כתב נושא: "הרוסים בנו את המדינה"  (נקרא 7079 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:03:20 »
לעיתים, כשאני מביע את סלידתי מרוב העולים הרוסים של שנות ה-90, נזרק לעברי המשפט "הרוסים בנו את המדינה" (לצד "מרוקאי מסריח", "ערבי" וכו'), העובדה לכאורה שה"רוסים" בנו את המדינה נותנת לעולים הרוסים להרגיש עליונים, יותר טובים ויותר תורמים מאשר ה"מזרחיים האדיוטים" שרק היוו נטל על המדינה, לכאורה, ולהרגיש כי להם יש זכויות יתר מאשר שאר היהודים, כמו ערוצי טלוויזיה, עיתונים וחנויות מיוחדות לציבור הרוסי בארץ .

אותם רוסים, שטוענים ש"הרוסים בנו את המדינה" מתעלמים מהעובדה שהעולים היהודים הראשונים שעלו לא"י היו מזרחיים מפרס (1815), אחריהם מזרחיים מטורקיה (1820), אחריהם מזרחיים מיוון (1820-1825; יהדות יוון הורכבה מהיהודים הספרדים שגורשו מספרד ב1492) ורק אז יהודים אשכנזים עלו לארץ מפולין בשנת 1831, ואז עלו יהודים מאלג'יר, גרוזיה, קווקז, מרוקו ועוד . בשנת 1880 הייתה ה"עליה הראשונה", שכללה יהודים רבים מרוסיה (מסיבה מסוימת, ההיסטוריה מתחילה מהעליה הראשונה), אבל מה שלא מספרים לנו, התלמידים, שמחצית מהעולים שעלו מרוסיה חזרו לארצם, ובאותו הזמן עלו אלפי יהודים מתימן שהיוו מחצית מהעולים בעליה הראשונה .

כמו כן, הרוסים של העליה מ-1990 שוכחים שהם הגיעו לארץ לאחר המון מלחמות, במלחמות אלה נהרגו המון יהודים מזרחיים והמון יהודים אשכנזים, וכשהרוסים מהעליה של 1990, שגם כך עלו ממניעים כלכליים ולא ציוניים (לעומת העולים מ1973), עלו לארץ, הם כבר קיבלו המון כסף, מקום לחיות, וכל זאת בגלל היהודים המזרחיים והאשכנזים שמתו למען המדינה הזו . אז אני שואל, מאיפה החוצפה הזו ? בנוסף לאנטישמיות, לנאציזם ולזנות שהביאו הם עוד טוענים שהם בנו את המדינה ! חבל שהעלנו כאלה גויים שחצנים, טוב נו, מה יש לצפות ממשלת ישראל ...

*הכתוב לעיל מתייחס לרוב העליה הרוסית משנות ה-90 .

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:21:08 »
בס"ד
יפה אוהד איזה שיחוק!!!!
מאמר נכון,כל מילה זהב!!!
שנה טובה לך ולכל בית ישראל!!!
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:21:58 »
דקסטר גם אם הם לא עלו מסיבות ציוניות,הזקנים חלקם ניצולי שואה ששרדו גם את תקופת סטאלין יש"ו,הרב כהנא הי"ד כשהוא נאבק למען יהדות ברית המועצות לא חשב מי ציוני ומי לא.אתה מדבר על זנות??(אני מסכים עם הקטע  של הזנות)
סליחה שאני אדבר עכשיו קצת באופן גס,ישראליות בגיל 13ו 14 (לא פחות מרוסיות)כבר עושות מעשי זימה,אין פה שום קשר לעלייה מברית המועצות.לפני שהם עלו פה,הייתה פה זנות ועדוך איך,הייתה פה מכה של נרקומנים ושיכורים,ואם זה התגבר אחרי העלייה שלהם,זה ממש לא קשור אליהם,זאת התרבות המערבית,וישראלים אגואיסטים שדואגים לצריכהם הפרטיים.את מי זה מעניין מי הקים,רוסים אשכנזים או מזרחיים.(אתה יודע שזה נושא שיכול ליצור מריבות בפורום)
שייחשבו אותם גויים מה שהם רוצים,אנחנו יהודים,ויהודים הקימו את ארץ ישראל מחדש.אותם אלו שמבדילים בין "העדות" כנראה עדין מרגישים נעלים או נחותים יותר.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 16:23:46 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:26:07 »
דקסטר גם אם הם לא עלו מסיבות ציוניות,הזקנים חלקם ניצולי שואה ששרדו גם את תקופת סטאלין יש"ו,הרב כהנא הי"ד כשהוא נאבק למען יהדות ברית המועצות לא חשב מי ציוני ומי לא.אתה מדבר על זנות??(אני מסכים עם הקטע  של הזנות)
סליחה שאני אדבר עכשיו קצת באופן גס,ישראליות בגיל 13ו14 כבר עושות מעשי זימה,אין פה שום קשר לעלייה מברית המועצות.לפני שהם עלו פה,הייתה פה  זנות ועדוך איך,הייתה פה מכה של נרקומנים ושיכורים,ואם זה התגבר אחרי העלייה שלהם,זה ממש  לא קשור אליהם,זאת התרבות המערבית.את מי זה מעניין מי הקים,רוסים אשכנזים או מזרחיים.(אתה יודע שזה נושא שיכול ליצור  מריבות בפורום)
שייחשבו אותם גויים מה שהם רוצים,אנחנו יהודים,ויהודים הקימו את ארץ ישראל מחדש.אותם אלו שמבדילים בין "העדות" כנראה עדין מרגישים נעלים או נחותים יותר.
" כשהוא נאבק למען יהדות ברית המועצות לא חשב מי ציוני ומי לא."
אבל הוא נאבק בשביל יהודים, לא בשביל נוצרים, תראה מי הביאו לך, נוצרים שחצנים שחושבים שהם בנו את המדינה.
אני גם לא חושב שהמזרחיים בנו את המדינה, אני גם לא חושב שהאשכנזים בנו, אני חושב שיהודים בנו אותה, אבל שמע, זה כבר חצה את הקוו האדום, זו פשוט חוצפה שכמה נוצרים באים אלי, חושבים שהתרבות הרוסית עליונה ושמזרחיים הם נחותים, נמאס לי כבר !

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:29:55 »
" כשהוא נאבק למען יהדות ברית המועצות לא חשב מי ציוני ומי לא."
אבל הוא נאבק בשביל יהודים, לא בשביל נוצרים, תראה מי הביאו לך, נוצרים שחצנים שחושבים שהם בנו את המדינה.
אני גם לא חושב שהמזרחיים בנו את המדינה, אני גם לא חושב שהאשכנזים בנו, אני חושב שיהודים בנו אותה, אבל שמע, זה כבר חצה את הקוו האדום, זו פשוט חוצפה שכמה נוצרים באים אלי, חושבים שהתרבות הרוסית עליונה ושמזרחיים הם נחותים, נמאס לי כבר !
תשאל את הישראלים שחוקקו את החוק הגזעני שנקרא "חוק השבות"(הרי אנחנו דמוקרטיה,לא).אני נגד אותם נוצרים,ואתה יודע את זה טוב מאוד.תשמע דקסטר אתה יהודי,ויש לך זכות מלאה על ארץ ישראל,אותם גויים שיילכו לעזאזל.הממסד הפך את הנושא העדתי לדבר פגיע ורגיש,הם רוצים בזה,אני בטוח שהסוכנות הערבית(היהודית)הביאה לפה בכוונה גויים,כדי לדלל את האוכלסיה היהודית.פשוט מצחיק אותי שיש כזה דבר שנקרא דמוקרטיה בישראל.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 16:42:31 על ידי איתן »

Aaron

• אורח
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:30:58 »
הכללה גסה ומכוערת.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:31:48 »
הכללה גסה ומכוערת.
מי הכליל ?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:39:19 »
הכללה גסה ומכוערת.

בדיוק!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:41:42 »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:44:01 »
בחלק ממה שאתה כותב אני מסכים ועם חלק לא , אני למשל בוכרי ורוב הבוכרים היהודים שיש היום באמריקה הם מיתבוללים - אוכלים טרף , מיתחתנים עם גויים וכו'
לאומת זאת הבוכרים בארץ ישראל דווקא רובם מסורתיים ושומרים מצוות..
אותו דבר עם הרוסים חלק מיהם באמת איסתננו לפה אבל חלק גדול באמת יהודים טובים.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:45:27 »
אל תשכח דקסטר ששטפו גם ליהודים בברית המועצות את המוח בקומניזם,וכשהם עלו לארץ ישראל,המשיכו את שטיפת המוח.שטיפת מוח באופן דמוקרטי.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 16:48:23 על ידי איתן »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:48:29 »
בחלק ממה שאתה כותב אני מסכים ועם חלק לא , אני למשל בוכרי ורוב הבוכרים היהודים שיש היום באמריקה הם מיתבוללים - אוכלים טרף , מיתחתנים עם גויים וכו'
לאומת זאת הבוכרים בארץ ישראל דווקא רובם מסורתיים ושומרים מצוות..
אותו דבר עם הרוסים חלק מיהם באמת איסתננו לפה אבל חלק גדול באמת יהודים טובים.
נו אבל זה הגיוני שיהודים מסורתיים יבואו לפה והלא מסורתיים ישארו בחו"ל .

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:50:33 »
נו אבל זה הגיוני שיהודים מסורתיים יבואו לפה והלא מסורתיים ישארו בחו"ל .

תתפלא גם יהודים מסורתיים עוזבים את הארץ בגלל כסף "ואיכות חיים".

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 12, 2007, 16:53:51 »
תתפלא גם יהודים מסורתיים עוזבים את הארץ בגלל כסף "ואיכות חיים".
גם נכון .

אני בכלל לא מבין מה חלקכם כועסים עלי, אתם צריכים להבין אותי, אני כועס על הגויים שטוענים ש"רוסים בנו את המדינה", ובעקבות זה חושבים שלהם מגיע יותר זכויות, שהם יותר עליונים וכו', ואל תגידו שזו הכללה, זה נכון, ואני בכלל לא מכליל ואני תמיד מדגיש את זה .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:03:53 »
נעלבתי :(
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:12:05 »
מצטער לא התכוונתי להעליב ...
בקשר למשפט :
"וכשהרוסים מהעליה של 1990, שגם כך עלו ממניעים כלכליים ולא ציוניים (לעומת העולים מ1973), "
התכוונתי ל:
וכשרוב הרוסים מהעליה של 1990, שגם כך עלו ממניעים כלכליים ולא ציוניים (לעומת העולים מ1973), "
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 17:17:39 על ידי אֹהד »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:18:42 »
א. רוב העולים מרוסיה הם יהודים.

ב. רוב הלא יהודים או הם נשואים עם יהודים או הם ילדים עם אב יהודי. הרבנים מסכימים שצריך לגייר את הילדים עם אב יהודי.

ג. אמנם יש מיעוט בין העולים ששיקרו ואין להם שום קשר לעם ישראל. ביניהם יש אפילו הרבה אנטישמים כי תמיד הייתה הרבה אנטישמיות בעם הרוסי. העולים האלה בלי הורים יהודים ובלי בן זוג יהודי - אין להם מה לחפש במולדת היהודית.

ד. לומר שמעל מיליון יהודים מרוסיה הם פושעים או זונות - זה שקר גמור. הרוב המכריע של היהודים מרוסיה תורמים לישראל לא פחות מכל יתר היהודים במדינה.

ה. הרוב המכריע של היהודים מרוסיה הם ימניים ששונאים את הערבים והם גם שונאים את הממסד הבולשביקי. הם בני ברית טבעיים לכהניסטים.

ו. אלה ששונאים את הרוסים הם אותם בוגדים שמאלניים ששונאים את המזרחיים. הרוסים והמזרחיים חייבים להיות בני ברית נגד הממסד הבולשביקי שעושה עוול לשניהם.

ז. אהד, ערב ראש השנה, אני מצפה ממך ומכל אנשינו להטיף אהבת ישראל ולא שנאת חינם. פגעת בי כשכתבת שיש לך "סלידה" נגד רוב האחים שלנו מרוסיה. אמנם, אני לא רוסי, אבל מי שפוגע באחים שלי גם פוגע בי. בתנועתנו, אנו אוהבים את כל עם ישראל מכל העדות ומכל המגזרים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:21:11 »

ב. רוב הלא יהודים או הם נשואים עם יהודים או הם ילדים עם אב יהודי. הרבנים מסכימים שצריך לגייר את הילדים עם אב יהודי.

ג. אמנם יש מיעוט בין העולים ששיקרו ואין להם שום קשר לעם ישראל. ביניהם יש אפילו הרבה אנטישמים כי תמיד הייתה הרבה אנטישמיות בעם הרוסי. העולים האלה בלי הורים יהודים ובלי בן זוג יהודי - אין להם מה לחפש במולדת היהודית.

ד. לומר שמעל מיליון יהודים מרוסיה הם פושעים או זונות - זה שקר גמור. הרוב המכריע של היהודים מרוסיה תורמים לישראל לא פחות מכל יתר היהודים במדינה.

ה. הרוב המכריע של היהודים מרוסיה הם ימניים ששונאים את הערבים והם גם שונאים את הממסד הבולשביקי. הם בני ברית טבעיים לכהניסטים.

ו. אלה ששונאים את הרוסים הם אותם בוגדים שמאלניים ששונאים את המזרחיים. הרוסים והמזרחיים חייבים להיות בני ברית נגד הממסד הבולשביקי שעושה עוול לשניהם.

ז. אהד, ערב ראש השנה, אני מצפה ממך ומכל אנשינו להטיף אהבת ישראל ולא שנאת חינם. פגעת בי כשכתבת שיש לך "סלידה" נגד רוב האחים שלנו מרוסיה. אמנם, אני לא רוסי, אבל מי שפוגע באחים שלי גם פוגע בי. בתנועתנו, אנו אוהבים את כל עם ישראל מכל העדות ומכל המגזרים.

אדוני אכפת לך שאני אדיק?
א. רוב העולים מרוסיה הם יהודים.-71%
ג. אמנם יש מיעוט בין העולים ששיקרו ואין להם שום קשר לעם ישראל. ביניהם יש אפילו הרבה אנטישמים כי תמיד הייתה הרבה אנטישמיות בעם הרוסי. העולים האלה בלי הורים יהודים ובלי בן זוג יהודי - אין להם מה לחפש במולדת היהודית- אלפים בודדים
ה. הרוב המכריע של היהודים מרוסיה הם ימניים ששונאים את הערבים והם גם שונאים את הממסד הבולשביקי. הם בני ברית טבעיים לכהניסטים.- 95%+ מגדירים את עצמם כימינים
ו. אלה ששונאים את הרוסים הם אותם בוגדים שמאלניים ששונאים את המזרחיים. הרוסים והמזרחיים חייבים להיות בני ברית נגד הממסד הבולשביקי שעושה עוול לשניהם.- בהחלט הם שונאים גם את האיתיופים.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:24:57 »
שלמה,השנאה לאתיופים נובעת מאותה סיבה,הממסד הישראלי הוא  זה שגרם לכל הפילוג.חינכו את הנוער על ערכים לא יהודיים.המערב שכל כך דוגל בחופש ושוויון,המערב הוא הכי גזעני.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 12, 2007, 17:25:53 על ידי איתן »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:25:15 »

א. 59% מהעולים הרוסים הם לא יהודים (ע"פ על פי נתוני משרד הפנים לשנת 2005) .
ב. עובדה שרוב האנשים שהיו להם יהודי במשפחה לא הסכימו להתגייר .
ג. אין לי בעיה שרוסים לא יהודים יעלו, אבל שלא יעזרו בחוק השבות (אלא אם הם חותמים על משהו שיחיב אותם להתגייר) .
ד. לא אמרתי את זה .
ה. הרוב המכריע אמנם ימני, אבל מתנגד לדת בעקבות ההשפעה של הקומוניזם עליהם .
ו. נכון, אני לא שונא רוסים, אני שונא את אלה שטוענים שרוסים בנו את המדינה, כלומר, הם טוענים שעדה מסוימת בנתה באופן בלעדי את המדינה .
ז. חיים, אני לא הפצתי שנאת חינם, אלא שנאה (אם בכלל הפצתי שנאה, לדעתי הפצתי עובדות) שנבעה משקרים והתנשאות של כמה אנשים מעדה מסוימת לעדה אחרת .

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:29:53 »
לי זה לא אכפת כן יהודים לא יהודים , אנחנו צריכים לקדש שם שמים ולעשות את רצונו של הבורא
מי שהוא כן יהודי אז הוא הרוויח.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:44:33 »
שלמה,השנאה לאתיופים נובעת מאותה סיבה,הממסד הישראלי הוא  זה שגרם לכל הפילוג.חינכו את הנוער על ערכים לא יהודיים.המערב שכל כך דוגל בחופש ושוויון,המערב הוא הכי גזעני.

השינאה מאיתיופים עמוקה הרבה אפילו יותר.
כביכול הם השחורים החדשים.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:49:05 »
השינאה מאיתיופים עמוקה הרבה אפילו יותר.
כביכול הם השחורים החדשים.

השלטון היה מתייחס אליהם הרבה יותר טוב אילו הם לא היו שומרי מצוות כשהגיעו ארצה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
"הרוסים בנו את המדינה"
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 12, 2007, 17:58:30 »
השלטון היה מתייחס אליהם הרבה יותר טוב אילו הם לא היו שומרי מצוות כשהגיעו ארצה.

לא חושב שזה היה משנה הרבה.
שחורים הם שחורים.
גם אילו יבסרו את בו הסצאליזם ויצביאו כולם כאחד לעבודה.
לצערי הרב מדינת ישראל תמיד מחפסת את השחורים.
ועכשיו כשיש איתיופים התימנים הפסיקו להיות שחורים והיחס להם הישתפר.
הפטרון היחיד הוא בחינוך.
כי אחרת זה יהיה עניין של זמן ושל הרבה זמן.