כתב נושא: תושבי עזה "חפים מפשע"  (נקרא 5178 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
תושבי עזה "חפים מפשע"
« ב- : אוקטובר 02, 2007, 10:51:55 »
כשערבוש או שמאלני, אומר לכם "למה להרוג ילדים או נשים בעזה? הרי מה הם עשו" וכל אחד נתקל במצב הזה.
יש את התשובה הקלאסית והמוחצת, שאין עליה כל התנגדות.
איש חמאס, יש לו אישה, שדואגת שהוא לא יהיה רעב, שלא יהיו לו חורים במכנסיים. נכון?
יש לו ילדים, שבטח מתלהבים מהאבא הגיבור, ורוצים בעתיד להיות כמוהו. הוא מגדל דור המשך לחמאס.
יש לו הורים, שבטח תומכים בו ואוהבים את הבן שלהם עושה "עבודת קודש לאללה" שנלחם באויב הציוני הרשע.
כל אלו חפים מפשע? איך בדיוק? הם תומכים בחמאס בצורה הישירה.
מה דעתכם על הדעה הזאת שלי?

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #1 ב- : אוקטובר 02, 2007, 21:30:57 »
אני חושב שציך פשוט לתת דוגמאות מההיסטוריה, ולשאול, האם תושבי הירושימה ונאגאסאקי הם חפים מפשע? האם תושבי קיוטו-טוקיו-המבורג, קיל, דרזדן, ברלין ומינכן היו חפים מפשע? ואם כן לא הפציצו אותם בלי אבחנה? האם גם זה לא היה מוסרי?
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #2 ב- : אוקטובר 02, 2007, 22:49:15 »
כשערבוש או שמאלני, אומר לכם "למה להרוג ילדים או נשים בעזה? הרי מה הם עשו" וכל אחד נתקל במצב הזה.
יש את התשובה הקלאסית והמוחצת, שאין עליה כל התנגדות.
איש חמאס, יש לו אישה, שדואגת שהוא לא יהיה רעב, שלא יהיו לו חורים במכנסיים. נכון?
יש לו ילדים, שבטח מתלהבים מהאבא הגיבור, ורוצים בעתיד להיות כמוהו. הוא מגדל דור המשך לחמאס.
יש לו הורים, שבטח תומכים בו ואוהבים את הבן שלהם עושה "עבודת קודש לאללה" שנלחם באויב הציוני הרשע.
כל אלו חפים מפשע? איך בדיוק? הם תומכים בחמאס בצורה הישירה.
מה דעתכם על הדעה הזאת שלי?

אבל יש עוד טיעון ששמאלנים משמיעים.
הם אומרים שבעזה יש אנשים ששונאים את החמאס, אך בכל זאת חייבים להשאר שם. למה?
כי החמאס מכריח אותם, או בגלל שאף מדינה לא מוכנה לקבל אותם.

גם אם הם חפים מפשע, אני עדיין חושב שישראל צריכה לשנות את המדיניות ביחס לעזה.
המצב היום הוא: אזרחים ישראליים חפים מפשע (שדרות וכד'), מול חפים מפשע בעזה - שטח עויין למדינת ישראל.
אני לא יודע מה השמאל הקומוניסטי, השוויוני, זה שנגד כל הפרדה של לאומים,  חושב, אבל אני מעדיף שערבים ימותו ולא יהודים.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 02, 2007, 22:53:09 על ידי פּז »

Aaron

• אורח
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #3 ב- : אוקטובר 02, 2007, 22:56:47 »
97% מתושבי עזה תמכו בחיזבאללה. הם בחרו בחמאס, לא שהפת"ח הוא בסדר, אבל החמאס אומר בגלוי שהוא רוצה להשמיד את ישראל, הפת"ח עושה תחבולות. זה נקרא חפים מפשע?
ילדים קטנים זורקים אבנים על חיילי צה"ל, אבן יכולה להרוג בדיוק כמו כדור רובה. לדעתי האישית כל מי שזורק אבנים, בין אם זה ילד, ילדה, זקנה ומה שלא יהיה, צריך לרסס אותם עם M16 על אוטומטי או לירות עליהם פגז טנק.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #4 ב- : אוקטובר 02, 2007, 23:39:37 »
צריך לרסס אותם עם M16 על אוטומטי או לירות עליהם פגז טנק.
זה לא סותר אחד את השני. :D

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #5 ב- : אוקטובר 03, 2007, 01:27:03 »
97% מתושבי עזה תמכו בחיזבאללה. הם בחרו בחמאס, לא שהפת"ח הוא בסדר, אבל החמאס אומר בגלוי שהוא רוצה להשמיד את ישראל, הפת"ח עושה תחבולות. זה נקרא חפים מפשע?
ילדים קטנים זורקים אבנים על חיילי צה"ל, אבן יכולה להרוג בדיוק כמו כדור רובה. לדעתי האישית כל מי שזורק אבנים, בין אם זה ילד, ילדה, זקנה ומה שלא יהיה, צריך לרסס אותם עם M16 על אוטומטי או לירות עליהם פגז טנק.
אני חושב שכמה דברים שמיוצרים במכון הביולוגי בנס-ציונה יכול לפתור את הבעיה במובנה הרחב.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

Aaron

• אורח
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #6 ב- : אוקטובר 03, 2007, 01:27:42 »
אני חושב שכמה דברים שמיוצרים במכון הביולוגי בנס-ציונה יכול לפתור את הבעיה במובנה הרחב.
אמן.

