כתב נושא: שירים של עפרה חזה  (נקרא 26283 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
בעניין: שירים של עפרה חזה
« להגיב #25 ב- : אוקטובר 17, 2012, 21:35:16 »
בס"ד

כבר כתבתי לך שקטנתי מלפסול מישהו. חלילה לי מלפסול יהודי, שלא כמוך אגב שפוסל יהודים יראי שמים, צדיקי עתק, תלמידי חכמים שכנראה לא תתקרב מעולם לקרסוליהם, לדוגמא - הרב עובדיה יוסף שליט"א. אני מעולם לא זילזלתי במי שמעלה סירטונים של אישה שרה, מעולם לא זילזלתי במי ששומע קול אישה, וודאי וודאי שמעולם לא פסלתי! בסך הכל, אני חושב שהאינטרנט מלא בזה, ואני לא חושב שבאתר כזה ראוי להביא קליפים של אישה שרה.
מחילה מכבודך, אבל אל תטיף לי על פסילת אנשים. אני יודע שאני לא צדיק ואף רחוק מאוד מלהיות צדיק, אך דבר אחד ברור לי! אני מעולם לא פסלתי אף יהודי שמאמין בתורה שבכתב ובתורה שבעל-פה, ראשונים, אחרונים וכל השתלתשלות המסורת. יכול להיות שלא הסכמתי, שהערתי שלא נראה לי שכך צריך לנהוג אך מעולם לא פסלתי! למה אתה מנסה לצייר את זה כאילו פסלתי מישהו? אתה רוצה שאני אלך להביא ציטוטים שלך לגבי מה שאמרת על הרב עובדיה יוסף שליט"א?? ואתה עוד תעז להטיף לי מוסר על פסילת יהודים???
מחילה אם פגעתי אבל דיברתי מהלב, כי אני מעולם לא פסלתי אף יהודי!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #26 ב- : אוקטובר 17, 2012, 22:37:59 »
כתבת שמי שמוחה על חילול שבת ועל התבוללות ורואה את הקליפים של עופרה חזה סימן שעושה תורתו קרדום לחפור בה...
ככה אמרת. לא?
ואם לא אכפת לך, פסלתי את הרבובדיה, שגדולים ממני פסלו אותו, והוא משתף פעולה עם דרעקמן בעניין הגיורים ההמוניים. זה לא התבוללות ?
אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוקטובר 17, 2012, 23:21:12 »
בס"ד

לא אמרתי את זה כך. בכלל לא דיברתי על מי ששומע שירים של עופרה חזה, או מי ששומע קול אישה.
בוא אני אסביר לך את זה שוב.
לא השוותי בין איסור שמירת שבת לקול אישה. כי הרי גם אני מוחה על מי שמחלל שבת ולא על מי ששומע קול אישה. אם הייתי מוחה על סתם מישהו ששומע קול אישה באמת הייתה כאן השוואה, אבל אני דיברתי על זה שאנשים מחרפים נפשם על עבירות מסויימות, ואילו על עבירות אחרות לא רק שלא מחרפים נפשם (שוב אני לא מדבר על מי ששומע קול אישה באופן פרטי בגלל שזה יפה והוא לא מצליח להתגבר או שהוא בתקופה כזו או אחרת...) אלא גם מפרסמים בפורים שאני מניח שהוא ברובו דתי את העבירות האלה. כלומר לא רק שהוא שומע, ואז זה עניינו הפרטי, אלא הוא גם מפרסם את זה קבל עם ועדה. הוא לא שומע בשקט ואומר אסרו, אבל קשה לי, אלא הוא מפרסם וזה נראה כאילו הוא גם מתיר את זה... אני רואה בזה זלזול גדול בתורתנו הקדושה, כי לא מדובר על אנשים שנופלים אלא על אנשים שמלכתחילה מפרסמים וגורמים לאנשים אחרים ליפול.
ושוב אתה פוסל רבנים חכמים ועוד גאה בפסילה שלך. "שגדולים ממנו פסלו אותו" ומי בדיוק אתה שתחליט מי גדול ממי??? כלומר איך אתה יודע שאותו גדול שאתה מדבר עליו הוא גדול מהרב עובדיה?? והוא משתף פעולה עם... אני אפילו לא רוצה לחזור על איך שקראת לו! אתה מבזה תלמידי חכמים בלי בושה! פשוט עצוב. לאן עם ישראל התדרדר... הגר"ע יוסף שליט"א תלמיד חכם עצום! לצערנו היום כל ילד יכול לשבת מאחורי מקלדת ולדבר כך על גדולי ישראל. איך אתה מעז בכלל לדבר עליו??? יש לי ספר של הרב שלמה טולדאנו שליט" שבו הוא תוקף את הגר"ע יוסף בכל מה שקשור לפסיקה שלו שמבטלת את מהנגי מרוקו, אבל גם הוא שהוא כותב נגדו אומר בתחילת הספר, שהוא לא בא לחלוק מעצמו על הרב עובדיה כי הוא פוחד לשבת אף בצילו. לגיטימי שיהיו מחלוקות בעם ישראל, אבל לא לגיטימי שכל מי שחושב אחרת ממך הוא ישר פסול! ועוד אתה אומר לי שאני פוסל...חחח... אני לא פסלתי אף-אחד אלא רק הערתי על תופעה שאני לא מבין, אתה לא חייב להסכים איתי, אבל אני לא פסלתי. אתה לעומת זאת לא רק פוסל, אלא פוסל את אחד מגדולי התורה שהיו לנו בדורות האחרונים ואח"כ אתה מעז להגיד לי שאני פסול...אבסורד...
כשיהיה לי כח אני אעתיק מאמר שיש לי מהספר שמ"ש ומגן של הגר"ש משאש זצוק"ל שהיה רבה של ירושלים במשך 25 שנים, במאמר זה הוא מתאר את דמותו של הרב עובדיה יוסף שליט"א...
אהה... שכחתי הרב עובדיה חושב אחרת מ"אביר הקרנפים"... חבל שלא הפסקתי להגיד את זה לגר"ש משאש זצוק"ל לפני שנפטר... אולי אם הוא היה שומע ש"אביר הקרנפים" בכבודו ובעצמו פוסל את הרב עובדיה יוסף שליט"א הוא לא היה מפרסם את המאמר... סליחה.. לא "אביר הקרנפים" פסל את הרב עובדיה יוסף, אלא גדולים אחרים ש"אביר הקרנפים" ברוב חכמתו ובראייתו העמוקה יודע להגיד בוודאות שהם יותר גדולים ממנו...
נו, באמת... הזהר בגחלתן!

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 18, 2012, 00:17:11 »
טוב... חבל שדוד ושלמה והסנהדראות שלהם וכל הנביאים שלהם לא התייעצו עם הרבובדיה. הם בכלל סירבו לקבל גרים באותם ימים, בגלל שהגרים היו באים מאותן סיבות של ימינו. ואני בטוח שאם הם היו מקבלים את הגרים, הם היו מוודאים שהגיור יהיה יותר תקין מהגיורים המלאכותיים של המדינה.
אבל בטוח שאם הם היו מתייעצים עם הרבובדיה, היו מקבלים גרים בסיטונות.
50,000 תעודות גיור שדרעקמן התרברב שביצע בשיתוף פעולה עם הרבובדיה? קטן עליהם...

אמת, כבוד וכוח. שלושה דברים שאנשים מחפשים ומבקשים מזולתם כל ימי חייהם ולא יודעים שצריכים למצוא את זה בתוך עצמם.

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוקטובר 18, 2012, 00:41:39 »
בס"ד

התלבטתי אם בכלל ראוי להגיב על דבריך. והאמת שאני פשוט לא יודע מה להגיד.
יהודי שמגדיר את עצמו מאמין ומדבר אל אחד מגדולי ישראל כאילו הוא איזה ילד כאפות מהכיתה שלו, יהודי כזה הוא פשוט יהודי מסכן.
תמשיך לרדת על רבנים רק בגלל שהם לא חושבים כמוך והחלטת שגדולים ממנו (אגב, עד עכשיו לא הזכרת ולו גדול אחד) גם כן פסלו אותו...
נו, מילא... כבר נאמר... חוצפא יסגי....

מנותק אביר הקרנפים

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • מוסר, כבוד, יהדות.
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 18, 2012, 02:13:36 »
צודק. מעולם לא הזכרתי שום גדול.
אני סתם בדאי קשקשן. ;D

צבא יהושע עוד יחזור!

מנותק MAORO

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • "לדוד,ברוך ה׳ צורי,המלמד ידי לקרב,אצבעותי למלחמה"
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 18, 2012, 10:27:06 »
זה באמת חוצפה יוסי.
אמרתי לך כבר,זה לא חבר שלך.
חכמה בגויים תאמין:"אויב גלוי הוא קללה, אבל מעמיד פני ידיד גרוע ממנו." - בנג'מין פרנקלין .
"תכופות אנו נותנים בעצמנו לאויב את הכלים לכלותנו." - איזופוס.
"פייסן הוא אדם המאכיל תנין, בתקווה שהוא יאכל אותו אחרון." - וינסטון צ'רצ'יל
"קודם כל תהיינה העובדות בידיך, ואז תוכל לסלף אותן כאוות נפשך."- מרק טווין.