חדשות ודיונים > ספריית הימין האמיתי

הספקנו לשכוח את אפגניסטן?

<< < (3/4) > >>

DolphinBoy:

--- ציטוט של: עז77 על ינואר 13, 2007, 18:23:11 ---
--- ציטוט של: בייקר על ינואר 13, 2007, 17:54:33 ---מצויין אנו מחפשים אהבה.

--- סוף ציטוט ---

אני לא בטוח,
אבל לדעתי הוא התכוון ספציפית לספרייה  :D

--- סוף ציטוט ---

אתה יכול להיות בטוח תהיה בטוח בטחון בטוח למבוטחים בטיחותית

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: עז77 על ינואר 13, 2007, 18:23:11 ---
--- ציטוט של: בייקר על ינואר 13, 2007, 17:54:33 ---מצויין אנו מחפשים אהבה.

--- סוף ציטוט ---

אני לא בטוח,
אבל לדעתי הוא התכוון ספציפית לספרייה  :D

--- סוף ציטוט ---
אף פעם אל תהיה בטוח  ;)

אילן208:
מאמר מצוין נץ
 תביא לנו עוד כאלה אם יש לך?
 והנה הסיבה למה לא קשה להילחם נגד האיסלאם-הם מפגרים הם נלחמים לבין עצמם סונים נגד שיעים פתאח מול חמאס איראן מול עיראק(מלחמת איראן עיראק שנות ה-80)
אחד האסטרטגיות שלנו יכולה להיות להסית אותם אחד מו השני וזה דווקא רעיון לא רע למרות איך שזה נשמע לתת להם תחמושת כשהם נלחמים אחד מול השני שירהגו כמה שיותר בשני הצדדים

נץ וגאה בזה:

--- ציטוט של: wakeupisrael על מרץ 11, 2007, 11:36:35 ---מאמר מצוין נץ
 והנה הסיבה למה לא קשה להילחם נגד האיסלאם-הם מפגרים הם נלחמים לבין עצמם סונים נגד שיעים פתאח מול חמאס איראן מול עיראק(מלחמת איראן עיראק שנות ה-80)
אחד האסטרטגיות שלנו יכולה להיות להסית אותם אחד מו השני וזה דווקא רעיון לא רע למרות איך שזה נשמע לתת להם תחמושת כשהם נלחמים אחד מול השני שירהגו כמה שיותר בשני הצדדים

--- סוף ציטוט ---
אני שוקד על מאמר כרגע, אבל זה יקח זמן, ובין כה כה זמן זה מותרות שלצערי אין לי הרבה ממנו.

אֹהד:

--- ציטוט של: wakeupisrael על מרץ 11, 2007, 11:36:35 ---מאמר מצוין נץ

--- סוף ציטוט ---
לדעתי כול המדינות הערביות במזרח התיכון עושות מירוץ חימוש גרעיני (גם במסווה של "שלום קר")כנגד החימוש האירני הממשמש ובא, כרגע הרוסים משבשים את המשך בניית הכור מתוך מניעים כספיים בעיקר וגם מתוך יישור קו עם הקהילה הבין לאומית, לדעתי, יכולה להיות מלחמה רצינית בין הסונה לשיעה, מלחמה שאולי תעשה לנו את רוב העבודה השחורה במיגור הבהמות מתוך הערבים .

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה