חדשות ודיונים > דיון כללי

אהההלן כהנאות

(1/5) > >>

פאדי חוסיין:
אתם יודעים שאתם מיעוט קטן אתם יודעים שהמפלגות הערביות ביחד יותר חזקות מכל הכהנות אז למה לא תוותרו כבר
פלסטין שייכת לנו יהודים גנבו אותה ועשו הרבה פשעים מאז לא יהיה אפפעם כהנא בכנסת אבל יש לנו את טיבי ועזמי בשארה
זה מציק לכם בטח אה חחח

liorso:
אנחנו לא מוותרים כי אלוהים לצידנו! ובגלל זה אנחנו ננצח בסוף כשכל העם שלנו יהיה טוב אנחנו ננצח. אתה באמת חושב שאל מושלם יכול לתמוך בדת נאצית כמו שלכם?

Berk0:
שמע איך שאתה מדבר זה לא יפה, אתה רוצה להתדיין ? תדבר בשפה יפה, זה אחד, שתיים עכשיו בנוגע ל "פלשתין הכבושה"
פעם אחרונה שבדקתי אין כזה דבר לאום\הסטוריה\שפה\תרבות פלשסיטנית אתם סתם ישבתם פה ולא עשיתם כלום, בניתם כמה בתים ועסקתם כול היום עם המשקי פאלחה שלכם, לעומת זאת לנו היהודים יש היסטוריה משותפת\תרבות משותפת\ שפה משותפת וכולנו קשורים זה לזה, בתנ''ך רשום במפורש כי ארץ ישראל היא ארץ העם היהודי והיא הארץ המובטחת, בקוראן לא רשום שישראל מובטחת לאף אחד ובטח שלא לכם.

עכשיו הסבר לי למה אתם עדיין חושבים שזאת המדינה שלכם ותוכלו לגרש אותנו ?

תבינו אף אחד לא יעזוב את ישראל ככה בגלל שאמרתם לנו או שתעשו פיגועים, ההפך הפיגועים מחזקים אותנו ומלכדים אותנו!
טפו טפו טפו כול בני גילי הולכים לשרת בצה''ל ביחידות קרביות רק כדי לטפל בכול החכמים שלכם שחושבים שפיגועים יעיפו אותנו מכאן
אז אתם טועים ובגדול!

עם ישראל חיי וקיים, נושם ובועט ! זאתי ארץ ישראל! ארץ הקודש, הארץ המובטחת! כאן נולדתי וכן יולדו בעזרת השם ילדיו, נכדי, ניני וכול צאצי, ואנו לא נעזוב לעולם ואם נאלץ להלחם על הארץ שוב נעשה זאת ובכבוד!

פאדי חוסיין:

--- ציטוט של: Berk0 על אוקטובר 16, 2006, 18:59:07 ---שמע איך שאתה מדבר זה לא יפה, אתה רוצה להתדיין ? תדבר בשפה יפה, זה אחד, שתיים עכשיו בנוגע ל "פלשתין הכבושה"
פעם אחרונה שבדקתי אין כזה דבר לאום\הסטוריה\שפה\תרבות פלשסיטנית אתם סתם ישבתם פה ולא עשיתם כלום, בניתם כמה בתים ועסקתם כול היום עם המשקי פאלחה שלכם, לעומת זאת לנו היהודים יש היסטוריה משותפת\תרבות משותפת\ שפה משותפת וכולנו קשורים זה לזה, בתנ''ך רשום במפורש כי ארץ ישראל היא ארץ העם היהודי והיא הארץ המובטחת, בקוראן לא רשום שישראל מובטחת לאף אחד ובטח שלא לכם.

עכשיו הסבר לי למה אתם עדיין חושבים שזאת המדינה שלכם ותוכלו לגרש אותנו ?

תבינו אף אחד לא יעזוב את ישראל ככה בגלל שאמרתם לנו או שתעשו פיגועים, ההפך הפיגועים מחזקים אותנו ומלכדים אותנו!
טפו טפו טפו כול בני גילי הולכים לשרת בצה''ל ביחידות קרביות רק כדי לטפל בכול החכמים שלכם שחושבים שפיגועים יעיפו אותנו מכאן
אז אתם טועים ובגדול!

עם ישראל חיי וקיים, נושם ובועט ! זאתי ארץ ישראל! ארץ הקודש, הארץ המובטחת! כאן נולדתי וכן יולדו בעזרת השם ילדיו, נכדי, ניני וכול צאצי, ואנו לא נעזוב לעולם ואם נאלץ להלחם על הארץ שוב נעשה זאת ובכבוד!

--- סוף ציטוט ---

מה אמרתי לא יפה? הכהנות מצחיקים אותי אין ליהודים חוש הומור???

אולי לא בדקת תוב וכן יש פלסטין העם הפלסתיני שלנו גאה וחזק ומכיר את כל השקרים של זקני ציון
כמה דבירם יהודים יכולים להמציא גם זה שאבות שלנו לא גרו פה תשקרו??

אתם יודעים  שפלסתין היתה תמיד פלסתין אבל היהודים תמיד אוהבים לגזול ולקחת אני לא איש של מלחמה
אני איש של שלום ופעיל במק"י - אני חושב שצריך לחסל את המדינה היהודית הציונית הגזלנית ולהפוך את פלסתין לארץ פועלים ערבים וגם יהודים למה לא
לא רק שכהנות כמוכם יעלמו גם הביבים שלכם יעלמו ובעזרת אללה יבוא השלום על הפועלים הקומוניסטים שיעבדו את האדמה ויחיו בה בשלום

אתם אומרים הדת שלי נאצים? אז למה צאיוני זה אותיות של נאצי בהפוך?

Berk0:
אני אמרתי שהאבות שלך לא היו פה ?

אני אמרתי שהיו אבל הם לא הקימו מדינה, הם לא עשו כלום, ההפך הוא האבות שלכם מכרו תאדמות שלהם לנו כי הם היו חמדנים, הם מכרו לנו תאדמות ברצועת החוף כי הם ידעו שזה חרא אדמה לחלקלאות אבל בכול זאת הצלחנו להפוך תאדמות לאדמה חלקאית פוריה.

אתם מכרתם תאדמות לא ? עכשיו אתם רוצים לבטל ? מצטערים עברו 14 יום שאפשר לבטל מ1920.

אנחנו באנו לפה קנינו תאדמות, והקמנו מדינה, האום נתן לכם אפשרות להקים מדינה אבל לא רציצם וגם עכשיו אתם לא רוצים, אנחנו רוצים לגור במדינה משלנו נפרדת בלי ערבים במדינה שלנו, אנחנו לא רוצים אותכם וזהו זה.

רוצים מדינה ? בכיף תקימו לכם מדינה בעזה שם תהרגו אחד תשני החמאס והפתח.

דרך אגב המדיננה הציונית שמה "ישראל" ותכיר בה כי היא קיימת על המפה וכול העולם מכיר בה, לעומת זאת פלשתין קיימת אצלכם רק בחלומות ואין כזאת מדינה פלשתינית

עכשיו ספר לי מזה התרבות הפלשתינית ? יש להם מנהגים ? שפה ? דת ? לאום ? תרבות ?

אתם מתנהגים כמו כול שאר הערבים, מאמינים באללה, קוראים בקוראן, מדברים ערבית אתם ערבים כמו כול השאר, אין לכם שום תרבות או לאום ואתם בכלל לא קשורים לארץ הזותי ? ואתם עוד מדברים על גזלנות ?

מי בא והשתלט על הר הבית כי הוא חושב שמוחמד היה שם ?

מה תגיד על זה עם מחר היהודים ישתלטו על הכאעבה שלכם כי אנחנו חושבים שאיזה נביא נולד שם ?

אתה יודע שהר הבית הוא המקום הכי קדוש ליהודים ? ואתם השתלטם עליו כאילו זה רק שלכם? ואתם עוד מדברים על שטתלנים וגזלנים ?

ישראל לא השתלטה על כלום, אתם מכרתם תאדמות, אנחנו עלינו לפה והקמנו מדינה

זה שאתם מסוכסכים עם עצמכם זאת לא אשמתנו, ההיתם צריכים לחשוב על זה לפני שמכרתם לנו תאדמות ונתתם לנו לעלות לארץ.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה