כתב נושא: שימו לב לתמונה מזויפת אחת לפחות בסרטון הזה  (נקרא 1829 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
סרטון שמראה כביכול עד כמה החיילים שלנו רעים כלפי הפלסטינים אבל הבחנתי במשהו מוזר..חזרתי לקטע של התמונה וגיליתי שהחייל לא מכוון לעבר הילדות הנאציות רובה !

עריכה:שחכתי להגיד איך הבנתי את זה..הבנתי את זה כי זה פשוט ..תסתכלו על היד שלו שאוחזת ברובה ליד הקנה ותגלו לבד..

תמונה מ'ס 3..אני גם כתבתי תגובה על זה ..אני לא בטוח שזה נכון כתבתי באנגלית..
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 20:13:48 על ידי moshe77 »

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
שימו לב לתמונה מזויפת אחת לפחות בסרטון הזה
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 13, 2007, 21:33:56 »
סתם חובבן ניסה לזייף...

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 13, 2007, 22:23:35 »
זה ידוע שהכל שקרי.
אבל יפה על ההבחנה.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק 10

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 14, 2007, 14:08:48 »
לא יודע עם זאת התמונה הזאת...(לא ספרתי את הסדר) אבל התמונה שדיברתה עליה היא תמונה של חייל שהיד שלו בכלל פתוחה, ולא מקומצת כאילו החייל מתכוון לירות, חוץ מזה הוא עשה שם חיתוכים מפגרים לגמריי, יש שם לאיזה חזירה(ערביה) יד באורך חצי מטר והשניה באורך 2 מטר, וממתי שמכוונים אלייך רובה אתה ממשיך ליפתוח ת'פה כאילו לא קרה כלום... רק בשתי מצבים: שאתה לא מפחד(כי אתה יודע שאף אחד לא ירה בך באמת), או שאתה סתם יודע לחתוך תמונות בפוטו שופ, אדם שיראה את זה ולא מבין מה באמת ניסגר בארץ כניראה יאכל הכל, אבל מי שיודע מה באמת ניסגר שם יבין שהכל זאת החיזת עיניים, מנסים להציג את הערבים האלה כגיבורים... שהם די רחוקים מליהיות כאלה, אבל מה שהכי הדהים אותי זה הדרך בה מנסים  להכעיס את האנשים, הרי כולם יודעים שבשביל לגרום לתמונה של רצח צריך או שיפגעו בנשים או שיפגעו בילדים(יותר קטנים יותר טוב), הם לקחו ילדות(שזה השילוב האולטימטיבי להכעסת יפיי הנפש הממוצע),אבל שימו לב שהם עשו הכעסה אונלי(תוך ניסיון לספר סיפור גבורה סטייל הסרט "300")הם אמרו בכתוביות למטה שהחזירות יצאו מבית הספר הגיעו למחסום, והחיילים אמרו להם לכו הביתה... לאן לעזעזל הם הלכו אז?, לקניון?, ללונה פארק?, הסיפור הזה מטומטם כבר מהשורש, הרי ידוע שוואלה באמת לילדים האלה אין מה לחפש מחוץ למחסום, ואדם עם ידע כללי יבין שזה בטח תמונות מהפגנה שסידרו אותם בסדר כזה שזה יראה כאילו החיילים ניטפלו אליהם, חוץ מזה שמתם לב שהם בסרטון ניראו רק ילדים... הפדופיליה חוגגת

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 14, 2007, 14:22:46 »
התמונה ב0:18
ילדות קטנות וערביות מחייכות כי הן מול מחסום?
ומנגד,ילדה קטנה אחרת צועקת על חייל צה"ל?

אין הגיון לתמונות,הבן אדם נכשל ואני מביע צער על 28 אלף צופי הסרטון הזה אם הם קנו את מה שהם ראו.

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 16, 2007, 23:11:10 »
יש גם תמונה בסרטון הזה שכולם צועקות ואחת צוחקת..!

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים