שונות > מה שבראש

נשים בירוק- פמיניזם ימני

<< < (3/33) > >>

כהנא צדק!:

--- ציטוט של: דוקא_כך על ינואר 10, 2007, 17:33:51 ---
--- ציטוט של: DolphinBoy על ינואר 10, 2007, 09:22:25 ---
--- ציטוט של: MiSs_DAnIeL על ינואר 01, 2007, 19:17:08 ---http://www.womeningreen.org.il/

בתור הבחורה היחידה בפורום הימין האמיתי אני אישית מתחברת  :D

--- סוף ציטוט ---

הבחורה היחידה פה?
וואה..בטח יש לך חגיגה רצינית בפרטי...
מקווה שלא קופצים עליך כל הזאבים בבת אחת  :)

--- סוף ציטוט ---
אני חושב שיש כאן אי-הבנה קטנה.  הפורום הזה אינו פורום להיכרויות.

--- סוף ציטוט ---
יש כאן אי הבנה גדולה אני מקווה שהוא יערוך את ההודעה.

DolphinBoy:
חבר'ה אין צורך להתרגז, לא הייתי רוצה להכעיס את כולם כבר מההתחלה,
אני סתם מדבר את אשר בדעתי, חוץ מזה י"א זה צעירה מדי בשבילי גם ככה, אל תדאגו..

דוקא_כך:

--- ציטוט של: DolphinBoy על ינואר 11, 2007, 13:19:15 ---חבר'ה אין צורך להתרגז, לא הייתי רוצה להכעיס את כולם כבר מההתחלה,

--- סוף ציטוט ---
זה לא שפורום להיכרויות הוא בעיקרון דבר פסול, אלא שפשוט הפורום הספציפי הזה מתרכז בנושא בטחון עם ישראל בא"י, ונושאים אחרים שאינם קשורים מסיחים את הדעת.

כמו כן, אני אישית ברמת העיקרון מעודד את חברי הפורום לא ליזום פגישות ולא להשתתף בפגישות שיוזמים חברים אחרים, מכיוון שאף פעם אי אפשר לדעת את זהותו או כוונותיו האמיתיות של אדם שנרשם.  זה יכול להיות סוכן שב"כ, וזה גם יכול להיות הרבה יותר גרוע---איזה סטודנט ערבי עם עברית רהוטה שיתחזה לכהניסט וינסה להפיל בפח את אלו מאיתנו שח"ו יסכימו להיפגש אתו.  אפילו אם אני או עז נציע פתאום לארגן פגישה, אסור להסכים ויש לדווח מיד לחיים, מכיוון שזה יעיד על כך ש (א) אני או עז סוכני שב"כ, 8) או (ב) סוכן שב"כ או ערבי פרצו למערכת וגנבו את הסיסמא שלנו ועכשיו מתחזים אלינו.  (תקראו לי פראנויד, אבל זו דעתי.)

כל פעילות---אך ורק דרך הארגון של נועם פדרמן ואיתמר בן-גביר.

עז77:

--- ציטוט של: דוקא_כך על ינואר 11, 2007, 17:33:49 ---
--- ציטוט של: DolphinBoy על ינואר 11, 2007, 13:19:15 ---חבר'ה אין צורך להתרגז, לא הייתי רוצה להכעיס את כולם כבר מההתחלה,

--- סוף ציטוט ---
זה לא שפורום להיכרויות הוא בעיקרון דבר פסול, אלא שפשוט הפורום הספציפי הזה מתרכז בנושא בטחון עם ישראל בא"י, ונושאים אחרים שאינם קשורים מסיחים את הדעת.

כמו כן, אני אישית ברמת העיקרון מעודד את חברי הפורום לא ליזום פגישות ולא להשתתף בפגישות שיוזמים חברים אחרים, מכיוון שאף פעם אי אפשר לדעת את זהותו או כוונותיו האמיתיות של אדם שנרשם.  זה יכול להיות סוכן שב"כ, וזה גם יכול להיות הרבה יותר גרוע---איזה סטודנט ערבי עם עברית רהוטה שיתחזה לכהניסט וינסה להפיל בפח את אלו מאיתנו שח"ו יסכימו להיפגש אתו.  אפילו אם אני או עז נציע פתאום לארגן פגישה, אסור להסכים ויש לדווח מיד לחיים, מכיוון שזה יעיד על כך ש (א) אני או עז סוכני שב"כ, 8) או (ב) סוכן שב"כ או ערבי פרצו למערכת וגנבו את הסיסמא שלנו ועכשיו מתחזים אלינו.  (תקראו לי פראנויד, אבל זו דעתי.)

--- סוף ציטוט ---

לצערנו לא רק ערבים ינסו לפרוץ למערכת,
יש גם לפחות יהודי אחד שאנחנו מכירים לשמצה שניסה כמה פעמים...

בכל מקרה, לא הייתי לוקח את הטענה שמי שיציע להפגש הוא איש שב"כ
אבל באמת זה לא דבר שאני או דוקא כך נגיד לגולשים שלנו בפורום, ככה שאם זה קורה זה צריך לעורר אצלכם חשד,
אבל בואו לא נכנס לפארנויות יותר מדי שכן זו המטרה של אויבינו, להפחיד ולבלבל אותנו - אבל אם נתמיד בצדקת דרכנו עוד נשנה את ההסטוריה חברים.

Aaron:

--- ציטוט של: דוקא_כך על ינואר 11, 2007, 17:33:49 ---

--- סוף ציטוט ---

--- סוף ציטוט ---
אם הפגישות שלנו יאורגנו בחברון(באיזור שבו מרזל מתגורר)/קריית ארבע/כפר תפוח - אין לנו מה לחשוש מסטודנטים ערבים :) ואם השב"כ היה רוצה לעצור אותנו הוא לא היה קובע פגישה דרך האינטרנט, אלא בדרך הרגילה...

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

[*] עמוד הקודם

עבור לתצוגת גירסה מלאה