כתב נושא: חייבים להיות מציאותיים  (נקרא 11103 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« ב- : אוגוסט 17, 2007, 09:01:32 »
קודם כל, אני מודה לכולכם על הבעות התמיכה.

אולם, אנו חייבים להיות מציאותיים. לא יותר מדי אופטימיים ולא יותר מדי פסימיים. אל תשכחו ששר הפנים מאיר שטרית, שהוא המכריע בעניין הזה - הוא שמאלני קיצוני. ואם ניכשל לשכנע את שטרית ח''ו, אנו חייבים לערער לבג''ץ, עוד גוף שמאלני קיצוני. לכן, לא נבון להתנהג כאילו כבר ניצחנו, כי לא ככה הדבר. זה לא יהיה קל לנצח במאבק הזה. אבל, לעניות דעתי, יש לנו סיכוי כי מה שהם עשו לי לא פופולרי. אם העם ייחשף למה שקרה, אני סבור שהרוב המכריע יחליט שזה אי צדק נורא להזמין את ערפאת ו80,000 מחבלים מרצחים של פת''ח ימש''ו בו בזמן שמגרשים את חיים בן פסח. השליטים השמאלניים בא''י כן רגישים לדעת הקהל, במיוחד אם הם יחשבו שההחלטות שלהם תהיינה בבחינת בומרנג שיעורר את העם נגד האליטות הבולשביקיות. לכן, לדעתי, יש גם סיכוי ויש גם סיכון. ואנו חייבים להתמודד עם האתגר הזה באופן מציאותי כדי לנצח בע''ה.

אבל שתדעו שאני קורא כל מלה שכתובה בתת פורום זה, וההצעות שלכם חשובות מאוד.

מנותק sinai

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
  • תמיד נזכור אותך סיני אהובתנו
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 17, 2007, 10:34:39 »
אולי תחכה שיבחרו בליכוד בבחירות

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 17, 2007, 10:39:54 »
אתה צודק חיים, אך ככל שיהיה עליהם יותר לחץ ע"י גופים שונים שנקווה שיתמכו בך סביר שהם יסכימו, אך אם התנגדות של 97% מתושבי המדינה לא גרמה לשמאלמרט להתפטר ולכל הממשלה הזו להזיז משהו לטובת העם לשם שינוי, אז זה יהיה דבר קשה .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 17, 2007, 10:45:21 »
הסיכוי אינו גבוה כי השמאל בשלטון  :(
אבל צריך לנסות ויתכן ונצליח.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק ליעד

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • כהנא חי!!!
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:41:00 »
אתה צודק חיים, אך ככל שיהיה עליהם יותר לחץ ע"י גופים שונים שנקווה שיתמכו בך סביר שהם יסכימו, אך אם התנגדות של 97% מתושבי המדינה לא גרמה לשמאלמרט להתפטר ולכל הממשלה הזו להזיז משהו לטובת העם לשם שינוי, אז זה יהיה דבר קשה .
זה בכלל לא אותו דבר פה רק נותנים לדברים לזוז שם רוצים שהוא יוותר על הכסא שלו..
רבנו שאג בקול גדול "אין שום יאוש בעולם כלל!"(רבי נחמן)

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:47:58 »
זה בכלל לא אותו דבר פה רק נותנים לדברים לזוז שם רוצים שהוא יוותר על הכסא שלו..
זה כן אותו הדבר, רוצים שהממשלה תעשה מה שהעם רוצה .

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 17, 2007, 17:05:37 »
חיים אתה צריך עזרה מאנשים תפנה לאנשים כמו צפריר רונן אריה אלדד ותתפנה לרבנים כמו עידוא אלבה והרב דניאל זר לדעתי כאלה אנשים יעזרו לך בעניין העלייה לארץ
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 17, 2007, 17:15:00 »
קודם כל, אני מודה לכולכם על הבעות התמיכה.

אולם, אנו חייבים להיות מציאותיים. לא יותר מדי אופטימיים ולא יותר מדי פסימיים. אל תשכחו ששר הפנים מאיר שטרית, שהוא המכריע בעניין הזה - הוא שמאלני קיצוני. ואם ניכשל לשכנע את שטרית ח''ו, אנו חייבים לערער לבג''ץ, עוד גוף שמאלני קיצוני. לכן, לא נבון להתנהג כאילו כבר ניצחנו, כי לא ככה הדבר. זה לא יהיה קל לנצח במאבק הזה. אבל, לעניות דעתי, יש לנו סיכוי כי מה שהם עשו לי לא פופולרי. אם העם ייחשף למה שקרה, אני סבור שהרוב המכריע יחליט שזה אי צדק נורא להזמין את ערפאת ו80,000 מחבלים מרצחים של פת''ח ימש''ו בו בזמן שמגרשים את חיים בן פסח. השליטים השמאלניים בא''י כן רגישים לדעת הקהל, במיוחד אם הם יחשבו שההחלטות שלהם תהיינה בבחינת בומרנג שיעורר את העם נגד האליטות הבולשביקיות. לכן, לדעתי, יש גם סיכוי ויש גם סיכון. ואנו חייבים להתמודד עם האתגר הזה באופן מציאותי כדי לנצח בע''ה.

אבל שתדעו שאני קורא כל מלה שכתובה בתת פורום זה, וההצעות שלכם חשובות מאוד.
בס''ד  

חיים ידידנו !  הינך אכן רואה את המצב לאשורו , ואכן  השר לענייני פנים , הוא עו''ד מאיר שטרית ,מכר את נפשו לגוש השמאל הבולשביקי , וזאת בכדי להשאר בעמדה של השפעה , אין ספק שזהו חטא נורא , אולם אין להשוותו לחטא של רן כהן-''ושם רשעים ירקב'' ,הבוגד מ''שלום עכשיו'' שחבר לאויב הערבי הנאצי יש''ו , והניף ביחד איתו את  דגל שפיכות-הדמים  של האויב הערבי יש''ו בבית-לחם טרם מסירתה לאויב הערבי הנאצי יש''ו, ולכן יש מקום למידה של אופטימיות.
המצב קשה יותר עם בית-המשפט שבראשו עומדת השמאלנית הנלוזה דורית בייניש -''ושם רשעים ירקב'',שכיהנה גם כפרקליטת המדינה טרם תפקידה הנוכחי כ '' נשיאת בית-המשפט העליון'', היא היורשת של השמאלני הנלוז ה'' שופט'' אהרן ברק -'' ושם רשעים ירקב'',שקדם לה בתפקידה הנוכחי , וכמובן , הדוברת השמאלנית של מדינת-ישראל, שרת החוץ ציפי ליבני שגם היא עורכת-דין במקצועה ואוהבת להתערב בכל מאורע תשקורתי ,וכל-שכן אם הוא קשור ליחסי המדינה עם גורמי חוץ, ונשיא המדינה החדש ,הרי הוא גרעין השמאל הבוגדני , הרהו שמעון פרס -''ושם רשעים ירקב'' אלה בעלי האחריות העיקריים במדינה , תומכי כיסאו של אהוד שמאלמרט, והנזכרים לעיל יתערבו בעניין אם הפרשי'ה תתנפח, ואז הסיכוי שלנו יורד, ולכן כפי שציינת , יש לעשות זאת תחילה בשקט ומאחורי הקלעים.
הקב''ה יצליח דרכך לעבודתו יתברך ,ויהי רצון שנזכה לראותך איתנו במהרה אכי''ר                                                הגולה בארץ :smil037:                                                    
« עריכה אחרונה: אוגוסט 17, 2007, 17:19:28 על ידי הגולה בארץ »
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

Aaron

• אורח
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 17, 2007, 19:06:49 »
לכן, לדעתי, אנחנו צריכים להתמקד בהפצת המסר הזה - שאתה גורשת בזמן שעראפת ו- 80 אלף מחבלים הורשו להכנס לישראל. אפשר להתחיל בהפצת סטיקרים בהם יהיה כתוב "יהודי גורש בעוד שעראפת ו-80 מחבלים התקבלו לישראל" או משהו בסגנון. מספיק שתגיע לכותרות בעיתונים וכבר הסיכוי שיתנו לך לעלות הוא הרבה יותר גדול. צריך לעשות משהו שיגרום לסיפור שלך להגיע לעיתונים.

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 18, 2007, 22:43:35 »
לכן, לדעתי, אנחנו צריכים להתמקד בהפצת המסר הזה - שאתה גורשת בזמן שעראפת ו- 80 אלף מחבלים הורשו להכנס לישראל. אפשר להתחיל בהפצת סטיקרים בהם יהיה כתוב "יהודי גורש בעוד שעראפת ו-80 מחבלים התקבלו לישראל" או משהו בסגנון. מספיק שתגיע לכותרות בעיתונים וכבר הסיכוי שיתנו לך לעלות הוא הרבה יותר גדול. צריך לעשות משהו שיגרום לסיפור שלך להגיע לעיתונים.

לפוצץ את שגרירות איראן בארה"ב?  ;D ;D ;D

זה יעלה למודעות את צעקתם של היהודים לנושא הגרעין האיראני D:

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 19, 2007, 03:45:25 »

כמובן שאתה רק צוחק. כי זה בלתי חוקי לומר דבר כזה. ואנו תנועה שומרת חוק.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 19, 2007, 03:52:17 »

מוּבן שהוא רק צחק.. ;) זה נאמר בִּקְריצה קורלטיבית למעשׂי ה-JDL להעלאת המודעות למצבם של יהודי בריה"מ בשנות ה-80.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 19, 2007, 03:59:33 »

מוּבן שהוא רק צחק.. ;) זה נאמר בִּקְריצה קורלטיבית למעשׂי ה-JDL להעלאת המודעות למצבם של יהודי בריה"מ בשנות ה-80.

כולנו יודעים שהוא רק צוחק, אבל רציתי שלא יהיה ספק בעניין פן אוייבינו הרשעים ישתמשו בזאת נגדנו.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 19, 2007, 04:02:57 »

כולנו יודעים שהוא רק צוחק, אבל רציתי שלא יהיה ספק בעניין פן אוייבינו הרשעים ישתמשו בזאת נגדנו.

:V:

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 19, 2007, 07:33:07 »
חיים,כמובן שרק צחקתי  :)
הכל נאמר בצורה המוריסטית תקינה לכל דבר  O0

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 19, 2007, 07:47:41 »

:V:
בכל מקרה השמאל יכול לסלף הכל, אבל אני בספק שהם יעשו משהו בנוגע לזה .

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 19, 2007, 22:48:41 »
נראה לי קצת תמימות דווקא לרצות לעלות כששרת החינוך מסלקת בנות דתיות מהוראה ומלמדת על הנקבה. צריך להזהר שהחלטת בג"ץ לא תהיה פסק דין שינציח את השארותך בגלות. חיים תזכור שבעברית סבל וסבלנות זה אותו שורש. אבל מה שלא תחליט אני מקרב לב מקווה שתצליח לעלות.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 20, 2007, 00:59:34 »
נראה לי קצת תמימות דווקא לרצות לעלות כששרת החינוך מסלקת בנות דתיות מהוראה ומלמדת על הנקבה. צריך להזהר שהחלטת בג"ץ לא תהיה פסק דין שינציח את השארותך בגלות. חיים תזכור שבעברית סבל וסבלנות זה אותו שורש. אבל מה שלא תחליט אני מקרב לב מקווה שתצליח לעלות.

ציטוּט:
כששׂרת החינוך מסלקת בנות דתיות מהוראה ומלמדת על הנקבה. :gene019:

אוי! אוי! אוי! איזה מִשְׁפּט מדהים!!! :goofy:
חשבת על זה לפני ?

:P

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 20, 2007, 07:23:08 »

ציטוּט:
כששׂרת החינוך מסלקת בנות דתיות מהוראה ומלמדת על הנקבה. :gene019:

אוי! אוי! אוי! איזה מִשְׁפּט מדהים!!! :goofy:
חשבת על זה לפני ?

:P

ממש לא
« עריכה אחרונה: אוגוסט 20, 2007, 09:18:20 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 24, 2007, 18:15:07 »
נו ברור שהוא צוחק. יש בכלל דבר כזה שגרירות איראן בארה"ב?? חחחחחחח
רציתי לבקש מחברי הפורום - ישנם עיתונים המפרסמים מידי יום מאמרים שניכתבו ע"י הקוראים (למשל עיתון "ישראלי"). ראוי שתיכתבו שם על הסיפור של חיים בן פסח. זאת כבר התחלה טובה.
[email protected]
בהצלחה לנו.
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק שיראז

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #20 ב- : נובמבר 16, 2007, 01:28:00 »
זו הבעייה במדינה המחורבנת הזאת שכול עמדות המפתח תפשו השמלאנים המיזדיינים....

חיים אני מוכן להתחלף איתך שים אותי בארה"ב ובוא אתה לישראל...אני מוכן לוותר על האזרחות
הישראלית המיזדיינת שלי....
''וחטאת אימו אל תמח"    
   ~ONLY GOD CAN JUDGE ME~

מנותק הַיְּמָנִי הָאֲמִתִּי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא צדק,מוות למחבלים המוסלמים!!!!!
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #21 ב- : נובמבר 16, 2007, 03:36:38 »
אחי,אל תוותר!
ישראל היא מדינה מבורכת!
זו הממשלה שהורסת אותה!
אל תתיאש מהמדינה,התייאש מהממסד שלה!
בשביל זה אנחנו פה!
כדי ךעשות את המדינה מקום שכיף לחיות בו!
"אין דו קיום איתם!!! אין דו קיום עם סרטן!!!"
]

מנותק שיראז

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #22 ב- : נובמבר 16, 2007, 13:46:24 »
אחי,אל תוותר!
ישראל היא מדינה מבורכת!

הלוואי שהיה לי ת'כוחות שלך יש ולאחרים כי אני כבר מיזמן ויתרתי אני מרגיש תקוע במדינה הסריחה הזאת.

אני אוטוטו בן 25 ונורא מאוכזב "ממדינת היהודים" זו יותר "מדינת השמאלנים"
{וגם השכנזים בלי להעליב פה או לפגוע באף משתמש\ת}

''וחטאת אימו אל תמח"    
   ~ONLY GOD CAN JUDGE ME~

מנותק ימני_גאה

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • לא נשכח ולא נסלח....
חייבים להיות מציאותיים
« להגיב #23 ב- : נובמבר 18, 2007, 15:56:18 »
אני חושב שלא כדאי לתת לליכוד לעלות לשלטון, פיפי נתניויו לדעתי יודע את חיים בן-פסח והוא יעשה הכול כדי שחיים לא יגיע לישראל וזה למה?

כי הוא יודע שחיים "יהרוס" את הימין( למרות שזה ימין מדומה), והוא יודע שחיים ינקוט עמדה... פיפי נתניויו פוחד מאנשים כמו חיים בן פסח והרב כהנא זצ"ל הי"ד....

:X: :X: :X: