כתב נושא: ההסברה שלנו והסרטים על השחורים בארצות הברית  (נקרא 21966 פעמים)

0 משתמשים ו- 3 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
אחרי שהתחלתי לשים סרטים של חיים בן פסח אצלי במועדפים ביוטוב הרבה אנשים טענו כלפי שארגונכם  גזעני.

בדקתי את הדבר וראיתי כמה סרטונים שטוענים שהשחורים בארה"ב הם פושעים וצריך להעיף אותם משם.

הדבר גזעני ופוגע בהסברה שלכם.גם בארץ אנשים יטענו כנגדכם שאתם גזענים וזה לא רק שיש לכם בעיה עם האיסלם.

אני בכלל לא מבין למה הארגון הזה שעושה עבודה מצוינת כדי לחשוף את האיסלם צריך לעשות את כל הסרטים האלה על השחורים בארה"ב.

זה פוגע בהסברה שלכם ונוצר לכם שם של גזענים.אני ממש מבין סרטים נגד הגירה לארה"ב ולא רואה שום בעיה עם זה.

אבל יש לכם סרט שמציע לשלם לכל השחורים כסף ולשלוח אותם מארה"ב,אף אחד לא יעשה דבר כזה ומצד שני יש הרבה אנשים שאחר כך לא יתייחסו לסרטים שלכם לגבי האיסלם.

אני מאוד מקווה שמישהו יעביר את הדבר הזה לחיים בן פסח כי נוצר לארגון שלכם שם של גזען כלפי שחורים או במילים אחרות של גזען.

זה ללא ספק ייפגע בכם בטווח הארוך וביכולת שלכם לענות לאלו שמתנגדים לכם פוליטית.

לא תהיה להם שום בעיה להוכיח שאתם גזענים אם אתם עושים סרטים כאלו.

לי באופן אישי אין שום בעיה עם חיים בן פסח,אבל סרט שמציע להעיף את השחורים מארה"ב לא נראה לי לגיטימי.

ושוב הרבה מוסלמים משתמשים בסרטים האלו כנגדכם כדי להגיד שזה לא שיש לכם בעיה רק עם אסלם אלא אתם גזענים ושונאים גם שחורים וכו'.

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
ההסברה שלנו והסרטים על השחורים בארצות הברית
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 20, 2007, 22:52:52 »
למי שתהה על מה אני מדבר הנה דוגמא:

אף אחד לא הולך ליישם את זה אבל משתמשים בסרטון הזה נגדכם כדי לטעון שאתם גזענים.לפי דעתי היה עדיף בכלל שתורידו אותו.

הוא פוגע בשם שלכם ובסוף גם כשחיים בן פסח יגיע לארץ יגידו שהוא גזעני ושונא שחורים.

אני לא רואה שום בעיה עם סרטים נגד הגירה לא חוקית לארה"ב,אבל זה כבר ממש מוגזם.

אחר כך גם כשתדברו על האיסלם הרבה אנשים כבר לא יקשיבו לכם.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 20, 2007, 22:58:46 »
בזה אני מסכים איתך .

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 20, 2007, 23:14:48 »
תודה.

ואני מאוד אשמח עם מישהו יעביר את זה לחיים בן פסח.

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 20, 2007, 23:23:48 »
זאת (בדיוק) הייתה גם טענתי כשאני הצטרפתי לפורום הזה, אך כאן הסבירו לי כי "חיים בן פסח לא נגד כושים (אפריקנים-אמריקנים) אלא נגד תרבותם".
יגידו מה שיגידו, אני עדיין חושב שזה רק פוגע.
במופע סטנד-אפ זה אולי טוב ומצחיק, אבל לא אצל תנועה רצינית.

Aaron

• אורח
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 20, 2007, 23:50:32 »
אורן, אתה לא גר בארה"ב ואתה לא יודע מה הולך שם. 98% מהכושים תמכו באיזה אנטישמי שונא ישראל. הכושים אחראים לרוב הפשע בארה"ב, יש שינאה בולטת אצל הכושים כלפי יהודים. חיים בן פסח תמיד מציין שיש כושים טובים, לא כולם רעים, אבל הרוב כן בגלל התרבות הנחותה. זה לא שהגזע שלהם נחות חס וחלילה.

אתה אומר שחיים צריך להפסיק עם זה כי זה רק פוגע בתנועה. שכחת שאנחנו לא מוותרים על עקרונות? אז מחר יבוא לפה מישהו ויגיד "תפסיקו לתמוך ברב כהנא הי"ד, זה רק פוגע בתנועה שלכם", אז נקשיב לו?! זה שאנשים חושבים שאנחנו גזענים זה בעיה שלהם, כי אנחנו לא גזענים. דוקא הסרטון הזה קיבל ציון טוב יחסית ל 124 מצביעים.

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 21, 2007, 00:14:07 »
תרשה לי לחלוק על הסטטיסטיקה שלך ש98% מהשחורים תמכו באנטי שמי.

לא יודע מאיפה הבאתה את זה ולא נשמע לי הגיוני.

ועל איזה עקרונות אתה מדבר?

חשבתי שהעקרונות שלכם זה גאווה יהודית וחשיפת האיסלם.

אתה רוצה להגיד לי שאחד מהעקרונות שלכם זה להעיף את השחורים מארה"ב שהלבנים הביאו כעבדים??????

אני בטוח לא שותף ךשום עיקרון כזה ושתדע שזה אכן יוצר לכן שם של גזענים ופוגע בהסברה שלכם.
דווקא יצא לי לדבר עם שחורים  בארה"ב שתומכים בנו.
בכל מקרה זה ישפיע לרעה על האירגון שלכם גם בארץ.

ההצעה לסלק את השחורים מארה"ב היא גזענית וכמו כן אין שום סיכוי שיישמו אותה.

אני גם בספק רב עם אנחנו צריכים להיתחבר לחלק הגזעני בארה"ב.
יש נאצים ששונאים מוסלמים שוחרים ויהודים.
אז מה אנחנו כמוהם רק בלי החלק של היהודים.

אני לא חושב ואני אומר את זה בכנות שהסרט הזה תורם משהו.

דעתי שהסרטים האלו פוגעים בשם הטוב של הימין האמיתי והם נגד העקרונות שאני מאמין בהם.

יש לי בעיה רצינית עם האיסלם  אבל האדם נברא בצלם אלוהים והסרטים האלו בהחלט מתייחסים אליהם (שחורים) כנוחתים גנטית.חוץ מזה לא שמעתי אותו אומר שום דבר על שחורים טובים.

אני ממש מצר על העובדה שאתה,חיים בן פסח ורבים וטובים לא רואים דבר זה.

לפי דעתי הסרטים שלכם על האיסלם מצוינים אבל הרבה אנשים לא יתחברו אליכם אם תעשו סרטי שנאה כנגד שחורים.
נכון שהרבה מהם אנטישמים אבל גם הרבה מהאירופים אנטישמיים אז מה עכשיו נעשה סרטי שנאה נגד אירופה.

בכל מקרה אני מקווה שאתה או מישהו אחר יעבירו לחיים בן פסח את הבודעה שלי כי אני חושב שהנושא הזה מטריד גם רבים אחרים.

הם פשוט לא מדברים על זה.

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 21, 2007, 01:20:11 »
טוב הוא בהחלט אמר שיש כמה שחורים בסדר.עדיין הסרט גזעני.

בכל מקרה זה עובדה ידועה שמרטין לוטר קינג תמך בנו ואפילו אמר שאנטי ציונות זה אנטישמטיות.
http://christianactionforisrael.org/antiholo/ml_king.html

ויצא לי לשמוע דברים אחרים שהוא אמר.מה שבטוח הוא לא היה אנטישמי.

Aaron

• אורח
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 21, 2007, 01:50:43 »

אתה רוצה להגיד לי שאחד מהעקרונות שלכם זה להעיף את השחורים מארה"ב שהלבנים הביאו כעבדים??????

אני בטוח לא שותף ךשום עיקרון כזה ושתדע שזה אכן יוצר לכן שם של גזענים ופוגע בהסברה שלכם.

דעתי שהסרטים האלו פוגעים בשם הטוב של הימין האמיתי והם נגד העקרונות שאני מאמין בהם.

יש לי בעיה רצינית עם האיסלם  אבל האדם נברא בצלם אלוהים והסרטים האלו בהחלט מתייחסים אליהם (שחורים) כנוחתים גנטית.חוץ מזה לא שמעתי אותו אומר שום דבר על שחורים טובים.

לפי דעתי הסרטים שלכם על האיסלם מצוינים אבל הרבה אנשים לא יתחברו אליכם אם תעשו סרטי שנאה כנגד שחורים.
נכון שהרבה מהם אנטישמים אבל גם הרבה מהאירופים אנטישמיים אז מה עכשיו נעשה סרטי שנאה נגד אירופה.

בכל מקרה אני מקווה שאתה או מישהו אחר יעבירו לחיים בן פסח את הבודעה שלי כי אני חושב שהנושא הזה מטריד גם רבים אחרים.

