שונות > פורום משוב

שאלה בקשר ליהודים שיש להתפלל לשחרורם...

(1/4) > >>

כהנא צדק!:
אז ככה הצעתי לעז שעדיף שכל  הגיבורים שנמצאים באשכול "יהודים שיש להתפלל לשחרורם" יעברו לעמוד מעוצב ומשופץ בדף הבית שלנו אני מוכן לקחת על עצמי זאת ולהקדיש לכל היהודים הטובים הללו פינה קטנה זה המעט שנוכל לעשות עבורם.
מה אתם חושבים בנושא כדי לא כדי?...

liorso:
בהחלט ובנושא יהונתן פולארד אני יכול לקחת על עצמי ולפי דעתי יש לחלק בין חברי הפורום את האישיים, ככה זה יהיה יותר טוב ופחות עבודה לכל אחד...

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: liorso על ינואר 09, 2007, 23:15:36 ---בהחלט ובנושא יהונתן פולארד אני יכול לקחת על עצמי ולפי דעתי יש לחלק בין חברי הפורום את האישיים, ככה זה יהיה יותר טוב ופחות עבודה לכל אחד...

--- סוף ציטוט ---
זה יהיה קצת מוזר אם כל עמוד יראה שונה בכל זאת אם אחד עושה הכול אחיד אם כל אחד אחד אז כבר שונה אבל זה יכול להיות מעניין ככה כל אחד ייתן את התרומה שלו.
אם זה יתחלק אני כבר לוקח על עצמי את יגאל וחגי עמיר גואלי ישראל.

עז77:

--- ציטוט של: כהנא צדק! על ינואר 09, 2007, 23:20:48 ---
--- ציטוט של: liorso על ינואר 09, 2007, 23:15:36 ---בהחלט ובנושא יהונתן פולארד אני יכול לקחת על עצמי ולפי דעתי יש לחלק בין חברי הפורום את האישיים, ככה זה יהיה יותר טוב ופחות עבודה לכל אחד...

--- סוף ציטוט ---
זה יהיה קצת מוזר אם כל עמוד יראה שונה בכל זאת אם אחד עושה הכול אחיד אם כל אחד אחד אז כבר שונה אבל זה יכול להיות מעניין ככה כל אחד ייתן את התרומה שלו.
אם זה יתחלק אני כבר לוקח על עצמי את יגאל וחגי עמיר גואלי ישראל.

--- סוף ציטוט ---

אני חושב שאם נעשה את זה, כל הדפים יבנוו ע"י הוובמאסטר שלנו כך או כך, כדי שתהיה אחידות בשיטת הקודים,
כמובן שזו הרבה עבודה ולכן אמרתי לך גם בפרטי שזה משהו שנצטרך לדחות קצת,
אבל מה שכן ניתן לעשות זה להכין דברים כתובים ולינקים רלוונטים שכל מה שיישאר לעשות זה רק להדביק ולעצב את הדפים טיפה.

דוקא_כך:
אני מסכים עם עז, ואני מברך על יוזמתך כהנא צדק.  לגיבורים האלו באמת מגיע כבוד גדול, וחלק נפרד באתר.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה