כתב נושא: גם לדתיים לא קל  (נקרא 8412 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
גם לדתיים לא קל
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 28, 2007, 11:06:32 »
לא הבנת לחלוטין את מה שאמרתי.
אתה טענת שבגין חתם על הסכם שלום עם סאדאת הנאצי.
הנאצים לא היו רק נגד יהודים דתיים, אז מה קשור העניין שבגין לא היה דתי?

העניין עם שרון גם לא ממש משנה, אבל אתה העלת אותו.
אתה מדבר על הרווח של שרון, מיליונים, ואז אומר שהשינוי הזה בא משום מקום, רק בגלל שלא האמין?
השינוי הזה יכל מאוד לבוא מהרווח, המיליונים שהוא הרוויח.

ומה עם הלחץ של אומות העולם?
אם אתה מדבר על משהו ניסי, ה' יעזור למנהיג הזה, ויחזק אותו, זה דבר אחד.
אבל אם אתה אומר שרק אדם דתי יעמוד מול אומות העולם, מול הלחץ שיפעילו, ובנוסף לכך יעמוד בלחץ הפנים-מדיני, וימשיך להיות אדם ישר והגון, אז לדעתי זה כבר עניין של אישיות.
אדם חלש יוותר, גם אם הוא מאמין וגם אם הוא לא.
ומה לא מובן פה,לחתום על נייר,ותמורתו לתת שטח מארץ ישראל הקדושה למדינה נאצית.מנהיג יהודי אמיתי היה נראה לך עושה כזה דבר???
אני העלתי את שרון,כי אני "מראה" לך כמה לא יוצלחים המנהיגים בעלי חוסר אמונה,אני חושב שכן,זה רק בגלל שהוא לא האמין,מנהיג אמיתי בעל אמונה לא גונב מיליונים,ומגרש 8000 יהודים.
אם הרווח שלו הוא מיליונים,אז יש לו אמונה???
פז זה ממש לא עניין של אישיות,אישיות משתנה.עובדה עד עכשיו זה מה שקרה כל מנהיג שלא הייתה לו אמונה שלמה,פשוט כשל,אלא אתה כמו אותם הזויים שאומרים שעדיין יש סיכוי לשלום,למרות שכבר עשינו מספיק,פשוט אהת בקטע של מנהיג "חילוני" יכול להביא לנו סדר במדינה.
לבינתיים לא היה לנו מנהיגים,היו לנו פוליטיקאים שיש הבדל עצום בינהם.

בגין האמיתי :"שטח משוחרר לא יוחזר!! אף שעל של אדמה יהודית עליה מסרו נפשם אחינו ואחיותינו אסור לו שיימסר ביד גויים"
בגין היה נגד יחסים עם הגרמנים,אבל מה לעשות פוליטיקה משחיתה.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 28, 2007, 11:31:22 על ידי אֵיתָן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
גם לדתיים לא קל
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 28, 2007, 12:35:30 »
חוסר אמונה, אנטי מסורת עמך, וחוסר כבד בעמוד שדרה, זה מה שמשחית.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
גם לדתיים לא קל
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 29, 2007, 21:32:48 »
ומה לא מובן פה,לחתום על נייר,ותמורתו לתת שטח מארץ ישראל הקדושה למדינה נאצית.מנהיג יהודי אמיתי היה נראה לך עושה כזה דבר???
אני העלתי את שרון,כי אני "מראה" לך כמה לא יוצלחים המנהיגים בעלי חוסר אמונה,אני חושב שכן,זה רק בגלל שהוא לא האמין,מנהיג אמיתי בעל אמונה לא גונב מיליונים,ומגרש 8000 יהודים.
אם הרווח שלו הוא מיליונים,אז יש לו אמונה???
פז זה ממש לא עניין של אישיות,אישיות משתנה.עובדה עד עכשיו זה מה שקרה כל מנהיג שלא הייתה לו אמונה שלמה,פשוט כשל,אלא אתה כמו אותם הזויים שאומרים שעדיין יש סיכוי לשלום,למרות שכבר עשינו מספיק,פשוט אהת בקטע של מנהיג "חילוני" יכול להביא לנו סדר במדינה.
לבינתיים לא היה לנו מנהיגים,היו לנו פוליטיקאים שיש הבדל עצום בינהם.

בגין האמיתי :"שטח משוחרר לא יוחזר!! אף שעל של אדמה יהודית עליה מסרו נפשם אחינו ואחיותינו אסור לו שיימסר ביד גויים"
בגין היה נגד יחסים עם הגרמנים,אבל מה לעשות פוליטיקה משחיתה.
איתן, אני לא מתווכח על העניין של בגין, אני רק אומר שהעניין שאנואר סאדאת היה נאצי לא קשור לזה שבגין היה דתי או לא. נאצים הם נגד ה"גזע" היהודי כולו.

הרווח של שרון היה מיליונים, לכן אני לא מאמין לזה שרק בגלל שלא הייתה לא אמונה הוא עשה את מה שעשה.
(זה כבר ויכוח אחר אם אדם דתי מסוגל "לגנוב" כסף בצורה כזאת או לא.)

כשאני אומר אישיות, אני מדבר על העקרונות, הערכים, הדברים הטבועים באדם. דברים כמו עמוד שדרה. דברים שלא משתנים.
לא דעות, אלא אישיות.

למיטב ידיעתי כל ראשי הממשלה עד היום לא היו ממש אמוניים, ולכן קצת קשה לדעת אם מנהיג אחר לא היה כושל.

אני לא חושב שיש סיכוי לשלום.
אני לא חושב שרק מנהיג דתי יכול להביא סדר למדינה. לא חייבים להיות דתיים כדי להבין את חשיבות המסורת והערכים היהודיים, חשיבות התנ"ך ושאר המקורות.