שונות > חמ"ל הימין האמיתי

הנימוקים של חיים בנוגע לעלייה

(1/1)

zelhar:
1. בעבור ישראלי ממוצע, קל וחומר סמולני כמו שופטי בגץ ופקידי ממשל, ישראל לא 'הזמינה את ערפאת' להיכנס, היא איפשרה לו ליטול את האחריות לשטח ערבי כבוש. ערפאת ושאר המחבלים יושבים ב'שטחים' הם אינם אזרחים ישראלים (הם נמצאים שם כדי 'לשמור' עלינו). מבחינת החוק הישראלי ההבדל הוא גדול ולכן הנימוק הזה הוא כלל אינו משפטי. והוא אינו ערב לאוזני השמאלני הממוצע, כך שאם המטרה היא לשכנע גם אנשים שאינם שייכים לימין, אני לא חושב שהוא יעבוד.

2. הרבה ישראלים מפסיקים להקשיב כליל כאשר הם שומעים את המילה 'נאצים' או כאשר מאשימים יהודים באנטישמיות.

3. אני חושב שהנימוק הכי חזק הוא שמדינת ישראל לא מאפשרת לחיים להכנס לארץ מסיבות פוליטיות וכי גורמי ביטחון נרתמו לצורך העניין והם מעלים 'חששות' שחיים מהווה איום בטחוני.

sinai:
כשהם יראו את הסרטים שלו בבית-משפט, הם יבהלו ממנו ולא יתנו לו להכנס.

נדב:
לצערי הרב אני נאלץ להסכים.

רק לשם דוגמא, לחיים יש סרטון שבו הוא אומר שאין ערבים חפים מפשע, ושמותר להרוג אפילו ילדים ערבים בגלל שהם יגדלו להיות מחבלים. אין מה לעשות, הישראלי הממוצע שישמע דבר כזה ירתע מיד ולא יסכים לתמוך במאבק של חיים. זו דעתי.

zelhar:
העניין הוא שבמקרה הזה אם חיים ינסה לרתום את קידום המשנה האידיאולוגית שלו למאבק שלו לקבלת אישור עלייה זה יפריע. אני חושב שצריך ליצור הפרדה, כדי שגם מתנגדים אידיאולוגים יתמכו במימוש הזכות האישית של חיים לעלות כמו כל יהודי אחר.

תפריט

[0] אינדקס הודעות

עבור לתצוגת גירסה מלאה