כתב נושא: אז..טארן, נחשף ?  (נקרא 10989 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 17, 2007, 19:24:55 »
כן טרן.
אני מניח שהרוב כאן לא הרגו אף ערבי אבל לא כולם.
תן לי עוד כמה זמן לשים לב ואז ייתכן שאחסל כמה מחבלים במסגרת שרותי הצבאי.
בכל-זאת גם מחבלים די מפחיד להרוג... :/
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2007, 19:45:31 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 17, 2007, 19:33:46 »
בס"ד
אתה כזה עוכר ישראל שאין לי בעיה שיקראו לך קייק,ואני ואף אחד אחר לא יקום לגונן עלייך.
חוץ מזה,מאיפה אתה מכיר את העבר הצבאי של חברי הפורום?
הרי כמובן אתה יודע הכול ואנחנו חבורה של ניאו נאצים נכון?
מן הראוי שלא תסיק מסקנות,ולא תחליט מה העבר הצבאי שלנו.
חוץ מזה גם הנצרות הלא מפותחת בימי הביינים וראשית המאה,וחלקם עד היום,הם אותו דבר בדיוק כמו מוסלמים.
הבעיה עם מוסמים זה שאף אחד מהם לא התפתח,והם עדיין דוגלים במלחמת חמולות בתוכם,וגם אינוס עוללים לא נשלל על ידי דתם,כל עוד שזה מין אנאלי.
זה נשמע מתאים לעולם המודרני?
בעייני זה אפילו לא מתאים לימי הביניים.
אולי לתקופת מצרים העתיקה.
ובקשר להינדואים.
הם אומנם לא מפותחים גם כן,אך לפחות הם אינם דוגלים במלחמה גלובלית כלל עולמית שבסופה דתם שלהם תשלוט בעולם.
אף דת לא דוגלת בדבר כזה,אפילו הנצרות הקתולית שפעם {עד לא מזמן}שאפה לדבר כזה,הבינה שזה לא הגיוני בקרב רוב העולם הנאור.
אף דת לא עושה דבר כזה,חוץ מהאיסלם.
לכן כשאתה אומר שבאותה מידה יכולת להשוות אותנו לנוצרים,אני רוה להזכיר לך שמרבית עולם הנוצרים התמתן.
אתה כן מסנגר על הלינץ' ברמאללה על ידי זה שאתה אומר שאנו שווים לאנשים שעשו את מעשי הזוועה.

"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 17, 2007, 21:34:09 »
כן טרן.
אני מניח שהרוב כאן לא הרגו אף ערבי אבל לא כולם.
תן לי עוד כמה זמן לשים לב ואז ייתכן שאחסל כמה מחבלים במסגרת שרותי הצבאי.
בכל-זאת גם מחבלים די מפחיד להרוג... :/

בדיוק, אז למה להתמזמז כל היום בפורומים בדיבורים על הרג? כל אחד הופך לרמבו ברשת.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 17, 2007, 21:36:15 »
בדיוק, אז למה להתמזמז כל היום בפורומים בדיבורים על הרג? כל אחד הופך לרמבו ברשת.

תִמצא לי היכן בדיוק התגאתי בערבים שחיסלתי ביד אחת.
במִקרה שתִמצא מקום כזה, אני אסכים לרוץ ברחוב ולצעוק: "טרן מלך ישראל חי חי וקיים!".
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2007, 22:53:50 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #29 ב- : ספטמבר 17, 2007, 21:44:40 »
בס"ד
אתה כזה עוכר ישראל שאין לי בעיה שיקראו לך קייק,ואני ואף אחד אחר לא יקום לגונן עלייך.
חוץ מזה,מאיפה אתה מכיר את העבר הצבאי של חברי הפורום?
הרי כמובן אתה יודע הכול ואנחנו חבורה של ניאו נאצים נכון?
מן הראוי שלא תסיק מסקנות,ולא תחליט מה העבר הצבאי שלנו.
חוץ מזה גם הנצרות הלא מפותחת בימי הביינים וראשית המאה,וחלקם עד היום,הם אותו דבר בדיוק כמו מוסלמים.
הבעיה עם מוסמים זה שאף אחד מהם לא התפתח,והם עדיין דוגלים במלחמת חמולות בתוכם,וגם אינוס עוללים לא נשלל על ידי דתם,כל עוד שזה מין אנאלי.
זה נשמע מתאים לעולם המודרני?
בעייני זה אפילו לא מתאים לימי הביניים.
אולי לתקופת מצרים העתיקה.
ובקשר להינדואים.
הם אומנם לא מפותחים גם כן,אך לפחות הם אינם דוגלים במלחמה גלובלית כלל עולמית שבסופה דתם שלהם תשלוט בעולם.
אף דת לא דוגלת בדבר כזה,אפילו הנצרות הקתולית שפעם {עד לא מזמן}שאפה לדבר כזה,הבינה שזה לא הגיוני בקרב רוב העולם הנאור.
אף דת לא עושה דבר כזה,חוץ מהאיסלם.
לכן כשאתה אומר שבאותה מידה יכולת להשוות אותנו לנוצרים,אני רוה להזכיר לך שמרבית עולם הנוצרים התמתן.
אתה כן מסנגר על הלינץ' ברמאללה על ידי זה שאתה אומר שאנו שווים לאנשים שעשו את מעשי הזוועה.

ברור שאין לך בעייה שיקראו לי קייק, אז אין לך את הפריבילגיה לבקר אותי כשאני מציין שבעיני כהנא הוא נאצי, או שגידופים אנטישמיים הם הנחלה הבלעדית שלכם?

נו מה אתה רוצה? להרצות לי עד כמה האיסלאם היא כת מוות? ידוע, רוצה ללמד אותי על ההיסטוריה של האיסלאם? ידוע, אתה לא מבין שאני לא מסנגר ולא אסנגר פעם אחת על מוסלמים והאיסלאם, אז מה הפואנטה שלך? אתה מטיף לאדם הלא נכון, אני כמובן לא מכליל את כל הנוצרים, אני מדבר על המיעוט ההזוי שחלק מהאמונה ובסיס הפעולה שלו הוא הבאת מלחמת גוג ומגוג כדי שמשיחם הצלוב יחזור, בדרך לא איכפת להם לבזבז כמה דולרים, אבל הם מצפים מיהודים למות כדי להגשים את המטרה בזמן שהם עוסקים בעיניינם כמה אלפי קילומטר הרחק מכאן בבטחה, אבל היי אם לא איכפת לכם למכור את נשמתכם עבור חופן דולרים מדוד סם...

"אתה כן מסנגר על הלינץ' ברמאללה", לא סינגרתי, אבל הגד לי מה ההבדל בין מוסלמי הפורץ לבית כנסת ומרסס לבין מר גולדשטיין?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #30 ב- : ספטמבר 17, 2007, 21:48:59 »
תימצה לי היכן בדיוק התגעתי בערבים שחיסלתי ביד אחת.
במיקרה ותימצה מקום כזה אני אסכים לרוץ ברחוב ולצעוק טרן מלך ישראל חיי חיי וקים.

לא דיברתי ספציפית עליך, מירב הלוחמים מצויים  באתר באנגלית, אבל פה למשל אותה נערה הזוייה שהרגישה צורך לשלוח לי הודעה פרטית על איך היא וכמה חבריה וחברותיה רגמו באבנים כמה ערבים, רגימה באבנים נחשב לניסיון ללינץ'?

וזאת נערה שמתיימרת להיות בת 14-13, אני רק יכול לדמיין במה המבוגרים עסוקים, אולי בעוד בית ספר לבנות?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #31 ב- : ספטמבר 17, 2007, 22:23:44 »
אותה ילדה/נערה רחוקה מלהיות לוחמת אינטרנט.
היא לא מאותם שמרבים לספר סיפורי הלל על הטבח הדמינו שלהם במחבלים.
יש לנו כל הסיבות להאמין שהיא פועלת בשטח.
ובמִקרה שזה לא היה ברור, הם לא נושאים ומחסלים כפרים ערביים; הם מגנים על אדמה יהודית.
האדמה הזאת בבעלות יהודית – דרך-אגב, אפילו לפי חוקי מדינת ישראל.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 17, 2007, 22:56:55 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #32 ב- : ספטמבר 18, 2007, 01:52:49 »
אם המצע שלכם הוא התורה אז סלח לי אך זה שווה כקליפת השום בשבילי, אני לא שש לחיות במדינה הלכתית כמו שאני לא משתוקק לחיות בדיקטטורה או משטר איסלמי, בסופו של עניין זה עניין של סמנטיקה, אז תפנטזו יומם וליל על אימפריה תנכ"ית עד הפרת והחידקל, אבל ברגע שנכנסים לדיון רציונאלי אתם מתחמקים, הרי כיבוש שטחים אלה הוא כמעט בלתי אפשרי לוגיסטית, במיוחד למדינה כמו ישראל, אבל אני בטוח שהכהניסטים הנחמדים יהיו חוד החנית, או שאתם מוכנים להקריב כמה מיליוני ישראלים בשביל הגאולה או חזרת המהדי ה-12?
טארן,
אני יודע שהאמונה שלנו והדבקות שלנו בקב"ה ובמצוותיו הוא כקליפת השום בעיניך, וזה מצער, אבל אינו תופעה חדשה בעם ישראל.  ההשוואה שלך בין "מדינת הלכה" ובין "דיקטטורה" ו"משטר איסלמי" אינה נכונה.  המשטר הנוכחי שבו אתה חי, הוא דיקטטורה, אחרת איך אפשר להסביר את העובדה שאהוד אולמרט עדיין ראש ממשלה למרות 3% תמיכה מהציבור?  וכי לזאת תקרא דמוקרטיה?  לעג לרש.  כמו כן, מדינת הלכה אינה משטר איסלמי, וכדי להשתכנע בכך בעצמך, עליך ללמוד תורה והלכה.  כל עוד אתה לא יודע תורה והלכה, אין לך זכות להשוות ביננו לבין המוסלמים, וכל השוואה מהסוג הזה היא הכפשה והוצאת דיבה, ועליך מוטלת האחריות להביא ראיות להאשמותיך.  אם אתה טוען שבמדינת הלכה כביכול יהיה מוטל עונש סקילה באבנים על פושעים יהודים, כמו במדינות המוסלמיות, עליך להוכיח טענה זאת על סמך ההלכה.  אלא אם כן המטרה שלך אינה דיון רציני וויכוח מסודר ואינטלקטואלי אלא מחלוקת, ריב ואונאת דברים.

