כתב נושא: הערבים מציפים מקומות בילוי בבת-ים  (נקרא 10536 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק DJ Luminus

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
הערבים מציפים מקומות בילוי בבת-ים
« ב- : דצמבר 21, 2007, 08:10:11 »
אתמול בערב, בשעה 8:30 בערך, ביקרתי בקניון בת-ים אחרי 3 שנים שלא ביקרתי שם כלל. בכניסה לקניון ראיתי שלוש ערבושות עם החרטא הזה על הראש שלהן ועוד כמה ילדים מטונפים צועקים בערבית. כשנכנסתי פנימה, גיליתי שהקניון מלא ערבים. בכל קומה, בכל חנות, בכל מסעדה ואפילו בשירותים. כשהייתי תלמיד תיכון, לא ניתן היה למצוא ערבי אחד בקניון. היום הם שורצים שם בכל פינה! אם ערבי תוקף יהודי בקניון, היהודי לא יכול להגן על עצמו, משום שאם יעשה כן, עשרות ערבושים יעשו בו לינץ'. היכן הימים הטובים שבהם ערבים פחדו להכנס לבת-ים? אז, אם ערבי היה מעז להראות את פרצופו המכוער בעיר, הוא היה חוזר הביתה בשק שחור במקרה הטוב, או באמבולנס במקרה הפחות טוב. הם גם מסתובבים בחופשיות בטיילת בימי שישי בערב. לא רחוק היום שבו הם יתחילו לאנוס יהודיות בעיר, לגנוב מיהודים, לתקוף, לשדוד ולרצוח יהודים (כבר היו מקרים כאלו בבת-ים בעבר, אבל בקרוב זה יגיע למימדים עצומים עוד יותר). בקרוב הם יתחילו לקנות דירות בעיר ולבסוף בת-ים תהפוך לעוד עיר "מעורבת", כמו לוד, שהחיים בה יהיו בלתי נסבלים. אחרי בת-ים, ערים שכנות נוספות כמו חולון, ראשל"צ ואזור יכנסו לרשימת הערים הנתונות בסכנת "ערביזציה". יתכן גם שהערבים שיתנחלו בבת-ים ובשכנותיה יסייעו לערבושים אחרים מיש"ע לבצע פיגועי התאבדות בערים אלו חו"ח.

הנה ציטוט מהודעה שכתבתי בפורום לפני מספר חודשים, תבינו מול מה אנחנו עומדים:
ציטוט
כל עיר בארץ נמצאת בסכנת השתלטות ערבית. נכון לעכשיו הערבים משתלטים על עכו, לוד, חיפה, ערי הנגב וערים נוספות בישראל, אבל הסרטן הערבי לא יפסיק בערים אלה והוא ימשיך להתפשט גם לערים אחרות עד אשר לא תשאר פיסת אדמה אחת בארץ ישראל שלא תהיה נגועה בו. הערבים יטרידו יהודים שיחיו איתם בערים "מעורבות" ללא הפסק. יהיו מאות או אלפי מקרי אונס נגד יהודיות, מעשי רצח נגד יהודים, גניבות, שריפת בתי עסק שבעליהם היהודים לא הסכימו לשלם דמי-חסות לערבושים, ועוד מעשי עוולה שונים ומשונים מצד הערבים שיביאו להגירה המונית של יהודים לערים אחרות שעדיין אינן נגועות בסרטן הערבי ולהתרוקנות ערים נוספות מיהודים והפיכתן לערים בעלות רוב ערבי. כל זה קורה כבר עכשיו, אבל בעתיד דברים אלו יגיעו למימדים עצומים עוד יותר. זה רק עניין של מספר שנים עד שהסרטן הערבי יתפשט מקצוות הארץ עד לתל-אביב ויכסה את הארץ כולה.
« עריכה אחרונה: דצמבר 21, 2007, 08:22:55 על ידי DJ Luminus »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #1 ב- : דצמבר 21, 2007, 11:22:45 »
לומינוס יש להם את החג,אין לי מושג מה שמו של החג אבל כנראה חג החזירים.
גם בקריות אתמול הם שרצו בכל פינה,אני אישית כבר לא אוכל בחוץ כי בכל מסעדה אפילו כשרה מעסיקים ערבים בגלל חיסכון בכסף וכח עבודה זול.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #2 ב- : דצמבר 21, 2007, 12:04:40 »
לנאצים האלו יש את "חג-הקורבן".
אתם צריכים לארגן כמה חבר'ה שיטפלו בערבושים המטונפים האלו :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
« להגיב #3 ב- : דצמבר 22, 2007, 19:37:13 »
נורא ואיום  >:(, אסור לתת לערבושים האלו להתפשט, הם כמו חיידקים מזוהמים...מרגע שנכנסו לגופך( ארץ ישראל הקדושה ), צריך לנקנק אותם כדי להוציא אותם ממנו...ויהי רצון שכך יהיה... ;) ;)

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : דצמבר 22, 2007, 22:09:33 »
כן חג הקורבן.

גם כאן הכל היה מלא.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #5 ב- : דצמבר 22, 2007, 22:17:09 »
נורא ואיום  >:(, אסור לתת לערבושים האלו להתפשט, הם כמו חיידקים מזוהמים...מרגע שנכנסו לגופך( ארץ ישראל הקדושה ), צריך לנקנק אותם כדי להוציא אותם ממנו...ויהי רצון שכך יהיה... ;) ;)
סוף סוף מישהו כאן קולט את הקטע, המוסלמים הם בקטריה מזוהמת שיש להשמיד ולטהר את האזור.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : דצמבר 25, 2007, 22:57:30 »
צריךלהקים חבורות של אנשים שיפרקו מכות ערבים במקומות האלה על בסיס קבוע ותיראו אחרי כמה חודשים הם לא מיתקרבים לשם

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #7 ב- : דצמבר 26, 2007, 21:28:53 »
צריךלהקים חבורות של אנשים שיפרקו מכות ערבים במקומות האלה על בסיס קבוע ותיראו אחרי כמה חודשים הם לא מיתקרבים לשם
בסופו של דבר יצא שישראל, מתוך כל מדינות העולם, זקוקה דווקא היא לארגון כמו JDL, ארגון שיגן מפני פורעים ומפגעים. :idiot2:

מנותק אשקלוני!

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : דצמבר 29, 2007, 18:38:50 »
שרק יעיזו להכנס אצלנו

לעולם ה' דברך ניצב בשמיים

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #9 ב- : דצמבר 29, 2007, 18:43:05 »
בס"ד

צריך לעשות לינץ' בכל ערבי שנכנס לטריטוריה-יהודית :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

מנותק ToxicBoy

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : דצמבר 30, 2007, 06:58:19 »
אךך איזה חלום אם לא היו שמאלנים במדינה.. כל זה לא היה קורה
כהנא צדקקקקקקקקק
רבין הנאצי!!!!!!!
אל תגידו נאונאצים תגידו נאורבינים!!!!

בן פסח העבריין לממשלה!!!!!!!!!1

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #11 ב- : דצמבר 30, 2007, 08:29:01 »
סוף סוף מישהו כאן קולט את הקטע, המוסלמים הם בקטריה מזוהמת שיש להשמיד ולטהר את האזור.
צריך עיון האם חובתנו לקדש שם שמיים ולמחוק חילול שם שמיים מחייבת אותנו לא רק "לטהר את האזור" אלא את העולם כולו, שכן האיסלם מבוסס על חילול השם ומלמד את מיליארד וחצי מאמיניו, בין השאר, שהיהדות היא שקרית ושהיהודים הם קופים וחזירים.  אם מחיקת חילול השם הזה לא תעשה על ידינו, לבטח היא תעשה, במוקדם או במאוחר, ע"י הקב"ה, באמצעות עמים אחרים, או באמצעות אסונות טבע, ועדיף שתעשה על ידינו ובכך נקדש שם שמיים ונהווה אור לגוים (אור של דוגמה חיובית לגוים המערביים ואור מסנוור ושורף של פצצה אטומית לישמעאלים יש"ו).
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק ברוך גולדשטיין המלך

