עמלק ואויבי ישראל > האמת מאחורי דת האיסלם

שטיפת המוח האסלאמית (דעווה) כלפי המערב

(1/2) > >>

אֵיתָן:
http://www.nativ.cc/march07/bukay.htm#_edn3

Juda-Yoda:
התשובה פשוטה ביותר.
דת זה כלי המלחמה הכי טוב שקיים מכיוון שהוא סוחף את העם יותר מכל דבר אחר,נקודה.
שהנוצרים נלחמו מלחמות דת הם זיינו את הערבים בתחת,וכבשו כמעט את כל העולם.
האיסלם נלחם מלחמת דת מול מדינות פוליטיות,פה קיים היתרון של האיסלם,אבל הם עדיין לא מצליחים לנצח.
ברגע שיבוא מנהיג דתי על העם היהודי וגם נתחיל להילחם מלחמות קודש ע"פ הדרך היהודית רק אז בעיית הטרור תיפטר בשנה או שנתיים בלי בעיה בכלל.
עצם העובדה שהם כבר 60 שנה נלחמים נגדנו עם הדת שלהם מול הפוליטיקאים העלובים שלנו מוכיחה שדתם היא לא הנשק האולטימטיבי,הם אוהבים להקצין ולקבוע עובדות אפילו שהם לא עובדות,בתקווה שאם העובדה תקבע במוח לפני שהיא נקבעה בשטח,יגרום לה לבסוף להיקבע בשטח,זאת בעצם שטיפת המוח האיסלמית.

דני ימני:
כמו שאתה מציין בדת נילחמים בדת ולא בפוליטיקה

אתה יודע מי יכול להלחם באיסלם היהדות !!!!!!!

שים לב ללהט שיש לאויב שלך לרצוח אותך ולהלחם בך ולמה זאת כי הוא משולהב דתית !!!.אם תציב מול המון משולהב את אותו הכח רק מהצד שלך אתה תנצח אותו
תיראה את החיילים שיש לך היום הם לוקחים את התפקיד כמובן מאליו.הצבא מסורס על ידי מפקדים שנשלטים על ידי הפוליטיקקים.אבל אם היה לך צבא דתי חרדי הוא היה נלחם למען המטרה עם רצח בעיניים והיה עושה את בהרבה יותר רצון.
יצא לי לראות חרדים נלחמים על נסיעה בשבת שראיתי את רצון שלהם להלחם על עקרון השבת אמרתי לעצמי איזה כח היה לנו אם כזה להט ורצח בעיניים היה לחיילים שלנו.
שים מחנה קיצוני שלנו - חרדים מול החלאות של הערבים ותיראה תוך כמה שנים רק נצחונות.הבעיה פה נעוצה בזה שאין חרדים בצבא ופה הבעיה....
יש 2 או 3 יחידות אבל אני מדבר על ההמון החרדי ולא על 30 60 חברה.

גור-אריה:
קודם כל ברוך הבא,זה נכון שהחרדים לא נלחמים ברוב המקרים אבל מה אתה רוצה מאלוקים?
אחוז הדתיים בצבא הוא פי שניים מאחוז הדתיים במדינה!! זאת אומרת שיש יותר חילוניים משטמטים מדתיים.
מחקרים קבעו שעל כל חרדי משטמט יש 5 חילוניים משטמטים.

אז נא לא להכליל! אני אישית חולק על האידיאולוגיה החרדית מכל וכל! לדעתי הם עושים טעות נוראה שהם לא מתגייסים אבל מכאן ועד לקרוא להם פרזיטים?
פרזיט זה מישהו שאוכל על חשבון אחרים,אני מכיר מלא חרדים ורובם עובדים. אלא שלא חיים מתרומות של אנשים שרוצים לתרום לא על חשבונך מה זה מפריע?

נכון שזה לא בסדר שהם לא מתגייסים אבל גם מלא חילוניים משטמטים וגם זה לא בסדר.

ב.אני סבור שכדאי שתבקש מהאדמינים שישנו לך את השם משתמש,התנועה שלנו מושתת על אהבת ישראל לא על שנאה! אנחנו שונאים רק את אוייבינו ושונאינו.
את עם ישראל אנחנו אוהבים.
ושוב ברוך הבא לתנועתינו! אנו שמחים שהצטרפת!

השבני ואשובה:
חשוב לי להבהיר שלא לכול החילוניים אין רעל בעיניים כשהם נילחמים נגד הכובש הערבי בארצינו ומחוצה לה לחלקם כמוני ולכמה מחברי הטובים הרעל כבר לא בעיניים אלה זורם בעורקים לכול הגוף  אנחנו עדין קטינים אומנם אבל זה לא מפריע לנו לעשות סדר ולו הכי קטן בכול הבלגן והכאוס שהפוליטיקיים המושחטים שלנו עושים עד כמה שאנחנו יכולים כי אנחנו יודעים שהם לא ישארו בשילטון זמן רב ומנהיג חזק אמיתי יעלה במקומם

תפריט

[0] אינדקס הודעות

[#] עמוד הבא

עבור לתצוגת גירסה מלאה