הם פשוט לא מדברים על זה.
העיקרון הוא לשנוא אנטישמים/שונאי ישראל/נאצים חיים דיבר על זה הרבה בתוכניותיו האנגליות והציג נתונים וסקרים. אני לא זוכר במדוייק.

רוב האירופאים אנטישמים וחיים תמיד אומר את זה. בדיוק כמו שהוא אומר על השחורים בארה"ב. אין פה איזה משהו ספציפי נגד שחורים.

מנותק oferst

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 21, 2007, 10:36:16 »

הם פשוט לא מדברים על זה.
העיקרון הוא לשנוא אנטישמים/שונאי ישראל/נאצים חיים דיבר על זה הרבה בתוכניותיו האנגליות והציג נתונים וסקרים. אני לא זוכר במדוייק.

רוב האירופאים אנטישמים וחיים תמיד אומר את זה. בדיוק כמו שהוא אומר על השחורים בארה"ב. אין פה איזה משהו ספציפי נגד שחורים.
לשנוא אנטישמים/שונאי ישראל/נאצים בלי הבדלי דת/גזע/מין ;).

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 22, 2007, 14:32:04 »
לדעתי הויכוח הזה יצא מהמיסגרת, אורן פה נתן לנו פידבק עם הערות לתיקון ותענה נכונה, ואנשים מתוכחים שזה לא נכון, כי באמת אדם שישמע על זה מבחוץ יחשוב שאנחנו גזענים בגלל שחיים אמר שהאפרו-אמריקאים צריכים לעוף מארה"ב, שיכול שהוא התכוון למשהו אחר אנשים באמת עלולים להבין את זה כך. ועם לכבר מדברים עם האפרו אמריקאים הם שונאים יהודים או לא חשוב ליזכור שהרבה אפרו אמריקאים הם מוסלמים או מתאסלמים כגון מוחמד עליי ועוד,וכן הרבה כושים שונאים יהודים וזה נכון ואחת הסיבות המרכזיות(לפי שהבנתי מכמה מקורות באינטרנט) זה שהיהודי מאופיין  בתור ה-אדם הלבן העושק והעשיר, כך שעם הם לא שונאים יהודים בגלל היותם מוסלמים הם שונאים יהודים בגלל הסיבה הזאת, ברור שהרבה אפרו אמריקאים קיבלו כבר כמה דורות את התרבות האמריקאית אבל לא כולם, בכל מקרה כך או כך התנועה עוסקת בשיחרור ארץ ישראל ואין לה שום קשר לאפרו אמריקאים או לכל בעיה אחרת בארה"ב שלא נוגעת בארץ ישראל או ביהודים, ברק אובמה הוא אפרו אמקיראי מוסלמי והוא פופולארי בקרב האפרו אמריקאים בתור אחד מהם בלי שום קשר להיותו מוסלמי בגלל זה הייתה את הרלונטיות של האפרו אמריקאים שונאי היהודים בתשדיר שלו ולא משהו אחר

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #11 ב- : ספטמבר 10, 2007, 17:41:26 »

הסרט הזה מלא בגזענות כלפי היספנים ושחורים.אני לא חושב שרוב האמריקאים שותפים לדעה זו.

יותר מזה סרטים כאלה ירחיקו אנשים ממכם.

ההיספנים לא אנטישמיים ואין לנו שום סיבה לשנוא אותם.
גם את השחורים לא צריך לשנוא.

אבל הכי גרוע שעם סרטים כאלה אתם יורים לעצמכם ברגל. :-\

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #12 ב- : ספטמבר 10, 2007, 19:46:47 »
א. ב1988, 94% מהבוחרים השחורים הצביעו לג'סי ג'אקסון לנשיאות ארה''ב. ג'אקסון אמר שהציונות היא "עשב מרעיל" ושההיטלר הערבי יאסר ערפאת הוא "גיבור". ג'אקסון גם הודיע שיש לו "ברית קדושה" עם לואיס פרקן, מנהיג המוסלמים השחורים בארה''ב שאמר: "אני אוהב כשהיהודים משווים אותי להיטלר. היטלר היה גבר גדול, היטלר היה גבר גדול מאוד". כשכל זה נגלה בתקשורת בארה''ב, תמיכת השחורים לג'אקסון רק עלתה.

ב. ב1995, מיליון שחורים הצטרפו ל"מיצעד מיליון הגברים" של פרקן. פרקן אמר שהיהודים לא למדו בשואה, לכן צריך עוד שואה נגדם.

ג. כמה שנים לפני כן, אחרי שג'אקסון ביקר ביד ושם, הוא אמר, "נמאס לי לשמוע על השואה". ב1984, ג'אקסון קרא ליהודים "היימיס", ביטוי אנטישמי.

ד. גם יש לכל 40 השחורים הנבחרים בקונגרס "ברית קדושה" עם פרקן. וחברי הקונגרס השחורים נואמים באסיפות של פרקן. כל שנתיים יש בחירות לחברי קונגרס בארה''ב, וחברי הקונגרס האנטישמים האלה מקבלים 95% מהקולות של הבוחרים השחורים.

אני יכול לתת הרבה יותר נתונים נוספים. השחורים שונאים את היהודים עם שנאת מוות. כשאנו מגנים את הנאצים האלה, מה שאנו אומרים זה לא גזענות אלא אנטיגזענות. ומי שמגן על השחורים האלה, מגן על נאצים שקוראים בריש גלי לעוד שואה נגד עם ישראל.

אורן, עם כל הכבוד, אין לך מושג על שחורים או על מה שקורא בארה''ב.

ויש משהו שאינני מבין: אני גם מדבר ככה נגד הערבים. אם אתה כל כך מתנגד לגזענות, למה אתה לא מגן גם על הערבים? הרי יש גם קומץ של ערבים שהם לא שונאי ישראל. אמנם כמעט כל הערבים כן רוצים להשמידנו, אבל יש מספר קטן מאוד שלא רוצים. אורן, אם הנתונים שאני הבאתי למעלה הם אמת, אז גם כמעט כל השחורים שונאים אותנו.

אם יש לך עוד הערה או שאלה, תוכל לשאול אותה בתוכנית השבועית שלנו, "שאלו את הימין האמיתי", ובס''ד אענה לך בשידור:

http://jtf.org/forum_hebrew/index.php?topic=8343.0

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #13 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:00:12 »
חיים.
הבעיה היא שאתה עלול לעבד את 60,000 הקולות של הציבור האיתיופי בארץ.
מדובר בכוח גדול שבהחלט יכול ללכת בחלקו אחרי הימין האמיתי.
הם יחשבו שאתה נגד כול אדם שצבא העור שלו שחור.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #14 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:04:59 »
תודה על התשובה ועל

קודם כל אני גם נגד גזענות כלפי ערבים.בדרך כלל שמעתי אותך מדבר על מסלמים ולא על ערבים.
איסלם זה דת ולא גזע (או קבוצה אתנית) לכן זה בסדר לדבר על האסלם.זה לא בסדר להיות גזעני כלפי ערבים.

אבל יש לי שאלה אחת שאני מקוה שכן תתייחס אליה אפילו שאני שאול בפורום ולא בשידור.
השאלה היא למה אתה נגד היספנים?
ההיספנים אף פעם לא היו גזענים כלפינו.אתה לא חושב שהאמירות שלך יוצרות לך תמיד של מי ששונא כל מי שלא לבן או יהודי?

בכל מקרה מה שחשוב לי לדעת זה מה יש לך נגד ההיספנים?

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תיקון
« להגיב #15 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:06:35 »
תודה על התשובה ועל היחס

קודם כל אני גם נגד גזענות כלפי ערבים.בדרך כלל שמעתי אותך מדבר על מסלמים ולא על ערבים.
איסלם זה דת ולא גזע (או קבוצה אתנית) לכן זה בסדר לדבר על האסלם.זה לא בסדר להיות גזעני כלפי ערבים.

ההיספנים אף פעם לא היו גזענים כלפינו.אתה לא חושב שהאמירות שלך יוצרות לך תמיד של מי ששונא כל מי שלא לבן או יהודי?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #16 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:11:51 »
חיים.
הבעיה היא שאתה עלול לעבד את 60,000 הקולות של הציבור האיתיופי בארץ.
מדובר בכוח גדול שבהחלט יכול ללכת בחלקו אחרי הימין האמיתי.
הם יחשבו שאתה נגד כול אדם שצבא העור שלו שחור.

שלמה, אני רק נגד שחורים אנטישמים. ואני גם שונא לבנים אנטישמים. אולם 94% מהלבנים בארה''ב לא מצביעים לשונאי ישראל כמו שהשחורים עושים.

אני אוהב את היהודים מאיתיופיה כמו שאני אוהב כל עם ישראל.

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #17 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:20:46 »
חיים אני מעריך את העבודה שלך לגבי האיסלם.
אבל מה העניין עם ההיספנים?
נגיד שהשחורים בארה"ב אנטישמיים אבל מה העניין שיש לך עם ההיספנים?

גם ההיספנים אנטישמיים?!

מנותק אורן

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
תיקון להדועה הלפני אחרונה שרשמתי
« להגיב #18 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:22:21 »
אתה לא חושב שהאמירות שלך יוצרות לך תדמית של מי ששונא כל מי שלא לבן או יהודי?

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
תיקון
« להגיב #19 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:23:44 »
תודה על התשובה ועל היחס

ארגונים היספנים מטיפים אנטישמיות. אם הקבוצות הללו - היספנים, שחורים, ערבים וכו' - יהיו רוב האוכלוסיה בארה''ב בעוד כמה שנים, תהיינה צרות גם לישראל וגם ליהודים.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #20 ב- : ספטמבר 10, 2007, 20:29:34 »

יש לנו חברים היספנים בארגוננו בארה''ב. אם תגלוש לפורום האנגלי שלנו, תמצא חברים בולטים כמו HAIL COLUMBIA וCHAIM FAN שהם היספנים. כי הם מבינים שאני לא מתנגד לכל ההיספנים אלא רק לאנטישמים.

ד''א, רוב חברינו בארה''ב הם לא יהודים. לא תמצא שום ארגון יהודי אחר עם תמיכה כזאת מגויים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2007, 20:30:53 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק פּז

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #21 ב- : ספטמבר 10, 2007, 21:06:08 »
חיים, כשאתה מחקה כל מיני דמויות בסרטונים (הישנים) שלך (שכנראה נמחקו מ-youtube ע"י אלן-טי) אתה כלל לא מביע שום שנאה לשחורים אנטישמים.
מנין לך ש"ברזיליה" היא אנטישמית? או כל אחת מהדמויות, שאמנם מדברות אנגלית נמוכה, ונשמעות לך "חסרות תרבות" או "בעלות תרבות רעה", אך אולי בכלל אוהבות את ישראל והיהודים.
מה שאני אומר הוא שבסרטונים שלך נגד השחורים אתה מדבר (וצוחק) על תרבותם, ולא על דעותיהם ביחס ליהודים.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #22 ב- : ספטמבר 10, 2007, 22:25:38 »

יש לנו חברים היספנים בארגוננו בארה''ב. אם תגלוש לפורום האנגלי שלנו, תמצא חברים בולטים כמו HAIL COLUMBIA וCHAIM FAN שהם היספנים. כי הם מבינים שאני לא מתנגד לכל ההיספנים אלא רק לאנטישמים.

ד''א, רוב חברינו בארה''ב הם לא יהודים. לא תמצא שום ארגון יהודי אחר עם תמיכה כזאת מגויים.

דרך אגב חיים, ענה נא לי על משהו... ציינו בפורום באנגלית שיהודים הם לבנים, לא מסתדר ממש עם שמיות ומזרחים, לא? :2funny:

החברים שלכם עם כל הכבוד, ואני קראתי שם, הם ברובם נוצרים אנוונגליסטים, AKA רד-נקס,ניאו-קונס,טריילר טראש וכדומה... דרום אפריקאים לבנים שתומכים באפרטהייד, סרבים הנואשים לכמה ידידים כי האירופאים והאמריקאים רואים בהם רוצחים.

לא יפה לזלזל באינטליגנציה של אנשים, במיוחד אם הם מסוגלים לקרוא רמה בסיסית של אנגלית, חיים, תודה, אתה פשוט משנה את הרטוריקה שלך, באנגלית אתה נשמע יותר מתון כי אתה יודע שאמריקנים יכולים להבין את דבריך, לא צריך להיות מומחה כדי לראות את זה.

דרך אגב, אתם מכנים שחורים באותו פורום קופים, apes \ monkeys, אתם מכנים יהודים אחרים בשלל גינויים אנטישמים כגון kike, kapu ועוד, אתה מוזמן להכחיש אבל אין לי בעיה להביא כמה ציטוטים.
« עריכה אחרונה: ספטמבר 10, 2007, 22:27:15 על ידי Taren »

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
« להגיב #23 ב- : ספטמבר 10, 2007, 22:38:11 »
בס"ד
רוב האנשים שציינת,הם אנשים שמתאימים להיות בקו קלס קלאן,וKKK זה לא בדיוק מי שהייתי מעדיף לפגוש ליד הבית...
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #24 ב- : ספטמבר 10, 2007, 23:00:08 »
בס"ד
רוב האנשים שציינת,הם אנשים שמתאימים להיות בקו קלס קלאן,וKKK זה לא בדיוק מי שהייתי מעדיף לפגוש ליד הבית...

באמת? אבל אלה חברים מכובדים בקהילה באנגלית, אז איך אתה מסביר את זה? אהבתי במיוחד את ה-Jews are white, אירוניה משהו...