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #12 ב- : דצמבר 31, 2007, 17:04:14 »
הסרטן הזה מתפשט מהר ..יותר מדי מהר
תגידו לי מה אפשר לעשות עם זה?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #13 ב- : דצמבר 31, 2007, 17:06:00 »
צריך עיון האם חובתנו לקדש שם שמיים ולמחוק חילול שם שמיים מחייבת אותנו לא רק "לטהר את האזור" אלא את העולם כולו, שכן האיסלם מבוסס על חילול השם ומלמד את מיליארד וחצי מאמיניו, בין השאר, שהיהדות היא שקרית ושהיהודים הם קופים וחזירים.  אם מחיקת חילול השם הזה לא תעשה על ידינו, לבטח היא תעשה, במוקדם או במאוחר, ע"י הקב"ה, באמצעות עמים אחרים, או באמצעות אסונות טבע, ועדיף שתעשה על ידינו ובכך נקדש שם שמיים ונהווה אור לגוים (אור של דוגמה חיובית לגוים המערביים ואור מסנוור ושורף של פצצה אטומית לישמעאלים יש"ו).
אבל לכל הפחות צריך שארץ ישראל תהיה נקיה מזוהמה זו לגבי מה נעשה לגבי שאר דת האיסלם, איך אומרים: "כשנגיע לגשר נעבור אותו".
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : דצמבר 31, 2007, 21:45:46 »
אבל לכל הפחות צריך שארץ ישראל תהיה נקיה מזוהמה זו לגבי מה נעשה לגבי שאר דת האיסלם, איך אומרים: "כשנגיע לגשר נעבור אותו".
:)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #15 ב- : ינואר 02, 2008, 17:17:07 »
חברים,

קודם כל צריך לבנות גשר.

:-\

Aaron

• אורח
« להגיב #16 ב- : ינואר 03, 2008, 22:07:02 »
ככה זה בכל הארץ... ואף אחד לא עושה כלום. מסולמי שנכנס לשטח יהודי צריך לחטוף אבנים.

מנותק alonnn

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "מי כמכה באלם יהוה מי כמכה נאדר בקדש..."
« להגיב #17 ב- : ינואר 10, 2008, 19:24:31 »
אני גר באשדוד ואני חייב לציין שעד לפני חודשיים בערך לא היה אפילו ערבי אחד בעיר.
בתקופה האחרונה אני מוצא פה ושם ערבים שרכשו דירות מיהודונים ועוד מעט גם אשדוד תהפוך להיות עיר מעורבת רחמנא לצלן

מנותק leoit

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #18 ב- : ינואר 13, 2008, 23:54:22 »
אחים יקרים סבתא שלי גרה בבת ים ברמת הנשיא
ותמיד כשאני נוסע לבת ים אז אני יושב עם עם החבר'ה שאני מכיר ותאמינו לי כל הערבים של יפו מפחדים מבת ים
פעם אחד עבר אוטו עם ערבושים בפנים אז מחבר'ה הגדולים של השכונה ירה על האוטו והם ישר ברחו וכל פעם שזה קורה אנחנו זורקים אליהם אבנים
ועוד משהו אני גר בחיפה
ובחיפה יש מלא ערבים..
ושתדעו אין צדק שם הערבים האלו משטלתים על כל חיפה
ואנחנו החברים לא יכולים לעשות כלום רק עם היה צדק
אבל אני נישבה לכם אני יכול יום אחד לרצוח ערבי מרוב שאני שונא אותם..
הם גובנים ליהודים שלנו פלאפון מרביצים להם
לוקחים לנו ת'בנות היהודיות
ואנחנו לא יכולים לעשות כלום
וזה כל כך מעצבן..

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #19 ב- : ינואר 14, 2008, 08:58:09 »
בס"ד

תארגן כמה חבר'ה שיטפלו בערבושים האלו :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

מנותק leoit

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #20 ב- : ינואר 14, 2008, 17:49:01 »
בס"ד

תארגן כמה חבר'ה שיטפלו בערבושים האלו :knuppel2: :knuppel2: :knuppel2:

אבל הבעיה שזה בילתי איפשרי
הם כל כך הרבה הם ממש ממש הרבה חבר'ה..
ואנחנו לא יודעים מה לעשות..

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #21 ב- : ינואר 23, 2008, 15:56:44 »
אני תאמת  אף ערבי לא מעיז ליפתוח עלי פה  יש ליד נהריה מקום מזרעה פעם אחת אני וחבר שלי פירקנו 3 ערבים מכות

אני מדבר איתכם לא מכות של ילדים בבצפר תיכון פשוט זינו  להם תצורה מי שיודע איפה זה הטיילת בנהריה

יש לי חבר שיהיה בריא בגגובה שלי 105 קילו על 14 אחוז שומן חייה פשוט בהמה קיצר הם הטירדו שמה כמה בנות שלמדו אותי באיזה בצפר אז אמרתי לו בו ניפול עליהם

באתי לשמה אמרתי לו מה אתם עושים פה ?

