כתב נושא: ההסברה שלנו והסרטים על השחורים בארצות הברית  (נקרא 21970 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
ההסברה שלנו והסרטים על השחורים בארצות הברית
« להגיב #50 ב- : ספטמבר 12, 2007, 18:50:19 »
Taren, אתה נשמע לי כמו סכיזופרן פוליטי חסר תקנה.

מצד אחד יוצא בחמת זעם כנגד ה"מתנחלים" בביטויים השמורים למרץ ואפילו חד"ש, מצד שני טוען שאתה סוג של ימין (כמו שגרמניה המזרחית טענה שהיא סוג של דמוקרטיה), מצד אחד רואה עצמך איפהשהו בין ליברמן וביבי, מצד שני תומך בטרנספר, מצד שלישי לא תתן קולך לאף אחד מהם.
ולא ידידי, אינני ממתג כל מי שימין רק לא רואה איתי עין בעין כשמאל, אבל כאלה שמתזים לימין השם "שמאל" ראוי להם והם ראויים לו.
מי שחוטא במיתוג: "ימין הזוי"- הוא אתה, במקום לנהל דיון רציני על מהות האידאולוגיה אתה סתם משגר מנטרות פסוודו-"משכילות" כדי להתנשא על רוב חברי הפורום הזה.
כמה חבל.
ידידי הדבר האחרון שאתה יכול להגיד עלי הוא שאני אדיוט, מה גם שאני מאוד מעוניין שתצטטט לי מילה במילה היכן בדיוק אמרתי משהו שגרם לי ל"עשות את העבודה" למען הצטרפותי למועדון האידיוטיזם?
ואם אתה לא עושה אבחנה בין "מתנחל" ל"פלשתיני"- דהיינו מדבר בשילוב שבין מרץ+חד"ש+שינוי+קדימה+עבודה= ניאו-נאצי! בדיוק כמו הכת שנתפסה לאחרונה, הרשה לי ל"הצטרף" אליך בזעקת קרב- "כח לבן"!
ידידי, ככה אתה נשמע ממרום משכילותך, בכיף היית (וכאן אני חורג ממנהגי וכן משתמש בביטויים ממלחמת העולם השניה) מצטרף בעמית מחקר במכון לחקר הגזע של אלפרד רוזנברג.
צר לי ידידי, אתה הפעם נפלת סופית.
וד"ש למסוממים בעלה ירוק...

רגע אחד לא יכול לקרות מצב שבו אבקר מתנחלים וערבים? זה או זה או זה? תפנים שלא תמיד הכל שחור ולבן כשזה מגיע לפוליטיקה, אז צא מהקיבעון ותחשוב טיפה מחוץ לקופסא ולסטריוטיפים, אמרתי שאם אני אטרח להצביע אז האפשרויות הכי פחות גרועות זה ביבי או ליברמן, וזה רק במקרה שאטרח, אחרת לא אבזבז דקה בקלפי..

אתה מדבר על דיון רציני אבל רוב הפידבק שאני מקבל כאן זה יבובי השמאלני וגידופים חסרי תוכן, כאמור לא כולם פה אידיוטים כמובן, מצד שני לא כל שמאלני הוא אידיוט ואתה לא תראה אותי מסתחבק עם השמאל... לפני שכרגיל תיכנס לפרנוידיות הכל כך מתבקשת עם קריאות הניאו-נאצי תבין שאתה לא פוגע באף אחד, אתה רק ממחיש את הזילות הבלתי נפסקת על ידי אותו "ימין" ושמאל קיצוני, אבחנה בין מתנחל לפלשתיני קיימת כמובן, אבל אם שניהם מבצעים את אותו הפשע, האם אני אמור לקחת ביתר קלות את המתנחל? לחטוף בלוק בראש מערבי או מתנחל בסופו של דבר זה אותו הדבר.

""כח לבן"!", האדם האחרון שיכול להשתמש בביטוי הזה הוא אתה, כי חלק מהתומכים שלכם בפורום באנגלית, וזה כולל את חיים, יותר מפעם אחת מתבטאים בסגנון של White Power, אם יש לך הבנה בסיסית באנגלית של כיתה ג', תרגיש חופשי לקפוץ לשם מדי פעם, אולי מה שעובר לכם בראש זו אותה אליטה שמאלנית אשכנזית, משמע כח לבן, אבל הם לא היחידים שחוטאים באותו החטא, אז  תחסוך ממני את אשמת הגזענות שיש לי כלפי מתנחלים (?)

אזכור להעביר את הד"ש לחברה מעלה ירוק
« עריכה אחרונה: ספטמבר 16, 2007, 21:42:25 על ידי עז77 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #51 ב- : ספטמבר 16, 2007, 00:10:45 »
Taren,
כן, זה או זה או זה, כי מי שמבקר את שניהם, או שייך לאליטה הבוגדנית השולטת במדינה, או שהוא ניאו-נאצי, וכן אין שום עניין כאן של גוונים, כי בנדון דידן אין הרבה אבחנות.
ידידי, נכון באמת בפוליטיקה אין שחור ולבן וישנם הרבה צבעים, משום מה נראה לי שבחרת לך צבע והוא אדום (בולשביק/קומוניסט בוגד).
ועכשיו החל לשיר: "אש נקמות לחכה...לקראת אויב הכון לקרב...עולם ישן עדי היסוד נחריבה...לא כלום מתמול מחר הכל...ישגב אדם"
מכיר? זה ה"אינטרנאציונל"- ההמנון של הקומוניסטים, תגיד? לא שכחת מתחת לכרית את הפטיש והמגל?
בטח שלא תבזבז דקה בקלפי, אתה הרי דוגל בדמוקרטיה עממית, וכלנו הרי יודעים למה הכוונה (עיין ערך גרמניה המזרחית של אריך הונקר).
אתה טוען שדעותיך הכי קרובות למשהו בטווח שבין ביבי לליברמן רק שום דבר ממה שהגבת עכד כה בפורום לא מוכיח לי זאת, במקום סתם לתקוף ולדבר דברי הבל אולי תעשה טובה ותפתח אשכול חדש בו אתה פורס את הדוגמה הפוליטית שלך במלואה כדי שכולם יוכלו להבין היכן אתה ניצב?!
ידידי, בנתיים מי שמראה פני פאראנואיד הוא אתה!!!
ל"חטוף בלוק בראש מערבי או מתנחל זה בדיוק אותו הדבר"- אתה בטוח שהבלוק לא גרם לך לאמנזיה? או שמא לזעזוע מוח בקנה מידה גדול?
אתה ממשיך להשמע פה כמו איזה בולשביק מצוי הדורש במלוא הפאתוס שכולם יעברו לדום וייצייתו לחוקיו אתה פשוט עושה פה סלט ושקשוקה אחת גדולה בין בולשביזם ופשיזם כאחד, בכלל הייתי מציע לך להרשם לשורות מפלגת: "הנאציונל-בולשביקים" ברוסיה, שזה פחות או יותר תפיסת עולמך, אינך תומך ביבי או ליברמן, ובפראפראזה על דברי המלך פירוס: "עוד תומך אחד כזה ואבדנו".
להפך ידידי, אם היה לך הבנת הנקרא בסיסית באנגלית (וכן ידידי, אני במקרה גם חצי אמריקאי, דובר אנגלית מבטן ומלידה, האנגלית היא מבחינתי שפת אם, ובמקרה אני גם חבר מוכר בפורום האנגלי, אז נראה שעתה כל שנשאר לך לעשות הוא לאכול את הכובע,By the way, you are a disgrace to any basic human form of intelligence) הייתי רואה שאנו מגנים את הקישקוש הזה על "כח לבן" והמתנגדים הכי גדולים שלו.
ידידי, אתה פשוט נא בין גזענות מחפירה-עלבון לאינטלגנציה הכי בסיסית-ובולשביזם שלא היה מבייש את סטאלין בתפארתו.
חשפת את עצמך בפומבי, אז חסוך לנו בבקשה את התנהגותך הדוחה, שאין מקומה בין אנשים מן הישוב.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #52 ב- : ספטמבר 16, 2007, 12:57:34 »
Taren,
כן, זה או זה או זה, כי מי שמבקר את שניהם, או שייך לאליטה הבוגדנית השולטת במדינה, או שהוא ניאו-נאצי, וכן אין שום עניין כאן של גוונים, כי בנדון דידן אין הרבה אבחנות.
ידידי, נכון באמת בפוליטיקה אין שחור ולבן וישנם הרבה צבעים, משום מה נראה לי שבחרת לך צבע והוא אדום (בולשביק/קומוניסט בוגד).
ועכשיו החל לשיר: "אש נקמות לחכה...לקראת אויב הכון לקרב...עולם ישן עדי היסוד נחריבה...לא כלום מתמול מחר הכל...ישגב אדם"
מכיר? זה ה"אינטרנאציונל"- ההמנון של הקומוניסטים, תגיד? לא שכחת מתחת לכרית את הפטיש והמגל?
בטח שלא תבזבז דקה בקלפי, אתה הרי דוגל בדמוקרטיה עממית, וכלנו הרי יודעים למה הכוונה (עיין ערך גרמניה המזרחית של אריך הונקר).
אתה טוען שדעותיך הכי קרובות למשהו בטווח שבין ביבי לליברמן רק שום דבר ממה שהגבת עכד כה בפורום לא מוכיח לי זאת, במקום סתם לתקוף ולדבר דברי הבל אולי תעשה טובה ותפתח אשכול חדש בו אתה פורס את הדוגמה הפוליטית שלך במלואה כדי שכולם יוכלו להבין היכן אתה ניצב?!
ידידי, בנתיים מי שמראה פני פאראנואיד הוא אתה!!!
ל"חטוף בלוק בראש מערבי או מתנחל זה בדיוק אותו הדבר"- אתה בטוח שהבלוק לא גרם לך לאמנזיה? או שמא לזעזוע מוח בקנה מידה גדול?
אתה ממשיך להשמע פה כמו איזה בולשביק מצוי הדורש במלוא הפאתוס שכולם יעברו לדום וייצייתו לחוקיו אתה פשוט עושה פה סלט ושקשוקה אחת גדולה בין בולשביזם ופשיזם כאחד, בכלל הייתי מציע לך להרשם לשורות מפלגת: "הנאציונל-בולשביקים" ברוסיה, שזה פחות או יותר תפיסת עולמך, אינך תומך ביבי או ליברמן, ובפראפראזה על דברי המלך פירוס: "עוד תומך אחד כזה ואבדנו".
להפך ידידי, אם היה לך הבנת הנקרא בסיסית באנגלית (וכן ידידי, אני במקרה גם חצי אמריקאי, דובר אנגלית מבטן ומלידה, האנגלית היא מבחינתי שפת אם, ובמקרה אני גם חבר מוכר בפורום האנגלי, אז נראה שעתה כל שנשאר לך לעשות הוא לאכול את הכובע,By the way, you are a disgrace to any basic human form of intelligence) הייתי רואה שאנו מגנים את הקישקוש הזה על "כח לבן" והמתנגדים הכי גדולים שלו.
ידידי, אתה פשוט נא בין גזענות מחפירה-עלבון לאינטלגנציה הכי בסיסית-ובולשביזם שלא היה מבייש את סטאלין בתפארתו.
חשפת את עצמך בפומבי, אז חסוך לנו בבקשה את התנהגותך הדוחה, שאין מקומה בין אנשים מן הישוב.

זה או זה? אולי בעולם הפנטזיה שחלקכם חיים בו זה או זה או זה, אבל תתפלא, במיוחד כשזה מגיע לפוליטיקה, יש  שחור ולבן, אבל יש הרבה יותר איזור אפור, אתה שוב מנסה להוכיח שאני קומוניסט? אף לא פעם אחת הבעתי איזשהי הערכה לקומוניזם, סטלין ולכל האובססיה הבולשביקית שמוסיפה דלק לפרנויה שלכם, אז במקום לחפור פשוט תגיע לנקודה ותשאל אותי אם אני קומוניסט או ניאו-נאצי, אתה יודע שאני אגיד לך בדיוק מה אני חושב אז למה לרוץ במעגלים?

יש מתנחלים שבהחלט עונים לפרופיל של המוסלמי הממוצע, כמה שתנסה לייפות פונדמנטליסטים דתיים רק בגלל שהם אינם מוסלמים אלא יהודיים ונוצרים, בסופו של עניין שלושתם יביאו אסון, לפני שתתחיל להאשים אותי בפרנוידיות כל מה שאני צריך לעשות זה לפתוח עיתון מדי פעם כדי לקרוא על מעללי ההזויים אשר מעבירים את זמנם בהריסת מטעים חקלאיים, סקילה באבנים, ונדליזם ומשחקי תופסת בלתי נגמרים עם הצבא ברחבי יהודה ושומרון, אבל כנראה שלהיות מתנחל מעניק לך סטטוס מיוחד מעל שאר הישראלים, שבה אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה ואיך שאתה רוצה ולצאת מזה ללא עונש, פלא שבעיניי הם כבר מזמן נכנסו לאותה קטגוריה של ערבים ושמאלנים?

לא מעניין אותי אם אתה חצי אמריקאי או חצי קולומביאני, אם אתה רוצה ציטוטים גם את זה אין לי בעייה לספק, חצי דקה ואני אמצא לך את כל הניקים הגזעניים שהפאן בויס הנוצרים לבנים והדרום אפריקאים חסידי האפרטהייד מספקים על בסיס יומי, חצי משפט ללא שגיאות באנגלית ואתה אשכרה חושב שקנית אותי? נסה להשקיע טיפה יותר.

בולשביקים, קומוניזם,נאציזם, מרקסיזם, אתה מצטט מתוך מילון מוכן? אתה מתחיל להישמע כמו תקליט שבור, קצת חומר חדש לא יזיק אבל אני לא מצפה יותר מימנון שמעריך יתר על המידה את האינטליגנציה הבלתי נדלית שלו, אתם הבדיחה כאן, לא אני, אתם פשוט מרגישים חכמים בפורום שלכם, מחוצה לו אתם כלום, אין קול ואין עונה, יאכלו אתכם בלי מלח באתרים כמו יוטוב, אפילו הבוטים שלכם לא יצילו אתכם אז מי בדיוק מוג הלב? אני שבא לכאן שוב ושוב, או אתם שמתמוססים בחרא הסייברנטי שלכם בפורום הקטן שלכם?

If you think you're such a wise guy, why don't you give it a shot on Youtube, there are plenty of anti-semitic Muslims and left wingers that await you, אולי עכשיו תבין את זה יותר טוב מר חצי אמריקאי, או שתמשיך לשעמם אותי בהרצאות על הקומוניסטים הרשעים?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #53 ב- : ספטמבר 16, 2007, 13:06:28 »
טארן מה אתה חושב שאנחנו רק בפורום הזה ? אני רוב הזמן נמצא בפורומים אחרים ומתווכח עם אנשים, מאחר והוויכוחים בפורום הזה הם מאוד נדירים, אני לא פעיל פה במיוחד (פעם הייתי, עכשיו כבר לא), אני רק נכנס וקורא/מסתכל ורק מדי פעם מגיב .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #54 ב- : ספטמבר 16, 2007, 13:12:24 »
טארן מה אתה חושב שאנחנו רק בפורום הזה ? אני רוב הזמן נמצא בפורומים אחרים ומתווכח עם אנשים, מאחר והוויכוחים בפורום הזה הם מאוד נדירים, אני לא פעיל פה במיוחד (פעם הייתי, עכשיו כבר לא), אני רק נכנס וקורא/מסתכל ורק מדי פעם מגיב .

אני מדבר על יוטוב, אתה רואה ביוטוב יש קהילה של מיליונים, ובה עשרות ומאות אלפי מוסלמים ושמאלניים, יש עשרות אלפי סרטונים אנטי ישראליים, בדרך כלל בכיכובם של מלח הארץ המתנחלים, משום מה אני אף פעם לא רואה שום תגובה מחבריכם באותם סרטונים, חוץ מאשר הבוטים שמספימים "מעניין" ו-"interesting, התגובות היחידות שלא נראות כמו של בוטים וקופי פסט אלה לסרטונים של חיים וגם הם בדרך כלל חצי שורה.

אבל להיות חכמים בלילה ולעשות גנג על יוזר אחד כל אחד כאן נהפך פתאום לאינטלקטואל בעל כל התשובות והעובדות, חבל שכולכם משתתקים ברגע שאיזה שמאלני עם מנת IQ טיפה גבוהה יותר מהממוצע שוחט את הכבשה הקדושה שלכם המתנחלים ביוטוב, אני מניח שיש חלק גדול בעובדה שחברים רבים לא שולטים בדיוק בשפה האנגלית, חבל

« עריכה אחרונה: ספטמבר 16, 2007, 21:41:35 על ידי עז77 »

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #55 ב- : ספטמבר 16, 2007, 13:27:19 »
אני מדבר על יוטוב, אתה רואה ביוטוב יש קהילה של מיליונים, ובה עשרות ומאות אלפי מוסלמים ושמאלניים, יש עשרות אלפי סרטונים אנטי ישראליים, בדרך כלל בכיכובם של מלח הארץ המתנחלים, משום מה אני אף פעם לא רואה שום תגובה מחבריכם באותם סרטונים, חוץ מאשר הבוטים שמספימים "מעניין" ו-"interesting, התגובות היחידות שלא נראות כמו של בוטים וקופי פסט אלה לסרטונים של חיים וגם הם בדרך כלל חצי שורה.

אבל להיות חכמים בלילה ולעשות גנג על יוזר אחד כל אחד כאן נהפך פתאום לאינטלקטואל בעל כל התשובות והעובדות, חבל שכולכם משתתקים ברגע שאיזה שמאלני עם מנת IQ טיפה גבוהה יותר מהממוצע שוחט את הכבשה הקדושה שלכם המתנחלים ביוטוב, אני מניח שיש חלק גדול בעובדה שחברים רבים לא שולטים בדיוק בשפה האנגלית, חבל

לא ממש נוח להגיב ביוטוב, אני מגיב בעיקר מתי שזה דורש את זה באופן קיצוני .
אם כבר להתווכח עם לא יהודים, אני הולך לפורומים בין-לאומיים (כמו : twcenter.net) ומתווכח איתם כמו בן-אדם מאחר ושם הרבה יותר נוח מאשר יוטוב, שבכלל לא נועד לוויכוחים .

וכמו שאמרתי, אני לא עושה שום דבר על "יוזר אחד" (עברית, ידידי), אלא מתווכח בפורומים אחרים שם יש לא מעט אנשים עם דעות שונות משלי ואוצר מילים רחב (גזען! פאשיסט!  ^-^) ויכולות ביטוי רחבות ופילוסופיות עמוקות (" אני רוצה שלום, למה שלא נסתדר ? :) ") שמבוססות על משנה אידיאולוגית חסרת קשר למציאות .

לא כולם פה באותה הדעה ואתה צריך להבין את העניין הזה, חלק מהאנשים פה בעלי קוו ימני יותר מהרגיל (מנקודת המבט הכהניסטית) וחלק פחות, חלק בעד דמוקרטיה וחלק לא, חלק מסכימים עם חיים לחלוטין וחלק לא. אני לא חושב ששמאלנים הם מטומטמים, אלא אנשים שרואים את המציאות מנקודת מבט שלא לוקחת בחשבון את כל הגורמים והסיבות, וכנראה מחזיקים בדעה שכל בני-האדם הם בעלי מנטליות בריטית מלכותית, יש שמאלנים בהחלט מבריקים, אפילו איינשטיין היה שמאלני, ולכן אני לא שופט את שכלו של האדם לפי דעותיו הפוליטיות . אבל כאשר מגיעים לנושאים רגישים כמו ההתנחלויות, והשמאלן המצוי זורק הערה אבסורדית, אז קורה שמזלזלים בשכלו של האדם הנותן, מה לעשות, קורה .
« עריכה אחרונה: ספטמבר 16, 2007, 21:41:54 על ידי עז77 »

מנותק נץ וגאה בזה

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • Hierosolyma Victor
« להגיב #56 ב- : ספטמבר 20, 2007, 19:02:01 »
Taren, אני לא יודע באיזה מעגלים אתה רץ, או על איזה אובססיות אתה מדבר, את הדוגמה הפוליטית שלך כבר הבנתי מזמן, והיא לקוחה היישר מספרו האל-מותי של ג'ורג' אורוול "1984" (או שמא ה-IQ שלך לא הצליח להגיע לרמה הזאת עדיין?!).

מרוב שאתה רואה אפור נדמה כאילו התנתקת מהמציאות הכואבת, בדיוק כמו שעשו זאת חסידי מרקס-לנין-טרוצקי-סטאלין-צ'ה גאווארה-קאסטרו-פול פוט-הו צ'י מין.
אתה פשוט לא מפתיע אותי, שום דבר ממה שאמרת לא גרם לי ליפול מהכיסא ו/או מחסור בתשובות רציניות לטיעוניך הנבובים.

מכל דיבורי הסרק שלך על הכוללנות המוחלטת של "פונדמנטליזם דתי", (עד כמה שזה ישמע ביזארי ומטופש לחלוטין לכלול באותו סל את הנוצרים והיהודים יחד עם המוסלמים) סריקה לאחור בהסטוריה הלא רחוקה תגלה שלבנתיים היחידם שהביאו לאסון היו הדוגמות האתאיסטיות מבית היוצר של המערב, דהיינו הפאשיזם על כל שלוחותיו והוואיראציות שלו מחד גיסא, והמרקסיזם בהתגלמויותיו הרצחניות מאידך גיסא והכל בשם האי-אמונה הניטשהאיסטית/אלבר קאמיזם.
וכן בעזרתם האדיבה של העיוורון המערבי-דמוקרטי נוסח דלדייה-נוויל צ'יימברליין "שלום בימינו"- אגב מנטרה שחוקה שכבר חוזרת על עצמה גם היום והשוטים השימושיים של הג'יהאד כמוך הנותנים לכך יד ברוב עיוורונם בעודם מפנים את הזרקור לדברים שאינם ממין העניין.
בדיוק כמו קו המחשבה של בת יענה.
אגב, גם על פי ההגדרות שלך אינני עונה להגדרה המצומצמת של מתנחל לדידך לפיכך תמהני למה אתה ממשיך להשתמש בפטיפון השבור הזה בתור קרדום לחפור בו.
אגב אם להיות כנים, גם אתה מתנחל לא פחות מכל אחד אחר ואם אתה רוצה הסבר לעניין, שאל איזה אחמד הקרוב לביתך.
וכן רוב המעללים עליהם אתה מדבר פשוט מדובר בהנפצה תקשורתית שאין לה אחיזה במציאות.
אני לא יודע על איזה השקעה אתה מדבר, אבל מה הקשר פה בין משטר האפרטהייד-אדומי הצוואר בדרום ארה"ב ולנדון דידן, אתה פשוט מקשקש פה בלי אבחנה ויורה מנטרות מהמותן לכל כיוון אפשרי כמו איזה חיקוי עלוב לרמבו.
שלא כמוך העובד עם מילון בכדי להוציא הגה מהפה, כל המידע מגיע בשליפה מהראש, דבר שאתה כנראה לא ניחן בו יתר על המידה.
ידידי, מי שחוזר על עצמו פה ומהווה כדור שינה לגולשי הפורום הזה הוא אתה, כך שאם אתה רוצה להמשיך בכיוון הזה, נא חסוך לנו מהגיגך השחוקים עד לזרא, משל היית ממציא הגלגל מחדש.

אתה שוב בור גמור בנוגע לפעילות שלנו ברשת ומחוצה לו, אתה יודע, יש חיים אמתיים לא רק וירטואליים, או שכנראה זה לא חדר לך למוח הסייברנטי שלך.

וכן זה טוב שיש לך מין חלקת אלוהים וירטואלית שבו אתה יכול קצת להרגיש בבית.
וכדאי שתפנים ותכניס טוב טוב בפורום, יוטיוב זה לא חזות הכל, יש עוד עולם אדיר באינטרנט בו אפשר לפעול, ולא רק באינטרנט, רבות הם הדרכים וכולנו מתחילים בקטן ושלא כמוך מגלומניה, היא לא דרכנו הפוליטית.
כך שאתה מרדים אותי, תכף אחטוף שיתוק באונה הימנית שלי, ZZZZZZZZZZZZZZ.
ואגב, כמנהל אני מזהיר, אצלי לא ישתשמשו במילה "חרא" בתת הפורום שלי, שימוש כזה יגרור סנקציות.
ראה הוזהרת.

אלוף מיל. בני פלד ז"ל
"צאו החוצה וצלצלו בפעמון שנתן לי מפקד חיל הים. כשישאלו אתכם למה אתם מצלצלים, ענו שכאן מת יהודי משוגע, שחשב שהיהודים מסוגלים להקים מדינה-וטעה" מילותיו האחרונות לילדיו.