כתב נושא: בושה למשרד ממשלתי, התפרעות של ערבים היום במשרד הרישוי!  (נקרא 2926 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
היום בבוקר הייתי צריך לסדר כמה דברים בקשר לרישיון נהיגה אז חיכיתי עם כל עם ישראל שיתנו לנו להכנס למשרד הרישוי בפתח תקווה.
בזמן שחיכיתי הגיע קבוצה של ערבים ונדחפה.
לאחר מכן כשכבר נכנסנו פתאום בקצה השני של החדר התפתחה קטטה של הערבים עם אחד האנשים שחיכו ,שלושת הערבים הכו נמרצות את את היהודי,העיפו כסאות וזרעו הרס בכל המקום.
היהודי היה חסר עונים נגד שלושה והתחיל לצעוק שלושה נגד אחד מה?
אף אחד לא התערב מחשש להפגע (אני רציתי להתערב ולעזור לו אבל עקב היותי אדם קטן וצנום ומעדיף שלא להפגע במיוחד שהערבים היו ג'אברים) העדפתי כמו רוב ההמון לשמור מרחק.
המאבטח שהיה במקום ניסה להפריד אך ללא הצלחה הערבים פירקו גם לו את הצורה.
לבסוף הזמינו משטרה, אבל עד שמשטרת ישראל החליטה שהיא באה הערבים סיימו את מה שהם רצו וגם עשו כמו סולחה עם היהודי שהם הכו.
כאשר ירדתי למטה ראיתי ניידות משטרה ממתינות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 16:05:40 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
באמת בושה! לא שזה מפתיע אותי אבל.

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
בושה למשרד ממשלתי, התפרעות של ערבים היום במ&#
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 06, 2007, 17:25:11 »
בס''ד

זוהי שיטתו של האויב הערבי הנאצי יש''ו , הם יודעים בדיוק בתוך כמה זמן תגיע המשטרה , וכמה זמן יש להם לגרום כמה שיותר נזק, ומודעים לתגובתה הצינית של המשטרה שאותה הם כבר ''תיכנתו'' במשך שנים רבות , האויב הערבי למעשה שולט בכל הנעשה בארץ ,ויודע היטב לנווט את העניינים לכיוון שלו ,למרות שלבינתיים מתבצעת שליטה זו '' מאחורי הפרגוד '' , השלטון השמאלני הבולשביקי מודע לעניין , אולם איננו מודאג מכיוון שהוא נמצא לבינתיים בעמדת שליטה '' על הנייר ''  ,דבר שמאפשר לו להציב את המקורבים אליו במשרות רמות עם משכורות נכבדות, ארמונות מפוארים , מטוסים0-פרטיים , יאכטות ומרינות פרטיות, נדל''ן שנותן אפשרות למכרם במידה ויש  צורך בהשקעות בסכומי עתק , עסקים ונכסים במדינות ארה''ב וארופה , אלו עומדים אצל אנשי גרעין השמאל הבולשביקי בראש סדר העדיפויות , ולכן כרגע האויב הערבי הנאצי איננו מפריע להם כל-עוד העם הורגל ל ''נורמה '' של רקטות על ישובים וערים, פיגועים מפעם לפעם, ומעשי רצח,אונס,שוד וביזה שעושה האויב הערבי באופן תדיר בתוך הערים והישובים המאוכלסים ביהודים שאותם רואה השלטון השמאלני הבולשביקי -''ארועים פליליים שאינם משוייכים לרקע לאומני '' , וזאת על-מנת שלא להפר את '' השקט התעשייתי '' ששומר על מקומם ומעמדם שעולים לעם-ישראל מחיר דמים יקר מאד ר''ל , אולם את זאת מדחיק השמאל הבולשביקי וכן בני-בריתו הימין המזוייף שתכליתם להיות '' מאספים'' של שרידי הימין המבולבלים ,מאחר שהשמאל הבולשביקי פירק כבר מזמן את גושי הימין האמיתי , את אלה שלא הצליח להטמיע בהם את חפרפרותיו ולהרוס אותן מבפנים ( כגון '' ישראל ביתנו ''), הוציא מחוץ לחוק (כגון ''כ''ך ''-בראשותו של גדול דורנו זצ''ל כב' הרב מאיר דוד כהנא הי''ד ) , וכך פירק השמאל הבולשביקי את ההנהגה הפוליטת היהודית האמיתית ומשתמש במוניטין של השמות של המפלגות שעיצבו בעבר את הימין  כמפלגות של ימין מזוייף שמשמשות כ'' מאספות '' כפי שפירטתי לעיל .
ההסבר הנ''ל נועד להבהיר את התשובה לשאלה , מדוע השלטון השמאלני הבולשביקי ועוזריו מה ''ימין המזוייף'' אינם מתייחסים ברצינות לטרור הרצחני , האונס ,השוד והביזה ,הבריונות ושאר מעשי הפשע, והגניבות של רכב ורכוש לתוך שטחים המאוכלסים באויב ערבי נאצי אכזר יש''ו, על-ידי האויב הערבי הנאצי  יש''ו שרואה בכך מלחמה קרה לאומית ומצוה דתית עפ''י ספרו הטמא המתיר דמם של עמים אחרים באם לא יאבו להתאסלם ר''ל כפי שפירטתי בשני סרטונים אחרונים שלי שהוצגו ע''י ידידנו איתן ביוטוב ובפליקס ובתחילת הפורם יש קישור אליהם , וכן במאמרים קודמים שלי המוצגים בפורם .
עד כאן תיאור המצב הגלותי המר בו שרוי העם היהודי תחת שלטון שמאלני בולשביקי שלא בוחל אף לגרש יהודים מבתיהם שנמסרים לידי האויב הערבי הנאצי יש''ו , מפקיר את המקומות הקדושים ליהדות שלגביו איו להם ערך , וממשיך בחקיקת חוקי-נאצה שמטרתם לבודד את היהדות מהעם ה ''נאור '' שנשבה ע''י מערכת החינוך של גרעין השמאל הבולשביקי , וכלי התשקורת ה ''ממלכתיים'' השבויים בידיו , ואת הגוש שנותר עדיין כיהודי שומר תורה ומצוות ,מנסה השמאל הבולשביקי הנלוז לשמד מבפנים ומבחוץ ר''ל , הן בעזרת הפלייתו לרעה בציבור, והן באמצעות הוצאת דיבתו רעה בכל הזדמנות אפשרית ,ולשימו ללעג -וקלס בעזרת בדיחות של קומיקאים מקצועיים שמקבלים על-כך הון-עתק והופכים ל '' סמלים '' של השמאל הבולשביקי שבונה את ההוואי שלו על דברי בלע ונאצה מעין אלה , לסיכום --ה ''בגד '' הגנוב  שלבש השמאל  הבולשביקי ונקרא ''ישראל '' איננו מכסה על פשעיו כלפי עם-ישראל ועל כך הוכיח בורא-עולם ותברך ויתעלה שמו בספר יחזקאל פרק ט''ז (מומלץ לקרוא), ואין כאן המקום להאריך יותר,הקב''ה ישלח לנו גואל-צדק ויקום דם עבדין השפוך  :'(,ונזכה  לגאולה שלמה בבניין בית-מקדשנו ותפארתנו אכי''ר.

חלק א':
http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1865559

חלק ב':
פליקס   -   http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1875660     
יוטוב   -   

הגולה בארץ :smil037:
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 17:28:08 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
היום בבוקר הייתי צריך לסדר כמה דברים בקשר לרישיון נהיגה אז חיכיתי עם כל עם ישראל שיתנו לנו להכנס למשרד הרישוי בפתח תקווה.
בזמן שחיכיתי הגיע קבוצה של ערבים ונדחפה.
לאחר מכן כשכבר נכנסנו פתאום בקצה השני של החדר התפתחה קטטה של הערבים עם אחד האנשים שחיכו ,שלושת הערבים הכו נמרצות את את היהודי,העיפו כסאות וזרעו הרס בכל המקום.
היהודי היה חסר עונים נגד שלושה והתחיל לצעוק שלושה נגד אחד מה?
אף אחד לא התערב מחשש להפגע (אני רציתי להתערב ולעזור לו אבל עקב היותי אדם קטן וצנום ומעדיף שלא להפגע במיוחד שהערבים היו ג'אברים) העדפתי כמו רוב ההמון לשמור מרחק.
המאבטח שהיה במקום ניסה להפריד אך ללא הצלחה הערבים פירקו גם לו את הצורה.
לבסוף הזמינו משטרה, אבל עד שמשטרת ישראל החליטה שהיא באה הערבים סיימו את מה שהם רצו וגם עשו כמו סולחה עם היהודי שהם הכו.
כאשר ירדתי למטה ראיתי ניידות משטרה ממתינות.

מה זה החרא הזה? בן אדם הותקף ע"י שלושה אנשים ואף אחד לא בא לעזרתו?
במקום ציבורי מלא אנשים?
חלאות יותר מאלה שהכו.
לא משנה בכלל שזה יהודי ו-3 ערבים.
אם זה היה 3 יהודים נגד ערבי אז זה גם לא בסדר.

הרוע משגשג כי אנשים טובים עושים פשוט כלום.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 06, 2007, 19:13:15 »
בס"ד
אחי אתה לא בסדר שלא עזרת.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 20:36:02 על ידי הימני האמיתי »
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק אורי'ין

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • הלוואי ויבנה המקדש בקרוב ותבוא הגאולה!!
בס"ד,
לא עזרת?! הייתה נכנס דוחף אותם מרביץ להם מקלל אותם ומראה להם שאתה לא מפחד מהם!!!  מסכן היהודי..אם הייתי שם הייתי עושה משהו ולא סומכת על המשטרע רע רע רע מאוד..!
הרב כהנא צדק!!!!!
נוער כהנא חי!!!!!!!

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 06, 2007, 20:35:23 »
בס"ד
אחי אתה חרא שלא עזרת.

???  כאילו אתה מוכן.. :o 'כפת 'ך לערוך ?

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 06, 2007, 20:43:31 »
זו אחת הסיבות למה אני מתאמן להיות הר-אדם.

גם בן-דוד שלי יהיה הר-אדם וגם עוד בן-דוד שלי יהיה הר-אדם.

ואז אם נִראה מִקרים כאלה, בלי לחשוב נתערב ונשבור להם ת'עצמות.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 11:51:52 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
אני לא מזלזל בכוחי אבל היו כמה סיבות שלא התערבתי:
1.אמא שלי היתה איתי והיא שמאלנית ולא רציתי להתחיל להתערב שם לידה
2.אחד הערבים זה שהיה הראשי בקטטה היה ממש הר אדם ללא ספק האיש הגדול ביותר בכל המקום.

מנותק Scarface

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
אחי זה לא חדש בכלל
הערבים כבר הרבה זמן משליטים טירור במשרד הרישוי בפ"ת
מאז שאני זוכר את המקום הזה הוא מלא ערבים שמתפרעים..

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 06, 2007, 22:01:41 »
טוב זה סיפור שגורם לי לרצות לפרוק לערבי או שמאלני אידיוט אשר אומר שלערבים מגיע לחיות פה - "הם סתם בני אדם לא אלימים שרוצים לחיות כמונו" - את הפרצוף! זו בושה שצריך לפחד מערבים כאן! צריך - סליחה על השפה אבל צריך - לז**ן אותם מכות עד שיצטערו על היום שקיבלו אזרחות ישראלית.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 07, 2007, 11:53:36 על ידי גם בשן וגם גלעד »
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
אני לא מזלזל בכוחי אבל היו כמה סיבות שלא התערבתי:
1.אמא שלי היתה איתי והיא שמאלנית ולא רציתי להתחיל להתערב שם לידה
2.אחד הערבים זה שהיה הראשי בקטטה היה ממש הר אדם ללא ספק האיש הגדול ביותר בכל המקום.

מה קשור שמאלנית??
3 אנשים מכים איש אחד.
מה קשור שמאלנית תגיד לי??
היא מתנגדת שיהודים יגנו על עצמם?
היא בעד שערבים ירצחו יהודים ושאנחנו לא נגן על עצמנו?

אם זה היה 3 ערבים מכים שמאלני, הייתי גם עוזר לו.