כתב נושא: עזרה בקשר לתגובה..  (נקרא 2238 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עזרה בקשר לתגובה..
« ב- : ספטמבר 19, 2007, 16:25:16 »
אני הייתי בשיעור היסטוריה והמורה הביאה מפה שכתוב עליה פלסטין איפה שארץ ישראל..
אני הלכתי אליה בסוף השיעור ואמרתי לה שאין דבר כזה פלסטין זה בעצם המצאה של הערבים והיא אמרה לי
שהם קוראים לעצמם ככה אז אנחנו  נקרא להם איך שהם רוצים אז איך בדיוק הייתי אמור להגיב על דבר כזה??
תודה לעוזרים
גמר חתימה טובה וצום מועיל!
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
עזרה בקשר לתגובה..
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 19, 2007, 16:48:05 »
קודם כל, זה פלשתינה-א"י, לא פלסטין .
שנית, תגיד לה שאם הם פלסטינים, משמע שהם באו ממקום כשלהו, ויש להם זכות לחיות מהיכן שהם באו, ולכן, אם הם פלסטינים, אז הארץ הזו שלהם ולא שלנו מבחינה היסטורית, ולכן, עצם העובדה שאנחנו קוראים להם בשם שהם מייחסים לעצמם, אנחנו נותנים לערבים ליגיטמציה על האדמה שלנו .

Aaron

• אורח
עזרה בקשר לתגובה..
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 19, 2007, 17:38:18 »
אני הייתי בשיעור היסטוריה והמורה הביאה מפה שכתוב עליה פלסטין איפה שארץ ישראל..
אני הלכתי אליה בסוף השיעור ואמרתי לה שאין דבר כזה פלסטין זה בעצם המצאה של הערבים והיא אמרה לי
שהם קוראים לעצמם ככה אז אנחנו  נקרא להם איך שהם רוצים אז איך בדיוק הייתי אמור להגיב על דבר כזה??
תודה לעוזרים
גמר חתימה טובה וצום מועיל!

הייתה אומר לה שאם הם יכולים לקרוא לעצמם איך שהם רוצים. אז גם אני יכול להכריז שאני אינדונזי ושא"י נקראת אינדונזיה ותמיד חיו פה אינדונזים. באמת, יש גבול... מה זאת אומרת הם יחליטו איך לקרוא לעצמם? עם נקבע על פי היסטוריה ארוכה, יחודיות, מסורת וכו', עם לא בונים בשנייה, כמו שהערבים האלה עשו. קיים עם ערבי ומקומו בערב הסעודית. לא קיים עם "פלסטיני", אין הבדל בין הירדנים לערבים בישראל שקוראים לעצמם "פלסטינים". תגיד גם למורה המטומטמת שהערבים בעצמם אמרו שלא קיים עם "פלסטיני", מקודם הם החליטו שהם חלק מסוריה הדרומית, פתאום הם נהפכו ל "פלסטינים" ומה אחר כך? אולי אחרי זה הם יחליטו שהם צפון אמריקאיים?.

איזה מורה מפגרת היא, אבל יישר כח על זה שאמרת לה את זה!  O0  :V:

מנותק wjw

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
עזרה בקשר לתגובה..
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 19, 2007, 22:31:40 »
תודה רבה על ההסברים המדהימים האלה באמת שלא חשבתי על זה...
יישר כוח על העבודה המעולה שאתם עושים!
צום מועיל שיהיה לכם!
אבא שבשמים אותך אנחנו אוהבים!