כתב נושא: הנחלת מורשת השואה - אוושויץ כממלכת פאוסט, במה לקורבנות אדם  (נקרא 11261 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק eran

 • חבר(ה) מקצועי(ת)
 • *
 • הודעות: 662
סופרת די ידועה בשם רבקה שכטר כתבה ב-1986 ספר תחת הכותרת: "אוושויץ כממלכת פאוסט, במה לקורבנות אדם". בספר היא מציגה תזה מטורפת אבל מדהימה בהסתכלותה, והדברים שלה כתובים בבקיאות, בהבנה ובהגיון צרוף.

נגיד מספר דברים לפני שנביא את המסקנה של התזה שלה:
הנאצים מאוד השתדלו שקורבנותיהן לא ידעו עד הרגע האחרון מה מחכה להם, והם עשו את זה בכל האמצעים, הגם שהיה ברור לחלוטין, לפחות בחלק מהמקרים שלא נשקפת כל סכנה מצידם של הקורבנות. תמיד תלו את זה בפחדנות של הגרמנים, שפחדו ממעשי יאוש מצד הקורבנות.

כל זה הסבר, אבל הסבר קטן מידי, למערכת של שקר, שהשקיעו במערכת הזאת עצמה אינסוף של חשיבה ושל משאבים גדולה מידי.

רבקה שכטר בתזה שלה טוענת כך: שלפי האמונה שהגיעו אליה ראשי השילטון הנאצי, הם היו חייבים להקריב לאלים קורבנות אדם. אושוויץ הייתה המזבח, שעליו הוקרבו קורבנות אדם.
אחת ההוכחות שהיא מביאה לתזה שלה הינה ההתנהגות המטורפת, שכבר לקראת סוף המלחמה כאשר הצבא הגרמני ניגף בכל החזיתות, בכל זאת עדיין החישו את הבאתם של מאות אלפי יהודים והשמדתם ברגעים האלה. אדרבא נראה שהסיבה היחידה שהגרמנים כבשו את הונגריה הייתה כדי שיוכלו לשים את ידיהם על היהודים שלה. שום סיבה אסטרגית לא הייתה למלא חבל ארץ נוסף בצבא שהיה כל כך נחוץ במקומות אחרים. אדרבא היא אומרת בזמן שהמצב בחזיתות היה גרוע והולך, אז הם אמרו שהם צריכים להרבות בקורבנות אדם.

עכשיו, מכיוון שקורבנות קשורים גם למחשבה של המוקרב הם רצו שאלה שעולים על המזבח לא יוכלו לחשוב שום דבר, לא יהיה להם זמן לעשות שום פועלת מחאה, כל עדי הראיה מעידים איזה זעם היה תוקף את הגרמנים נוכח פעולות מחאה קטנות שהיו נעשות בתוך תאי הגאזים: שירת ההמנון הלאומי ע"י הלאומנים הפולנים, שירת התקווה ע"י הציונים, ולהבדיל אלף אלפי הבדלות אמירת "שמע ישראל" שהייתה התופעה הנפוצה ביותר ע"י היהודים.
כל זה הרתיח את דמם של הנאצים, אחרי שתא הגזים כבר היה סגור הם לא יכלו לעשות שום דבר, אבל אם זה התחיל לפני כן הם היו יורים לתוך הקהל להשתיק אותו.
מה איכפת להם? הרי אם כל המטרה הייתה להרוג תן להם לשיר, תן להם להגיד מה שהם רוצים?!

כאמור זה תזה מטורפת, אבל אני נתקלתי בראיה חזקה מאוד, שנותנת גושפנקא מאוד רצינית לדבריה של רבקה שכטר.
בספר "אושוויץ - אנטומיה של מחנה מוות" החל מעמ' 551 מתוארים שלושה יומנים של יהודים שעבדו בזונדרקומנדו (האנשים שעבדו במשרפות), שנמצאו קבורים ליד המשרפות בבירקנאו. ובעמ' 553 מובא ציטוט של זלמן גרדובסקי, אחד מכותבי אחד היומנים בזה הלשון: "אומה של של משרתי השטן מעלה את יהודי העולם כולו קרבן על מזבח אלוהיה הארי הפאגני, שדמם של היהודים חביב עליו מאוד ובכוונתו להכחידם מעל פני האדמה".

כאמור דברים מבהילים שלדעתי מאירים את דבריה של רבקה שכטר באור חדש, שהרי הכי טוב בעולם שיהודי שעבד בתוך תאי הגזים אומר את הטענה שלה ממש!!


זה ספרה "השורשים התיאולוגיים של הרייך השלישי", שזה מעין ספרה "אושוויץ כממלכת פאוסט", מפני שקשה מאוד להשיגו, וספר זה עוד אפשרי להשיגו.

בברכה ערן.
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2009, 05:08:15 על ידי eran »

מנותק נץ וגאה בזה

 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 6815
 • Hierosolyma Victor
יפה ערן, תפסת את הפרנציפ סוף כל סוף, שהנאצים (עם כל החיבור שלהם לזרמים מסויימים בנצרות ואף גם האיסלם) לא באו מתוך גישה נוצרית, אלא מתוך גישה פאגאנית קדומה, השאיפה לשחזר את התקופה הגרמאנית לפני הופעת הנצרות בגרמניה גופה, טוב להזכיר את דבריו של היינריך היינה מאה שנה לפני הנאצים-
היזהרו! אני אוהב אתכם ולכן אני אספר לכם את האמת הנוראה.
עליכם לפחד מגרמניה משוחררת, הרבה יותר מאשר כל הבריתות "הקדושות" או מפני הקרואטים והקוזאקים.
בגרמניה תחולל דרמה שלידה תיראה המהפכה הצרפתית כאידיליה בלתי מזיקה.
הנצרות דיכאה את הלהט המיליטריסטי של הגרמנים לזמן מה אך לא הרסה אותו, מיד כאשר יישבר הקמע המרסן (הצלב)
תעלה הפראות מחדש...הזעם הנורא שעליו שרים ומדברים משוררים נורדיים...אלי האבן העתיקים (המיתולוגיה הנורדית) יקומו מעפר וישטפו אבק בן אלף שנה מעיניהם.
תור (אל המלחמה והרעם הנורדי- מקביל לסוג של הכלאה בין זאוס לארוס בגרסא היוונית) יצעד קדימה עם פטישו הגדול וינפץ את הקתדרלות הגותיות הרעם הגרמני...מתגלגל לאט אך בא יבוא וכאשר תשמעו אותו רועם כפי שלא רעם מעולם דעו לכם שישיג את מטרתו

ועוד דבר קטן, חשוב להזכיר את העניין של פאוסט (מתוך היצירה של גיתה המשורר והסופר הגרמני), בתפיסה הנוצרית השטן והאל הם שני יישויות מקבילות הפוכות זו לזו אשר נאבקים ביניהם על נשמות בני האדם, השטן שולט בגיהנום ובשאול ובכוחות השחור, בעוד האל (לדידם- יש"ו) שולט בגן עדן ובכוחות הטוב והאור בעולם, פאוסט בשאלת הנאמנות לאיזה צד, בוחר בשטן וכורת איתו ברית, ומקים את ממלכת השחור של השטן ועומד בראשו כשליחו.
פאוסט מאז הפך למעין שם נרדף לאדם שמכר את נשמתו לשטן ועושה הכל כדי לקדם את מטרותיו עלי אדמות.
הנאצים אף קראו נשק הנ"ט ששוגר ע"י אדם שלהם, הפאנצרפאוסט השטן של השריון, הגרסא הגרמנית המוקדמת לRPG.
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2009, 11:32:28 על ידי נץ וגאה בזה »
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אבי 1

 • משתמש(ת)
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 3773
 • הבוחר החליט ממשלת ימין
האניטשמיות היא כלי רב עוצמה ללכידות וללחימה באויב,האידאולוגיה חשובה.זה מחזיק גם את הערבים.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק eran

 • חבר(ה) מקצועי(ת)
 • *
 • הודעות: 662
שנה שעברה קראתי ספר שנקרא "מנגינת האופל", שחיבר הרב דוד שלם (מרצה ידוע ומחבר ספרים ומאמרים בתורת הרמח''ל והאר''י), ששם הוא מתאר בכלים יהודים טהורים את כל מהלך ההיסטוריה בכלל, ואת מהלך הנאציזם בפרט.
בספר הוא מחבר את הנאצים למקורם הפאגני, ומביא ראיות סוחפות לדבריו. בספר הוא מתאר את כל כוחות הטומאה בעולם, ואת הע"ז, שהרי הנאצים האמינו שהם שייכים לגזע "ההינדו-ארי", ומקורם במזרח הרחוק, ששם מתנהלת עיקר העבודה הזרה בימינו. ועל כך שכל סימלי הנאצים מקורם במזרח הרחוק, ועד היום מטיילים שם יכולים לראות את סמלי הנאצים. לדוגמא צלב הקרס של הנאצים נלקח גם מסמלי המזרח, והינו סמל חשוב בבודהיזם ובהינדואיזם, רק אצלם צלב הקרס הוא בצורה הפוכה שזה מסמל (לשיטתם) את הטוב, והנאצים הפכו אותו לצד השני כך שזה מסמל את כוחות הרע בעולם.


בודהה עם צלב קרס על החזה שלו.


אתה רואה הסמל הפוך ממה שיש לבודהה על החזה. (צלב קרס על מצבה בבית קברות בגרמניה)

ספרו "מנגינת האופל" נמכר גם בסטימצקי, תקראו את התגובות של הקוראים:
http://steimatzky.co.il/Steimatzky/pages/Product.aspx?ProductID=12260881

ופה באתר שופר של הרב אמנון יצחק שילט"א ממליצים עליו, והביאו תמצית מתוך שני פרקים בספר:
http://www.shofar.net/site/ARDetile.asp?id=10619
« עריכה אחרונה: מרץ 01, 2009, 16:17:10 על ידי eran »

מנותק אבי 1

 • משתמש(ת)
 • חבר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 3773
 • הבוחר החליט ממשלת ימין
כל הכבוד לך ערן על חומר הקריאה שלך.
הבא להורגך השכם להורגו

מנותק נץ וגאה בזה

 • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
 • *
 • הודעות: 6815
 • Hierosolyma Victor
הפעם ערן, אין לי הערות או הארות, בהחלט נכון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.