כולם אנטישמיים, כל גוי מצוי הוא אנטישמי אלא אם כן הוא נוצרי "ציוני" שמלקק יומם וליל על איך אתה חלק מעם נבחר? אם כל ביקורת על ישראל נתפסת כאנטישמיות בעולם ההזוי שבו אתה חי אז תסלח לי אבל לא פלא שחלק מאלה המתיימרים להיות ציונים נתפסים בצורה כל כך בוטה בעולם המערבי?
שוב, זה לא נכון.  לא כל הגוים אנטישמים, ולא כל אוהבי ישראל בקרב אומות העולם הם נוצרים.  יש אוהבי ישראל הודים ובודהיסטים, וחלק מהם עובדים יחד אתי, ויש להם הערכה עצומה לישראל, מכיוון שגם הם סובלים מג'יהאד איסלמי בארצותיהם, והם שמחים כשישראל מראה את כח זרועה לישמעאלים.  ישנם נוצרים שאינם אוונגליסטים ואינם אוהבים במיוחד את ישראל או יהודים, למשל הנוצרים הקאתולים, אבל הם מודעים לאיום המוסלמי על העולם המערבי, והם מבינים את החשיבות שכל ה"כופרים" יתאחדו נגד האיסלם, והם מגינים על ישראל ומבקרים קשות את הממשלה החלשה של מדינתנו.  דוגמה בולטת לנוצרי כזה היא רוברט ספנסר, הבעלים של האתר המצוין JihadWatch.org.  אני לא מבין מה הפואנטה שלך בנוגע לביקורת על מדינת ישראל.  במה כבר אפשר להאשים או לבקר את מדינת ישראל?  מסרנו כל כך הרבה שטחים, וויתרנו על שליטה בשטחים שבבעלותנו, הבלגנו על מאות הצהרות והחלטות או"ם נגדנו, ועדיין זה לא מספיק לגוים.  שיהיה לך ברור---ביקורת על מדינת ישראל היא לא פחות ולא יותר מאשר אנטישמיות ושנאה לשמה, והרצון לראות את ישראל ואת היהודים נמחים מעל האדמה, אלא שהגוים הלא-מוסלמים לא מרגישים נוח להביע בפומבי את מה שהמוסלמים צועקים בראשי חוצות, אז הם עושים זאת בעקיפין, במסווה של "התנגדות למדינת ישראל".

הגיע הזמן שתתיצבו מול המציאות ולא עולם הסייברנט ותבינו שאפילו אם אתם שמים אתה יודע מה על העולם, ישראל עדיין תלוייה במסחר, אז אולי אתם חושבים שאתם מסוגלים לחיות נורמלי תחת סנקציות נחמדות סטייל צפון קוריאה ועיראק בעידן סאדם, אבל אם אתם חושבים ש-90% מהישראלים היהודים יכולים לשרוד על חצי פת לחם ביום, הרשה לי לגחך,
אבל זה בדיוק מה שנדרש מהיהודי, למרות האיומים וכל הסיבות ה"אובייקטיביות", ה"מציאותיות" והפרגמטיות בעולם, על היהודי להתגבר על הפחד מהגוי ולהאמין בקב"ה וביעוד שלנו כעם סגולה וגוי קדוש, אור לגוים, שנקבל על עצמנו את הברכה, "עם לבדד ישכון".

ב-1962, לפני מלחמת ששת הימים, ישראל רכשה 72 מטוסי מיראז' 3, בתגובה למדינות ערב שרכשו מברה"מ מאות מטוסי מיג-21 מתקדמים.  מיראז' 3 היה מטוס שמטרתו היחידה הייתה יירוט מפציצים.  הוא יכל להגיע למאך 2 ולטפס לגובה במהירות, אבל הוא לא היה מיועד לקרבות אוויר או להפצצת מטרות קרקע.  אבל לישראל לא היתה ברירה, צרפת היתה היחידה בזמנו שהיתה מוכנה למכור נשק למדינה היהודית, וישראל עשתה שימוש מקסימלי במיראז' במלחמת ששת הימים, במיוחד בקרבות אוויר ובהפצצת מטרות קרקע (תוך מספר שעות השמדנו לחלוטין את כל חילות האויר של הישמעאלים).  ההישגים שעשו טייסינו במיראז' נלמדים עד היום בווסט פוינט ובאקדמיות חיל האוויר בארה"ב.  טייס מטוס קרב סילוני שמחזיק בשיא של מספר הפלות מטוסי אויב הוא ישראלי בשם גיורא אפשטיין, עם 17 הפלות של מטוסי מיג וסוחוי מצרים וסורים, ואת כולן הוא עשה במיראז' 3, בנשר ובכפיר (גרסאות ישראליות מתקדמות של המיראז').

הסיפור מאחורי יצירת הנשר והכפיר גם רלוונטי לדיון וראוי לספרו.  לאחר רכישת מטוסי המיראז' ב-1962, חי"א הפיק לקחים וערך רשימה של דרישות לגרסא משופרת שעונה לצרכים הייחודיים של חי"א, היינו מטוס שמיועד לתקיפת מטרות קרקע ולקרבות אויר, ושמסוגל להישאר באויר יותר זמן.  התעשייה האוירית ו-Dassault Aviation (היצרן של מיראז') שיתפו פעולה לתכנון הדור הבא של המיראז', שנקרא מיראז' 5, וישראל כבר שילמה לצרפת עבור המטוסים החדשים, אולם לאחר מלחמת ששת הימים, הנשיא דה-גול החליט להטיל חרם על מדינת ישראל ולהפר את חוזה הרכישה.

מה עשתה ישראל?  "השגנו" (לא חשוב כרגע איך) את כל המסמכים והתרשימים הדרושים לייצור המטוס החדש וייצרנו אותו בעצמנו (ובעזרתם של גורמים אחרים, לא חשוב כרגע אילו).  קראנו למודל החדש "נשר".  מאוחר יותר עשינו אותו הדבר עם ה"כפיר".  הטילים שבהם השתמשנו היו אך ורק תוצרת כחול לבן, והדורות הראשונים של ה"שפריר" היו פשוט איומים---הטייס היה לוחץ על ההדק, והטיל היה נופל לארץ כמו בידון (מיכל דלק להגדלת טווח הטיסה של המטוס), וכך גם הטייסים שלנו כינו את שפריר 1---"בידון").  אבל עם הזמן איכות הטילים שלנו השתפרה, וכיום ישראל מייצרת את הטילים הטובים ביותר בעולם.  בכל מקרה, לא ישבנו וחיכינו שהגוים יעזרו לנו.  אנחנו יזמנו ופעלנו, ובע"ה נחלנו נצחונות אדירים ששכנעו את ארה"ב שיש תועלת מברית איתנו.  לארה"ב אין צורך בישראל חלשה.  רק אז התחלנו לקבל מטוסי סקייהוק, פאנטום, אפ-15, אף-16, ואז, כמובן, פיתחנו תלות בארה"ב, שמתבטאת, בין השאר בגישה שלך ושל הרבה ישראלים אחרים, לבטחון חוץ, פנים, וכלכלה.

וזו רק דוגמא אחת איך אפשר להצליח בלי להסתמך על הגוים.  מסקנה:  המצע הכהניסטי אינו דוגל בבידוד כלכלי, אלא בבידוד תרבותי.  כמובן שנמשיך לסחור עמהם, אנחנו נקנה מהם את מה שאנו צריכים, והם ייקנו מאיתנו את מה שהם צריכים, ושני הצדדים ירוויחו, אבל אסור אף פעם להאמין שיש גוי מסויים שהוא קריטי להישרדותנו, ושאסור לנו לאבד אותו כבעל-ברית בכל מחיר.  אני חושב שעם זה אתה גם מסכים, וגם עם העובדה שארה"ב היא משענת קנה רצוץ, ואין לבטוח בהם, מפני שבהיסטוריה של המעצמה הזאת הם בגדו בהרבה בעלי ברית להם הבטיחו את עזרתם, ובדקה ה-90 שינו את דעתם ונטשו אותם לגורל מר ואכזרי.  ראה מה שקלינטון יש"ו עשה לנוצרים הסרבים שבסך הכל הגנו על עצמם מפני הקרואטים המוסלמים.

אתה יודע מי בדיוק השניא את הדת עליי? כל הרבנים בגרוש האלה הם הגורם היחיד לכך, לא גידלו אותי כך, אני לא בא מבית אנטי דתי אבל למה אני אמור לכבד אנשים הרואים בי ככופר לא אנושי אם אינני רואה אותם כקדושים? אין לי קמצוץ כבוד לרוב הרבנים כיום, אני בטוח שיש רבנים שאינם כאלה אבל משום מה העסקנים והאינטרסטנים כיום שולטים בעולם זה.
על זה אני לא יכול להתווכח איתך, מכיוון שעם עובדות אי אפשר להתווכח.  גם בי עולה הרגשת גועל נפש כשאני רואה את הזוללים והסובאים הצבועים רודפי הבצע וחובשי הכיפה שמהלכים במסדרונות הכנסת, עם כרס תפוחה, מלאי חשיבות עצמית, שהצדיקו השתמטות משרות בצה"ל (לפני הגירושים האיומים) ותמכו בהחלטות הממשלה למסירת שטחים, ובלבד שיישארו בקואליציה ויחזיקו בכסא ובכסף.  הרבה תלמידי חכמים היום מחללים שם שמיים ומבזים את תורתנו הקדושה ואת המעמד הנעלה של תלמיד חכם.  אני מבין אותך לחלוטין, אתה לא היחיד, יש הרבה מאוד ישראלים ויהודים שחושבים בדיוק כמוך, כולל כמה מבני משפחתי, שהם אנטי-דתיים באותה מידה קיצונית כמוך, אבל דע לך שהם בזמנו, עם כל זה שהם אנטי-דתיים ושונאים חרדים, הצביעו בבחירות של 1984 לרב כהנא.  אני שמח שדקדקת וכתבת "אין לי קמצוץ כבוד לרוב הרבנים כיום".  כל מה שאני טוען זה שהרב כהנא (שנרצח לפני שבכלל נולדת) מעולם לא היה אחד מאלו שאין לך אליהם קמצוץ כבוד, ומכיוון שהוא היה איש אמת, הם ראו בו איום פוליטי ולא תמכו בו, למרות שכביכול הוא היה אחד מ"שלהם", היינו "דתי".

"אני מקווה מאוד שההכפשה שלך את הרב כהנא זצוק"ל", הכפשתי ואכפיש כמו שהכפשתי אימנים ומולות שטופי מוח ושנאה, אם אתה רוצה לעבוד גרסא של חסן נאסרללה זאת זכותך, אבל אל תטיף ואל תדרוש ממני אותו הדבר, ותשמור את איומי הגיהנום וסוף הימים ("אין לך מחילה וכפרה, ויבואו עליך עונשים כואבים ללא צורך, שישברו את האגו המנופח שלך וישפילו אותך עד העפר") למוסלמים, אבל מצד שני אין שוני רב ביניכם, אז עליי לקבל שזה חלק מהטבע האנושי.

העיקר שאיומי סרק במסווה של עונש אלוהי מקובלים בתרבות הנעלה שלך, זרוק איזה פולסא דנורא עליי או שכשפי הוודו שמורים לאולמרט ולשמאלנים?

אני מודע שאני נשמע לעיתים אנטי דתי לחלוטין, אבל זאת הסביבה הזאת, תאמין לי אני הרבה יותר סובלני כשלא מרצים לי ומכבדים את אמונתי, עד אז, לא הייתי מצפה לחזרה בתשובה בזמן הקרוב. :2funny:
לא הבנת אותי נכון.  אני לא מטיף לך ולא מאיים עליך.  אתה חושב שאני עד כדי כך טפש שאני לא יודע עם מי יש לי עסק?  ברור לכולם כחמה שעליך שום דבר לא ישפיע, לפחות לא בשלב סוער זה בחייך.  אתה בסך הכל עוד אחד מני אינספור טפש-עשרה ברחבי העולם שרוצה לקבל תשומת-לב ולהתווכח לשם הויכוח, שחושב שהוא יודע הכל.  עם הזמן תתבגר, ואולי גם תחכים ותבין דברים שכרגע אינך רוצה ולכן גם אינך מסוגל להבין.  "לפני שבר גאון" אינו איום אלא חוק טבע.  ככל שאתה תעלה בגסות רוחך וביהירותך מעלה מעלה, כן תיפול בסופו של דבר מטה מטה, והנפילה תהיה כואבת, אבל מה לעשות, יש כאלו שלא רוצים ללמוד מטעויות של אחרים ומתעקשים ללמוד מהטעויות של עצמם.

התרבות שלי היא אכן נעלה, מכיוון שהיא מבוססת על אמת נצחית וייחודית שלא ניתנה לאף עם אחר; זו אותה תרבות שסבא וסבא של סבא שלך דבקו בה באמונה ובמסירות נפש, תרבות שמבדילה אותי מהגוים ומהשיקוצים שלהם.  ציטוטים מהתורה ומההלכה לא מהווים איומי סרק, והתגובה ההיסטרית שלך לדברי תורה מעידה על חוסר בטחון ובלבול מוסרי יותר מכל דבר אחר.  אני לא מרצה לך ולא מנסה להחזיר אותך בתשובה, אלא אני בסך הכל מנסה להשתתף בויכוח מסודר ובוגר עם מישהו שכנראה לא מסוגל לכך.  ואני לא יכול לכבד את אמונתך כי אין לך אמונה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #33 ב- : ספטמבר 18, 2007, 16:07:42 »
בס"ד,
לא דיברתי ספציפית עליך, מירב הלוחמים מצויים  באתר באנגלית, אבל פה למשל אותה נערה הזוייה שהרגישה צורך לשלוח לי הודעה פרטית על איך היא וכמה חבריה וחברותיה רגמו באבנים כמה ערבים, רגימה באבנים נחשב לניסיון ללינץ'?

וזאת נערה שמתיימרת להיות בת 14-13, אני רק יכול לדמיין במה המבוגרים עסוקים, אולי בעוד בית ספר לבנות?
אם אתה מדבר עלי:
1. אני רק עניתי לך כי נעלו ת'אשכול והוכחתי לך שאני כן מעיזה לפגוע בישמעלים ימ"ש
2. הלוואי והייתי מבצעת בערבים לינץ' ::)
3. בפעם האלף אני בת 14!!!!

הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #34 ב- : ספטמבר 18, 2007, 17:14:30 »
טארן,
אני יודע שהאמונה שלנו והדבקות שלנו בקב"ה ובמצוותיו הוא כקליפת השום בעיניך, וזה מצער, אבל אינו תופעה חדשה בעם ישראל.  ההשוואה שלך בין "מדינת הלכה" ובין "דיקטטורה" ו"משטר איסלמי" אינה נכונה.  המשטר הנוכחי שבו אתה חי, הוא דיקטטורה, אחרת איך אפשר להסביר את העובדה שאהוד אולמרט עדיין ראש ממשלה למרות 3% תמיכה מהציבור?  וכי לזאת תקרא דמוקרטיה?  לעג לרש.  כמו כן, מדינת הלכה אינה משטר איסלמי, וכדי להשתכנע בכך בעצמך, עליך ללמוד תורה והלכה.  כל עוד אתה לא יודע תורה והלכה, אין לך זכות להשוות ביננו לבין המוסלמים, וכל השוואה מהסוג הזה היא הכפשה והוצאת דיבה, ועליך מוטלת האחריות להביא ראיות להאשמותיך.  אם אתה טוען שבמדינת הלכה כביכול יהיה מוטל עונש סקילה באבנים על פושעים יהודים, כמו במדינות המוסלמיות, עליך להוכיח טענה זאת על סמך ההלכה.  אלא אם כן המטרה שלך אינה דיון רציני וויכוח מסודר ואינטלקטואלי אלא מחלוקת, ריב ואונאת דברים.
שוב, זה לא נכון.  לא כל הגוים אנטישמים, ולא כל אוהבי ישראל בקרב אומות העולם הם נוצרים.  יש אוהבי ישראל הודים ובודהיסטים, וחלק מהם עובדים יחד אתי, ויש להם הערכה עצומה לישראל, מכיוון שגם הם סובלים מג'יהאד איסלמי בארצותיהם, והם שמחים כשישראל מראה את כח זרועה לישמעאלים.  ישנם נוצרים שאינם אוונגליסטים ואינם אוהבים במיוחד את ישראל או יהודים, למשל הנוצרים הקאתולים, אבל הם מודעים לאיום המוסלמי על העולם המערבי, והם מבינים את החשיבות שכל ה"כופרים" יתאחדו נגד האיסלם, והם מגינים על ישראל ומבקרים קשות את הממשלה החלשה של מדינתנו.  דוגמה בולטת לנוצרי כזה היא רוברט ספנסר, הבעלים של האתר המצוין JihadWatch.org.  אני לא מבין מה הפואנטה שלך בנוגע לביקורת על מדינת ישראל.  במה כבר אפשר להאשים או לבקר את מדינת ישראל?  מסרנו כל כך הרבה שטחים, וויתרנו על שליטה בשטחים שבבעלותנו, הבלגנו על מאות הצהרות והחלטות או"ם נגדנו, ועדיין זה לא מספיק לגוים.  שיהיה לך ברור---ביקורת על מדינת ישראל היא לא פחות ולא יותר מאשר אנטישמיות ושנאה לשמה, והרצון לראות את ישראל ואת היהודים נמחים מעל האדמה, אלא שהגוים הלא-מוסלמים לא מרגישים נוח להביע בפומבי את מה שהמוסלמים צועקים בראשי חוצות, אז הם עושים זאת בעקיפין, במסווה של "התנגדות למדינת ישראל".
אבל זה בדיוק מה שנדרש מהיהודי, למרות האיומים וכל הסיבות ה"אובייקטיביות", ה"מציאותיות" והפרגמטיות בעולם, על היהודי להתגבר על הפחד מהגוי ולהאמין בקב"ה וביעוד שלנו כעם סגולה וגוי קדוש, אור לגוים, שנקבל על עצמנו את הברכה, "עם לבדד ישכון".

ב-1962, לפני מלחמת ששת הימים, ישראל רכשה 72 מטוסי מיראז' 3, בתגובה למדינות ערב שרכשו מברה"מ מאות מטוסי מיג-21 מתקדמים.  מיראז' 3 היה מטוס שמטרתו היחידה הייתה יירוט מפציצים.  הוא יכל להגיע למאך 2 ולטפס לגובה במהירות, אבל הוא לא היה מיועד לקרבות אוויר או להפצצת מטרות קרקע.  אבל לישראל לא היתה ברירה, צרפת היתה היחידה בזמנו שהיתה מוכנה למכור נשק למדינה היהודית, וישראל עשתה שימוש מקסימלי במיראז' במלחמת ששת הימים, במיוחד בקרבות אוויר ובהפצצת מטרות קרקע (תוך מספר שעות השמדנו לחלוטין את כל חילות האויר של הישמעאלים).  ההישגים שעשו טייסינו במיראז' נלמדים עד היום בווסט פוינט ובאקדמיות חיל האוויר בארה"ב.  טייס מטוס קרב סילוני שמחזיק בשיא של מספר הפלות מטוסי אויב הוא ישראלי בשם גיורא אפשטיין, עם 17 הפלות של מטוסי מיג וסוחוי מצרים וסורים, ואת כולן הוא עשה במיראז' 3, בנשר ובכפיר (גרסאות ישראליות מתקדמות של המיראז').

הסיפור מאחורי יצירת הנשר והכפיר גם רלוונטי לדיון וראוי לספרו.  לאחר רכישת מטוסי המיראז' ב-1962, חי"א הפיק לקחים וערך רשימה של דרישות לגרסא משופרת שעונה לצרכים הייחודיים של חי"א, היינו מטוס שמיועד לתקיפת מטרות קרקע ולקרבות אויר, ושמסוגל להישאר באויר יותר זמן.  התעשייה האוירית ו-Dassault Aviation (היצרן של מיראז') שיתפו פעולה לתכנון הדור הבא של המיראז', שנקרא מיראז' 5, וישראל כבר שילמה לצרפת עבור המטוסים החדשים, אולם לאחר מלחמת ששת הימים, הנשיא דה-גול החליט להטיל חרם על מדינת ישראל ולהפר את חוזה הרכישה.

מה עשתה ישראל?  "השגנו" (לא חשוב כרגע איך) את כל המסמכים והתרשימים הדרושים לייצור המטוס החדש וייצרנו אותו בעצמנו (ובעזרתם של גורמים אחרים, לא חשוב כרגע אילו).  קראנו למודל החדש "נשר".  מאוחר יותר עשינו אותו הדבר עם ה"כפיר".  הטילים שבהם השתמשנו היו אך ורק תוצרת כחול לבן, והדורות הראשונים של ה"שפריר" היו פשוט איומים---הטייס היה לוחץ על ההדק, והטיל היה נופל לארץ כמו בידון (מיכל דלק להגדלת טווח הטיסה של המטוס), וכך גם הטייסים שלנו כינו את שפריר 1---"בידון").  אבל עם הזמן איכות הטילים שלנו השתפרה, וכיום ישראל מייצרת את הטילים הטובים ביותר בעולם.  בכל מקרה, לא ישבנו וחיכינו שהגוים יעזרו לנו.  אנחנו יזמנו ופעלנו, ובע"ה נחלנו נצחונות אדירים ששכנעו את ארה"ב שיש תועלת מברית איתנו.  לארה"ב אין צורך בישראל חלשה.  רק אז התחלנו לקבל מטוסי סקייהוק, פאנטום, אפ-15, אף-16, ואז, כמובן, פיתחנו תלות בארה"ב, שמתבטאת, בין השאר בגישה שלך ושל הרבה ישראלים אחרים, לבטחון חוץ, פנים, וכלכלה.

וזו רק דוגמא אחת איך אפשר להצליח בלי להסתמך על הגוים.  מסקנה:  המצע הכהניסטי אינו דוגל בבידוד כלכלי, אלא בבידוד תרבותי.  כמובן שנמשיך לסחור עמהם, אנחנו נקנה מהם את מה שאנו צריכים, והם ייקנו מאיתנו את מה שהם צריכים, ושני הצדדים ירוויחו, אבל אסור אף פעם להאמין שיש גוי מסויים שהוא קריטי להישרדותנו, ושאסור לנו לאבד אותו כבעל-ברית בכל מחיר.  אני חושב שעם זה אתה גם מסכים, וגם עם העובדה שארה"ב היא משענת קנה רצוץ, ואין לבטוח בהם, מפני שבהיסטוריה של המעצמה הזאת הם בגדו בהרבה בעלי ברית להם הבטיחו את עזרתם, ובדקה ה-90 שינו את דעתם ונטשו אותם לגורל מר ואכזרי.  ראה מה שקלינטון יש"ו עשה לנוצרים הסרבים שבסך הכל הגנו על עצמם מפני הקרואטים המוסלמים.
על זה אני לא יכול להתווכח איתך, מכיוון שעם עובדות אי אפשר להתווכח.  גם בי עולה הרגשת גועל נפש כשאני רואה את הזוללים והסובאים הצבועים רודפי הבצע וחובשי הכיפה שמהלכים במסדרונות הכנסת, עם כרס תפוחה, מלאי חשיבות עצמית, שהצדיקו השתמטות משרות בצה"ל (לפני הגירושים האיומים) ותמכו בהחלטות הממשלה למסירת שטחים, ובלבד שיישארו בקואליציה ויחזיקו בכסא ובכסף.  הרבה תלמידי חכמים היום מחללים שם שמיים ומבזים את תורתנו הקדושה ואת המעמד הנעלה של תלמיד חכם.  אני מבין אותך לחלוטין, אתה לא היחיד, יש הרבה מאוד ישראלים ויהודים שחושבים בדיוק כמוך, כולל כמה מבני משפחתי, שהם אנטי-דתיים באותה מידה קיצונית כמוך, אבל דע לך שהם בזמנו, עם כל זה שהם אנטי-דתיים ושונאים חרדים, הצביעו בבחירות של 1984 לרב כהנא.  אני שמח שדקדקת וכתבת "אין לי קמצוץ כבוד לרוב הרבנים כיום".  כל מה שאני טוען זה שהרב כהנא (שנרצח לפני שבכלל נולדת) מעולם לא היה אחד מאלו שאין לך אליהם קמצוץ כבוד, ומכיוון שהוא היה איש אמת, הם ראו בו איום פוליטי ולא תמכו בו, למרות שכביכול הוא היה אחד מ"שלהם", היינו "דתי".
לא הבנת אותי נכון.  אני לא מטיף לך ולא מאיים עליך.  אתה חושב שאני עד כדי כך טפש שאני לא יודע עם מי יש לי עסק?  ברור לכולם כחמה שעליך שום דבר לא ישפיע, לפחות לא בשלב סוער זה בחייך.  אתה בסך הכל עוד אחד מני אינספור טפש-עשרה ברחבי העולם שרוצה לקבל תשומת-לב ולהתווכח לשם הויכוח, שחושב שהוא יודע הכל.  עם הזמן תתבגר, ואולי גם תחכים ותבין דברים שכרגע אינך רוצה ולכן גם אינך מסוגל להבין.  "לפני שבר גאון" אינו איום אלא חוק טבע.  ככל שאתה תעלה בגסות רוחך וביהירותך מעלה מעלה, כן תיפול בסופו של דבר מטה מטה, והנפילה תהיה כואבת, אבל מה לעשות, יש כאלו שלא רוצים ללמוד מטעויות של אחרים ומתעקשים ללמוד מהטעויות של עצמם.

