כתב נושא: מסר סמוי בשיר על שלום  (נקרא 9895 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
מסר סמוי בשיר על שלום
« להגיב #25 ב- : ספטמבר 10, 2007, 17:55:55 »
oferst אתה מדר שטיות לא נורמליות.

כנראה אתה לא יודע מה הנאצים עשו לנו.

אתה מזכיר לי את הערבים שגם משווים אותנו לנאצים בגלל מה שאנחנו עושים בשטחים.
למה תמיד צריכים להיות דומים לאחרים?.מה איכפת לי שהערבים "בשטחים" אומרים שהם נאצים.אין לקרוא לחייל יהודי נאצי או לכל יהודי אחר,חייל שהשתתף בגירוש הוא יותר גרוע מנאצי.נאצי עושה את זה כי זה בדם שלו לשנוא יהודים,אבל יהודי שמגרש יהודים,זה מעשה הרבה יותר גרוע.אני לא מאחל לאף יהודי מוות.
"כנראה אתה לא יודע מה הנאצים עשו לנו."-תחזור קצת אחורה ותראה איך מפלגת מפא"י והסוכנות היהודית הפקירה את יהדות הונגריה(מיליון יהודים)ורומניה(70 אלף יהודים),ואחריזה ציירו את רודולף קסטנר יש"ו כגיבור.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2007, 18:43:10 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מסר סמוי בשיר על שלום
« להגיב #26 ב- : ספטמבר 11, 2007, 22:30:22 »
כנראה שמר TAREN הנכבד צריך לרענן את ידיעותיו הדלות למדי בהסטוריה,
קרא בבקשה את הספר:" חאג' אמין וברלין" (מאת ג'ני לבל) ואז תבין למה השם נאצים הולך בד בבד עם מוסלמים.
קשר זה אגב, מתומצת במשפטו של חאג' אמין אל חוסייני עצמו: "הנאציזם והאיסלם חד הם" (כך במקור).
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מסר סמוי בשיר על שלום
« להגיב #27 ב- : ספטמבר 11, 2007, 23:17:49 »
כנראה שמר TAREN הנכבד צריך לרענן את ידיעותיו הדלות למדי בהסטוריה,
קרא בבקשה את הספר:" חאג' אמין וברלין" (מאת ג'ני לבל) ואז תבין למה השם נאצים הולך בד בבד עם מוסלמים.
קשר זה אגב, מתומצת במשפטו של חאג' אמין אל חוסייני עצמו: "הנאציזם והאיסלם חד הם" (כך במקור).

עלילותיו של חאג' אמין אל-חוסייני מוכרות לי מאוד, מצטער לאכזב אותך אך כשזה מגיע להיסטוריה כבר יותר מפעם אחת הוכחתי כאן שהידע שלי לא נופל ואף לעיתים  גדול יותר מחלק מהחברים כאן, אז בוא נרד מהסוס חזרה לקרקע?

אתם כל הזמן מדברים על הסברה אבל אתם עושים כל צעד אפשרי לפגוע באותה הסברה, שימוש יתר במילה נאצי ואנטישמי זאת הדרך הבטוחה להכשיל הסברה, אבל אם אתם חושבים שדמגוגיה זולה תשבה את דעת הקהל במערב, אתם הוזים.

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
מסר סמוי בשיר על שלום
« להגיב #28 ב- : ספטמבר 12, 2007, 01:26:42 »
בפעם האחרונה שבדקתי, לא מצאתי את עצמי רוכב על סוס כלשהו.

ולעיניינינו, שלא כמו אותם הרבה אחרים בפורום שאתה טוען לכאורה שידיעותיך ההסטוריות עולות על שלהם, כשזה מגיע אליי, אני חושב שכדאי לך לחשוב טוב מאוד לפני שאתה פותח פה דו-קרב היסטורי.
לא נראה לי שאתה מכיר אותי, כי בתקופה שאתה הרבת לכתוב פה, אני נעדרתי מהפורום, כך שאני לא הייתי כל כך פזיז לקטלג אנשים לפני שאתה שומע מה יש להם לומר.
אני אישית נמנע מלהצמיד ביטויים המתקשרים אסוצייטיבית עם מלחמת העולם השניה עם  עיניינים אקטואלים למרות שיש הרבה דברים שהם אכן ברי השוואה בעיקר בין האיסלם לנאציזם בהרבה מאוד מובנים ואם אתה מתעקש אני מוכן לקחת אותך לדו-קרב היסטורי בעניין שבו אני אוכיח לך באותו ומופתים שיש בסיס אדיר ונרחב להשוואה  בין השניים.
אז נא אל תכליל אותי יחד עם האחרים המתבטאים כך או אחרת בעניין, את ההסברה שלי לגבי תפיסת עולמי אינני מצרף יחד עם ביטויים הדוחים לעיתים קרובות, אנשים שכן מעוניינים לשמוע ולהפנים את המסרים אותם אני רוצה להעביר.
ידידי, בפעם האחרונה שבדקתי, דמגוגיה זולה אכן השפיעה לא פעם ולא פעמיים על המערב המנוון והעיוור, ודוגמאות היסטוריות יש לכך למכביר.
לא שאני חושב שדמגוגיה זולה זה הכיוון, ממש לא, וגם מצד שני אני אינני חושב שיש בכלל סיכוי לשנות את "דעת הקהל" במערב, כי הוא ממשיך להיות עסוק בעצמו ולא להבין שהסכנה האיסלמית פשוט תשמיד את כל מה שמסמל את היסודות של החברה המערבית.
המערב עיוור, ולנסות לשנות דעת קהל במערב לכיוון של לוחמה באיסלם  זה כמו להסביר לעיוור מלידה על צבעי הקשת.
אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.