כתב נושא: מטרת הפינה הזאת  (נקרא 113246 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #150 ב- : ינואר 03, 2010, 05:45:37 »
שתתלה גרביים.. מה 'כפת? ששתתנהג כמו אישה! :old_WTF_Aza:

נכון, זה היה פעם. נשים היו צדקניות מגברים, הן בחטא העגל, והן בחטא המרגלים.
היום (לצערנו או לצערן), התהפכו היוצרות. ע"ע פמיניזם, שדולות נשים, ארבע אימהות, נשות וואטש וכד'...

בטחחחחחח!!!!!! שתתלה גרביים, שתהיה כנועה, שקטה, שלא תעיז להגיד כלום! חס ושלום! שתהיה מכונה להבאת ילדים- וכך מסתכם תפקידה של האישה! (אה, בעצם היא גם צריכה לנקות!)
איזה יוצרות התהפכו?!?! מה?! שגבר עוזר לאישה שלו!? מה רע בזה?? מה רע הזה שאישה יכולה לעבוד במה שהיא רוצה ולקבל משכורת כמו של הגבר???

פשוט בנאדם פרימיטיבי ושובניסט! אי אפשר לדעת אם לצחוק או לבכות מהדברים שאתה אומר.
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #151 ב- : ינואר 03, 2010, 05:50:01 »
בס"ד

בטחחחחחח!!!!!! שתתלה גרביים, שתהיה כנועה, שקטה, שלא תעיז להגיד כלום! חס ושלום! שתהיה מכונה להבאת ילדים- וכך מסתכם תפקידה של האישה! (אה, בעצם היא גם צריכה לנקות!)
איזה יוצרות התהפכו?!?! מה?! שגבר עוזר לאישה שלו!? מה רע בזה?? מה רע הזה שאישה יכולה לעבוד במה שהיא רוצה ולקבל משכורת כמו של הגבר???

פשוט בנאדם פרימיטיבי ושובניסט! אי אפשר לדעת אם לצחוק או לבכות מהדברים שאתה אומר.

מה הקשר לא להעיז להגיד כלום? אישה מעצם טבעה, בשונה מגבר, לא מחוייבת לפרנס אבל כן מחוייבת לדאוג שהבית יהיה במצב תקין. לגבר, בשונה מהאישה, אין יכולת MULTITASKING מספיקה ולכן נבצר ממנו (או לפחות מרוב הגברים) לדאוג לכך. לאישה, בשונה ממנו, אכן יש את היכולת הזו.
אישה מחוייבת לדאוג לילדים, לדאוג לכלכלת הבית, והטבע הנשי הוא כן כנוע, שקט, ביישן, רגיש, מחושבת, חלשה וסבלנית ולרוב כמו שאפשר לראות מהודעתך) גם מטומטמת. זה האופי הנשי וכל תזוזה חדה מזה נקרא טום-בוי.
אין רע בזה שהאישה תעבוד (השאלה כמובן במה), אבל לאישה יש מחוייבויות בסיס שהגבר לא חייב בהן.

כל מה שתפיסתו איננה פמיניזם טהור הוא "פריטימיבי" ו"שוביניסטי" בעינייך?

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #152 ב- : ינואר 03, 2010, 05:51:01 »
בס"ד

בס"ד

בואנה איזה כיף זה שסוף סוף יש רוח נשית בפורום.. כבר התחיל להרגיש כמו גולני  ;D

I'M STARTING TO TAKE MY WORDS BACK

מנותק nofar16

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #153 ב- : ינואר 03, 2010, 06:24:25 »
בס"ד

מה הקשר לא להעיז להגיד כלום? אישה מעצם טבעה, בשונה מגבר, לא מחוייבת לפרנס אבל כן מחוייבת לדאוג שהבית יהיה במצב תקין. לגבר, בשונה מהאישה, אין יכולת MULTITASKING מספיקה ולכן נבצר ממנו (או לפחות מרוב הגברים) לדאוג לכך. לאישה, בשונה ממנו, אכן יש את היכולת הזו.
אישה מחוייבת לדאוג לילדים, לדאוג לכלכלת הבית, והטבע הנשי הוא כן כנוע, שקט, ביישן, רגיש, מחושבת, חלשה וסבלנית ולרוב כמו שאפשר לראות מהודעתך) גם מטומטמת. זה האופי הנשי וכל תזוזה חדה מזה נקרא טום-בוי.
אין רע בזה שהאישה תעבוד (השאלה כמובן במה), אבל לאישה יש מחוייבויות בסיס שהגבר לא חייב בהן.

כל מה שתפיסתו איננה פמיניזם טהור הוא "פריטימיבי" ו"שוביניסטי" בעינייך?

מטומטמת?!?!?! חחחחחחחחחחחחחח עדיף שאני לא אענה לך על זה!

כל מה שתפיסתו "אישה מטבח מיטה" הוא פרמיטיבי ושובניסטי בעיניי ואין כל קשר, אפילו הכי קטן לפמניזם!
בכלל, ניראה לי שיש לך פיצול אישיות קל.
אתה יכול להתווכח איתו, להיות הכי נגדו- וכשאני מצטרפת לויכוח עם אותן טענות (בערך) כמו שלך, אתה תוקף מיד, ומקניט וקורא לי "מטומטמת".
חוכמה לא נמדדת רק במה שאתה יודע בתורה, אלא על פי השכלה נרחבת וידע רב.
לרוב הדתיים פה, אולי גם החילוניים- אין הערכה בכלל למה שאישה תאמר- ואולי זאת הסיבה שאין פה הרבה בנות. (נקודה למחשבה!!!)

חבורת שובניסטים פרימיטיביים- אין מילה אחרת!
אם מוחמד לא בא אל ההר, סימן שמוחמד מת!!!

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #154 ב- : ינואר 03, 2010, 06:35:07 »
בס"ד

כל מה שתפיסתו "אישה מטבח מיטה" הוא פרמיטיבי ושובניסטי בעיניי ואין כל קשר, אפילו הכי קטן לפמניזם!
אתה יכול להתווכח איתו, להיות הכי נגדו- וכשאני מצטרפת לויכוח עם אותן טענות (בערך) כמו שלך, אתה תוקף מיד, ומקניט וקורא לי "מטומטמת".
לרוב הדתיים פה, אולי גם החילוניים- אין הערכה בכלל למה שאישה תאמר- ואולי זאת הסיבה שאין פה הרבה בנות. (נקודה למחשבה!!!)

חחח למה מה?

ולמה זה פרימיטיבי? נשים לא נמצאות היום במטבחים? פרימיטיבי תקראי לכל הנשים (הרוב המוחץ) שנמצאות היום במטבח. התפיסה שלי היא שאישה חייבת להיות במטבח אבל אני לא שולל את זכותה לעבוד (אבל לא בכל מה שהיא רוצה). כלומר, כמו שגבר בתור מינימום חייב לפרנס את אשתו, לספק אותה מבחינה מינית וכו', כך אישה חייבת לספק את בעלה מינית, לדאוג לילדים, ולדאוג לכלכלת הבית לפחות. זהו טבעה ויתרונה על הגבר.
וכי למה?
את זו שמקניטה מיד, עם עלק הקנטות כמו "פרימיטיבי", "פמיניסט", עוד מעט תגידי "חשוך", "גזען", "לא דמוקרטי", "ריאקציונר", וכו' וכו' וכו', הכל בקטגוריות.
חוכמה נמדדת בעיקר בידע בתורה (שאני מודה ששלי הוא זעיר ומסכן לעומת ידע של רבים) --- ראשית חכמה יראת ה'. זהו הבסיס לחוכמה אמיתית. מה הטעם ב"חוכמה" אם היא מנוצלת לרע?
הידע שלי ממש לא מתפרס רק בתורה, וכל מי שמכיר אותי יעיד על כך. פעם חשבתי כמוך אבל התפכחתי כי חשבתי עם הנושא לעומק והספקתי לחזור בתשובה. נשים וגברים לא שווים מטבעם בדיוק כמו שתרבויות (אני לא מאמין בגזעים) לא שווים. מעצם היותם שונים הם לא שווים.
לי יש הערכה רבה למה שכל יהודי אומר, אבל כשזה מגיע להקנטות ילדותיות שאפשר לשמוע אצל השמאל כמו "שוביניזם" ו"פרימיטיביות" זה כבר חצה את הקו האדום.
בכל אופן אני מתנצל שקראתי לך מטומטמת.
« עריכה אחרונה: ינואר 03, 2010, 06:47:57 על ידי רון בן מיכאל »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #155 ב- : ינואר 03, 2010, 07:02:59 »

בס''ד

נופר, קודם אני מתנצל אם נעלבת.
את טועה בגדול אם את חושבת שרוב חברי תנועתנו לא מכבדים נשים. את רק התווכחת עם שני חברי הפורום, לא אם הרוב. תאמיני לי שהרוב מסכים איתי שגברים הם לא עליונים על נשים חס וחלילה.
ואת בכלל לא מטומטמת. את חכמה. רון לא התכוון שאת מטומטמת ח''ו.
יותר חשוב מהכל, אל תחשבי שהתורה לא מכבדת נשים. ההפך, אין אמונה בעולם שמכבדת נשים יותר מהתורה.
נופר, אנא תקבלי את התנצלותי בשם התנועה שלנו. תגלי שהרוב המכריע של חברינו מאוד מכבדים נשים, מאמינים בנשים, ורוצים להאבק למען ארץ ישראל ועם ישראל יחד עם גיבורות ישראל, שאת אחת מהן.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #156 ב- : ינואר 04, 2010, 01:39:44 »

מה היא רוצה ממני זאתי? :/

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #157 ב- : ינואר 04, 2010, 01:47:08 »
בס"ד

מה היא רוצה ממני זאתי? :/

דבר יפה אל אשתי

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #158 ב- : ינואר 04, 2010, 02:00:42 »
בס"ד

דבר יפה אל אשתי

מי דיבר אליה בכלל?
תגיד לה שתפסיק לקשקש. היא כבר עשתה לי צלצולים באזניים.

מנותק El Blanco

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #159 ב- : ינואר 04, 2010, 02:43:26 »
בס"ד

מי דיבר אליה בכלל?
תגיד לה שתפסיק לקשקש. היא כבר עשתה לי צלצולים באזניים.

תגיד לה אתה התגרשנו

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מטרת הפינה הזאת
« להגיב #160 ב- : ינואר 04, 2010, 08:19:30 »
בס''ד

גם בשן ורון, אתם צדיקים ואתם יודעים כמה אני אוהב אתכם.

אבל אני לא מבין את היחס הזה לנופר, שהיא בת ישראל טובה ונאמנה. היא כבר אמרה שהיא לא בעד פמיניזם והיא גם מתנגדת להפלות. והיא ימנית.

אני חושב שעלינו לקדם את פניה בפורום שלנו. אם אתם חולקים עליה, בסדר. אבל אנא זיכרו שהיא בת ישראל. היא אחותנו. והיא חילונייה. עלינו להציג את תורתנו כדבר נפלא ויפה. כי מטרתנו היא להחזיר יהודים ויהודיות בתשובה בע''ה.

« עריכה אחרונה: ינואר 04, 2010, 08:58:25 על ידי חיים בן_פסח »