התרבות שלי היא אכן נעלה, מכיוון שהיא מבוססת על אמת נצחית וייחודית שלא ניתנה לאף עם אחר; זו אותה תרבות שסבא וסבא של סבא שלך דבקו בה באמונה ובמסירות נפש, תרבות שמבדילה אותי מהגוים ומהשיקוצים שלהם.  ציטוטים מהתורה ומההלכה לא מהווים איומי סרק, והתגובה ההיסטרית שלך לדברי תורה מעידה על חוסר בטחון ובלבול מוסרי יותר מכל דבר אחר.  אני לא מרצה לך ולא מנסה להחזיר אותך בתשובה, אלא אני בסך הכל מנסה להשתתף בויכוח מסודר ובוגר עם מישהו שכנראה לא מסוגל לכך.  ואני לא יכול לכבד את אמונתך כי אין לך אמונה.

בשביל לקרוא לימוּד ודברי-טעם שכאלה שווה לחכות גם שנים להודעה של דוקא_כך!

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #35 ב- : ספטמבר 18, 2007, 23:46:13 »
תודה.  זה בדיוק מה שאני מרגיש לגבי הודעות מהאלקשי.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #36 ב- : ספטמבר 18, 2007, 23:51:45 »
תודה.  זה בדיוק מה שאני מרגיש לגבי הודעות מהאלקשי.

:)

יש לנוּ טעם דומה אני רואה (לא רק במוסיקה.. ;)).

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #37 ב- : ספטמבר 20, 2007, 14:39:43 »
נו לפחות אתה כנה, ימנון אבל כנה, רק כדור בראש או שנוסיף עינויים לפני, עדיף לפני מצלמה וצעקות אללה הוא אקבר?

לא. כדור בראש קצר ולעניין ולזרוק אותך לאיזה בור שיאכלו אותך תולעים. אתה גם ככה בוגד חסר תועלת. במדינה כהניסטית זה יקרה חביבי חכה חכה. אנחנו נסגור חשבון עם כל הבוגדים שהרסו אותנו

ממשיכים בדרכו !

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #38 ב- : ספטמבר 20, 2007, 14:41:09 »
לא. כדור בראש קצר ולעניין ולזרוק אותך לאיזה בור שיאכלו אותך תולעים. אתה גם ככה בוגד חסר תועלת. במדינה כהניסטית זה יקרה חביבי חכה חכה. אנחנו נסגור חשבון עם כל הבוגדים שהרסו אותנו
הוא נגד את העקרונות שלנו,אבל הגזמת בדבריך.אם תמשיך לדבר בצורה כזאת,אנחנו נסיר את ההודעות שלך(זה ממש לא איום,יש לשמור על חוקי הפורום)
« עריכה אחרונה: ספטמבר 20, 2007, 14:43:23 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נשבור להם את העצמות

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #39 ב- : ספטמבר 20, 2007, 14:49:20 »
הוא נגד את העקרונות שלנו,אבל הגזמת בדבריך.אם תמשיך לדבר בצורה כזאת,אנחנו נסיר את ההודעות שלך(זה ממש לא איום,יש לשמור על חוקי הפורום)

אל תתרגש מההומו הזה סתם עושה רוח

ממשיכים בדרכו !

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #40 ב- : ספטמבר 20, 2007, 15:01:21 »
אל תתרגש מההומו הזה סתם עושה רוח
אני ממש לא  מתרגש ממנו.גם רוח הוא לא עושה,אני רק אומר תחשוב  קצת לפני שאתה זורק מילים.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

עז77

• אורח
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #41 ב- : ספטמבר 20, 2007, 15:25:31 »
אני ממש לא  מתרגש ממנו.גם רוח הוא לא עושה,אני רק אומר תחשוב  קצת לפני שאתה זורק מילים.

לצערי הוא כן עושה רוח, או יותר נכון 'נפיחוֹת'...
« עריכה אחרונה: ספטמבר 20, 2007, 15:40:46 על ידי עז77 »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
אז..טארן, נחשף ?
« להגיב #42 ב- : ספטמבר 20, 2007, 15:39:05 »
הוא נגד את העקרונות שלנו, אבל הגזמת בדבריך. אם תמשיך לדבר בצורה כזאת, אנחנו נסיר את ההודעות שלך (זה ממש לא איום, יש לשמור על חוקי הפורום).

:V:  :V: