כתב נושא: דיון על הנזקים שגרמו הקומוניסטים בעולם  (נקרא 9222 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
דיון על הנזקים שגרמו הקומוניסטים בעולם
« להגיב #25 ב- : אוקטובר 01, 2007, 01:58:08 »
ותכלס, מה יכול להציל את העולם מהתפשטות הסרטן האיסלאמי? לדעתי איחוד בין רוסיה לארה"ב והחלפת המשטר ברוסיה למשטר נורמאלי כמו בארה"ב. רוסיה תפסיק למכור נשק לערבים (רוב נשק של צבאות ערב וצבאות מוסלמיים בכלל הוא מרוסיה). ופיתוח אנרגיה תחלופית לנפט. זה הסוף של האיסלאם.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #26 ב- : אוקטובר 01, 2007, 02:01:25 »
ותכלס, מה יכול להציל את העולם מהתפשטות הסרטן האיסלאמי? לדעתי איחוד בין רוסיה לארה"ב והחלפת המשטר ברוסיה למשטר נורמאלי כמו בארה"ב. רוסיה תפסיק למכור נשק לערבים (רוב נשק של צבאות ערב וצבאות מוסלמיים בכלל הוא מרוסיה). ופיתוח אנרגיה תחלופית לנפט. זה הסוף של האיסלאם.
רוסיה לא תתאחד עם ארה"ב,רוסיה נעשית יותר מדי נוצרית אורתודוקסית,וגם היא אנטי מערבית.(יש מצב שאני טועה)
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

Aaron

• אורח
« להגיב #27 ב- : אוקטובר 01, 2007, 02:07:10 »
רוסיה לא תתאחד עם ארה"ב,רוסיה נעשית יותר מדי נוצרית אורתודוקסית,וגם היא אנטי מערבית.(יש מצב שאני טועה)
נכון... אבל זה מה שהיה פותר הרבה בעיות. אני לא מתכוון שארה"ב חס וחלילה תתאחד עם רוסיה הנוכחית, רוסיה הנוכחית היא בולשביקית ופוטין הוא זבל, קודם כל שתהיה שם מהפיכה ויעלה מנהיג פרו-מערבי ואז שיהיה איחוד. רוסיה וארה"ב אם הכוח שלהן משולב, הן יכולות לעשות מה שהן רוצות בעולם, ואם יש להם שלטון נורמאלי הן יכולות לעושת סדר גדול בעולם...

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #28 ב- : אוקטובר 01, 2007, 02:09:39 »
נכון... אבל זה מה שהיה פותר הרבה בעיות. אני לא מתכוון שארה"ב חס וחלילה תתאחד עם רוסיה הנוכחית, רוסיה הנוכחית היא בולשביקית ופוטין הוא זבל, קודם כל שתהיה שם מהפיכה ויעלה מנהיג פרו-מערבי ואז שיהיה איחוד. רוסיה וארה"ב אם הכוח שלהן משולב, הן יכולות לעשות מה שהן רוצות בעולם, ואם יש להם שלטון נורמאלי הן יכולות לעושת סדר גדול בעולם...
כן הבעיה תמיד מי תישלוט. :)
שניהן אינטרסנטיות.רוסיה היא מאוד אנטישמית גם לפני הקומניזם,גם בזמן הקומניזם,ובכלל אחרי נפילת הקומניזם האנטישמיות חוגגת.
« עריכה אחרונה: אוקטובר 01, 2007, 02:10:55 על ידי אֵיתָן »

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #29 ב- : אוקטובר 01, 2007, 11:53:06 »
בס"ד
1.לפי מה שלמדנו במלחמת העולם השנייה ארה"ב ורוסיה לא יכולות לעבוד ביחד.
למרות ששניהם נלחמו בנאצים,לקראת הסוף למרות שהאמריקאים עצרו את ההתקדמות,רוסיה בניצוחו של סטאלין יש"ו,דהרה וניסתה להשיגשליטה חזקה יותר בעיר הבירה.
2.נראה לי שיש פה זלזול יתר בסין.
סין היא המעצמה השלישית בגודל בעולם והיא לא ראויה שיזלזלו בה.
3.מה זאת אומרת המערב יקרוס רק אחרי מלחמת עולם?
עכשיו המלחמה מתקיימת!!!
תקיפות בכל העולם:ספרד,ארה"ב,בריטניה,עיראק ושלל מדינות אפריקה,והגראנד פניאלה,צפון קוריאה,אירן ופקיסטן עוד לפנינו.
ישראל צריכה להתנתק מכ-ל מדינות העולם ולא רק המערב.
אנחנו לא צריכים להיות נגררים,אלא לעשות רק מה שטוב לנו.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #30 ב- : אוקטובר 01, 2007, 12:02:45 »
בס"ד
למרות ששניהם נלחמו בנאצים,לקראת הסוף למרות שהאמריקאים עצרו את ההתקדמות,רוסיה בניצוחו של סטאלין יש"ו,דהרה וניסתה להשיגשליטה חזקה יותר בעיר הבירה.
עכשיו המלחמה מתקיימת!!!
תקיפות בכל העולם:ספרד,ארה"ב,בריטניה,עיראק ושלל מדינות אפריקה,והגראנד פניאלה,צפון קוריאה,אירן ופקיסטן עוד לפנינו.
אף אחד לא זלזל בסין.
המערב ייקרוס וזאת עובדה,ואנו רואים את זה כבר היום.
ישראל חייבת להתנתק מהמערב,הכי טוב לישראל ולעם היהודי "עם לבדו בדד ישכון".
המערב הרס אותנו תרבותית,מוסרית,חינוכית,ובקרוב גם כלכלית.מה שטוב לנו שאנחנו לבד,אנחנו מנצחים ובגדול,אתה תראה את זה למשך כל ההסיטוריה היהודית,ואנחנו נקבל כבוד מהגויים(לא שאנחנו צריכים לחשוב על זה,אבל זו עובדה)
« עריכה אחרונה: אוקטובר 01, 2007, 12:04:51 על ידי אֵיתָן »

Aaron

• אורח
« להגיב #31 ב- : אוקטובר 01, 2007, 12:09:00 »
בס"ד
עכשיו המלחמה מתקיימת!!!
1. לא אמרתי שהן יכולות לעבוד ביחד כאשר דקטטור בולשביקי (פוטין) שולט ברוסיה. הם כן יוכלו לעבוד ביחד עם השלטון ברוסיה יתחלף לשלטון פרו-מערבי.

2. אתה צודק סין היא באמת מעצמה, אבל איכשהו היא פחות מעורבת בעיניינים העולמיים.

3. כשאני אומר מלחמת עולם אני מתכוון למלחמה כמו מלחמת העולם השנייה או הראשונה. כשארה"ב תתקוף את איראן, ארה"ב תוכל להשתלט על הנפט שלהם, והנפט שלהם הוא 60% מהנפט העולמי! רוסיה וסין לא יתנו לארה"ב לשלוט באחוז כזה גדול של הנפט בכזאת קלות. רוסיה התחילה גם להטיס מפצצים גרעיניים ולשלוח צוללות וספינות לאוקינוס הפסיפי, רוסיה עושה שרירים וזה יכול להדרדר למלחמת עולם... הסרטן המוסלמי הוא רק חזית אחת במלחמה הזאת.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #32 ב- : אוקטובר 02, 2007, 01:14:24 »
חברה, אני חוזר למקד את הדיון, אני רוצה להתמקד בפן הרעיוני-פילוסופי- האם יש לכם תובנות לגבי הקומוניזם-תבוסתנות-רוח וודסטוק-מכבסת מילים-תעמולה-"היסטוריונים חדשים"-טרור-אינטלקטואלים במערב ("השוטים השימושיים" של לנין).
אם יש לכם משהו להאיר או להעיר על הנושאים הנ"ל (המסומנים בקו מתחתיהם אשמח לשמוע)
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.