כתב נושא: צריך הסבר  (נקרא 5835 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
צריך הסבר
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 27, 2007, 12:33:58 »
קודם לטפל בבעיה הערבית ובשמאלנים. רוסים גויים זה מה שמדאיג אותכם כל כך? אני רוסי גוי, צריך לגרש אותי?

אני לא אומר שצריך לגרש אותך יש לי חברים לא יהודים , אבל זאת הייתה טעות להעלות גויים לארץ כי רובם ולא אישית אלייך עושים בעיות  , לדוגמא הנוער הדרדר בגלל הרבה נוער רוסי לא יהודי פעם לשתות וודקה זה היה כמו לגנוב היום זה נכנס לחברה , אז שוב אני לא עושה הכללות אבל יש כאלה שעושים בעיות ובגללם אי אפשר לטפל בבעיה הערבית כי קודם צריך להיות מגובשים מבפנים . . .
זה ממש לא קשור לרוסים,לשתות ולעשן סמים זו התוצאה של התרבות הנאורה "המערבית" ולא של הרוסים.אין לי משהו נגד המערב,אבל המערב קורס לאט לאט.פשוט הדביקו סטיגמה על הרוסים שהם שותים הרבה(נכון הם שותים הרבה),אבל מה זה קשור???
« עריכה אחרונה: אוגוסט 27, 2007, 12:35:26 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צריך הסבר
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 27, 2007, 14:05:44 »
קודם לטפל בבעיה הערבית ובשמאלנים. רוסים גויים זה מה שמדאיג אותכם כל כך? אני רוסי גוי, צריך לגרש אותי?

אני לא אומר שצריך לגרש אותך יש לי חברים לא יהודים , אבל זאת הייתה טעות להעלות גויים לארץ כי רובם ולא אישית אלייך עושים בעיות  , לדוגמא הנוער הדרדר בגלל הרבה נוער רוסי לא יהודי פעם לשתות וודקה זה היה כמו לגנוב היום זה נכנס לחברה , אז שוב אני לא עושה הכללות אבל יש כאלה שעושים בעיות ובגללם אי אפשר לטפל בבעיה הערבית כי קודם צריך להיות מגובשים מבפנים . . .
זה ממש לא קשור לרוסים,לשתות ולעשן סמים זו התוצאה של התרבות הנאורה "המערבית" ולא של הרוסים.אין לי משהו נגד המערב,אבל המערב קורס לאט לאט.פשוט הדביקו סטיגמה על הרוסים שהם שותים הרבה(נכון הם שותים הרבה),אבל מה זה קשור???

הנה שוב עם התרבות המערבית הנאורה, יש לך אלטרנטיבה יותר טובה? מזרח רחוק, ארצות ערב והאיסלם, תן לי את התזה של האוטופיה שלך, סמים ואלכוהול לא קיימים רק במערב, אלא בארצות הכי פחות "נאורות", באירן למשל מליונים מסוממים ברחובות, אפגניסטן היא פשוט מפעל ליצוא סמים, אם אתה כל כך מתעב את אותה תרבות מערבית תרגיש חופשי להיפטר מהמחשב והאינטרנט.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
צריך הסבר
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 27, 2007, 14:18:16 »
האלטרנטיבה הכי טובה היא האלטרנטיבה היהודית, לא מזרח רחוק ולא מערב.
אנחנו מתעבים את המערב ביחס ליהדות, לא ביחס לתרבויות המזרח הרחוק.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
צריך הסבר
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 27, 2007, 17:25:53 »

הנה שוב עם התרבות המערבית הנאורה, יש לך אלטרנטיבה יותר טובה? מזרח רחוק, ארצות ערב והאיסלם, תן לי את התזה של האוטופיה שלך, סמים ואלכוהול לא קיימים רק במערב, אלא בארצות הכי פחות "נאורות", באירן למשל מליונים מסוממים ברחובות, אפגניסטן היא פשוט מפעל ליצוא סמים, אם אתה כל כך מתעב את אותה תרבות מערבית תרגיש חופשי להיפטר מהמחשב והאינטרנט.

אני את שלי אמרתי,תחזור לדיונים קודמים ותראה שאמרתי שאני בכלל לא אתעמץ להגיב לך,אתה לא יודע לנהל דיון.היו לנו פה אנשים מכל המחנות,אפילו גם מהשמאל הקיצוני וניהלנו דיון מצויין.והתגובה שלך להודעה שלי מתאימה  לילד בן 5 "תרגיש חופשי להיפטר מהמחשב והאינטרנט",עכשיו באמת אני חושב שאתה ממש בור,חשבתי אולי באמת יש לך קצת שכל.כמו שאתה אומר "יאללה תפדאל".תלך לחפש פורום אחר,אתה מבזבז את זמנך פה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 27, 2007, 17:44:51 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צריך הסבר
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 27, 2007, 17:42:46 »

אני את שלי אמרתי,תחזור לדיונים קודמים ותראה שאמרתי שאני בכלל לא אתעמץ להגיב לך,אתה לא יודע לנהל דיון.היו לנו פה אנשים מכל המחנות,אפילו גם מהשמאל הקיצוני וניהלנו דיון מצויין.והתגובה שלך להודעה שלי מתאימה  לילד בן 5  "תרגיש חופשי להיפטר מהמחשב והאינטרנט",עכשיו באמת אני חושב שאתה ממש בור,חשבתי אולי באמת יש לך קצת שכל.כמו שאתה אומר "יאללה תפדאל".תלך לחפש פורום אחר,אתה מבזבז את זמנך פה.

יש לי מין מנגנון כזה, אני דמגוג כשזה מגיע לדמגוגים, אני אנסה לרסן את עצמי להבא, אבל אנא שתף אותי בשיטת הממשל המושלמת שלך, מכיוון שהתרבות המערבית היא מושחתת, אני בטוח שלך יש שיטה טובה יותר, אני כולי ציפייה..

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
צריך הסבר
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 27, 2007, 17:44:58 »
האלטרנטיבה הכי טובה היא האלטרנטיבה היהודית, לא מזרח רחוק ולא מערב.
אנחנו מתעבים את המערב ביחס ליהדות, לא ביחס לתרבויות המזרח הרחוק.

אלטרנטיבה יהודית... משמע מה? חצי משפט וזהו? האם היא אותה אלטרנטיבה איסלמית שהחליפה את המערבית באירן ב-1979? שבו הקוראן הוא החוק העליון? אז התנ"ך יהיה החוקה או מה? אתה מתעבים הרבה אנשים... לא בריא.