כתב נושא: למה לא פרצה מלחמה?  (נקרא 3463 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
למה לא פרצה מלחמה?
« ב- : ספטמבר 02, 2007, 00:36:43 »
כל ההכנות המנטליות שלי לקראת הגיוס הקשה שהבטיחו לי , גיוס תחת אש כמו שאומרים.
מה קרה? למה לא נפתחה מלחמה?
אתם שמחים שלא נפתחה מערכה נוספת?

אני אישית שמח ועצוב ,
עצוב יורתר מסיבות אישיות רציתי להרגיש על בשרי את המלמה הזאת אבל כניראה אני אל זכיתי אבל אני שמח מבחינה מסוימת שלא נשפך דם בינתיים.
אני שמח גם כי אני יודע שעוד שנה צהל יהיה הרבה יותר מוכן למלחמה, יותר מאומן ויותר מחומש.

אניאישית חושב שהבעיה העיקרית שיש לחשוש ממנה זה חוסר תחמושת , יש לנו מפעלים לייצור תחמושת בארץ  ואם יש הם קיימים ברמה של תמיכה בלחימה?

כי המחלקה שלי בטירונות של 02 (כמעט הכי קלה) היתה מחלקה נסיונית ליריה בלייזר בכדי לחסוך בכמות התחמושת ולתת למילואימנקים יותר תחמושת כי המלחמה האחרונה רוקנה את המחסנים.

סתם רוצה את דעתכם בנושא. אני אקרא את התגובות רק ביום חמישי, לילה טוב ושבוע טוב.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2007, 07:00:58 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק IRON_MAN

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • L.F בשטח הערבים במתח
חכה עוד לא נגמר
« להגיב #1 ב- : ספטמבר 02, 2007, 01:15:13 »
חיזבאללה מתחמש מצפון לליטני.

האיראנים דוהרים לאטום.

הסורים ממשיכים לקבל מערכות-נשק מתקדמות מרוסיה.

החמאס ושאר ארגוני-הטרור בעזה ממשיכים להתעצם.
ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל.

ערבים לערב,סודנים לסודן,שמאלנים לאירופה!

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #2 ב- : ספטמבר 02, 2007, 08:03:01 »
שיחכו עוד שנה עד שאני אתגייס. לא רוצה עוד מלחמה לשבת בבית.

עוד חצי-שנה אני מתגייס. עוד שנה אני כבכר אסיים טירונות אז ככה שאני פעיל במלחמה.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2007, 10:01:04 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק hebraic

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #3 ב- : ספטמבר 02, 2007, 09:59:33 »
אחי, תמחקו את הקטע על היחידה הנסיונית, לא צריך לתת לאויב פרטים שהוא לא מכיר.

עקרונית, במלחמה הקודמת פשוט השתמשו ברוב המלאי של הפצצות אוויר-קרקע של החימוש לעת מלחמה רגילה, כך שנוצר מצב שבו כל מה שהתעשייה הצבאית ורפא"ל הכינו בבוקר, המטוסים זרקו על לבנון בערב.

אבל עקרונית אני די בטוח שהיה מחסנים שלא הפעילו אותם, אלא מחסנים ששומרים במלאי למלחמה רצינית.

הבעייה הייתה שבמקום להפציץ בנאפלם את כל השטחים שמהם ירו קטיושות (שאגב גם רובם זה שטחי-חקלאות מסביב לצור), החליטו לעשות משחקי חתול ועכבר עם חיזבאללה, וזה מה שגרם לשימוש ברוב המלאי הרגיל.

סיבה נוספת היא:

אולמרט רצה שהעולם יראה גם שישראל היא הרבה מעבר לליגה שבה הם חשבו שהיא, זאת אומרת- שהיא מסוגלת לעשות אלפי גיחות בשבוע, מה שרק אמריקה, ואולי רוסיה, מסוגלים לעשות, או כך בכל אופן חשבו.

הוא רצה לאותת לפרסים שהצבא בעזרת השם מסוגל להחריב את כל המתקנים הגרעיניים שלהם מהאוויר בקיצור.

במלחמה אמיתית האמת, לישראל יש יכולות שהיא לא מראה ולא מפורסמות, למשל אם מחשבים את המרחקים של הטילים הבליסטיים שלנו ביחד עם מתקני שיגור של שביט (שאיתם משגרים לווינים), זה מראה שאנחנו מסוגלים לשגר טילים בליסטיים לכל מקום שנרצה עקרונית, בטח ובטח לכל נקודה במזרח התיכון, באירופה ובאסיה.

אם הערבים חושבים שהם יכולים לאיים עלינו בטילים בליסטים, הם רק יראו כמה הטכנולוגיה שלהם עלובה מול הטכנולוגיה שפיתחנו כבר בשנות החמישים.

ואני בטוח כמו-כן שיש לנו טילים בליסטיים שהעולם לא מודע להם. בעולם סוברים שיש לנו פחות ממאה טילים בליסטים למשל, דבר שנשמע לי די אבסורדי.
ובכל אופן אפילו טילי לאנס העתיקים מסוגלים לפגוע בכל מקום במזרח התיכון.

כמו-כן הבנתי שארה"ב העבירה כמה טילים בליסטיים חודרי-בונקרים מסוג BIG BLUE לסעודיה, לישראל ולכל-מיני מדינות שפרס מנסה לאיים עליהן. זאת אומרת שאם לא היה, הרי שעכשיו יש, את הטכנולוגיה לטילים בליסטיים בליגה אחרת לגמרי.

לפי דעתי לעומת זאת, הטכנולוגיה הזאת כבר הייתה בידינו כבר בשנות השמונים לפחות, ככה שסביר להניח שיש לנו המון טילים בליסטיים מכל-מיני סוגים.

ובכל אופן, מה שחושדים שנגמר לו המלאי הרגיל במלחמה הקודמת הוא בעיקר טילי אוויר-קרקע, לא התחמושת של החילות היבשתיים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2007, 10:07:27 על ידי גם בשן וגם גלעד »
LIONS OF JUDAH ARE AWAKEN , EAGER TO SPILL OUR ENEMIES BLOOD

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #4 ב- : ספטמבר 02, 2007, 10:07:46 »
אחי, תמחקו את הקטע על היחידה הנסיונית, לא צריך לתת לאויב פרטים שהוא לא מכיר.

עקרונית, במלחמה הקודמת פשוט השתמשו ברוב המלאי של הפצצות אוויר-קרקע של החימוש לעת מלחמה רגילה, כך שנוצר מצב שבו כל מה שהתעשייה הצבאית ורפא"ל הכינו בבוקר, המטוסים זרקו על לבנון בערב.

אבל עקרונית אני די בטוח שהיה מחסנים שלא הפעילו אותם, אלא מחסנים ששומרים במלאי למלחמה רצינית.

הבעייה הייתה שבמקום להפציץ בנאפלם את כל השטחים שמהם ירו קטיושות (שאגב גם רובם זה שטחי-חקלאות מסביב לצור), החליטו לעשות משחקי חתול ועכבר עם חיזבאללה, וזה מה שגרם לשימוש ברוב המלאי הרגיל.

סיבה נוספת היא:

אולמרט רצה שהעולם יראה גם שישראל היא הרבה מעבר לליגה שבה הם חשבו שהיא, זאת אומרת- שהיא מסוגלת לעשות אלפי גיחות בשבוע, מה שרק אמריקה, ואולי רוסיה, מסוגלים לעשות, או כך בכל אופן חשבו.

הוא רצה לאותת לפרסים שהצבא בעזרת השם מסוגל להחריב את כל המתקנים הגרעיניים שלהם מהאוויר בקיצור.

במלחמה אמיתית האמת, לישראל יש יכולות שהיא לא מראה ולא מפורסמות, למשל אם מחשבים את המרחקים של הטילים הבליסטיים שלנו ביחד עם מתקני שיגור של שביט (שאיתם משגרים לווינים), זה מראה שאנחנו מסוגלים לשגר טילים בליסטיים לכל מקום שנרצה עקרונית, בטח ובטח לכל נקודה במזרח התיכון, באירופה ובאסיה.

אם הערבים חושבים שהם יכולים לאיים עלינו בטילים בליסטים, הם רק יראו כמה הטכנולוגיה שלהם עלובה מול הטכנולוגיה שפיתחנו כבר בשנות החמישים.

ואני בטוח כמו-כן שיש לנו טילים בליסטיים שהעולם לא מודע להם. בעולם סוברים שיש לנו פחות ממאה טילים בליסטים למשל, דבר שנשמע לי די אבסורדי.
ובכל אופן אפילו טילי לאנס העתיקים מסוגלים לפגוע בכל מקום במזרח התיכון.

כמו-כן הבנתי שארה"ב העבירה כמה טילים בליסטיים חודרי-בונקרים מסוג BIG BLUE לסעודיה, לישראל ולכל-מיני מדינות שפרס מנסה לאיים עליהן. זאת אומרת שאם לא היה, הרי שעכשיו יש, את הטכנולוגיה לטילים בליסטיים בליגה אחרת לגמרי.

לפי דעתי לעומת זאת, הטכנולוגיה הזאת כבר הייתה בידינו כבר בשנות השמונים לפחות, ככה שסביר להניח שיש לנו המון טילים בליסטיים מכל-מיני סוגים.

ובכל אופן, מה שחושדים שנגמר לו המלאי הרגיל במלחמה הקודמת הוא בעיקר טילי אוויר-קרקע, לא התחמושת של החילות היבשתיים.

הגד, מאיפה כל הידע הזה ?

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #5 ב- : ספטמבר 02, 2007, 19:32:40 »
מדאיג אותי המנהיגים של המדינה.
ראינו כבר שיש לנו צבא טוב,אבל ראינו מה קורה שאולמרט ראש ממשלה.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
חכה עוד לא נגמר
« להגיב #6 ב- : ספטמבר 02, 2007, 19:34:57 »
חיזבאללה מתחמש מצפון לליטני.

האיראנים דוהרים לאטום.

הסורים ממשיכים לקבל מערכות-נשק מתקדמות מרוסיה.

החמאס ושאר ארגוני-הטרור בעזה ממשיכים להתעצם.

כן משעמם לא יהיה כאן....  :(
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

Aaron

• אורח
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #7 ב- : ספטמבר 02, 2007, 19:37:52 »
אני גם עצוב ושמח.

שמח כי: לא כדאי שתהיה מלחמה כשיש כאלה בוגדים בשלטון.

עצוב כי: ככל שעובר הזמן האוייבים שלנו מתחמשים יותר ויותר, אז עדיף להשמידם כמה שיותר מהר, אחרת נחטוף יותר.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #8 ב- : ספטמבר 05, 2007, 20:24:40 »
בס"ד
אני לא רוצה מלחמה עם מנהיגים משומדים כאלו.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #9 ב- : ספטמבר 06, 2007, 08:37:04 »
אילוּ היינו יודעים איך יהיה המצב בעוד שנה, אז היינו יכולים לחשוב מה יותר כדאי...

ומי יודע אם אולמרט יישאר בשלטון בעוד שנה או שבעזרת ה' יהיה מישהו יותר נורמלי? (או להיפך– מישהו יותר גרוע..)

ואל תגידו שאין יותר גרוע מאולמרט... אין גבול לטמטום האנושי, כך שתמיד נתפלא ממנהיגים חסרי כישרון, לצערי.

אני לא רוצה שתהיה מלחמה בכלל, אבל במצב כמו שלנו אנחנו צריכים מלחמה אחת ארוכה וקשה שתשמיד לאויב הערבי את כל התשתיות ותגרום לערבים לאבד את החשק שלהם להילחם.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 08:49:10 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #10 ב- : ספטמבר 06, 2007, 18:03:28 »
...ותגרום לערבים לאבד את החשק שלהם להילחם.
לצערנו, המוח הערבי פועל בניגוד למצופה מאדם חושב והגיוני.
האם מלחמת השחרור (הנכּבה-האסון) גרמה לערבים לאבד את החשק להילחם?
ומלחמת ששת הימים, שבה נהרגו לצבאות ערב 17,000-23,000 חיילים, כשלנו נרצחו רק 800, האם היא גרמה להם לעצור?
הרגש היחיד שערבים חשים הוא הכבוד. תבוסה ערבית לא גורמת שכול, עצב, ולמידת לקח. היא רק אומרת לערבי "תנסה שוב, כי כבודך נפגע".

מנותק Roma

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 06, 2007, 18:07:24 »
מי אמר שלא פרצה מלחמה?

יש סיכוי שפעולות צבאיות יתחילו בכרוב
http://news.msn.co.il/news/StatePoliticalMilitary/Military/200709/2007090615512.htm

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 06, 2007, 18:25:20 »
מי אמר שלא פרצה מלחמה?

יש סיכוי שפעולות צבאיות יתחילו בכרוב
http://news.msn.co.il/news/StatePoliticalMilitary/Military/200709/2007090615512.htm

איזה כרוב ? יש סוגים שונים. אנא פרט!
« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 18:25:54 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 06, 2007, 18:37:56 »
אני שמח בינתיים שלא התחילה מלחמה.

מכיוון שאם תתחיל מלחמה, הלך עלינו. יש לנו ממשלה פחדנית שלא מסוגלת לנצח אירגון גרילה מסכן, אז להילחם עם סוריה.. אבל מה שאני כן רוצה זה מלחמה עם סוריה כשתהיה ממשלה ימנית שדאגתה אך-ורק לעם היהודי ולא לנאט"ו ולא לאו"ם ולא לארה"ב או אש"ף או הלבנונים או ה"'פלסטינאים' המסכנים".

« עריכה אחרונה: ספטמבר 06, 2007, 18:57:29 על ידי גם בשן וגם גלעד »
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

Aaron

• אורח
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 07, 2007, 14:19:39 »
היינו אמורים לתקוף את סוריה ברגע שהיא התחילה לסייע לחיזבאללה (עוד לפני מלחמת לבנון השנייה). איזה מדינה חולנית. שמאלמרט מחכה שיתקפו אותנו ורק אז נתקו(פ)ף.

מנותק dorgreen

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 07, 2007, 14:46:08 »
לפעמים הצבא מחליט לבד לעשות פעולות בלי אישור של ממש בהממשל.
לך תדע .................. זה קרה בעבר.ן

Aaron

• אורח
למה לא פרצה מלחמה?
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 09, 2007, 13:01:17 »
לפעמים הצבא מחליט לבד לעשות פעולות בלי אישור של ממש בהממשל.
לך תדע .................. זה קרה בעבר.ן
לצערינו הרב, צה"ל לא יכול לעשות אף פעולה ללא אישור מהדרג המדיני.