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #7 ב- : אוקטובר 03, 2007, 09:14:31 »
צריכים לחסל אותם :knuppel2:
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #8 ב- : אוקטובר 03, 2007, 15:19:07 »
אתם יודעים, עזבו אותכם M16...
לכל חייל יש זכות להגן על עצמו, במקום לירות ב M16 על ילד שזרק עליו אבן, שירים החייל אבן ויזרוק עליו חזרה.
יש יותר סיכויים שהוא יפגע בילד, ואז אותו ילד לא ירצה לזרוק יותר אבנים.
החייל גם יכול לתפוס את הילד ולתת לו מכות כמו שצריך

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #9 ב- : אוקטובר 04, 2007, 22:35:25 »
זה פתרונות קטנים ברמה מאוד מוגבלת, המצב צריך להיפתר במובן הכי רחב של העניין, לכם רק דרזדניזציה מלאה של רצועת עזה כולה (בתור התחלה), יהיה אכן משהו בכיוון, לא לחסוך פצצות נאפאלם ודלק אוויר, מצרר וזרחן, פלאשט, עד אשר לא ישאר אבן על אבן ברצועת עזה כולה ועד אשר לא תשאר נפש חיה ברצועה.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק ProudJew

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #10 ב- : אוקטובר 08, 2007, 19:13:51 »
אם הם חפים מפשע אז מה תושבי שדרות? ::)

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #11 ב- : אוקטובר 09, 2007, 01:19:47 »
אם הם חפים מפשע אז מה תושבי שדרות? ::)
"קורבנות השלום"
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #12 ב- : אוקטובר 09, 2007, 03:27:06 »
הבחירה האמיתית שעומדת בפני המנהיגים האומללים שלנו היא כדלקמן:  או האזרחים שלנו, או האזרחים שלהם.  והמשוקצים בכנסת בוחרים לרחם על ה"אזרחים" של אויבינו ולהתיר את דמם של אחינו, כדי לזכות באהדה מצד אומות העולם - אהדה שאותה הם לא מקבלים ולעולם לא יקבלו כל עוד ימשיכו בדרך המתרפסת שלהם.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #13 ב- : אוקטובר 09, 2007, 09:33:37 »
ועידת דרבן לא מספיקה להם, כאילו לאיזה תהומות הם מצפים להגיע בשביל להבין שאם אתה חלש, אזי הם רק ימשיכו להכביד עליך יותר.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק נאור

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #14 ב- : אוקטובר 13, 2007, 22:59:01 »
אתם יודעים, עזבו אותכם M16...
לכל חייל יש זכות להגן על עצמו, במקום לירות ב M16 על ילד שזרק עליו אבן, שירים החייל אבן ויזרוק עליו חזרה.
יש יותר סיכויים שהוא יפגע בילד, ואז אותו ילד לא ירצה לזרוק יותר אבנים.
החייל גם יכול לתפוס את הילד ולתת לו מכות כמו שצריך

ואז ... במקרה ... איש של שלום עכשיו ישתיל מצלמה והחייל המסכן שבסה"כ הגן על עצמו יואשם בנסיון לרצח .
דעתי האישית : לפני שמטפלים באויבים מבחוץ ובעצם לפני הכל - צריך לטפל באוייבים מבית [ שמאלנים להלן ] ,
צריך לצנזר את הטלווזיה ואת העיתונות שבכתב ואח"כ אפשר לטפל באוייב מבחוץ . במצב כיום שהשמאל ותקשורת
שולטים במדינה ומשפיעים עלייה עם השקפות העולם החולניות שלהם והאנטישמיות שבהם - לנצח ולו את האוייב הכי
קטן וחלש לא נמשמע הגיוני כלל וכלל .

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #15 ב- : אוקטובר 13, 2007, 23:29:19 »
ואז ... במקרה ... איש של שלום עכשיו ישתיל מצלמה והחייל המסכן שבסה"כ הגן על עצמו יואשם בנסיון לרצח .
דעתי האישית : לפני שמטפלים באויבים מבחוץ ובעצם לפני הכל - צריך לטפל באוייבים מבית [ שמאלנים להלן ] ,
צריך לצנזר את הטלווזיה ואת העיתונות שבכתב ואח"כ אפשר לטפל באוייב מבחוץ . במצב כיום שהשמאל ותקשורת
שולטים במדינה ומשפיעים עלייה עם השקפות העולם החולניות שלהם והאנטישמיות שבהם - לנצח ולו את האוייב הכי
קטן וחלש לא נמשמע הגיוני כלל וכלל .
נאור, אני נאלץ אני כאן להסכים איתך במאה אחוז, מצאת את בעיית הבעיות.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
תושבי עזה "חפים מפשע"
« להגיב #16 ב- : אוקטובר 14, 2007, 20:39:55 »
בטח חפים מפשע הם חפים מפשע אז הורגים יהודי ויעז שוב חפים מפשע.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!