כתב נושא: ** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 9 באוקטובר **  (נקרא 9825 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
אנא שימרו את כללי התוכנית על מנת להגבילה לאורך סביר:

א. רק הודעה אחת לכל גולש. כל הודעה נוספת תמחק.

ב. רק שאלה או הערה אחת לכל גולש.

ג. כל שאלה או הערה חייבת להיות קצרה ולעניין. חיים בן פסח ידלג על שאלות או הערות ארוכות מידי.

ד. לאחר 15 שאלות, האשכול ינעל.

הודעות שהן אינן שאלות או פניות לחיים בן פסח, ימחקו אוטומטית בלי אזהרה.

לאחר פרסום התשובות, האשכול אוטומטית יועבר לפורום "ארכיון דיון כללי".

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
** שאלו את הימין האמיתי לתאריך 9 באוקטובר **
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 03, 2007, 01:04:02 »
שלום חיים, ושבוע טוב.

בקשר לִשְׁאלתי בַּשבוע שעבר: אני לא התכוונתי שנתאחד עם יהודים בוגדים חס ושלום (זה ברור לכולם שזה רק יזיק לעם ישראל). כוונתי הייתה שכל היהודים המסורים לארץ ישראל ועם ישראל ייתאחדו, וכמובן שהאחדות תהייה יהודית אמיתית ולא עם בוגדים.
*אני תומך בהעמדת דין של כל אותם בוגדים, ולעשות בהם מִשפט צדק.

ולִשְׁאלתי השבוע:
מה דעתך על לחוקק חוק כשתהייה ממשלה כהניסטית ב"ה, שכל יהודי שעובד מחוייב לתת חלק מִזערי מהמשׂכורת שלו לִיהודים עניים בנוסף למיסים?
אני יודע שזה נשמע קצת לא הגיוני, כי אתה תומך בשוק חופשי וגם אני.

תודה מראש, איתן.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 05, 2007, 07:41:04 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

עז77

• אורח
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 03, 2007, 01:53:54 »
חיים שלום, אני רוצה להתייחס בקצרה לתשובתך לנינו בשבוע שעבר, כשאמרת לו שאולי ישנו אשכול מיוחד בפורום עם תוכניות מפליקס ויוטיוב.

חיים היקר, יש לנו יותר מסתם אשכול יש לנו פורום שלם!! פורום ארכיון לצפיה בלבד שבו אפשר למצוא את כל התוכניות שלנו כולל של הגולה בארץ שלי ועוד הרבה,
בתת-פורום הזה יש גם את ארכיון תוכניות האודיו המצויינות של שאלו את הימין האמיתי, התוכניות של גיל אברהם ושל נעם פדרמן, שאיתן הצדיק שלנו מנהל ומעדכן תמיד.
את התת-פורום הזה ניתן למצוא מתחת לפורום דיון כללי לצד תת-הפורום "ארכיון דיון כללי".
ולא רק זה, עכשיו יש לגולשים שלנו גם קיצור מיוחד לתת-פורום הזה בתפריט הניווט (Navigation Bar) כמו שמופיע בתמונה:

לחיצה על הכפתור השני בתפריט בשם "ארכיון תוכניות" יוביל את החברים היקרים שלנו ישירות לתת-הפורום שלנו "ארכיון תוכניות הימין האמיתי" שמתעדכן כל הזמן.

בגלל ההקדמה הזו, אשתדל לקצר את שאלתי:
השבוע בישראל עוד גבר אתיופי שחור רצח את אשתו והותיר את 11 ילדיהם יתומים. בישראל זה ידוע שאחוז לא קטן ממספר רציחות הנשים ע"י בעליהן
מיוחס למגזר של האתיופים השחורים, השאלה שלי היא האם לדעתך זה נובע מהתרבות שהם ספגו באפריקה, שבו לרצוח אישה זה מותר,
או האם לדעתך בכל זאת הגנים של השחורים, כולל היהודים, פשוט בנוי אחרת מזה של הלבנים,
מה שגורם להם להצטיין יותר בעניינים פיזיים מאשר מנטלים או תרבותיים, צריך לציין שמדענים כבר הגיעו למסקנה שהיכולת להיות אלים או לרצוח,
ומגבלות או יתרונות באינטילגנציה וחריצות נובעים מגנים תורשתיים, ומכך נגזרת שאלה נוספת אם חושבים על זה לרגע:
האם השחורים והערבים חולקים את אותם גנים משום שבאו מאותה היבשת? או שמה מדובר בהשפעה תרבותית גרידא (בלבד,נטו).

בתודה רבה,
עֹז 77
« עריכה אחרונה: אוקטובר 07, 2007, 00:32:20 על ידי עֹז77 »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 03, 2007, 10:14:36 »
בס"ד

חיים שלום-רב,

שְׁאלתי היא כזאת:  למה לפי-דעתך לא מוציאים את מפלגת בל"ד ואת התנועה-האיסלאמית, ששתיהן תומכות בטרור, ואפילו עזמי בשארה (יו"ר בל"ד) ימח שימו-וזיכרו עָזַר לחיזבאללה במלחמת לבנון-השנייה, וגם עכשיו חבר-כנסת ממפלגתו של בשארה נסע לסוריה שהיא מדינת-אויב כדי להיפגש עם כל-מיני אישים בַּמִמשל הסורי וגם עם מנהיגי אירגון טרור כמו אחמד ג'בריל ימח שימו וזיכרו?

וּבקשר לַ"תנועה-האיסלאמית": מנהיגהּ הש'ייח רא'אד סלאח מצהיר מעל כל במה שהשאיפה שלו היא להשמיד את המדינה היהודית, והוא גם תומך באירגוני-הטרור השונים, וכמו-כן הוא רוצה להקים בִּמְקוֹם מדינת-ישראל מדינה ערבית-מוסלמית שתונהג על-פי חוקי האיסלאם המכונים גם שריע'ה.

איך אתה מסביר את זה שלא מוציאים את בל"ד והתנועה-האיסלאמית מחוץ-לחוק?
ואיך לפי דעתך אנחנו יכולים להפוך את כ"ך ללגיטמית, דהיינוּ שכ"ך תחזור להיות מפלגה חוקית?

תודה רבה על התשובה.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 05, 2007, 07:38:33 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 03, 2007, 13:07:34 »
בס"ד

לחיים היקר הי"ו

ידוע לדאבוננוּ הרב כי החקלאוּת בארץ-הקודש נִמסרה על-ידי השִׁלטון השמאלני-הבולשביקי לידי האוייב הערבי המוסלמי הנאצי יש"ו. וכן גרם השִׁלטון השמאלני-הבולשביקי להרוס את החקלאות היהודית בארץ-הקודש על-ידי הפיכתה ל"בִלתי-מִשתלמת". וגם אם בעל הקרקע הוא יהודי, הרי שפּועליו שהם העובדים בה בְּפועל – הם מִקרב האוייב הערבי הנאצי יש"ו.

וּשְׁאלתי היא:  כיצד נוכל להביא לתודעת הציבור היהודי בארץ-הקודש להחרים את הסחורה של האוייב הערבי הנאצי יש"ו, וּלְפַתח מחדש את החקלאות היהודית שנהרסה ע"י השלטון השמאלני-הבולשביקי הנלוֹז?

בברכת רוב ישועות ונחמות, בביאת גואל צדק, ונזכה במהרה בבניין בית מקדשנו ותפארתנו בב"א.                                                                      הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: אוקטובר 05, 2007, 07:48:58 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 03, 2007, 15:22:37 »
שלום וחג שמח.

סיפרו לי שהיה אחד עשיר מאוד, שתרם הרבה לליגה. קראו לו וּילִיאָם רוס. האם אתה יודע מי זה ואתה יכול לספר עליו וּלפרט עליו?

תודה רבה שאתה מקדיש לנו מִזמנך.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 05, 2007, 07:50:18 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 03, 2007, 16:03:53 »
שלום חיים ומועדים לשמחה.
בתוכניתך האחרונה הזכרת שישנם אנשים רבים שצופים בפורום, אך לא מגיבים.
הצטערתי לשמוע את זה, אך חשבתי אולי על איזשהי תועלת שכן אפשר להפיק מכך.
לגוגל יש שירות פרסום שנקרא Google AdSense, וכל צפייה בפורום יכולה להכניס כסף.
אמנם אין לנו עדיין תוכנית פעולה בסיסית, ואין צורך בכסף מיידי לצורך מסויים, אך עדיין, יש כל מיני צרכים לתנועה, וגם לכל מיני ארגונים בישראל.
זוהי אי נעימות קטנה אך משתלמת, כשיש צופים רבים לפורום.

מה אתה חושב על שימוש בפרסום מהסוג הזה?
פז.

מנותק dan0541

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך !
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 05, 2007, 04:40:32 »
חיים,

רציתי לשאול: איך מתקדמת העלייה שלך לארץ?
ושתענה לי בכנות מה אתה חושב.. אתה חושב שיש אפשרות שעוד השנה תוכל לעלות לארץ?.. אם כן, אני ועוד רבּים נִשׂמח.. ונבוא לקבל אותך בשדה-התעופה. :V:
« עריכה אחרונה: אוקטובר 05, 2007, 07:53:44 על ידי גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד »

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 07, 2007, 21:37:30 »
חיים אתה שונא את אישתו של קלינטון נכון? אז לדעתי אל תדאג כי אבא שלי אומר לי שהיא הגיעה לשיא שלה מוקדם מדי ועכשיו יש יותר מדי זמן עד לבחירות והיא תיפול

יש לי שאלה -- על איזה נשקים התאמנת בחיים שלך? תגיד שמות של דגמים וכאלה -- גלוק? סמית' ווסון? רמינגטון? ברטה?
האם ירית על מישהו פעם?

תודה
« עריכה אחרונה: אוקטובר 07, 2007, 21:40:12 על ידי נשבור להם את העצמות »

ממשיכים בדרכו !

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 08, 2007, 17:30:38 »
חיים שלום רב,

כידוע, הפולנים היו ואולי עדיין בין האנטישמים הכי גרועים, כמעט כמו האוקראינים.  יחד עם זאת, באמצע חודש אוגוסט, הנציגים הפולנים באיחוד האירופאי קראו לבטל ועידה של NGOs בנושא ה"קונפליקט" ה"פלשתינאי"-ישראלי בטענה שהועידה היא אנטי-ישראלית, והם החרימו את הועידה (שהתקיימה בסוף אוגוסט בפרלמנט האירופאי).  הועידה אורגנה ע"י ועדת האו"ם ל"שמירת זכויות האזרח שלא ניתנות להפקעה של ה'עם הפלשתינאי'"...  יתרה מזאת, הנציג הפולני בוגוסלאב סוניק הצהיר, "זו לא היוזמה הראשונה.  הלובי הפרו-"פלשתינאי" מאוד פעיל כאן, ואם הועידה אכן תהפוך לתעמולתית, הישראלים יכולים לסמוך על הפולנים".

מה דעתך?  האם יש כאן מעין "חזרה בתשובה", והאם יש כאן מקום למחול לעם הפולני?  האם מהצהרותיהם של נציגים ממשלתיים של פולין ניתן להסיק שגם פשוטי העם הפולנים פחות אנטישמים משהיו בעבר?

יברכך ה' וישמרך,
דוקא_כך
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל