כתב נושא: מפקד משמרות-המהפכה:המפרץ-הפרסי יהפוך לגהנום  (נקרא 10121 פעמים)

0 משתמשים ו- 2 אורחים נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מפקד משמרות-המהפכה:המפרץ-הפרסי יהפוך לגהנום
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 21, 2007, 16:11:37 »
סאדם חוסין גם אמר משהוא דומה לפני המלחמה בעירק.
אין סיבה לדאה זה סתאם פקה פקה.

א. אירן היא לא עירק
ב. פקה פקה, אבל עם שביב אמת, והזלזול נמשך כאילו האירנים הם חבורת פלאחים ערבים
ג. עירק היא ממש דוגמא אדירה להצלחה אמריקאית... באמת..

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 21, 2007, 16:38:10 »
הטמטום שלך מפתיע אותי כל פעם מחדש, אני לא מבין על מה אתה מבסס את העובדות שלך.
לעירק היו טנקים וציוד הרבה יותר טובים ממה שלאירנים יש, גם כתוב בכל מקום במה הם משתמשים, בטנקים וציוד סובייטי.
האיראנים לעומת זאת, לקחו טנקים סובייטיים, וטנקים אמריקאים ישנים שקיבלו לפני המהפכה, ועשו מודיפקציות משלהם לטנקים האלה, שעכשיו לא שווים שום דבר.
אחרי זה, בצבא של סדאם, היו הרבה סונים, כלומר הם לא פאנאטים מפגרים שעשו ג'יהאד. אצל איראן ההפך, הם פאנאטים שיעים שירוצו על החיילים האמריקאים כמו חיות פרא.
בקשר לבוש, שהוא נלחם בטרור ובאויב המוסלמי, לא כמו רוסיה או מדינות אחרות שרק תומכות בטרור ובאיסלאם ובסוף הן גם אוכלות את החרא(צרפת, אנגליה, ישראל עם הממשלה המשלאנית)
עם כל תגובה שלך אתה מנסה להוכיח שאתה צודק, אם כבר, תביא לנו הוכחות לשטויות שאתה אומר, אולי משהו ביניהם יוציא טיפת אמת.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 21, 2007, 16:47:52 »

א. אירן היא לא עירק

חבר יקר חבר חביב
במלחמה אירן עירק היה תיקו ואפילו לאירנים היוא עבדות גדולות יותר בנפש.
למה לי לחשוב שאירן הרבה יותר חזקה מעירק?
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק Eternal

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 21, 2007, 17:25:22 »

א. אירן היא לא עירק

חבר יקר חבר חביב
אבידות**
והיו לאירן 1,000,000 הרוגים, כולל ילדים שהם שלחו לקרב בלי רובים ועם קוראן, ולעיתים קרובות גם זה לא.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:03:17 »
הטמטום שלך מפתיע אותי כל פעם מחדש, אני לא מבין על מה אתה מבסס את העובדות שלך.
לעירק היו טנקים וציוד הרבה יותר טובים ממה שלאירנים יש, גם כתוב בכל מקום במה הם משתמשים, בטנקים וציוד סובייטי.
האיראנים לעומת זאת, לקחו טנקים סובייטיים, וטנקים אמריקאים ישנים שקיבלו לפני המהפכה, ועשו מודיפקציות משלהם לטנקים האלה, שעכשיו לא שווים שום דבר.
אחרי זה, בצבא של סדאם, היו הרבה סונים, כלומר הם לא פאנאטים מפגרים שעשו ג'יהאד. אצל איראן ההפך, הם פאנאטים שיעים שירוצו על החיילים האמריקאים כמו חיות פרא.
בקשר לבוש, שהוא נלחם בטרור ובאויב המוסלמי, לא כמו רוסיה או מדינות אחרות שרק תומכות בטרור ובאיסלאם ובסוף הן גם אוכלות את החרא(צרפת, אנגליה, ישראל עם הממשלה המשלאנית)
עם כל תגובה שלך אתה מנסה להוכיח שאתה צודק, אם כבר, תביא לנו הוכחות לשטויות שאתה אומר, אולי משהו ביניהם יוציא טיפת אמת.

טמטום או העובדה שלי לא שטפו את השכל עם צדקניות משיחית שבה הצד שלנו הוא טלית שכולת תכלת, ושהאמריקאים עם כל הכבוד אינם שומרי הדמוקרטיה והחופש שחלק מנסים להציגם, יודע למה? כי עד לפני המהפכה צבא אירן של השאה היה ללא ספק אחד הצבאות המאומנים ביותר במזרח התיכון, האירנים לקחו טנקים ישנים במלחמה כנגד סדאם? הממ...

אתה מודע לעובדה שהמהפכה התרחשה רק שנה לפני שסאדם תקף? הצבא האירני היה מורכב מיותר מכמה גרוטאות אמריקאיות ישנות, בהם, מסוקי תקיפה כגון הקוברה, F-4 ו-F14, ואילולא התרחשה אותה הפיכה ה-F15 ו-F16 שישראל קיבלה היה מיועד לאירן מלכתחילה, הסיבה המרכזית לכישלון האירני להשיג הכרעה הייתה אותם טיהורים שהמולות ביצעו, טייסים, קצינים ואלפי חיילים הוצאו להורג או נזרקו לצינוק בגלל שהיו נאמנים לשאה, האיסלמיסטים מחצו כל התנגדות מבית, אבל בעשותם זאת החלישו את הצבא האירני דרמטית, זו הסיבה המרכזית שסאדם ראה הזדמנות ופלש שנה אחרי.

טילי TOW אמריקאים, נ"מ מתקדם לדוגמא ה-hawk, שלא לדבר על העובדה שזאת הייתה ישראל שהעבירה נשק לאירן כנגד סאדם, יש הסבר לזה?
לא היה חסר לצבא האירני נשק, הבעיה היא שהם הרגו את רוב החיילים המאומנים.

"היו הרבה סונים, כלומר הם לא פאנאטים מפגרים שעשו ג'יהאד", אל קעידה הם סונים, הם אומנם סונים וואבים אבל הם סונים, גם סונים מפוצצים את עצמם, זה לא שמור לשיעים.

כל מה שבוש הצליח לעשות הוא להוסיף למפה עוד מדינת חסות של אירן או אל קעידה, אז תסלח לי אם אני מסוגל להיות טיפה אובייקטיבי ולא לנשק את האחוריים של בוש.

" תביא לנו הוכחות לשטויות שאתה אומר", ומה עשיתי עד עכשיו? בדיחה, העיקר שתזרוק אתה המילה מטומטם בלי כיסוי. :D

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:08:42 »

א. אירן היא לא עירק

חבר יקר חבר חביב

הבורות לא נפסקת? חלפו עשרים שנה מאז הסתיימה אותה מלחמה, השתנו דברים, האירנים אולי איבדו כמה מאות אלפי אנשים יותר אבל תבין שלא הייתה להם בעיה לשלוח ילדים קטנים לטהר שדות מוקשים, האוכלוסייה של עירק היא קטנה פי שלוש, אחרי אותה מלחמה היה בייבי בום בין הגבוהים בעולם באירן, האוכלוסייה צמחה בעשרות אחוזים, אירן גם באותו זמן הייתה די מבודדת, חוץ  וסוריה ולוב אם אני זוכר נכון, העולם הערבי ברובו התייצב עם סדאם, וכך גם המערב, זה לא קיים היום, היום תעשיית הנשק שלהם די מתקדמת.

תקרא קצת על הטיהורים בצבא והאוניברסיטאות שקרו לאחר המהפכה ותסיק בעצמך עד כמה הריגה וכליאה של חיל איכותי יכול להזיק לצבא...

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:12:01 »
למה צריך כול כך לפחד מאירן?
אתה פוחד ממדינה שרק אומרת "פקה פקה" יש לנו כוח פקה פקה פקה אילו הציונים או האמריקאים יתקפו נשצממיד אותם בלי מלח.
אז מה אתה רוצה שהם יגידו?
המצב הכלכלי שלנו בתחת אנשים מאבדים אמון בשלטון הנשק שלנו מיושן ברובו ויש מטח בין פרסים לכורדים?
תהיה רציני.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:18:17 »
איראן סתם מדינה ישראל יכולה להוריד את המפעלים האטומיים שלה בשניה אמרתי לכם ישראל יודעת איפה נמצאת כל מעבדה כל נ"מ כל מטוס איראני

ויכולה להחריב שם את הענינים עם חיל האוויר ללא מטוס אחד שיפול מהנ"מ האיראני ודרך אגב אל תזלזל במקרורות המודיעין שלי אם אתה לא יודע משהו על בן אדם על דבר סתם טוב?!
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:24:53 »
אתה פוחד ממדינה שרק אומרת "פקה פקה" יש לנו כוח פקה פקה פקה אילו הציונים או האמריקאים יתקפו נשצממיד אותם בלי מלח.
המצב הכלכלי שלנו בתחת אנשים מאבדים אמון בשלטון הנשק שלנו מיושן ברובו ויש מטח בין פרסים לכורדים?
תהיה רציני.

מי דיבר על פחד? דיברתי על זלזול של אנשים שמתיימרים להבין דבר ושניים אבל נותנים לפטריוטיות להפריע להם בדרך, המשטר האירני, ואני עושה אם לא איכפת לך הפרדה בין העם שנמצא תחת דקטטורה למשטר, מזייף ומסלף כל כך הרבה דברים בנוגע לצבא ונשקים, וזה הוכח לא פעם, מלקיחת תצלומים של שיגור טיל אמריקאי והכרזה כשלהם עד לטילים רוסיים-צפון קוריאניים ולקיחת קרדיט על ייצורם, זה לא משנה את העובדה בין אם זה מוצא חן בעינייך או לא שהם במו ידם יצרו צבא גרילה די מאומן בתקציב די דל של כמה מאות מליוני דולרים בשנה, זה משנה אם הטיל שמשמיד את המרכבה הוא רוסי או אירני? לא.

המצב הכלכלי באירן יותר חרא מכאן, ומתקרב למדינות אפריקאיות מסוימות בעולם השלישי, הגמד רק הרס להם את הכלכלה, בלי הנפט הכלכלה הייתה קורסת מזמן, אינפלציה גבוהה, הם אפילו צריכים להגביל חלוקת דלק לאזרחים שלהם, ואירן יושבת על אחת מעתודות הנפט והגז הטבעי הגדולות בעולם.

" בין פרסים לכורדים", לא הבנתי את הנקודה הזאת...

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:30:23 »
איראן סתם מדינה ישראל יכולה להוריד את המפעלים האטומיים שלה בשניה אמרתי לכם ישראל יודעת איפה נמצאת כל מעבדה כל נ"מ כל מטוס איראני

ויכולה להחריב שם את הענינים עם חיל האוויר ללא מטוס אחד שיפול מהנ"מ האיראני ודרך אגב אל תזלזל במקרורות המודיעין שלי אם אתה לא יודע משהו על בן אדם על דבר סתם טוב?!

האם מקורות המידע שלך זה תיק דבקה או שאתה עובד במודיעין? למה יש לי הרגשה לפי הזלזול והיהירות שלך שהתשובה היא ברורה?
אירן קנתה סוללות חדשות מרוסיה, להזכירך מה נשק רוסי-סובייטי יכול לגרום? או שעדיין המיתוס של נשק מיושן ולא סמיך קיים?

לפי איך שאתה מתבטא אני אשכרה בספק אם מקורות ה"מידע" שלך עולים על גוגל, רק אל תתפלא אם חזבאללה יפיל איזה מטוס או שניים במלחמה הבאה, הרי ידוע שמטוסים הם ציפורים עפות החסינות לטילים וקליעים.... לא לומדים לקח מאח"י חנית או טנקי המרכבה?

מודיעין לעולם לא יהיה מושלם, זה כמו פאזל בעל אין סוף חלקים, החוכמה היא להסתדר עם הפיסות המעטות שליקטת כדי לראות את התמונה השלמה.
אני חושב שלמערכת הנ"מ שהם קנו קוראים טור-4000, אני יכול לבדוק ולתת לינק אם אתה רוצה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 21, 2007, 18:31:28 על ידי Taren »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:34:58 »
תהיה רציני.

באירן רק מחצית מהאנשים הם פרסים (לאום) והיתר אינם כאלה חלק גדול יחסית מהאכלסיה הם הכורדים שרוצים מדינה משלהם-כורדיסטן.
לכן הם לא כול כך נאמנים לשלטונות האירנים.
מדובר בבעיה מאוד רצינית ובאירן יש המון בעיות רצניות מאוד אף אחד לא מזלזל באירן וזו מדינה חשובה באזור אבל היא לא הרבה יותר חזקה מעירק.

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:35:30 »

האם מקורות המידע שלך זה תיק דבקה או שאתה עובד במודיעין? למה יש לי הרגשה לפי הזלזול והיהירות שלך שהתשובה היא ברורה?
אירן קנתה סוללות חדשות מרוסיה, להזכירך מה נשק רוסי-סובייטי יכול לגרום? או שעדיין המיתוס של נשק מיושן ולא סמיך קיים?

לפי איך שאתה מתבטא אני אשכרה בספק אם מקורות ה"מידע" שלך עולים על גוגל, רק אל תתפלא אם חזבאללה יפיל איזה מטוס או שניים במלחמה הבאה, הרי ידוע שמטוסים הם ציפורים עפות החסינות לטילים וקליעים.... לא לומדים לקח מאח"י חנית או טנקי המרכבה?

מודיעין לעולם לא יהיה מושלם, זה כמו פאזל בעל אין סוף חלקים, החוכמה היא להסתדר עם הפיסות המעטות שליקטת כדי לראות את התמונה השלמה.
אני חושב שלמערכת הנ"מ שהם קנו קוראים טור-4000, אני יכול לבדוק ולתת לינק אם אתה רוצה.
גוגל? גוגל?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הצחקת אותי
עזוב אתה יודע מה אגלה לך חלקית

אני מכיר אדם אשר עובד במודיעין  אה כן תביא קישור
לא אגיד לך יותר מזה
« עריכה אחרונה: אוגוסט 21, 2007, 18:36:37 על ידי wakeupisrael »
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #37 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:44:21 »
תהיה רציני.

באירן רק מחצית מהאנשים הם פרסים (לאום) והיתר אינם כאלה חלק גדול יחסית מהאכלסיה הם הכורדים שרוצים מדינה משלהם-כורדיסטן.
מדובר בבעיה מאוד רצינית ובאירן יש המון בעיות רצניות מאוד אף אחד לא מזלזל באירן וזו מדינה חשובה באזור אבל היא לא הרבה יותר חזקה מעירק.

אתה חצי צודק.... כ-60% הם פרסים, אבל המיעוט הכי גדול הם לא כורדים אלא אזרים, מה גם שהכורדים מפוזרים בעירק,אירן וטורקיה, יש מיעוטים יותר גדולים באירן שרוצים עצמאות, אירן מחולקת למחוזות, יש מחוזות שבהם התושבים הם סונים ערבים שגם הם מדוכאים על ידי השלטון הפרסי-שיעי, אז הם רוצים עצמאות.

איך אפשר להשוות כרגע עוצמה בין עירק לאירן? הצבא העירקי פוזר והורכב מחדש, לצבא האירני היו כמה עשורים להתארגן מחדש לאחר המלחמה והמהפכה... הם מנסים להיות עצמאיים גם בנוגע לנשק, ומפתחים את תעשיית הנשק בשימוש בהנדסה לאחור של טכנולוגיה קיימת, הרוב מרוסיה, צפון קוריאה, סין וציוד אמריקאי מסוף שנות השבעים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #38 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:46:50 »
תהיה רציני.

אני מדבר איתך אל עירק שהייתה לפני הפלישה של האמריקאים.

אתה חצי צודק.... כ-60% הם פרסים, אבל המיעוט הכי גדול הם לא כורדים אלא אזרים, מה גם שהכורדים מפוזרים בעירק,אירן וטורקיה, יש מיעוטים יותר גדולים באירן שרוצים עצמאות, אירן מחולקת למחוזות, יש מחוזות שבהם התושבים הם סונים ערבים שגם הם מדוכאים על ידי השלטון הפרסי-שיעי, אז הם רוצים עצמאות.

איך אפשר להשוות כרגע עוצמה בין עירק לאירן? הצבא העירקי פוזר והורכב מחדש, לצבא האירני היו כמה עשורים להתארגן מחדש לאחר המלחמה והמהפכה... הם מנסים להיות עצמאיים גם בנוגע לנשק, ומפתחים את תעשיית הנשק בשימוש בהנדסה לאחור של טכנולוגיה קיימת, הרוב מרוסיה, צפון קוריאה, סין וציוד אמריקאי מסוף שנות השבעים.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
מפקד משמרות-המהפכה:המפרץ-הפרסי יהפוך לגהנ
« להגיב #39 ב- : אוגוסט 21, 2007, 18:51:00 »

גוגל? גוגל?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח הצחקת אותי
עזוב אתה יודע מה אגלה לך חלקית

אני מכיר אדם אשר עובד במודיעין  אה כן תביא קישור
לא אגיד לך יותר מזה

איך ידעתי שאתה לא עובד במודיעין? אז אתה מכיר מישהו שמכיר מישהו... ממש מקור מהימן, אתה מודע שאותו אדם שאתה מכיר, אם הוא עובד במודיעין לא בדיוק רשאי להדליף מידע מסויים?

קישור, http://www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=47696
http://english.aljazeera.net/NR/exeres/BC71B43F-E1ED-4A42-84F0-25E85D6FF18B.htm
http://www.foxnews.com/story/0,2933,245859,00.html
http://www.msnbc.msn.com/id/10416991/site/newsweek/

, אירוניה משהו המוזיקה ממשימה בלתי אפשרית...
« עריכה אחרונה: אוגוסט 22, 2007, 13:21:28 על ידי Taren »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #40 ב- : אוגוסט 22, 2007, 19:03:25 »
נו אלון הספיקו הלינקים והעובדות שציינתי או שאתה הולך להתחמק ופשוט להתעלם, הייתכן שאינני מלא בבולשיט אחרי הכל?