב כפי שעשו עם החיזבאללה יש''ו בלבנון ,וממשיכים בזאת בעזה !!--הצטרף לנוער הגבעות הל ר' ברוך מרזל הי''ו !!--שם תתרום להגנת העם היהודי היושב בארץ-הקודש וכן לחיזוק היישוב היהודי בארץ-הקודש תובב''א !!!!
שלך באהבה של יהודי אמיתי --רס''ר הגולה בארץ ( מזמן זרקתי את הדרגות לאסלה כששמעתי על הסכמי האסלה =אוסלו )

הגולה בארץ  :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : ינואר 25, 2008, 15:40:35 »
הגולה למרות שאני מתנגד למדיניות של המדינה, אני לא יכול להרשות לעצמי לעשות את זה.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #7 ב- : ינואר 27, 2008, 18:16:25 »
כנ"ל...
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : ינואר 31, 2008, 20:20:33 »
כנ"ל...

הייתי שם ואין מה ללמוד, תיגש איך שאתה.