כתב נושא: שאלה שמאלנית שדורשת תשובה, התלות בארה"ב...  (נקרא 5640 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
הרבה פעמים שמאלנים מסיימים וויכוח ב "הכל טוב ויפה, אבל גם אם היינו רוצים לנסות את הפתרונות הימניים מהמתונים ועד הקיצוניים ביותר אנחנו לא יכולים בגלל שאנחנו תלויים לחלוטין בארה"ב"

אתם מוזמנים לרכז פה תשובות לטענה השכיחה מאד הזאת.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
שאלה שמאלנית שדורשת תשובה, התלות בארה"ב...
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 23, 2007, 17:49:06 »
הרבה פעמים שמאלנים מסיימים וויכוח ב "הכל טוב ויפה, אבל גם אם היינו רוצים לנסות את הפתרונות הימניים מהמתונים ועד הקיצוניים ביותר אנחנו לא יכולים בגלל שאנחנו תלויים לחלוטין בארה"ב"

אישית לא הייתי אפילו מתעמת איתם,כי הם הולכים עם ראש בקיר.
עם ישראל חזק רק מתי שהוא לבד,"הן עם לבדד ישכון".
אנחנו רואים את המשוואה הזאת פועלת גם בתקופתנו,במלחמת השחרור,מלחמת ששת הימים וכו',היינו מאוחדים וניצחנו ואפילו קיבלנו כבוד מהגויים.
אחרי שהתחלתנו לשמוע לאירופה,ולארה"ב ,התחלנו להפסיד וכבוד אין לנו מהגויים,יש רק אנטישמיות.
ממלחמת לבנון ה-1 אנחנו רק מפסידים,אני אישית אומר אפילו ממלחמת יום הכיפורים.
ברגע שנפסיק את "הסיוע" מארצות הברית,בהתחלה זה יהיה קשה,אבל שווה מאמץ,אנחנו לא עם של קבצנים,הכלכלה לא מתפתחת עקב הסיוע גם.
הייתי מביא עוד דוגמאות ,אבל אני מקווה שהבנת את הרעיון.
ארה"ב היא אינטרסנטית,היא דואגת לצרכיה הפרטיים,היא מכורה לנפט ערבי כמו שאר אומות העולם,אסור לנו לסמוך עילה.
ארה"ב פלשה לעירק וגרמה לעוד יותר נזק לעם היהודי,עכשיו עירק ואירן הם בנות ברית וזה היה הסיוט הגדול של ארה"ב,וכשארה"ב תצא מעירק,ממש כאוס.
3 מליארד דולר שארה"ב מביאה לישראל,הוא סכום כסף מזערי שאפילו לא עוזר לנו,וארה"ב מביאה גם סיוע למצרים ולכל מיני ארצות ערביות אחרות.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 24, 2007, 10:38:25 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 23, 2007, 18:14:35 »
הכלכלה פורחת בחסותן של מדינות המערב שמאוגדות מספיק כדי להחרים אותנו מכיוון שאין לנו משאבים שהעולם תלוי בהם כמו למדינות הערביות... אין לנו תחלופה כלכלית חוץ ממדינות המערב כך שהתלות אינה מסתכמת ב3 הירוקים של ארה"ב.
לישראל אין זמן ל"תהליכים" כדי לפתח כלכלה עצמאית משתלמת, אנחנו נמצאים באיום תמידי ומיידי...