עוד לא הספיק לענות הבאתי לו כאפה נפל לריצפה ואז היתחלנו להביא להם מכות   אחד שהיה מהם בריצפה בעתתי בו בראש בעיתה בעיתה
וחבר שלי שבר לאחד מהם תיד חח

אף אחד לא היתערב עד שהבילוש הגיעו ולקחואותנו לחקירה אמרנו הגנה עצמית וזה  שיחררו אותנו תאמת מזל שלא ניגמר בתיק

אבל נישבע לכם זינו להם תתחת

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #22 ב- : ינואר 23, 2008, 16:12:26 »
אני תאמת  אף ערבי לא מעיז ליפתוח עלי פה  יש ליד נהריה מקום מזרעה פעם אחת אני וחבר שלי פירקנו 3 ערבים מכות

אני מדבר איתכם לא מכות של ילדים בבצפר תיכון פשוט זינו  להם תצורה מי שיודע איפה זה הטיילת בנהריה

יש לי חבר שיהיה בריא בגגובה שלי 105 קילו על 14 אחוז שומן חייה פשוט בהמה קיצר הם הטירדו שמה כמה בנות שלמדו אותי באיזה בצפר אז אמרתי לו בו ניפול עליהם

באתי לשמה אמרתי לו מה אתם עושים פה ?

עוד לא הספיק לענות הבאתי לו כאפה נפל לריצפה ואז היתחלנו להביא להם מכות   אחד שהיה מהם בריצפה בעתתי בו בראש בעיתה בעיתה
וחבר שלי שבר לאחד מהם תיד חח

אף אחד לא היתערב עד שהבילוש הגיעו ולקחואותנו לחקירה אמרנו הגנה עצמית וזה  שיחררו אותנו תאמת מזל שלא ניגמר בתיק

אבל נישבע לכם זינו להם תתחת
ישר כח!  אשריך, שאתה וחברך הפגנתם עוז ומסירות נפש וזכיתם לקדש שם שמיים, הגנתם על כבודן של בנות ישראל והענשתם ישמעאלים רשעים שטופי זימה, יש"ו.  והלוואי כל עם ישראל ילמד במהרה שרק כך עושים שלום עם אויבים.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #23 ב- : ינואר 23, 2008, 16:22:20 »
בס''ד

יש לשפוך עליהם בנזין ולהדליק !!!--כך לא יעזו אחרים להתקרב לאוכלוסי'ה יהודית !!!--תנסו להכנס למקום כזה של אויב ערבי נאצי יש''ו , ברמאללה למשל , ותחזרו בחתיכות !!, איך אתם סובלים נערי אויב ערבי נאצי יש''ו שבא בכדי להוריד בנות-ישראל לזנות ר''ל ?????---היכן הגאווה היהודית ???--האם אנו תחת שלטון של אויב ערבי נאצי יש''ו , ששם קבעו רבותנו לשבת שיבעה על כל בת-ישראל שמנודה עקב הורדתה לזנות ר''ל , או הבאתה לשמד לדת הדמים של האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו ????, בערו את האויב הערבי הנאצי יש''ו מקירבכם , טרם י'הי'ה מאוחר מדי !!!!!!!!!!!! :knuppel2: :idiot2:

הגולה בארץ  :smil037:
« עריכה אחרונה: ינואר 23, 2008, 16:22:54 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

Aaron

• אורח
« להגיב #24 ב- : ינואר 27, 2008, 21:08:29 »
בס''ד

יש לשפוך עליהם בנזין ולהדליק !!!--כך לא יעזו אחרים להתקרב לאוכלוסי'ה יהודית !!!--תנסו להכנס למקום כזה של אויב ערבי נאצי יש''ו , ברמאללה למשל , ותחזרו בחתיכות !!, איך אתם סובלים נערי אויב ערבי נאצי יש''ו שבא בכדי להוריד בנות-ישראל לזנות ר''ל ?????---היכן הגאווה היהודית ???--האם אנו תחת שלטון של אויב ערבי נאצי יש''ו , ששם קבעו רבותנו לשבת שיבעה על כל בת-ישראל שמנודה עקב הורדתה לזנות ר''ל , או הבאתה לשמד לדת הדמים של האויב הערבי המוסלמי הנאצי יש''ו ע''י האויב הערבי הנאצי יש''ו ????, בערו את האויב הערבי הנאצי יש''ו מקירבכם , טרם י'הי'ה מאוחר מדי !!!!!!!!!!!! :knuppel2: :idiot2:

הגולה בארץ  :smil037:
כל מילה אמת!  O0 :V: