כתב נושא: האנטישמיות בפריס: צעירה יהודיה הותקפה  (נקרא 5975 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
האנטישמיות בפריס: צעירה יהודיה הותקפה
« להגיב #25 ב- : אוגוסט 14, 2007, 20:13:13 »
הפאן ערביות נעלם ממזמן חמודיל'ה, הוא נעלם עם מותו של נאצר, שיא הפאן ערביות היה "כמעט" חתימת הסכם על איחוד מצרים ירדן וסוריה למדינה אחת, לצערו של הנשאי הנאצ(ר)י התוכנית לא יצאה לפועל וכיום האדם היחיד הדוגל בפאן ערביות הוא מועמר קדאפי נשיא לוב .משפחת אסד בסוריה בהחלט מתאימה לג'יהאד השיעי בעיקר, אך מאחר ומשפחתו של אסד מוצאה ממיעוט בסוריה ובגלל זה האירגון ה"אחים המוסלמים" רוצה לבצע שם מהפכה איסלאמית. סדאם גם היה תומך נלהב של הג'יהאד ובהחלט היה אהובו של עראפת, עראפת היה המנהיג הערבי היחיד שתמך בסדאם במלחמת המפרץ. והמלוכה האשמית בירדן היא אחת המדינות הערביות עם היחסים הטובים ביותר איתנו, אך בקרוב תתרחש שם מהפכה מכיוון שרוב התושבים לא אוהבים את זה שבית המלוכה האשמי שולט בהם .
תקיפה מסיבה דתית נובעת מגזענות שמובעת בספרי הדת וכו', זו לא חידה מיוחדת הדורשת מאמץ רב לחשיבה, רק היגיון פשוט .

"ברית מילה, אוכל כשר (חלל \ חארם), האמונה באל אחד וב"נביאים" יהודים קדומים, האמונה שישו הוא נביא (אך לא האל\בן האל בנצרות) ומנהגים פאגנים מהשבטים הפאגנים הערביים שהיו קיימים באותה תקופה, האבן השחורה במכה למשל שומשה לפני האיסלם לטקסים פאגנים...

העובדה שלא כל השבטים הנוצרים והיהודים קיבלו את האיסלם, חלקם כן בכוח ואחרים לא, סימנה סממן אנטי נוצרי ויהודי בקוראן ובאיסלם."
-נכון .

"מוסלמים קוראים ליהודים בני חזירים וקופים, ואני רואה יהודים קוראים לערבים, זהות אתנית שוב כלבים ומקקים, אז מה ההבדל הגדול? ואל תיתן לי את ה"אנחנו לא עושים את זה מסיבות גזעניות", קשקוש.."
-אנחנו בכלל לא קוראים להם בני קופים וחזירים, ואנחנו גם לא גזענים, אנו מצטערים לשבור לך את המיתוס של "הכהניסטים גזעניים", מה לעשות, האמת כואבת .

""לעם הנבחר", זה עוד גורם לתחושה אנטי יהודית\אנטישמית, הביטוי עם נבחר יוצר תחושה של עליונות, אז מה שונה העם הנבחר מה"Master Race"?
ואני מודע למובן המילולי של "עם נבחר", אם אתה אכן דוגל בעליונות כלשהי על עמים אחרים, להתלונן על אנטישמיות זאת צביעות מגעילה."
אנחנו לא טוענים לעליונות על עמים אחרים, פשוט נבחרנו ע"י אלוקים וזהו, זה לא שאנחנו נבנה פרמידת עמים ונגיד איזה עם נחות יותר, כי היהודים לא גזעניים, כל אחד מכל עם יכול להגיע לגן עדן או למקום אחר בהתאם למעשים שלו, לא משנה מאיזה עם הוא .
ולמען האמת, אתה כסיל, לפחות אל תוכיח לנו את זה כל פעם מחדש .

"בולשיט, לא רק יהודים הם שמיים קודם כל, לא כל מוסלמי הוא מוסלמי במלוא מובן המילה, יש מיליונים של מוסלמים שלא רק שלא עונים להגדרה ואף פעם לא התפללו או קראו את הקוראן, אלא שאינם שונאים יהודים, הבעיה היא שקיים עונש מוות לאלו העוזבים את האיסלם ולכם מיליונים מעמידים פנים כדי לשמור על חייהם, ותתפלא אבל יש מוסלמים שמאמינים באופן מלא ותמימות שיש הבדל של שמיים וארץ בין יהודי ל-"ציוני" כמו שהם שמים את זה, ושציונים הם אינם יהודים, לכן ארגונים כמו נתוראי קרטה הם כל כך אהובים עליהם, עמיתכם לדת."
נו אז יהודים הם לא השמיים היחידים, אז מה ? באמת שאין צורך להיטפל לקטנות וזה ידוע שכאשר אומרים אנטישמי מתכוונים ליהודים .
מי שלא קרא את הקוראן, נשטף בגל של תעמולה אנטישמית, כך או כך כל מוסלמי הוא אנטישמי, והם סתם מבלבלים את השכל שהציונים הם לא יהודים, תראה אילו דברים מחנכים אותם, ואז תראה שאהבתם ליהודים היא בסה"כ תקייה עלובה, שעובדת עליך . כמה פתטי .

« עריכה אחרונה: אוגוסט 14, 2007, 20:15:10 על ידי אֹהד »

Aaron

• אורח
« להגיב #26 ב- : אוגוסט 14, 2007, 20:16:19 »
ציטוט
מוסלמים קוראים ליהודים בני חזירים וקופים, ואני רואה יהודים קוראים לערבים, זהות אתנית שוב כלבים ומקקים, אז מה ההבדל הגדול? ואל תיתן לי את ה"אנחנו לא עושים את זה מסיבות גזעניות", קשקוש..
אתה מתעלם מהעובדות. אנחנו לא התחלנו את המלחמה בערבים. הם אלו שניסו להשמיד ואתנו כמה פעמים ולא הצליחו. אתה חושב שצריך להתייחס בכבוד לעם שניסה להשמיד ואותך כמה פעמים וכרת ברית עם היטלר? אתה קיצוני.

ציטוט
"לעם הנבחר", זה עוד גורם לתחושה אנטי יהודית\אנטישמית, הביטוי עם נבחר יוצר תחושה של עליונות, אז מה שונה העם הנבחר מה"Master Race"?
ואני מודע למובן המילולי של "עם נבחר", אם אתה אכן דוגל בעליונות כלשהי על עמים אחרים, להתלונן על אנטישמיות זאת צביעות מגעילה.
אנחנו העם הנבחר, ה' בחר בנו, יש קליטה במוח? אני לא אומר שאנחנו מעל כולם, אני מתכוון שצריכים להתנהג אלינו בכבוד. שיתנו לנו לחיות בכבוד בא"י. זה הכל.

ציטוט
"כל מוסלמי הוא אנטישמי/אנטי-יהודי באופן אוטומטי", בולשיט, לא רק יהודים הם שמיים קודם כל, לא כל מוסלמי הוא מוסלמי במלוא מובן המילה, יש מיליונים של מוסלמים שלא רק שלא עונים להגדרה ואף פעם לא התפללו או קראו את הקוראן, אלא שאינם שונאים יהודים, הבעיה היא שקיים עונש מוות לאלו העוזבים את האיסלם ולכם מיליונים מעמידים פנים כדי לשמור על חייהם, ותתפלא אבל יש מוסלמים שמאמינים באופן מלא ותמימות שיש הבדל של שמיים וארץ בין יהודי ל-"ציוני" כמו שהם שמים את זה, ושציונים הם אינם יהודים, לכן ארגונים כמו נתוראי קרטה הם כל כך אהובים עליהם, עמיתכם לדת.
"עמיתכם לדת" עלק. נטורי קרטה הם לא יהודים, הם בדיחה עצובה. הם מתחזים ליהודים.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : אוגוסט 14, 2007, 20:37:17 »
הפאן ערביות נעלם ממזמן חמודיל'ה, הוא נעלם עם מותו של נאצר, שיא הפאן ערביות היה "כמעט" חתימת הסכם על איחוד מצרים ירדן וסוריה למדינה אחת, לצערו של הנשאי הנאצ(ר)י התוכנית לא יצאה לפועל וכיום האדם היחיד הדוגל בפאן ערביות הוא מועמר קדאפי נשיא לוב .משפחת אסד בסוריה בהחלט מתאימה לג'יהאד השיעי בעיקר, אך מאחר ומשפחתו של אסד מוצאה ממיעוט בסוריה ובגלל זה האירגון ה"אחים המוסלמים" רוצה לבצע שם מהפכה איסלאמית. סדאם גם היה תומך נלהב של הג'יהאד ובהחלט היה אהובו של עראפת, עראפת היה המנהיג הערבי היחיד שתמך בסדאם במלחמת המפרץ. והמלוכה האשמית בירדן היא אחת המדינות הערביות עם היחסים הטובים ביותר איתנו, אך בקרוב תתרחש שם מהפכה מכיוון שרוב התושבים לא אוהבים את זה שבית המלוכה האשמי שולט בהם .
תקיפה מסיבה דתית נובעת מגזענות שמובעת בספרי הדת וכו', זו לא חידה מיוחדת הדורשת מאמץ רב לחשיבה, רק היגיון פשוט .

"ברית מילה, אוכל כשר (חלל \ חארם), האמונה באל אחד וב"נביאים" יהודים קדומים, האמונה שישו הוא נביא (אך לא האל\בן האל בנצרות) ומנהגים פאגנים מהשבטים הפאגנים הערביים שהיו קיימים באותה תקופה, האבן השחורה במכה למשל שומשה לפני האיסלם לטקסים פאגנים...

העובדה שלא כל השבטים הנוצרים והיהודים קיבלו את האיסלם, חלקם כן בכוח ואחרים לא, סימנה סממן אנטי נוצרי ויהודי בקוראן ובאיסלם."
-נכון .

"מוסלמים קוראים ליהודים בני חזירים וקופים, ואני רואה יהודים קוראים לערבים, זהות אתנית שוב כלבים ומקקים, אז מה ההבדל הגדול? ואל תיתן לי את ה"אנחנו לא עושים את זה מסיבות גזעניות", קשקוש.."
-אנחנו בכלל לא קוראים להם בני קופים וחזירים, ואנחנו גם לא גזענים, אנו מצטערים לשבור לך את המיתוס של "הכהניסטים גזעניים", מה לעשות, האמת כואבת .

""לעם הנבחר", זה עוד גורם לתחושה אנטי יהודית\אנטישמית, הביטוי עם נבחר יוצר תחושה של עליונות, אז מה שונה העם הנבחר מה"Master Race"?
ואני מודע למובן המילולי של "עם נבחר", אם אתה אכן דוגל בעליונות כלשהי על עמים אחרים, להתלונן על אנטישמיות זאת צביעות מגעילה."
אנחנו לא טוענים לעליונות על עמים אחרים, פשוט נבחרנו ע"י אלוקים וזהו, זה לא שאנחנו נבנה פרמידת עמים ונגיד איזה עם נחות יותר, כי היהודים לא גזעניים, כל אחד מכל עם יכול להגיע לגן עדן או למקום אחר בהתאם למעשים שלו, לא משנה מאיזה עם הוא .
ולמען האמת, אתה כסיל, לפחות אל תוכיח לנו את זה כל פעם מחדש .

"בולשיט, לא רק יהודים הם שמיים קודם כל, לא כל מוסלמי הוא מוסלמי במלוא מובן המילה, יש מיליונים של מוסלמים שלא רק שלא עונים להגדרה ואף פעם לא התפללו או קראו את הקוראן, אלא שאינם שונאים יהודים, הבעיה היא שקיים עונש מוות לאלו העוזבים את האיסלם ולכם מיליונים מעמידים פנים כדי לשמור על חייהם, ותתפלא אבל יש מוסלמים שמאמינים באופן מלא ותמימות שיש הבדל של שמיים וארץ בין יהודי ל-"ציוני" כמו שהם שמים את זה, ושציונים הם אינם יהודים, לכן ארגונים כמו נתוראי קרטה הם כל כך אהובים עליהם, עמיתכם לדת."
נו אז יהודים הם לא השמיים היחידים, אז מה ? באמת שאין צורך להיטפל לקטנות וזה ידוע שכאשר אומרים אנטישמי מתכוונים ליהודים .
מי שלא קרא את הקוראן, נשטף בגל של תעמולה אנטישמית, כך או כך כל מוסלמי הוא אנטישמי, והם סתם מבלבלים את השכל שהציונים הם לא יהודים, תראה אילו דברים מחנכים אותם, ואז תראה שאהבתם ליהודים היא בסה"כ תקייה עלובה, שעובדת עליך . כמה פתטי .

תן לי קצת קרדיט כי כבר הוכחתי שאני לא אימבציל מושלם כשזה נוגע לאיסלאם, אהרֹן דיבר על שנות ה-40, אז הבאתי דוגמאות שרובן משם וממשטרים חילוניים אחרים, למה אתה חושב שלא הזכרתי את אל קעידה, חזבאללה והאחים המוסלמים? כי אלא לא היו המיין סטרים באותו זמן.

פאן-ערביזם מת עם התנקשות בסאדת, נכון עד גבול מסויים, עדיין מפלגת הבעת' מאופיינת בפאן-ערביזם מעורבב עם איסלאם,  אני מניח שאתה מודע לעובדה שמשפחת אסד הם זרם שיעי נפרד מהרוב השיעי בלבנון ומרבית השיעים בסוריה.

--
אם אתם לא גזענים אז גם מוסלמים הם לא גזענים, גם הם טוענים אותו דבר בתירוצי סרק.
קבל את העובדה שיש יהודים שהם לא רק גזענים אלא לא יביישו את אתה יודע מי כשזה נוגע לנושא, עכשיו תסביר לי מה ההבדל בין "מוות לערבים" בעברית ו"איטבח אל יהוד" בערבית?

--
"אנחנו לא טוענים לעליונות על עמים אחרים, פשוט נבחרנו ע"י אלוקים וזהו"

זאת הבעייה, לך תסביר עכשיו לאדם נייטרלי שרואה יהודים ונוצרים "אוהבי ישראל" מבלבלים בשכל עם "Jews are the chosen ones, god loves the Jews, Jews are the chosen people by god, god picked the Jews, the Jews are special, ונבחרנו על ידי אלוהים עדין משאיר לי טעם של עליונות מסויימת, ואתה לא תאמין עד כמה אנשים שאפילו לא מאמינים באותו אל ספציפי לוקחים ללב ומשנים את דעתם על ישראל רק על פי זה.

לך סרוק כמה תגובות ביוטוב לגבי גויים, התלמוד והמעמד של עם נבחר, משום מה אני לא רואה אף אחד מחסידיו של פסח מתקרב לאותם סרטונים ברדיוס של מאה קילומטר, חשבתי שאתם שואפים להפריך פרופגנדה איסלמית? כסיל עדיף על זומבי.

--
"נו אז יהודים הם לא השמיים היחידים, אז מה ?", אז כשחיים בן פסח מבלה את עשר הדקות מול מצלמה וזועק אנטישמיים ללא הפסקה, אנשים שואלים את עצמם איך ייתכן שאדם שהוא שמי יכול להיות אנטישמי? תוסיף לכך שמראה שמי הוא לא בדיוק דבר כל כך בולט אצל אתה יודע מי.

ידענים גדולים אתם בקשר לכל נושא בנוסף לתורה אבל חוץ מקופי פסט אני לא ממש רואה אתכם סותרים טענות של מוסלמים, תתחילו ביוטוב, לא מסוגלים או לא רוצים? הם אולי מבלבלים את השכל אבל לא כל יהודי הוא ציוני.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #28 ב- : אוגוסט 14, 2007, 20:45:22 »
ציטוט
מוסלמים קוראים ליהודים בני חזירים וקופים, ואני רואה יהודים קוראים לערבים, זהות אתנית שוב כלבים ומקקים, אז מה ההבדל הגדול? ואל תיתן לי את ה"אנחנו לא עושים את זה מסיבות גזעניות", קשקוש..
אתה מתעלם מהעובדות. אנחנו לא התחלנו את המלחמה בערבים. הם אלו שניסו להשמיד ואתנו כמה פעמים ולא הצליחו. אתה חושב שצריך להתייחס בכבוד לעם שניסה להשמיד ואותך כמה פעמים וכרת ברית עם היטלר? אתה קיצוני.

ציטוט
"לעם הנבחר", זה עוד גורם לתחושה אנטי יהודית\אנטישמית, הביטוי עם נבחר יוצר תחושה של עליונות, אז מה שונה העם הנבחר מה"Master Race"?
ואני מודע למובן המילולי של "עם נבחר", אם אתה אכן דוגל בעליונות כלשהי על עמים אחרים, להתלונן על אנטישמיות זאת צביעות מגעילה.
אנחנו העם הנבחר, ה' בחר בנו, יש קליטה במוח? אני לא אומר שאנחנו מעל כולם, אני מתכוון שצריכים להתנהג אלינו בכבוד. שיתנו לנו לחיות בכבוד בא"י. זה הכל.

ציטוט
"כל מוסלמי הוא אנטישמי/אנטי-יהודי באופן אוטומטי", בולשיט, לא רק יהודים הם שמיים קודם כל, לא כל מוסלמי הוא מוסלמי במלוא מובן המילה, יש מיליונים של מוסלמים שלא רק שלא עונים להגדרה ואף פעם לא התפללו או קראו את הקוראן, אלא שאינם שונאים יהודים, הבעיה היא שקיים עונש מוות לאלו העוזבים את האיסלם ולכם מיליונים מעמידים פנים כדי לשמור על חייהם, ותתפלא אבל יש מוסלמים שמאמינים באופן מלא ותמימות שיש הבדל של שמיים וארץ בין יהודי ל-"ציוני" כמו שהם שמים את זה, ושציונים הם אינם יהודים, לכן ארגונים כמו נתוראי קרטה הם כל כך אהובים עליהם, עמיתכם לדת.
"עמיתכם לדת" עלק. נטורי קרטה הם לא יהודים, הם בדיחה עצובה. הם מתחזים ליהודים.

כרגיל התעלמת לגמרי והתחלת שוב באותה רטוריקה ישנה שנשמעת גרועה יותר בתור הסברה, ומתפלאים אחר כך למה ציונות נתפסת כגזענות?

--

יש יותר קליטה במוח ממה שאתה חושב, כבוד גורר כבוד, תתייחס ללא יהודים כמו זבל וזה מה שתקבל בחזרה, תקרא לכל אחד שחולק עליך נאצי אנטישמי ותראה עד כמה מהר הכבוד יהפך לשנאה.

--

נטורי קרטה הם יהודים וחצי, והם הסלבריטים של המוסלמים, הם דתיים, עובדים את השם, שומרים שבת, חגים, כשרות, כל מה שתקבל אם תקרא להם לא יהודים בפני אנשים עם טיפה רציונאליות יתקבל בלעג.

אני מזמין אותך להתדיין איתם ביוטוב, יש כמה שם שמספימים סרטונים ישראלים, אבל ההעדרות שלכם מאותם סרטונים והתדיינות אינטליגנטית היא צירוף מקרים?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #29 ב- : אוגוסט 14, 2007, 21:13:59 »
"תן לי קצת קרדיט כי כבר הוכחתי שאני לא אימבציל מושלם כשזה נוגע לאיסלאם, אהרֹן דיבר על שנות ה-40, אז הבאתי דוגמאות שרובן משם וממשטרים חילוניים אחרים, למה אתה חושב שלא הזכרתי את אל קעידה, חזבאללה והאחים המוסלמים? כי אלא לא היו המיין סטרים באותו זמן."
אין קשר בין אסלאם לבין אידיאולוגיות מדיניות, כאשר אומרים "מבין באסלאם" אנחנו מדברים על הדת, לא על האסלאמטיות .
אתה טועה שהם לא היו המיין סטרים, אמנם הפאן ערביות הייתה אידיאולוגיה ערבית בהחלט חשובה ודי עיקרית, אך האסלאמטיות הייתה קיימת גם אז, כמו במרד של רשיד עלי אל-כילאני הפרו נאצי, כמו המרד הערבי של חאג' אמין אל חוסייני, פרו נאצי גם הוא, המדינה היחידה שלקתה בפאן ערביות בשנות ה40 היא סוריה (עצמאות 1944) ומצרים (עצמאות 1922, פאן ערביות - שנות ה40), לא יותר מזה, חוץ מזה, האירגונים שהזכרת היו אירגונים מאוחרים יותר משנות ה40 .

"פאן-ערביזם מת עם התנקשות בסאדת, נכון עד גבול מסויים, עדיין מפלגת הבעת' מאופיינת בפאן-ערביזם מעורבב עם איסלאם,  אני מניח שאתה מודע לעובדה שמשפחת אסד הם זרם שיעי נפרד מהרוב השיעי בלבנון ומרבית השיעים בסוריה."
הפאן ערביות גוחלת ולהבתה קטנה מאוד, והיא לא מתה עם ההתנקשות בסדאת, היא עדיין חיה תחת צילו של מועמר קדאפי ומפלגתו של אסד .
הפאן ערביות הינה סוציאליזם מעורבב עם יסודות פאשיסטיים (הנשיא=המדינה) ואנטישמיות במקצת, אבל לא דת ובוודאי שלא אסלאם, אך בכדי להתקרב למנהיגים ערבים אחרים, שהם בד"כ מוסלמים דתיים והפאן ערביות אינה ממש חביבה עליהם, הוא לעתים שם כפייה על ראשו ומתפלל .

"אז כשחיים בן פסח מבלה את עשר הדקות מול מצלמה וזועק אנטישמיים ללא הפסקה, אנשים שואלים את עצמם איך ייתכן שאדם שהוא שמי יכול להיות אנטישמי? תוסיף לכך שמראה שמי הוא לא בדיוק דבר כל כך בולט אצל אתה יודע מי."
אתה בור ועם הארץ, כבר הסברתי לך מה זה שמי, רק דמגוג כמוך נטפל לקטנות ולא לעיקר בכדי להראות שהוא ריציונל ואדם אנליטי, אז זהו, שאתה לא .
--
"אם אתם לא גזענים אז גם מוסלמים הם לא גזענים, גם הם טוענים אותו דבר בתירוצי סרק.
קבל את העובדה שיש יהודים שהם לא רק גזענים אלא לא יביישו את אתה יודע מי כשזה נוגע לנושא, עכשיו תסביר לי מה ההבדל בין "מוות לערבים" בעברית ו"איטבח אל יהוד" בערבית?"
אנחנו לא גזעניים, אתה גם לא הוכחת לנו שאנחנו גזעניים, יש לך טענות שלא ישכנעו אף אחד .
"מוות לערבים" מתיחס לאותם 97% שאמרו שהם בעד רצח של יהודים, האמת כואבת, נכון ? תאמין לי שזה יותר כואב מאשר שערבים יכרתו לך את הראש, אבל אתה צודק שזה בהחלט משפט מטומטם שלא מועיל .

"זאת הבעייה, לך תסביר עכשיו לאדם נייטרלי שרואה יהודים ונוצרים "אוהבי ישראל" מבלבלים בשכל עם "Jews are the chosen ones, god loves the Jews, Jews are the chosen people by god, god picked the Jews, the Jews are special, ונבחרנו על ידי אלוהים עדין משאיר לי טעם של עליונות מסויימת, ואתה לא תאמין עד כמה אנשים שאפילו לא מאמינים באותו אל ספציפי לוקחים ללב ומשנים את דעתם על ישראל רק על פי זה."
בחייך, שמע, אתה מדבר שטויות באופן שוטף, זה לא אשמתנו שאתה שונא את העם שאחוז הזכיה שלו בפרס נובל הוא הגבוה ביותר מאשר שאר העמים, אשר רוב ההמצאות והפיתוחים של המאה ה19 וה20 היו של אותו העם, עם אשר קיים כבר 4000 שנים, עבר רדיפות במשך 2000 שנים ועבר שואה, אשר האייקיו הממוצע של אדם יהודי הוא 110 (אסיאתים 107, לבנים 103 והשאר איני יודע), עם אשר הביס 4 צבאות, עם אשר חי על אדמה שלו, ונלחם בעם אחר אשר מחזיק בעשרות אלפי קילומטרים בשטח, אם זה לא עם סגולה, אז מה כן ?
--
"לך סרוק כמה תגובות ביוטוב לגבי גויים, התלמוד והמעמד של עם נבחר, משום מה אני לא רואה אף אחד מחסידיו של פסח מתקרב לאותם סרטונים ברדיוס של מאה קילומטר, חשבתי שאתם שואפים להפריך פרופגנדה איסלמית? כסיל עדיף על זומבי".
;D רוב ה"ציטוטים" שמופיעים באותם הסירטונים הם מזויפים, אבל יש יותר מדי מהם, ויש כאלה מפורום האנגלי של JTF שאכן מפריך את הסירטונים האלה (בקלות רבה), חה חה, ואתה זומבי כסיל, אה רגע, אתה מאמין בעל טבעי ? כי אתה ההוכחה לקיומו של כח על טבעי שמעודד טימטום .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #30 ב- : אוגוסט 14, 2007, 21:36:35 »
ציינתי ארגונים ומשטרים מאוחרים כהוכחה שאמנם עם הופעת החיזבאללה ואל קעידה לאומיות ערבית עדיין קיימת במידה מסויימת.
---

סאדאת היה מתפלל וצם, הוא מה שניתן לכנות "חילוני"...
---

ומוסלמים שצועקים איטבח אל יהוד מתכוונים ליהודים שהם בעד רצח של מוסלמים... אתה נשמע כמו תוכי מוסלמי, ותאמין לי התדיינתי עם מספיק.
---
פחחח ואחר כך אתם מדברים על טהרת גזע ועליונות לאומית, ואני מניח שהאייקיו הממוצע זה של אשכנזי, כי רוב ה"מחקרים" הללו לא תקפים למזרחים.
רוב אותם זוכים בפרס נובל לא היו דתיים אלא חילוניים או אילו אשר היה להם קשר אפסי ליהדות, הם לא בילו 24\7 בדחיפת חוטמם בספר אחד, יש עמים יותר קדומים מ-4000 שנה, אני לא רואה אותה התלהבות אצלם, העם היהודי הוא לא העם היחידי שעבר רצח עם, צא מהטריפ ותפסיק להוזיל ג'נוסידים אחרים, רדיפות של מאות ואלפי שנים היא לא רק מנת חלקם של יהודים, עם אשר הביס ארבע צבאות כאשר רוב הצבא לא קיבל הוראות מרבנים מושתקים שמחכים לצלצול טלפון מלמעלה, הסיבה המרכזית גם בששת הימים הייתה גורם ההפתעה והרס חילות האוויר, שליטה טוטאלית של חיל אוויר מול צבא סדיר משמע הרס גמור, יום כיפור לדוגמא, "אם זה לא עם סגולה, אז מה כן?" עם ככל העמים, ברוך הבא למין האנושי.
---
אני מאמין בעל טבעי? צחוקים צחוקים אתם מאמינים באיזה בחור כל יכול שגר קומה למעלה ויוצר הכל בהינף יד, אז מי הכסיל שמאמין בעל טבעי? בדיחה לא נורמלית, העובדה שאתם לא שם כי אתם חכמים רק כשזה נוגע בהשארת תגובות לגיבובים של פסח, אתם לא מסוגלים אשכרה להתייצב מול מישהו שמסוגל לסתור אתכם כל רגע, פחד מסויים מהאיסלמים

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #31 ב- : אוגוסט 14, 2007, 22:01:09 »
תסביר את עצמך באופן ברור ותעבוד על צורת הניסוח שלך, לא הבנתי מה רצית .
--
סאדאת היה חילוני, נכון .
--
מוסלמים מאמינים ברצח של כל היהודים, ואתה כלול ביניהם, קבירת הראש בחול לא תפתור את הבעיה וניסיונות חוזרים ונשנים, ואיתם כישלונות חוזרים ונשנים להשוות אותנו למוסלמים, באמת שזה מצחיק כמה אובססיבי אתה להראות שאנחנו "רעים", ואתה..נאור? צדיק? אולי אתה חכם מאיתנו ואנחנו שטופי מח, או שמא זה אתה שמוחו שטוף, מוחך אטום לדעות של אחרים ולא מסוגל לעכל עובדות בסיסיות, אתה פאנאט ומסיבה כלשהי מאשים אותנו בפאנאטיות, אנחנו פלורליסטים, אם היינו פאנאטים לא היית בדיוק מתדיין איתנו כאן ושולח אלינו את הקללות והגידופים שלך .
--
איפה דיברנו על עליונות הגזע ולאומיות? למען האמת אתה זה שהעלת את הנושא והאשמת אותנו בגזענות ובדגילה בתורת הגזע שפיתח היטלר, וזוהי דמגוגיה, במקרה הטוב, וכסילות במקרה הרע, אני הייתי הולך על כסילות מאחר ואתה חוזר על אותם טיעונים שוב ושוב ובשוב, ללא הוכחות, אלא רק דיבורים באוויר שלא היו מביישים את התעמולתנים הגבלסיים השונים שקיימים כיום בשורות השמאל ובשורות האסלאם ."אשכנזים" ו"מזרחיים" הם אותו עם, הם חולקים אותם גנים ואת אותו המח, יצאו לא מעט פרופסורים ומדענים מזרחיים ודתיים, אך מאחר והייתה אפליה קשה נגד המזרחיים הרמה הסוציו אקונומית שלהם נמוכה מאשר של אשכנזים, רמה סוציו אקונומית נמוכה גורמת לסיכוי להצליח ולהשיג השכלה ראויה להיות קשה יותר, ולכן המשכילים שיצאו מיהודים שעלו מאירופה גבוהה יותר .
העם היהודי הוא היחיד שעבר רצח עם באופן כ"כ חמור, כמו כן העמים האחרים שעברו רצח עם היו במקום גיאוגרפי אחד, היהודים היו מפוזריפ בכל העולם, בכל מקום עברו סבל ובכל זאת הצליחו לשמור על עצמם כעם, כמו כן, אין כמעט ושום עם שהוא בן 4000 שנה והוא עדיין קיים (רק הארמנים והסינים, אך אין ממש השוואה לביניהם ולבין היהודים) וגם תרם תרומה אדירה לאנושות, העם היהודי הוא היחיד שנרדף 2000 שנים בכל העולם .
אני דיברתי על מלחמת העצמאות, שבה נלחמנו אפילו נגד 6 צבאות, במלחמת 6 הימים נילחמנו נגד 3 צבאות והוטל עלינו חרם כלכלי ע"י ארה"ב, ברה"מ איימה בפלישה והמצב הכלכלי היה קשה, בכל זאת ניצחנו, אין לך מה להכחיש .
--
קודם כל, אלוקים לא יוצר משהו בהינף יד, כי אין לו יד, או גוף כלשהו . חשבתי שאתה אגנוסטיקן, עכשיו אתה אתאיסט קיצוני נוסח אתר חופש (אתר אנטישמי למהדרין), ואמרתי ד"א, שאתה ההוכחה לעל טבעי, גם לקרוא קשה לך אני מניח, לא נורא, יעבור .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #32 ב- : אוגוסט 14, 2007, 22:53:15 »
"ואתה כלול ביניהם", אז עכשיו שוב אני מוסלמי או שמאלני אנטישמי? איזה פליפ-פלופינג, אני לא נאור ולא צדיק, רק לא צבוע מושלם בקשר לאידיאולוגיה שלו, מעניין שאתה קורא להשוואה לתורה גזענית דמגוגיה אבל קריאות של נאצי ואנטישמי כל חצי משפט לאלא שלא דוגלים בכם זה לא דמגוגיה, ממש הגיוני.

אני לא דיברתי על אפלייה בארץ, דיברתי על אותם מחקרים בקשר למנת אייקיו של יהודים ביחס לאחרים, כל מחקר שקראתי בהקשר זה לא מזכיר מזרחים, רק אשכנזיים, אין לך הסבר לזה?

ושוב אתם משווים אותי לנאצי, הפעם גאבלס, אבל אני מניח שהוא צדק שאמר שאם מספרים שקר מאה פעמים לבסוף הוא יהפוך לאמת, דמגוגיה כבר אמרנו? מה הקשר לארץ? אותם יהודים שציינת שזכו פרסי נובל היו אשכנזיים אירופאים \ אמריקאים.
---

"העם היהודי הוא היחיד שנרדף 2000 שנה", נסה שוב, זורואסטרים שיש טוענים עתיקה יותר מהיהדות ואף שאבו ממנה מאפיינים לתוך היהדות, נוצרים בעולם האיסלמי \ ערבי כבר נרדפים 2000 שנה בקירוב, שואה ארמנית, קופטים במצרים, מלחמת האזרחים בלבנון, בודהיסטים, הינדואים, צוענים, צא מהסרט שהיהודים הם הקורבנות היחידים והנצחיים.
---
"אם היינו פאנאטים לא היית בדיוק מתדיין איתנו כאן", לא בדיוק, אתה תמיד יכולים לחסום אותי אבל מה זה יוכיח, שרק כך אתם מסוגלים להתדיין, ואני יודע עד כמה אובססיביים אתם כדי לסתור ולהשפיל את אותם "שמאלניים" החבויים בארון או מתחת למיטה.
---
"העם היהודי הוא היחיד שעבר רצח עם באופן כ"כ חמור", עמלק, מישהו? אופס, פרה קדושה, ארמנים? כנענים? אופס עוד פרה קדושה...
---
"שבה נלחמנו אפילו נגד 6 צבאות", טכנית, אבל הסדרי הכוחות של האוייב לא עלו באופן כל כך דרמטי כמו שאתם מנסים להציג, מה גם שבתרבות הצבאית הישראלית קרבות הירואיים בראיה צבאית אובייקטיבית היא קטסרופה טקטית וכשלונות, מ-48 עד החווה הסינית,קרב סולטן יעקוב, חומת מגן, בינת' ג'בל וואדי סלוקי, כולם נתפסים כמיתוס פלאי, והם במובן מסויים במחינת החיילות האישית, אבל מבחינת ניהול בדרגים הגבוהים, נסה לבדוק מקורות מערביים קצת יותר אובייקטיבים כדי לקבל פרספקטיבה נכונה.

"במלחמת 6 הימים נילחמנו נגד 3 צבאות והוטל עלינו חרם כלכלי ע"י ארה"ב, ברה"מ איימה בפלישה והמצב הכלכלי היה קשה, בכל זאת ניצחנו, אין לך מה להכחיש", להכחיש מה? הניצחון היה בניצוחו של השמאל השנוא עליכם, רבין, ולפני גוש אמונים, ההתנחלויות וכל המשחיסטים שהרסו כל חלקה טובה.
---
"קודם כל, אלוקים לא יוצר משהו בהינף יד", זה היה מכוון חכם בלילה, קצת ציניות הומוריסטית לא מזיקה, אז אין יד, אוקיי... רוח רפאים, חסר חוליות?
---
"אתה אתאיסט קיצוני נוסח אתר חופש", אין לי מושג מה זה אתר חופש, ואם אני נשמע אתאיסט קיצוני, זה מה שקורה שמנסים להכניס קצת הגיון לימנים קיצונים, הם מושכים אותך לתחתית הבור יחד איתם ומנצחים אותך במשחק שלהם.
---
"ואמרתי ד"א, שאתה ההוכחה לעל טבעי, גם לקרוא קשה לך אני מניח", הקריאה שלי דווקא לא לוקה כל כך, תתפלא החינוך החילוני לא פשט את הרגל טוטאלית.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : אוגוסט 15, 2007, 01:00:32 »
"אני לא דיברתי על אפלייה בארץ, דיברתי על אותם מחקרים בקשר למנת אייקיו של יהודים ביחס לאחרים, כל מחקר שקראתי בהקשר זה לא מזכיר מזרחים, רק אשכנזיים, אין לך הסבר לזה?"
הסברתי לך חמוד שלי, ואתה עוד מעט תגיד לי שמזרחיים נחותים שכלית .

"ושוב אתם משווים אותי לנאצי, הפעם גאבלס, אבל אני מניח שהוא צדק שאמר שאם מספרים שקר מאה פעמים לבסוף הוא יהפוך לאמת, דמגוגיה כבר אמרנו? מה הקשר לארץ? אותם יהודים שציינת שזכו פרסי נובל היו אשכנזיים אירופאים \ אמריקאים."
דמגוגיה אמרנו, כסילות אמרנו ? אמרנו, בורות כבר אמרנו ? אמרנו, מה נשאר ? אה כן, לנין אמר את המשפט שהזכרת, לא גבלס (גבלס (!), לא גאבלס), והסקרים מדברים על יהודים, המחקרים לא בודקים יהודים מסויימים, כי כל היהודים הם אותו הדבר, חוץ מכמה חולי נפש (ע"ע שמאל בפוליטיקה הישראלית)

"נסה שוב, זורואסטרים שיש טוענים עתיקה יותר מהיהדות ואף שאבו ממנה מאפיינים לתוך היהדות, נוצרים בעולם האיסלמי \ ערבי כבר נרדפים 2000 שנה בקירוב, שואה ארמנית, קופטים במצרים, מלחמת האזרחים בלבנון, בודהיסטים, הינדואים, צוענים, צא מהסרט שהיהודים הם הקורבנות היחידים והנצחיים."
זורואסטרים הם חברי דת שנוצרה בשנת 700 לפני הספירה בפרס ע"י אדם פרסי בשם זורוסטרא, והיא הייתה דת אלילית - דואליסטית . היהדות קיימת בערך משנה 1300 לפני הספירה, אז מי לקח ממי, תחליט אתה .

עכשיו בקשר לסבל של ה"עמים" (יש הבדל בין דתות לעמים!) שהזכרת :
*הנוצרים נרדפו בגלל הדת שלהם ולא בגלל המוצא שלהם מאחר ורוב הנוצרים שהיו במדינות ערב היו ערבים באתניות שלהם, קופטים הם גם נוצרים
*השואה הארמנית לא קשורה לוויכוח, ובכלל לא אמרתי שרק עם ישראל נרדף, אלא שהוא נרדף 2000 שנה ואפילו יותר (יכול להיות ש2300 שנים) .
*מלחמת האזרחים בלבנון קשורה כי...?
*בודהיסטים לא נרדפו עד אשר הקומוניסטים כבשו את טיבט (מחצית השניה של המאה ה-20), פחות מ50 שנה .
*הינדואים מעולם לא נרדפו .
*צוענים לא נרדפו 2000 שנה .
-לא אמרתי שהיהודים היו היחידים שנרדפו, תפנים ותפנים חזק .

--
"לא בדיוק, אתה תמיד יכולים לחסום אותי אבל מה זה יוכיח, שרק כך אתם מסוגלים להתדיין, ואני יודע עד כמה אובססיביים אתם כדי לסתור ולהשפיל את אותם "שמאלניים" החבויים בארון או מתחת למיטה."
אני לא יכול לחסום אותך, רק מישהו בדרגה גבוהה יותר יכול לחסום אותך, אבל זה פשוט כיף לא נורמלי להוכיח שמאלן במחבוא על טעותו כל פעם מחדש, ואז לצפות בו מתכנס בתוך עצמו ואז יוצא בדמגוגיה זולה כדי לא לצאת חייב, זה משעשע .
--
"עמלק, מישהו? אופס, פרה קדושה, ארמנים? כנענים? אופס עוד פרה קדושה..."
עמלק לא הושמד, עוד פרט שאינך יודע, הכנענים גם הם לא הושמדו (הם גם לא היו עם, אלא תושבי אזור גיאוגרפי הנקרא כנען), ואתה משווה את השואה הארמנית לשואה שעברה על היהודים ? השואה הארמנית היא בדיחה ליד זו שעשו ליהודים.

"טכנית, אבל הסדרי הכוחות של האוייב לא עלו באופן כל כך דרמטי כמו שאתם מנסים להציג, מה גם שבתרבות הצבאית הישראלית קרבות הירואיים בראיה צבאית אובייקטיבית היא קטסרופה טקטית וכשלונות, מ-48 עד החווה הסינית,קרב סולטן יעקוב, חומת מגן, בינת' ג'בל וואדי סלוקי, כולם נתפסים כמיתוס פלאי, והם במובן מסויים במחינת החיילות האישית, אבל מבחינת ניהול בדרגים הגבוהים, נסה לבדוק מקורות מערביים קצת יותר אובייקטיבים כדי לקבל פרספקטיבה נכונה."
תביא לי את המקורות המערביים האלה בבקשה .

"להכחיש מה? הניצחון היה בניצוחו של השמאל השנוא עליכם, רבין, ולפני גוש אמונים, ההתנחלויות וכל המשחיסטים שהרסו כל חלקה טובה."
אתה מצחיק, רבין אושפז בבית חולים פסיכיאטרי יום לפני המלחמה מכיוון שהוא התמוטט, בתקשורת הוצאה ההודעה שהוא קיבל הרעלת טבק (הוא גם היה אלכוהוליסט), ובפועל עזר ווייצמן פיקד על הצבא, חוץ מזה, רוב הדברים שנעשו במלחמה היו ללא פקודה ישירה מהמפקדים העליונים אלא פעולות שהמפקדים בדרגות היותר נמוכות יזמו בעצמם, מלחמת ששת הימים הייתה ניתוק של המפקדים הגבוהים מהמפקדים הנמוכים ככה שבעצם הצבא עצמו נלחם ולא כמה אנשים שיושבים ליד מאוורר מחלקים הוראות . חוץ מזה, אין קשר לבין ניצחון הצבא לבין הדעה הפוליטית של הממשלה, שאגב מימשה את הרעיון הימני באופן די טוב .
והמתנחלים הפכו את השממות שכבשו ב1967 למקומות פורחים, ב1993-1995 הביאו לביתם מחבלים ועכשיו אתה מאשים אותם ?! איזה מצחיק אתה .

"זה היה מכוון חכם בלילה, קצת ציניות הומוריסטית לא מזיקה, אז אין יד, אוקיי... רוח רפאים, חסר חוליות?"
חסר גוף, אם אתה מנסה להיות הומוריסטי לפחות תעשה את זה עם טיפת שכל וידע מקדים .

"אין לי מושג מה זה אתר חופש, ואם אני נשמע אתאיסט קיצוני, זה מה שקורה שמנסים להכניס קצת הגיון לימנים קיצונים, הם מושכים אותך לתחתית הבור יחד איתם ומנצחים אותך במשחק שלהם."
אתה לא יכול להכניס את ההיגיון שלך להיגיון שלנו, ההיגיון שלך הוא הגיון...הוא לא הגיוני, וההגיון שלנו הוא רציונלי ומבוסס על המציאות, אתה לא יכול לנסות להכניס לנו מה שאין לך בשפע, והאמת, אין לך בכלל . וכן, אתה נשמע לי מאוד קיצוני, אתר חופש הוא אתר שמטיף לשנאת חרדים ודתיים, כמוך .

"הקריאה שלי דווקא לא לוקה כל כך, תתפלא החינוך החילוני לא פשט את הרגל טוטאלית."
החינוך החילוני הוא לא חינוך ממש טוב (אני יודע כי אני לומד במערכת חילונית, אל תאמין אם תרצה  O0), אבל החינוך שמוענק בבתי הספר הציוניים דתיים הוא ברמה ה-ר-ב-ה יותר גבוהה, אתה מוזמן לבדוק נתונים, וגם לומדים שם מקצועות חול ברמה גבוה יותר מאשר ביה"ס רגיל .
והקריאה שלך אולי טובה, אבל חסר לך את היכולת להבנת הנקרא .

« עריכה אחרונה: אוגוסט 15, 2007, 01:01:40 על ידי אֹהד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #34 ב- : אוגוסט 15, 2007, 17:22:41 »
"אני לא דיברתי על אפלייה בארץ, דיברתי על אותם מחקרים בקשר למנת אייקיו של יהודים ביחס לאחרים, כל מחקר שקראתי בהקשר זה לא מזכיר מזרחים, רק אשכנזיים, אין לך הסבר לזה?"
הסברתי לך חמוד שלי, ואתה עוד מעט תגיד לי שמזרחיים נחותים שכלית .

"ושוב אתם משווים אותי לנאצי, הפעם גאבלס, אבל אני מניח שהוא צדק שאמר שאם מספרים שקר מאה פעמים לבסוף הוא יהפוך לאמת, דמגוגיה כבר אמרנו? מה הקשר לארץ? אותם יהודים שציינת שזכו פרסי נובל היו אשכנזיים אירופאים \ אמריקאים."
דמגוגיה אמרנו, כסילות אמרנו ? אמרנו, בורות כבר אמרנו ? אמרנו, מה נשאר ? אה כן, לנין אמר את המשפט שהזכרת, לא גבלס (גבלס (!), לא גאבלס), והסקרים מדברים על יהודים, המחקרים לא בודקים יהודים מסויימים, כי כל היהודים הם אותו הדבר, חוץ מכמה חולי נפש (ע"ע שמאל בפוליטיקה הישראלית)

"נסה שוב, זורואסטרים שיש טוענים עתיקה יותר מהיהדות ואף שאבו ממנה מאפיינים לתוך היהדות, נוצרים בעולם האיסלמי \ ערבי כבר נרדפים 2000 שנה בקירוב, שואה ארמנית, קופטים במצרים, מלחמת האזרחים בלבנון, בודהיסטים, הינדואים, צוענים, צא מהסרט שהיהודים הם הקורבנות היחידים והנצחיים."
זורואסטרים הם חברי דת שנוצרה בשנת 700 לפני הספירה בפרס ע"י אדם פרסי בשם זורוסטרא, והיא הייתה דת אלילית - דואליסטית . היהדות קיימת בערך משנה 1300 לפני הספירה, אז מי לקח ממי, תחליט אתה .

עכשיו בקשר לסבל של ה"עמים" (יש הבדל בין דתות לעמים!) שהזכרת :
*הנוצרים נרדפו בגלל הדת שלהם ולא בגלל המוצא שלהם מאחר ורוב הנוצרים שהיו במדינות ערב היו ערבים באתניות שלהם, קופטים הם גם נוצרים
*השואה הארמנית לא קשורה לוויכוח, ובכלל לא אמרתי שרק עם ישראל נרדף, אלא שהוא נרדף 2000 שנה ואפילו יותר (יכול להיות ש2300 שנים) .
*מלחמת האזרחים בלבנון קשורה כי...?
*בודהיסטים לא נרדפו עד אשר הקומוניסטים כבשו את טיבט (מחצית השניה של המאה ה-20), פחות מ50 שנה .
*הינדואים מעולם לא נרדפו .
*צוענים לא נרדפו 2000 שנה .
-לא אמרתי שהיהודים היו היחידים שנרדפו, תפנים ותפנים חזק .

--
"לא בדיוק, אתה תמיד יכולים לחסום אותי אבל מה זה יוכיח, שרק כך אתם מסוגלים להתדיין, ואני יודע עד כמה אובססיביים אתם כדי לסתור ולהשפיל את אותם "שמאלניים" החבויים בארון או מתחת למיטה."
אני לא יכול לחסום אותך, רק מישהו בדרגה גבוהה יותר יכול לחסום אותך, אבל זה פשוט כיף לא נורמלי להוכיח שמאלן במחבוא על טעותו כל פעם מחדש, ואז לצפות בו מתכנס בתוך עצמו ואז יוצא בדמגוגיה זולה כדי לא לצאת חייב, זה משעשע .
--
"עמלק, מישהו? אופס, פרה קדושה, ארמנים? כנענים? אופס עוד פרה קדושה..."
עמלק לא הושמד, עוד פרט שאינך יודע, הכנענים גם הם לא הושמדו (הם גם לא היו עם, אלא תושבי אזור גיאוגרפי הנקרא כנען), ואתה משווה את השואה הארמנית לשואה שעברה על היהודים ? השואה הארמנית היא בדיחה ליד זו שעשו ליהודים.

"טכנית, אבל הסדרי הכוחות של האוייב לא עלו באופן כל כך דרמטי כמו שאתם מנסים להציג, מה גם שבתרבות הצבאית הישראלית קרבות הירואיים בראיה צבאית אובייקטיבית היא קטסרופה טקטית וכשלונות, מ-48 עד החווה הסינית,קרב סולטן יעקוב, חומת מגן, בינת' ג'בל וואדי סלוקי, כולם נתפסים כמיתוס פלאי, והם במובן מסויים במחינת החיילות האישית, אבל מבחינת ניהול בדרגים הגבוהים, נסה לבדוק מקורות מערביים קצת יותר אובייקטיבים כדי לקבל פרספקטיבה נכונה."
תביא לי את המקורות המערביים האלה בבקשה .

"להכחיש מה? הניצחון היה בניצוחו של השמאל השנוא עליכם, רבין, ולפני גוש אמונים, ההתנחלויות וכל המשחיסטים שהרסו כל חלקה טובה."
אתה מצחיק, רבין אושפז בבית חולים פסיכיאטרי יום לפני המלחמה מכיוון שהוא התמוטט, בתקשורת הוצאה ההודעה שהוא קיבל הרעלת טבק (הוא גם היה אלכוהוליסט), ובפועל עזר ווייצמן פיקד על הצבא, חוץ מזה, רוב הדברים שנעשו במלחמה היו ללא פקודה ישירה מהמפקדים העליונים אלא פעולות שהמפקדים בדרגות היותר נמוכות יזמו בעצמם, מלחמת ששת הימים הייתה ניתוק של המפקדים הגבוהים מהמפקדים הנמוכים ככה שבעצם הצבא עצמו נלחם ולא כמה אנשים שיושבים ליד מאוורר מחלקים הוראות . חוץ מזה, אין קשר לבין ניצחון הצבא לבין הדעה הפוליטית של הממשלה, שאגב מימשה את הרעיון הימני באופן די טוב .
והמתנחלים הפכו את השממות שכבשו ב1967 למקומות פורחים, ב1993-1995 הביאו לביתם מחבלים ועכשיו אתה מאשים אותם ?! איזה מצחיק אתה .

"זה היה מכוון חכם בלילה, קצת ציניות הומוריסטית לא מזיקה, אז אין יד, אוקיי... רוח רפאים, חסר חוליות?"
חסר גוף, אם אתה מנסה להיות הומוריסטי לפחות תעשה את זה עם טיפת שכל וידע מקדים .

"אין לי מושג מה זה אתר חופש, ואם אני נשמע אתאיסט קיצוני, זה מה שקורה שמנסים להכניס קצת הגיון לימנים קיצונים, הם מושכים אותך לתחתית הבור יחד איתם ומנצחים אותך במשחק שלהם."
אתה לא יכול להכניס את ההיגיון שלך להיגיון שלנו, ההיגיון שלך הוא הגיון...הוא לא הגיוני, וההגיון שלנו הוא רציונלי ומבוסס על המציאות, אתה לא יכול לנסות להכניס לנו מה שאין לך בשפע, והאמת, אין לך בכלל . וכן, אתה נשמע לי מאוד קיצוני, אתר חופש הוא אתר שמטיף לשנאת חרדים ודתיים, כמוך .

"הקריאה שלי דווקא לא לוקה כל כך, תתפלא החינוך החילוני לא פשט את הרגל טוטאלית."
החינוך החילוני הוא לא חינוך ממש טוב (אני יודע כי אני לומד במערכת חילונית, אל תאמין אם תרצה  O0), אבל החינוך שמוענק בבתי הספר הציוניים דתיים הוא ברמה ה-ר-ב-ה יותר גבוהה, אתה מוזמן לבדוק נתונים, וגם לומדים שם מקצועות חול ברמה גבוה יותר מאשר ביה"ס רגיל .
והקריאה שלך אולי טובה, אבל חסר לך את היכולת להבנת הנקרא .

לא נתת לינק לשום מחקר, אז במקום להתפלסף לי כאן תרגיש חופשי לתת לי אחד.
----
"דמגוגיה אמרנו, כסילות אמרנו ? אמרנו, בורות כבר אמרנו ? אמרנו, מה נשאר ? אה כן, לנין אמר את המשפט שהזכרת", http://thinkexist.com/quotes/joseph_goebbels/
"If you tell a lie big enough and keep repeating it, people will eventually come to believe it", בתרגום חופשי לעברית, כסילות כבר אמרנו? וסליחה, גבלס.
---
"המחקרים לא בודקים יהודים מסויימים, כי כל היהודים הם אותו הדבר", מצטער אבל אתם אלא שמציינים את היהודים שזכו כפרסי נובל, רובם אשכנזים, כל היהודים אותו הדבר? איזו הכללה, אני מניח שאתם שמאלנים גם כן.
---
"הנוצרים נרדפו בגלל הדת שלהם ולא בגלל המוצא שלהם מאחר ורוב הנוצרים שהיו במדינות ערב היו ערבים באתניות שלהם", שוב אתה מציג את עצמך כטמבל, ערבים מוסלמים מחצי האי ערב הם אלה שפלשו לשאר המזרח התיכון וכפו עליה את האיסלאם, הקופטים וחלק מהמצרים שהוסלמו בכח הם לא ערבים, הערבים היחידים שניתן לקרוא להם ערבים הם מחצי האי ערב, ולכן ערבים מתימן לא הידמו במראה החיצוני ודיאלקט לערבי מלבנון, אשורים, לפניקים, לברברים, פשוט כפו עליהם את השפה הערבית, הדת והתרבות, זה תקף גם לסורים ולמרבית אותם ערבים מודרנים.

"השואה הארמנית לא קשורה לוויכוח", היא קשורה ועוד איך כל פעם שכהניסט ממוצע מביא רצח עם לתרבות הדיון, הרי רק יהודים יכולים נרדפים כי הגויים לא נחשבים, זה הלך המחשבה הטיפוסית?

"הינדואים מעולם לא נרדפו" - הינדואים נרדפו ונרדפים עד היום בחבל קשמיר, ולא לשכוח  שהמוסלמים הגיעו עד הודו בכיבושיהם במהלכם רצחו מיליוני הינדואים, אפילו היסטוריונים איסלמים תיעדו את הטבח הנעשה בהינדואים על ידי צבאות מוסלמים, 1300 שנה של רדיפה על ידי מוסלמים, המספרים המשוערים הם מיליונים.
אתה מכחיש זאת? איזו הפתעה נעימה.

"*צוענים לא נרדפו 2000 שנה ." - אז עכשיו רדיפה דתית וגזעית נחשבת אם היא מתבצעת בדיוק אלפיים שנה? שטויות, מימי הביניים הם היו נרדפים באירופה, שלא לדבר על השמדה של  מאות אלפי צוענים בשואה.
---
כן הרי זו הייתה יד אלוהית שהדריכה את הצבא במהלך אותם שישה ימים, כיוונון התותחים והכדורים גם נעשו על ידי השכן מלמעלה, כנראה שהוא נרדם בשמירה ולקת תנומה ב-73 ביום כיפור, אבל חפיף, נגיד שהם מתו על קידוש השם ונמשיך לסגור את כל המדינה כל שנה ולהתפלא איך הערבים המטומטמים בוחרים דווקא, במקריות את אותו יום לתקוף, מנות קרב אמורות גם להיות כשרות אחרת אתם מעדיפים שחיילים ירעבו למוות ויתנו לאוייב להמשיך בדרכו, העיקר שיהיה רשום על המצבה מתו לקידוש השם, תכניות התקיפה נעשו על ידי שמעון הטבח וצחי טכנאי המזגנים בתל-אביב, אפילו דלק לא היה חסר כי הוא הספיק לשמונה ימים..
---
"והמתנחלים הפכו את השממות שכבשו ב1967 למקומות פורחים, ב1993-1995 הביאו לביתם מחבלים" , מין מצא את מינו, מטורפים מאותו הסוג שעדיף היה אם היו מנהלים את מלחמות הקודש שלהם בפלנטה אחרת, שלא לציין שאף על פי גודלו של גוש ח(רא)טיף, רוב האדמה שמתאימה לחקלאות בכל הרצועה ושליש מהמים, ועבדים פלשתינים שיעבדו עשר שעות ביום בשביל טיפ של 20 שקל, ותקציבים של מליארדים במשך ארבעה עשורים, אכן נס אלוהי, חופשה 365 ימים בשנה.
---
"חסר גוף, אם אתה מנסה להיות הומוריסטי לפחות תעשה את זה עם טיפת שכל וידע מקדים", אם ההומוריסטיות שלי פחות מתוחכמת ממה שאתה רגיל אתה מזומן לחלוק עימי את בדיחות רבין הנאצי, כי אלה הם מכרה זהב של קומדיה איכותית.
---
"וכן, אתה נשמע לי מאוד קיצוני, אתר חופש הוא אתר שמטיף לשנאת חרדים ודתיים", ימנוני קיצוני מחלק טייטלים של קיצוניות לאחרים, אכן אחרית הימים, הסיבה היחידה שכרגע ככה אני נתפס היא כי אני מתעסק עם ג'יהדיסטים יהודים, לא פחות ולא יותר, אתה צריך לראות אותי עם מוסלמים.
---
"הציוניים דתיים הוא ברמה ה-ר-ב-ה יותר גבוהה, אתה מוזמן לבדוק נתונים, וגם לומדים שם מקצועות חול ברמה גבוה יותר מאשר ביה"ס רגיל", לשבת על התחת כל היום בקריאת תורה וסדנאות מוות לערבים אלו אכן האליטה האינטלקטואלית של המדינה,  :coolsmiley:, חבל רק שהמעמד הגבוה ביותר שפעילי אל קעידה היהודים מסוגלים להגיע אליו הוא מוות בקידוש השם, או במילה אחת, שהידים, חבל שלא כל אלה ששים כל כך להלחם כמו שהם מדברים, אחרת מדינת יהודה הייתה כבר אימפריה מפה ועד הפרת והחידקל, מוזר שעם כל החינוך העליון הזה הם עדיין לא מסוגלים ללכת בעקבות דרך ארץ קדמה לתורה, משהו נדפק בשכל שלהם שקיימת צביעות סלקטיבית כזאת? אכן רגימה של אנשים וונדליזם היא הוכחה מספקת, האלות של היסמניקים דפקו לכם את השכל סופית בעמונה?

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #35 ב- : אוגוסט 15, 2007, 19:44:42 »
הנה  ;)
http://www.jinfo.org/
http://www.commentarymagazine.com/cm/main/viewArticle.html?id=10855&page=all
--
 :2funny: :2funny: :2funny:
אתה לא יודע אנגלית, המשפט אומר "אם תאמרו שקר מספיק גדול ותחזרו עליו מספיק פעמים, הוא יהפך לאמת", אבל לנין אמר A lie told often enough becomes truth-שקר שמספרים לעיתים קרובות מספיק פעמים (או "מאה פעמים" כמו שאמרת) נהפך לאמת  :2funny:
http://www.giga-usa.com/quotes/authors/nikolai_vladimir_lenin_a001.htm
http://www.quotationspage.com/quote/838.html
http://www.brainyquote.com/quotes/authors/v/vladimir_ilyich_lenin.html
ומותו של לנין היה לפני עליית הנאצים, אז ניתן להסיק מאיפה השיג גבלס את ההשראה למשפט שלו .
כסיל חמוד שכמותך  :2funny:
--
מצטער להגיד לך, שמיקום הולדתם של הוריו של אותם היהודים לא משנה, קשה לקליטה נכון ? ויש הבדל בין גנים וכדומה לבין דעות, וכן, יש גאונים/אנשים מבריקים שהם שמאלנים, אמרנו שלא ?!
--
אתה מציג עצמך כטמבל חמודי, היו נוצרים ערבים בעבר הירדן המזרחי (שבטי הנבטים) שהתנצרו מפעילות מיסיונרית, כמו כן היו מוסלמים שהתנצרו עם בואם של הערבים מאחר והיו באותו האזור גם מיסיונרים, ובלי קשר לנושא, גם אם היו אלה נוצרים-לא-ערבים, הם היו עדיין נרדפים בגלל דתם ולא בגלל מוצאם .  ^-^
ערבים מתימן הם ערבים מחצי האי ערב, הקופטים הם הנוצרים הראשונים (בין הנוצרים הראשונים יחד עם הנוצרים מאנטיוכיה), רובם הורכבו ממצרים אך עם פלישת הערבים ==> מסות אדירות של אוכלוסיה רוב העם המצרי נעלם והם הפכו רובם לערבים, גם העם הסורי האותנטי נעלם ויש מעט מאוד שרידים ממנו אשר יושבים בכפרים בדרום סוריה אשר בהם דוברים ארמית . הברברים הם אוכלוסיה משמעותית בארצות המגרב, אך הם לא היו נוצרים אלא פאגאנים ועם הזמן הם התאסלמו, אך הם ולא הערבים שולטים בארצות המגרב לאחר כמה מהפכות ומלחמות שונות .

היא לא קשורה לוויכוח, וגם אמרתי מס' פעמים שלא אמרתי שהיהודים הם העם היחיד שנרדף, כנראה כאשר אתה חושב משהו עלי זה נתקע לך בראש, אבל אתה לא מוכן להקשיב לי ולמה שאני באמת אומר וחושב (ע"ע קנאות) .

הינדואים לא נרדפים בקשמיר, כי קשמיר נמצאת בשטח הודי, יש שם סיכסוך בין הודים לפקיסטאנים החל משנת 1947 (60 שנה), רק מאז החל הסיכסוך, המוסלמים שלטו שם משנת 1200 לספירה, אך מעולם לא רדפו את ההינדואים, והטבח של מיליונים שהיה משנת 1947 הוא הדדי וקשור למלחמה בין הודו לפקיסטאן, להלן ציטוט מוויקיפדיה האנגלית (הרבה יותר אמינה מן העברית) על השילטון המוסלמי בקשמיר :
"In the 13th century, Islam first became the dominant religion in Kashmir. The Muslims and Hindus of Kashmir lived in relative harmony, since the Sufi-Islamic way of life that ordinary Muslims followed in Kashmir complemented the Rishi tradition of Kashmiri Pandits. This led to a syncretic culture where Hindus and Muslims revered the same local saints and prayed at the same shrines. Famous sufi saint Bulbul Shah was able to persuade the king of the time Rinchan Shah who was prince of Kashgar Ladakh, through his intellectual power to adopt Islamic way of life and the foundation of Sufiana composite culture was laid when Muslims, Hindus and Buddhists were co-existing in the atmosphere of love and brotherhood."
אתה מוציא עצמך טמבל כל פעם מחדש, אנא הפסק, לטובתך  :police:

"אז עכשיו רדיפה דתית וגזעית נחשבת אם היא מתבצעת בדיוק אלפיים שנה? שטויות, מימי הביניים הם היו נרדפים באירופה, שלא לדבר על השמדה של  מאות אלפי צוענים בשואה."
לא אמרתי שהיא נחשבת רק 2000 שנה, אלא שרק היהודים נרדפו 2000 שנה, ימי הביניים נמשכו בערך 500 שנה לידיעתך (מהמאה ה10 עד לתקופת הרנסאנס) ומאז עברו עוד 500 שנה (500+600=1100), וגם לא אמרתי שלא רצחו אותם בשואה, נכון שזה נח להכניס מילים לפי  :coolsmiley:
--
לדעתנו זה היה בעזרת אלוקים, לדעתך לא, זה לא העניין, העניין הוא שזה היה נס, כל המדינות בעולם השתאו מהניצחון הזה והחשיבו את זה כאחד הניצחונות הגדולים ביותר של המאה ה20 וכניצחון הגדול ביותר שהיה לישראל ושיהיה לישראל שנים רבות, לאחר מלחמת ששת הימים ערכה של ישראל בעולם עלה בהרבה וארה"ב קפצה על המציאה והפכה אותנו לבני ברית שלה, אם אתה מכחיש את זה, עצוב לי מאודף וזה בהחלט מראה על אדון "ליברלי, אנטי פאשיסטי/קומוניסטי, פלורליסטי ואנטי פאנאטים", ומיהו באמת הפאנאט פה .  ^-^
אתה פאנאט קיצוני ודמגוג, גם כסילות וחוסר כישורים רלוונטיים המתאימים לוויכוח, פעם אחר פעם הוכחנו מי אתה באמת, ושוב אתה פועל בשיטה הדמגוגית של "הכל עובר עליך קקי בידיך" ואז אתה זורק שלל תיאורים על מי שאתה שונא, איזה יופי, אתה גם טוען שאנחנו מתנשאים מעליך לאחר שאתה אמרת שאנחנו בדיחה ושאיי קיו של כהניסט ממוצע הוא 'בלה בלה' (אני לא זוכר את הציטוט המדויק, טמטום תעשייתי לא נכנס לי למוח), באמת שאתה משעשע, חה חה .
--
"מין מצא את מינו, מטורפים מאותו הסוג שעדיף היה אם היו מנהלים את מלחמות הקודש שלהם בפלנטה אחרת, שלא לציין שאף על פי גודלו של גוש ח(רא)טיף, רוב האדמה שמתאימה לחקלאות בכל הרצועה ושליש מהמים, ועבדים פלשתינים שיעבדו עשר שעות ביום בשביל טיפ של 20 שקל, ותקציבים של מליארדים במשך ארבעה עשורים, אכן נס אלוהי, חופשה 365 ימים בשנה."
מין מצא את מינו ? אתה צוחק עלי נכון ? רוב האנשים בגוש קטיף (97%) הם אנשים נורמלים שלא התנגדו, אך גם אלה שהתנגדו אינם פאנאטים, אלא אנשים אמיצים, שהתמודדו מול מדינה שהורסת את ביתם באומץ, הם לא נלחמים מלחמת קודש, אדיוט, אלא מלחמה שהיא פשוט הגנה עצמית . וכמו שאמרת, רוב האדמה מתאימה לחקלאות כיום, לאחר שבשנים 1948-1967 האדמה הייתה שוממה ומדברית (מאחר שהיא באיזור הנגב וחצי האי סיני), וערבים (למה אתה ממשיך לומר פלסטינים ?) לא עובדים אצלהם, איזה שקרים אתה מספר, וכמו שאמרתי, התקציבים הם תקציבים שנותנים לכל עיר בישארל, אך ממש וממש לא מיליארדים, וכן, מתנחלים עובדים כל יום למעט ימי שבת וחגים, כמעט כמו כל אחד  ;) .
--
"ימנוני קיצוני מחלק טייטלים של קיצוניות לאחרים, אכן אחרית הימים, הסיבה היחידה שכרגע ככה אני נתפס היא כי אני מתעסק עם ג'יהדיסטים יהודים, לא פחות ולא יותר, אתה צריך לראות אותי עם מוסלמים."
אני לא מחלק טייטלים, פשוט מאוד אתה נכנס ומנכס את אותם הטייטלים האלה לעצמך, ואז אתה זורק אותם על אחרים, אז הנה השאלה האולטימטיבית, מיהו קיצוני לדעתך ? והסיבה היחידה שאתה ניכסת לעצמך את התגית של "קיצוני" היא מפני שאתה פשוט אנטי דתי ואנטי דתיים, אם הדתיים היו עם כלשהו הייתי אומר ללא היסוס שאתה גזען באופן ניכר .
--
"לשבת על התחת כל היום בקריאת תורה וסדנאות מוות לערבים אלו אכן האליטה האינטלקטואלית של המדינה,  , חבל רק שהמעמד הגבוה ביותר שפעילי אל קעידה היהודים מסוגלים להגיע אליו הוא מוות בקידוש השם, או במילה אחת, שהידים, חבל שלא כל אלה ששים כל כך להלחם כמו שהם מדברים, אחרת מדינת יהודה הייתה כבר אימפריה מפה ועד הפרת והחידקל, מוזר שעם כל החינוך העליון הזה הם עדיין לא מסוגלים ללכת בעקבות דרך ארץ קדמה לתורה, משהו נדפק בשכל שלהם שקיימת צביעות סלקטיבית כזאת? אכן רגימה של אנשים וונדליזם היא הוכחה מספקת, האלות של היסמניקים דפקו לכם את השכל סופית בעמונה?"
;D, אתה מתבלבל בין חרדים, שבאמת לומדים רק תורה, לבין דתיים לאומיים (אלה שאתה מתעב, כן, אלה מעמונה), הם לומדים מתמטיקה ברמה גבוהה (בכיתה ו' הם לומדים חומר של ז-ח), ולא חסרים פרופסורים ומדענים דתיים שזכו בפרס נובל או שמלמדים במכללות/אוניברסיטאות כפרופסורים מן המניין, והם לא מתים על קידוש השם ע"י התפוצצות, מוות בקידוש השם זה מוות שלא מרצון בזמן הגנה על מישהו אחר (כמו בסרטים שמישהו קופץ לחטוף את היריות במקום מישהו אחר) אם איני טועה, וגם את זה הם לא מעודדים, כרגיל שקרים, חה חה .  ואם אינך יודע המשמעת בבתי ספר דתיים הרבה יותר רצינית ונוקשה (מאחר והיא ע"פ היהדות אם איני טועה), ולכן הדרך ארץ שלהם הרבה הרבה יותר גבוהה מאשר של חילוניים, רובם לא מקללים (זה אסור), לעומת רוב החילוניים שכל מילה שניה היא בד"כ קללה (מניסיון, וגם אתה יודע זאת), הפשיעה שם הרבה יותר נמוכה ועוד, וכל הנתונים האלה קשורים לחינוך, וזה ידוע .  :V:
ונחמד שאתה צוחק על מה שקרה בעמונה, ראית לאחרונה סירטונים שצולמו שם ? רק אם תצפה בסירטון ותגיד "זה בכלל לא אכזרי, לא נורא" וכדומה נדע בוודאות שאתה פאנאט קיצוני שבאת לפה בכדי לעורר פרובוקציות ע"י כינוי המתנחלים נאצים או שאהידים וע"י כינוי כהנא "נאצי", עלוב ביותר .
« עריכה אחרונה: אוגוסט 15, 2007, 20:31:07 על ידי אֹהד »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
« להגיב #36 ב- : אוגוסט 15, 2007, 21:27:57 »
איך אתה משווה בין מוסלמים ליהודים אם מוסלמים אשכרה פוגעים באנשים,שמעת על כל המוהומות של המוסלמים,פלוגות טרור שלהם?

כן והתגובה כאן על ידי אחד מהחברים שניתן להשמיד 75% אחוז מכל המוסלמים תוך כמה שבועות, רק אם ימצאו הפריירים שישמשו ככלים הוא בהחלט לא שונה מאיטבח אל יהוד.... הטרוריסטים היהודים ניסו לפוצץ בית ספר לבנות, האם שכחתם? איזה אומץ ואיזה אבירות, בית ספר לבנות, אפילו לא מסגד, אני משווה בין מוסלמים ליהודים שהדוקטרינה שלהם זהה לחלוטין, כמו שלכם אין בעייה לקרוא ליהודים נאצים ואנטישמיים כל שורה שנייה למה שאני לא אוכל לעשות אנלוגיה למוסלמים, האמת כואבת?

שמעתי גם שמעתי, זה נותן לכם תירוץ לחקות אותם? עוד חכמה תנכ"ית של "אם הוא עושה אז גם לי מותר"?

ואם אתה חושב שיהודים כמוך לא פוגעים באנשים אז הרשה לי לגחך עד אור הבוקר, מה הצעד הבא, מוסלמים הם לא אנשים? מזכיר נשכחות ממשטרים אפלים.

אז בעצם אתה שליח של המוסלמים?
אתה יודע שאתה נחשב כופר בעיני המוסלמים? ובכל זאת אתה לטובתם.

שליח? אם אתה שואל אם אני מקבל צ'ק חודשי מחזבאללה או אל קעידה, לא, האם אני נחשב ככופר בעיני המוסלמים? בוודאי, זה אלף בית של איסלם, כופר, kuffar בערבית, נשמע כמעט אותו הדבר, אבל תתפלא אבל לא רק מוסלמים קראו לי בניק מלא התואר הזה, גם קומץ של יהודים שחושבים שכל מי שלא עובד את האלוהים שלהם ולא עובד יהדות והוא יהודי, הוא "כופר", כופר ביהדות ומשמע, עונש כבד, שלא נתחיל לדבר על הסובלנות המפורסמת כלפי אנשים שונים, ואני לא מדבר על מוסלמים.

אתה רואה איזה שטויות אתה אומר?
אידיוט ממציא שטויות מהתחת רוב הפורום שלנו חילוני חתיכת אפס היה לנו פה אחד בפורום שהיה אתאיסט בכלל אבל ימני קיבלנו אותו
יש פה בפורום אנשים שאוכלים בשר ואז שותים שוקו ואף אחד לא שונא אותם מקבלים אותם כמו אחים אז סתום פיך
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92