כתב נושא: איך עונים לטענות הבאות  (נקרא 11726 פעמים)

0 משתמשים ו- 4 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« ב- : אוגוסט 29, 2007, 16:41:35 »
בתגובה לנתינת הצל"שים לסרבנים מחברון :
"אז בוא ניתן גם לשמאלנים לסרב פקודה, מה יקרה אם חייל שמאלני יסרב להעביר ערבי (שהוא במקרה נושא עליו מטען) במתקן שיקוף כי זה פוגע בכבוד של הערבי?
אם מר"ץ היו עושים אותו דבר הרבה אנשים עם דעות כמו שלך (וגם אני), היו ממש מתרעמים."

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:31:54 »
אני רואה הבדל ענקי בין גירוש יהודים לבין העברה של ערבי במכונת שיקוף.

צה"ל לא אמור להשתתף בפעולות נגד אזרחים וזה כתוב איפה שהוא.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:34:22 »
"אז בוא ניתן גם לשמאלנים לסרב פקודה, מה יקרה אם חייל שמאלני יסרב להעביר ערבי (שהוא במקרה נושא עליו מטען) במתקן שיקוף כי זה פוגע בכבוד של הערבי?
אם מר"ץ היו עושים אותו דבר הרבה אנשים עם דעות כמו שלך (וגם אני), היו ממש מתרעמים."

אתה מתכוון באופן אינטליגנטי? אי אפשר.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:43:05 »
טארן, אפשר ועוד איך, זה לא אשמתנו שנבצר ממך לרכוש מוח ראוי  :(

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:49:55 »

אתה מתכוון באופן אינטליגנטי? אי אפשר.
בס''ד

ישמעו אוצניך מה שפיך מדבר !! אי אפשר לסמוך על אויב ערבי נאצי יש''ו , ואילו לא היינו מזהים אותו עפ''י סימנים גנטיים פ=ב, מראה מכוער של כלב מת ,וכ''ו...היינו אמורים לשקף את כל האנשים במדינה !!
 הכר באמת!!! ותפסיק עם האמירות יפות -הנפש שלך על '' גזענות '' , בוא ואלמד אותך מה היא גיזענות:
נסה לקנו כוס תה שעולה לכל היות 3.00 ש''ח מבית תה של אויב ערבי נאצי יש''ו , הוא ימכור לך אותו במחיר מופקע של 12.00 ש''ח , מכיוון שזיהה אותך כיהודי . האם יש חנויות של יהודים שקובעים את המחיר עפ''י השתייכותו של הקונה ללאום מסויים, דת מסויימת , וכ''ו ? את זה עושה האויב הערבי הנאצי בכל יום ובכל שעה , נסה ותיווכח!! לזאת ייקרא '' גזענות '' , עכשיו תבין עם מי יש לך עסק !! ידידי!!--אני גדלתי בתוך אויב ערבי נאצי יש''ו , ומבין את שפתו ,תרבותו ואופיו , משחר ימי ילדותי. תחמד מבעל ניסיון !! אינך יכול להבין כיצד ינהג בך האויב הערבי הנאצי אם ח''ו ישלוט , הרי נאמר '' אין חכם כבעל ניסיון '' ( או בלשון האויב הערבי הנאצי יש''ו--'' אסאל מוג'ארב ולא תסאל טביב '' =תרגום '' שאל את המנוסה (במחלה) ולא את הרופא '' ).בתקווה שהקב''ה ישים בלבך לעשות רצונו  ,ויחזירנו בתשובה שלמה אכי''ר.
                                                                                הגולה בארץ :smil037:

« עריכה אחרונה: אוגוסט 29, 2007, 17:51:45 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:52:16 »

נבצר ממני מוח ראוי? תזלזל באינטליגנציה שלי כמה שתרצה, זה עדיין לא משנה דבר בנוגע לעמדתי, מה גם שחוץ מקריאות של נאצי \ אנטישמי \ שמאלני \ בולשביק אתם לא בדיוק אתגר גדול, עם כל הכבוד.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:54:57 »
רק רגע, זה לא אתה שהשוות אותנו לנאצים מיד עם בואך לפורום, זה לא אתה שהשווה את היטלר לכהנא ?!
אתה צבוע שזה מדהים  :P

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:59:27 »

נבצר ממני מוח ראוי? תזלזל באינטליגנציה שלי כמה שתרצה, זה עדיין לא משנה דבר בנוגע לעמדתי, מה גם שחוץ מקריאות של נאצי \ אנטישמי \ שמאלני \ בולשביק אתם לא בדיוק אתגר גדול, עם כל הכבוד.
בס''ד

האמת צועקת מגרוננו הניחר - אולם לאזניכם הערלות והמורעלות בשטיפת מוח שמאלנית מושרשת ומתמשכת ,כפי שכבר הסברנו לך במאמרים קודמים ,הינה כ '' קול קורא במדבר ''!!

בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 29, 2007, 17:59:37 »
הגולה בארץ, מכיוון שאתה מתיימר להיות מומחה לגנטיקה, למה שלא תקפוץ לאתרים נאציים ותנסה להתדיין עם אותם אנשים שטוענים שיהודים הם נחותים גנטית, אין הבדל בין דברי ההבל שלך בנוגע לנחיתות גזעית לבין אותם אנטישמים או מוסלמים שטוענים שיהודים הם חזירים וקופים, לא משנה כמה תנסה לעוות את זה, נחמד שנשכחת ממך העובדה שיש מזרחיים שמבחינת המראה החיצוני שלהם הם כמעט זהים לאותם ערבים, אז אני לא חושב שלטעון שכל ערבי נראה כמו כלב מת זה צעד נבון, אבל מה כבר אתה יודע על זה?

את שאר היבובים בנוגע לאיסלם שמעתי אלף פעם, אתה רואה אותי מסנגר על האיסלם?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 29, 2007, 18:03:52 »

בס''ד

האמת צועקת מגרוננו הניחר - אולם לאזניכם הערלות והמורעלות בשטיפת מוח שמאלנית מושרשת ומתמשכת ,כפי שכבר הסברנו לך במאמרים קודמים ,הינה כ '' קול קורא במדבר ''!!

אזניכם? מי זה אתם בדיוק? מה גם שההתבכיינות הבלתי נפסקת שלך על שטיפת מוח שמאלנית לא תקפה לגבי, אז בוא נחסוך את ההארה המזוייפת ותחושת הנרדפות והפרנויה, אפשר לחשוב שמדובר בשטיפת מוח בסגנון של הנוער ההיטלרי לפי מידת החרדה שלך.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 29, 2007, 18:59:31 »
בס"ד
ההשוואה שלך את יהודי עדות המזרח לערבים היא טיפשית ועלובה.
מתי רית את יהודי עדות המזרח עומדים בכותל וצועקים:"איטבח אל ערב,איטבח אל ערב?
אתה ראית יהודים מחלקים סוכריות שנהרגים ערבים בטעות{כלומר לא מחבלים}?
אתה ראית יהודי מעדות המזרח רץ בטיילת של תל אביב ודוקר ערבים?
אתה ראית יהודי מעדות המזרח עושה דבר כזה?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/7/73/Haifa-bus37a_bombing01.jpg/300px-Haifa-bus37a_bombing01.jpg
אם לא אז תבין שההשוואה שלך מטומטמת.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 29, 2007, 19:05:18 על ידי הימני האמיתי »
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:15:56 »
בס"ד
ההשוואה שלך את יהודי עדות המזרח לערבים היא טיפשית ועלובה.
מתי רית את יהודי עדות המזרח עומדים בכותל וצועקים:"איטבח אל ערב,איטבח אל ערב?
אתה ראית יהודים מחלקים סוכריות שנהרגים ערבים בטעות{כלומר לא מחבלים}?
אתה ראית יהודי מעדות המזרח רץ בטיילת של תל אביב ודוקר ערבים?
אתה ראית יהודי מעדות המזרח עושה דבר כזה?
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/thumb/7/73/Haifa-bus37a_bombing01.jpg/300px-Haifa-bus37a_bombing01.jpg
אם לא אז תבין שההשוואה שלך מטומטמת.

אתה מסוגל לקרוא או שמיהרת לכתוב תגובה דבילית שאין לה קשר למה שאמרתי? "נחמד שנשכחת ממך העובדה שיש מזרחיים שמבחינת המראה החיצוני שלהם הם כמעט זהים לאותם ערבים", מבחינה חיצונית אינשטיין, לא לאומית, לא דתית, לא שכלית, לא תרבותית, חיצונית, אתה מסוגל לקרוא או שהאובססיה שלך איתי לא נותנת לך מנוח?

התגובה שלך היא מטומטמת כי אין לה קמצוץ קשר למה שאמרתי, ימנוני עד העצם...

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:22:05 »
Teran, אתה בעצם רומז שהמזרחיים הם ערבים ? אתה טועה, סמוך עלי, אני מזרחי ואני יכול להבדיל בין יהודי מזרחי לערבי מאחר ויש להם מראה שונה, במיוחד בתווי הפנים, האמן לי .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:22:40 »
Teran, אתה בעצם רומז שהמזרחיים הם ערבים ? אתה טועה, סמוך עלי, אני מזרחי ואני יכול להבדיל בין יהודי מזרחי לערבי מאחר ויש להם מראה שונה, במיוחד בתווי הפנים, האמן לי .

גם הוא מזרחי.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:26:11 »
אז הוא עילג אם הוא לא יכול להבדיל בין יהודים מזרחיים לערבים  ???

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:32:10 »
אז הוא עילג אם הוא לא יכול להבדיל בין יהודים מזרחיים לערבים  ???

כול אחד והבעיות הנפשיות שלו.
אני אומר את מתוך ידע עמוק בנושא.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:46:25 »

שוב הכסילות... תבין שלא ניתן להכליל ערבי כמראה, מתימנים עד לבנונים, נראים שונים לגמרי אחד מהשני, המזרחיים אינם ערבים אך לאחר מאות שנים כמיעוט בעולם הערבי חלקם חולקים מראה זהה, אתה אולי נראה שונה אך ראיתי מספיק מזרחיים שהדמיון ביניהם לאותם ערבים זהה לגמרי, ולפני שיקפצו כרגיל ויקראו לי אשכנזי השונא מזרחיים, אני חצי \ חצי, ואינני שונא את הצד המזרחי שלי.

תימנים למשל הם הרבה יותר כהים מלבנונים, שונים בתכלית מבחינה חיצונית.

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:49:57 »
בס"ד
אני מציע לך לסתום,כי אתה מפגר שאתה אומר דבר כזה.
אתה אומר שאתה חצי מזרחי.
אז מה יש לך חצי ערבי?
אז אתה חצי ערבי?
כדאי שתבין שאם אתה גר במקום,זה לא הופך אותך לאותו דבר כמו התושבים הקבועים.
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 29, 2007, 19:50:27 »

שוב הכסילות... תבין שלא ניתן להכליל ערבי כמראה, מתימנים עד לבנונים, נראים שונים לגמרי אחד מהשני, המזרחיים אינם ערבים אך לאחר מאות שנים כמיעוט בעולם הערבי חלקם חולקים מראה זהה, אתה אולי נראה שונה אך ראיתי מספיק מזרחיים שהדמיון ביניהם לאותם ערבים זהה לגמרי, ולפני שיקפצו כרגיל ויקראו לי אשכנזי השונא מזרחיים, אני חצי \ חצי, ואינני שונא את הצד המזרחי שלי.

מוזר. עוד לפני כמה ימים היית עירקי משני הצדדים.
מתי גילית כי אחד ההורים שלך אינו באמת ההורה שלך?
אתמול?
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2007, 13:58:03 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 29, 2007, 20:00:01 »

מוזר עוד לפני כמה ימים הייתה עירקי משני הצדדים.
מתי גילתה כי אחד ההורים שלך אינו באמת ההורה שלך?
אתמול?

ממתי אני עירקי משני הצדדים? צד אחד חביבי, ואת ההומור הנבוב שלך אתה מוזמן לשמור לעצמך כי זה באמת נשמע אינפנטילי וממש, אבל ממש לא מקורי, אולי לילד בגן.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 29, 2007, 20:03:20 »
בס"ד
אתה אומר שאתה חצי מזרחי.
אז מה יש לך חצי ערבי?
אז אתה חצי ערבי?

לא ימנון יקר, אך לא ניתן להכחיש שקהילות אשר חיו מאות ואף אלפי שנים מחוץ לארץ ישראל התערבבו במקצת עם בני המקום, הרי איך תסביר את אותם יהודים בעלי עיניים כחולות ושיער בלונדיני?

בנוגע להצעה שלך אני אצטרך לחשוב קצת בנוגע לסתימת פיות, אחזור אליך ביומי האחרון כאן, עשינו עסק?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 29, 2007, 20:05:07 »
בס"ד
אתה אומר שאתה חצי מזרחי.
אז מה יש לך חצי ערבי?
אז אתה חצי ערבי?

לא ימנון יקר, אך לא ניתן להכחיש שקהילות אשר חיו מאות ואף אלפי שנים מחוץ לארץ ישראל התערבבו במקצת עם בני המקום, הרי איך תסביר את אותם יהודים בעלי עיניים כחולות ושיער בלונדיני?

בנוגע להצעה שלך אני אצטרך לחשוב קצת בנוגע לסתימת פיות, אחזור אליך ביומי האחרון כאן, עשינו עסק?

היתה התבוללות בדורות האחרונים.
יש דבר כזה חביבי שאנשים בעלי גוון עור כהה יותר (לדוגמה) שורדים יותר טוב באקלים חמים. כך היה להם יותר סיכוי לשרוד.
כך תופעת כזאתי הייתה גם במאות המאוחרות, בערך עד ה-19.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2007, 13:59:26 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 29, 2007, 20:08:25 »

שוב הכסילות שלך, תימנים ולבנונים נראים אותו הדבר מבחינת תווי הפנים, מאחר וכולם ערבים .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 29, 2007, 20:22:06 »

שוב הכסילות שלך, תימנים ולבנונים נראים אותו הדבר מבחינת תווי הפנים, מאחר וכולם ערבים .

פחח אתה כנראה הוזה במקצת, לבנונים הם ברובם בהירים יותר, אתה יכול פשוט לחפש סלבריטי כגון חיפה ואחרים, זה שאריות של דם צלבני ממסעות הצלב, הרבה לבנונים הם בהירים בעלי עיניים בהירות,אפילו לכמה סורים, לאסד למשל יש עיניים כחולות כתכלת, התימנים הערבים הם פשוט "ברברים" שנכבשו על ידי ערבים ונגזר עליהם לקחת את השפה, הזהות והתרבות הערבית, אם אתה לא מסוגל לראות שתימנים הם שונים בתכלית מלבנונים, אולי כדאי שתעשה קצת מחקר על הערביזציה של עמים שמיים במזרח התיכון.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
איך עונים לטענות הבאות
« להגיב #24 ב- : אוגוסט 29, 2007, 20:26:32 »

פחח אתה כנראה הוזה במקצת, לבנונים הם ברובם בהירים יותר, אתה יכול פשוט לחפש סלבריטי כגון חיפה ואחרים, זה שאריות של דם צלבני ממסעות הצלב, הרבה לבנונים הם בהירים בעלי עיניים בהירות,אפילו לכמה סורים, לאסד למשל יש עיניים כחולות כתכלת, התימנים הערבים הם פשוט "ברברים" שנכבשו על ידי ערבים ונגזר עליהם לקחת את השפה, הזהות והתרבות הערבית, אם אתה לא מסוגל לראות שתימנים הם שונים בתכלית מלבנונים, אולי כדאי שתעשה קצת מחקר על הערביזציה של עמים שמיים במזרח התיכון.
פחחחח, תגיד לי, אתה לוקה בבעיות בהבנת הנקרא ? דיברתי על תווי פנים, לא על צבע העור.
והטענה שלך שהלבנונים הם שאריות של דם צלבני מגוחכות. הלבנונים הנוצרים הם היחידים שיש להם עור בהיר מאחר שהם שאריות של עמים שמיים מזרחיים כמו אשורים, פיניקים וכו'. והתימנים אינם בֳרבֳרֵים אלא ערבים שפעלו בשיתוף עם מוחמד והאמפריה המוסלמית .

« עריכה אחרונה: ספטמבר 02, 2007, 14:02:36 על ידי גם בשן וגם גלעד »