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 23, 2007, 18:25:27 »
הכלכלה פורחת בחסותן של מדינות המערב שמאוגדות מספיק כדי להחרים אותנו מכיוון שאין לנו משאבים שהעולם תלוי בהם כמו למדינות הערביות... אין לנו תחלופה כלכלית חוץ ממדינות המערב כך שהתלות אינה מסתכמת ב3 הירוקים של ארה"ב.
לישראל אין זמן ל"תהליכים" כדי לפתח כלכלה עצמאית משתלמת, אנחנו נמצאים באיום תמידי ומיידי...
נו בדיוק,בגלל אותו כסף אנחנו תלויים באומות העולם שרוצים להשמדינו בגלל התמכרות לנפט ערבי,איכפת להם מ 5 מיליון יהודים אתה חושב???? יש להם 1.5 מליארד מוסלמים,הם יידאגו להם מאשר לנו.
תחשוב אתה באופן הגיוני ותראה את התוצאות אחרי מלחמת יום הכיפורים,יש לנו משאבים ועוד איך,יש לנו שכל יהודי שנחסם ע"י הממסד.
בארה"ב רוב המדענים הם יהודים שמפתחים את הנשק,מה בארץ זה לא אפשרי,יהודי זה יהודי.היהודים בארץ ישראל רק  בורחים,בגלל הביוקרטיה הישראלית המטומטמת.
מצטער,אבל המערב בדרך למפלה מאוד רצינית מכל הבחינות,מוסרית,תרבותית,צבאית,ובמיוחד כלכלית עקב אגו ומציאה של כח עבודה זול.(ממליץ לך לקרוא את מאמריו של "נץ וגאה בזה",וספר שנקרא "התנגשות הציבליזציות" של סמואל הנינגטון).תבין שהבעיה היא לא בכלכלה,בעית הכלכלה היא בעיה שנצורה מבעיה מרכזית,וברגע שתפתור  את הבעיה המרכזית,גם זה ייפתר.
הממסד בארץ שטף את המוח שלנו שבלי ארה"ב,אין לנו סיכוי.מלחמת השחרור,מלחמת ששת הימים,זאת לא סיבה מספיק טובה כדי לראות שאנחנו מוסגלים להתמודד לבד???
העם שלנו לוקה במחלה של חוסר אמונה.לישראל יש מספיק זמן בתהליכי כלכלה,אולי זה נראה ככה.
המערב בדרך לנפילה,ואנחנו בדרך ליפול גם אם לא נצא מהמערב ונתחיל לדאוג להישרדתו של עם ישראל.אנחנו בגלל אותה תלות באומות העולם,אנחנו מסייעים באופן ישיר להתחזקות הטרור בעולם.

« עריכה אחרונה: אוקטובר 23, 2007, 18:30:23 על ידי אֵיתָן »

Aaron

• אורח
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 23, 2007, 18:50:01 »

זה פשוט מאוד- האמריקאים הם נורמאליים, אם היינו משחררים את עזה ויו"ש, אני מאמין שארה"ב הייתה מקבלת את זה בלי בעיה. רוב האמריקאים חושבים שאנחנו מפגרים כשאנחנו מדברים על נתינת שטח לאויב.

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 23, 2007, 19:54:03 »
מה עם רכבת האויר במלחמת יום כיפור? ואפילו במלחמת לבנון האחרונה הגיע משלוח נשק לחדש את מאגר הנשק של חיל האויר (שהגיע לקו האדום)

אנחנו כל כך תלויים בהם שזה לא יאמן.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 23, 2007, 20:39:14 »
מה עם רכבת האויר במלחמת יום כיפור? ואפילו במלחמת לבנון האחרונה הגיע משלוח נשק לחדש את מאגר הנשק של חיל האויר (שהגיע לקו האדום)

אנחנו כל כך תלויים בהם שזה לא יאמן.
תקרא שוב מה שרשמתי.
ולגבי מלחמת לבנון האחרונה,אבל כבר בשנות ה-90 אמרו שיהיה מחסור בציוד,עשינו משהו?????? כלום.
אנחנו לא צריכים להיות תלותיים בהם,זה מה שיביא לחיסולנו,ושוב תקרא מה שרמשמתי כנראה לא הבנת.ישראל חייבת להתנתק מהמערב מכל הבחינות,כלכלית(אם זה מה שמדאיג את העם),צבאית,תרבותית,אני לא אומר שמהערב הוא אויב של עם ישראל.ישראל חייבת להתנתק מהאו"ם.
את הציבור בארה"ב גם מוליכים שולל כמו שאת הציבור היהודי בארץ,והם גם בסכנה.
עכשיו כשהשמאל בארה"ב ייתפוס את השלטון חס ושלום,יהדות ארצות הברית תהיה בסכנה וגם ישראל.

« עריכה אחרונה: אוקטובר 23, 2007, 20:54:23 על ידי אֵיתָן »

מנותק Altalena

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 23, 2007, 21:53:30 »
לא קראתי מה רשמת רק ציינתי עובדות.
תסתכל על צפון קוריאה לעומת דרום קוריאה,אתה באמת רוצה להיות בצד שמתנתק מהעולם המערבי?
אנחנו חיים בעידן של גלובליזיצה,החל מהנשק ועד הגרביים הכל מיוצר בחו"ל.אי אפשר פשוט להתנתק מהעולם.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 24, 2007, 00:04:09 »
לא אמרנו להתנתק מהעולם, אבל כן לנהל מדיניות עצמאית, ומעל הכל להתנתק מהמערב, אפשר גם אפשר לנהל מדיניות ורסטילית, ולא להיות כמו צ.קוריאה, ועוד משהו, אם ישנה סיבה מרכזית שצ. קוריאה נמצאת איפה שהיא נמצאית הרי שזה לא בגלל הבידוד, אלא בגלל מדיניות פנים כלכלית נפסדת, ושפיכת כל הישג כלכלי על הצבא.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 24, 2007, 03:01:14 »
לא קראתי מה רשמת רק ציינתי עובדות.
תסתכל על צפון קוריאה לעומת דרום קוריאה,אתה באמת רוצה להיות בצד שמתנתק מהעולם המערבי?
אנחנו חיים בעידן של גלובליזיצה,החל מהנשק ועד הגרביים הכל מיוצר בחו"ל.אי אפשר פשוט להתנתק מהעולם.
סליחה,העידן של הגלובלצזציה מת מזמן ולא היה אף פעם,הכל היה אינטרסים אישיים.אין שיתוף בין לאומי,הכל למראית עין ידידי.
צפון קוראיה היא מדינה קומנסטית,מתי הקומניזם הצליח????  ואני גם אוסיף,מתי לכל הרוחות הדמוקרטיה הצליחה???
לא צריך להתנתק מהעולם,אין צורך לדאוג לזה,צריכים להתחבר לעם ישראל ולגלות את האמת,השאר כבר יבוא בעזרת ה'
« עריכה אחרונה: אוקטובר 24, 2007, 03:03:06 על ידי אֵיתָן »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 24, 2007, 17:05:36 »
גם אוסיף,מתי לכל הרוחות הדמוקרטיה הצליחה???

מה זאת אומרת מתי הדמוקרטיה הצליחה?
הצלחה זה דבר יחסי, והרי, המדינות המערביות מצליחות והצליחו הרבה יותר מהמדינות הקומוניסטיות.
בא נשאל ככה, מתי הפאשיזם, הקומוניזם, המונארכיזם או כל סוג לא דמוקרטי הצליח (הצלחה יסודית-גורפת, לאורך זמן)?

מנותק מרים

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 24, 2007, 17:57:56 »
ב"סד
התלותיות בארה"ב .היא כל כך זורמת בדמנו .שאין אנו יכולים לדמיין מצב של עצמאות בהחלטות מדיניות ,וזה די מחליש אותנו ומסכן אותנו .כי ארה"ב , מאוד הפכפכית והולכת לפי האינטרסים
שלה .ואם עם ישראל לא פועל על פי דרך התורה אין לנו סיכוי זה רק עינין של זמן שהכל יתפרק.
בלי אמונה שהשם יגאל אותנו אנחנו אבודים.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 25, 2007, 01:07:33 »
תראו,את הנפט אנחנו יכולים להשיג לעצמנו.
תקיפת פתע על סיני תעשה את העבודה...
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

Aaron

• אורח
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 25, 2007, 01:08:29 »
התלות בארה"ב גרועה מאוד, אבל היא לא מונעת מאיתנו לשחרר את עזה ויו"ש. השמאלנים הם המכשול האמיתי ולא ארה"ב.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 25, 2007, 01:09:11 על ידי אהרֹן »

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #14 ב- : אוקטובר 25, 2007, 01:26:26 »
מה זאת אומרת מתי הדמוקרטיה הצליחה?
הצלחה זה דבר יחסי, והרי, המדינות המערביות מצליחות והצליחו הרבה יותר מהמדינות הקומוניסטיות.
בא נשאל ככה, מתי הפאשיזם, הקומוניזם, המונארכיזם או כל סוג לא דמוקרטי הצליח (הצלחה יסודית-גורפת, לאורך זמן)?
פז,אני נראה לך פאשסיט או קומניסט,אממ לא נראה לי,אני גם לא דמוקרט מצטער.
דמוקרטיה היא דבר כשלוני,וגם הקומניזם והפאשיזם.
ואם מדברים על יחסיות הצלחה,זה כל כך משנה???
המערב התגאה בערכי הדמוקרטיה,פחחח הכל מתרסק להם ממש מול הפנים.המערב ממש שמח כשהקומניזם נפל,המערב היה באופריה,ראיתם רק הדמוקרטיה מצליחה,כנראה שהוא טעה.
איך שהבנתי אתה תומך ז'בוטינסקי.
והוא אמר משפט מאוד חכם,אני לא אתן את הציטוט,כי אני לא ממש זוכר,ותקן אותי אם אני טועה:דמוקרטיה היא לא צורת שלטון,דמוקרטיה אמורה להימצא בתוך האדם.(זה לקוח מהספר של מנחם בגין:"מורי ז'בוטינסקי")
« עריכה אחרונה: אוקטובר 25, 2007, 02:00:16 על ידי אֵיתָן »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #15 ב- : אוקטובר 25, 2007, 01:42:32 »
היום, יותר מתמיד, ארה"ב היא משענת קנה רצוץ במלוא מובן המלה.  התמוטטותה הכלכלית היא רק עניין של זמן, וזאת לא הגזמה.  הרבה יותר הגיוני עבור מדינת ישראל לשפר את הקשרים עם סין והודו מאשר להמשיך להיות הסמרטוט של וושינגטון.  החובות של ארה"ב הם לא רק כבדים אלא הם פשוט בלתי-אפשריים, והם הולכים וגדלים באופן מתמיד.  אני מרחם על היהודים שימצאו בארה"ב כשכלכלתה תתמוטט, ואני מקווה שלא אהיה ביניהם, אלא בא"י.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 25, 2007, 01:44:36 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 25, 2007, 10:41:22 »
היום, יותר מתמיד, ארה"ב היא משענת קנה רצוץ במלוא מובן המלה.  התמוטטותה הכלכלית היא רק עניין של זמן, וזאת לא הגזמה.  הרבה יותר הגיוני עבור מדינת ישראל לשפר את הקשרים עם סין והודו מאשר להמשיך להיות הסמרטוט של וושינגטון.  החובות של ארה"ב הם לא רק כבדים אלא הם פשוט בלתי-אפשריים, והם הולכים וגדלים באופן מתמיד.  אני מרחם על היהודים שימצאו בארה"ב כשכלכלתה תתמוטט, ואני מקווה שלא אהיה ביניהם, אלא בא"י.

לא אמרנו להתנתק מהעולם, אבל כן לנהל מדיניות עצמאית, ומעל הכל להתנתק מהמערב, אפשר גם אפשר לנהל מדיניות ורסטילית, ולא להיות כמו צ.קוריאה, ועוד משהו, אם ישנה סיבה מרכזית שצ. קוריאה נמצאת איפה שהיא נמצאית הרי שזה לא בגלל הבידוד, אלא בגלל מדיניות פנים כלכלית נפסדת, ושפיכת כל הישג כלכלי על הצבא.

אני חושב שנתתי את התשובה המוחצת, אכן יש להסתכל אל עבר המזרח הרחוק, ולהפסיק לחשוש מה יגידו בגבעת הקפיטול.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #17 ב- : אוקטובר 25, 2007, 14:18:48 »
אמנם אפשר להסתכל אל המזרח הרחוק, אבל אסור לפתח כביכול "תלות".
אנחנו צריכים לעמוד על שלנו.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 25, 2007, 14:19:45 על ידי oferst »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #18 ב- : אוקטובר 25, 2007, 22:32:38 »
אמנם אפשר להסתכל אל המזרח הרחוק, אבל אסור לפתח כביכול "תלות".
אנחנו צריכים לעמוד על שלנו.
oferst, זו בדיוק הייתה כוונתי
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק someonelse

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #19 ב- : נובמבר 01, 2007, 22:32:31 »
בסופו של דבר לא נתתם לי תשובה פרקטית ומוחצת לענות לשמאלני בזמן אמת.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : נובמבר 01, 2007, 22:35:27 »
נתנו לך,אולי כנראה לא הבנת את התשובה.עוד משהו,אין פה תחרותיות מי המפסיד והמנצח.
« עריכה אחרונה: נובמבר 01, 2007, 22:37:48 על ידי אֵיתָן »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #21 ב- : נובמבר 01, 2007, 23:25:38 »
הפורום באופן כללי, והפורום שבאחריותי בפרט, נותן מגוון רחב של תשובות לתעמולה השמאלנית, בזמן אמת.
אני מציע לך לעבור על כל הדברים שנאמרו כבר בפורום שבאחריותי מהאשכול הראשון, אני חושב שתשנה את דעתך בנדון.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל