כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 57562 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #75 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:11:52 »
ציטוט
לוקח חתיכת צביעות לתמוך באדם כמו חיים ולהתלונן על גזענות שמופנית כלפיו, מפליא אותי איך יהודים שמלכלכים על "גויים" מצפים ליחס הומני כשהדוקטרינה שלהם זהה:
אני שומר על פרופיל מאוד מאוד נמוך כאן בגלות, ובכל זאת, ישנם אנשים בכל מיני מקומות בארה"ב ששונאים יהודים.  אתה צריך לחיות כאן כדי להבין.  אתה יכול לצ'טט מכאן ועד להודעה חדשה עם כל מיני יוזרים באינטרנט, אבל אתה לא תקבל תמונה מהימנה של המציאות.  הקבוצה של משתמשי מחשב אינה מדגם מייצג של אוכלוסיה כלשהי.

ציטוט
1) להכליל את כל הלא-יהודים כשונאי יהודים זה כמו להכליל ולהגיד שכל יהודי הוא גזען כלפי ערבים וגויים, אני מניח שלא חלפה במוחך המחשבה שהשתייכותך לארגונים כגון "כך" תרמה ליחס כלפיך? קרא לי מתבולל, קרא לי משת"פ, עדיף מאשר להחשב כגרסא היהודית של ארגונים איסלמים וניאו-נאצים, והליגה להשמצה יהודית וכך נחשבים לארגונים גזעניים נטו.
בעבר, כשהעם היהודי היה הומוגני מבחינה גזענית, כמובן שהיתה גזענות, שנבעה מהאיסור להתבולל.  כיום, הנושא לא רלוונטי---עם ישראל התפזר בין התפוצות וכיום יש לנו יהודים אשכנזים, ספרדים, אתיופים, וכו'.  כל בן-אדם, באשר הוא, כשהוא עובר גיור כהלכה הוא הופך ליהודי בדיוק כמוני וכמוך, ואוי ואבוי לנו אם נתייחס אליו או אל כל יהודי אחר בצורה גזענית, זה חטא!  אתמול בצהרי שבת הסבתי על שולחנו של רב של אחד מבתי-הכנסת בשכונתי (בגלות ארה"ב), ואחד האורחים שהוא הזמין היה כושי אמריקאי שחזר בתשובה, ואשתו הלבנה.  אני יכול להבטיח לך שלא היו בלבי שום מחשבות גזעניות כלפיו, ח"ו.  הרה"ג מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד ותלמידו חיים, שונאים לא הגזע הכושי אלא את התרבות הכושית בארה"ב---יצירי הקב"ה שנראים כמו בני אדם אבל מתנהגים כמו קופים מרושעים.

ציטוט
אני מצ'טט עם לא יהודים כמה פעמים בשבוע בפורומים שונים, ותתפלא גם אירנים שאין להם בעיה שאני יהודי ישראלי, כמובן שלא כל האירנים הם אוהבי ישראל ויש את שונא היהודים האירני, הסורי, האירופאי, אבל לפחות אני לא מתחסד וצבוע, אני לא מתלונן על אנטישמיות וגזענות אבל מצד שני תומך באותם "ערכים" רק כי הם מועילים לאג'נדה שלי.
"הצביעות" היא רק בדמיונך, מכיוון שבניגוד אליך, לי אין שום ציפיות להתחבב על הגוים, בין אם הם אוהבי ובין אם הם שונאי.  אני לא מתלונן על הרשעות שלהם מפני שאני רוצה ומקווה שהמצב ישתנה, כי אני יודע שהמציאות של "עשו שונא את יעקב" היא נצחית.  אני מפנה את תשומת-לב קוראי לשנאת הגוים אותם לא כדי להצדיק את השנאה שלי כביכול בתגובה לגוים, אלא כדי להפריך את הטיעון שאנו אשמים בכך שהגוים שונאים אותנו (מובן שכשאני כותב "גוים" אני לא כולל אוהבי ישראל חסידי אומות העולם, אל תהיה קטנוני).  דרך אגב, יש לי מספר גוים חברים טובים, נוצרים, אמנם מאמינים בע"ז אבל אוהבי ישראל (מדי פעם מנסים להמיר את דתי, לפעמים בצחוק, לפעמים ברצינות, אבל זה חלק מהאגנדה הנוצרית, מה שנדרש מהם).  בניגוד אליך, אני והם מאמינים בבורא עולם, וגם אני וגם הם לא מחבבים במיוחד אתאיסטים כמוך.

ציטוט
אין לי בעיה לקחת מהיהדות את המונחים המחנכים, אבל תסתכל קצת מסביב באחת התגובות שבה ציטטתי איזה יוזר שטען שלא יהודים בישראלים צריכים להיות אזרחים סוג ב' ללא זכות הצבעה גם אם הם נאמנים, תמיכה ברוצחים בדם קר רק כי הם יהודים, תמיכה בגזענות רק כי היא יהודית, תמיכה במשטר הלכה דיקטטורי, רק כי הוא יהודי, ואלא האנשים שמלכתחילה החליאו את הדת עלי, לא שמאלנים ולא משפחה.
אני לא יודע מה כתב המשתמש במקור, כך שאני לא יכול לטעון שסילפת את דבריו, אבל דבריך הם בהחלט ספין שלילי ביותר של ההלכה.  על פי ההלכה, הלא-יהודים בא"י (וכמובן שמדובר אך ורק בגוים ידידותיים לעם ישראל ומכירים בריבונותו על ארצו---גוים אנטישמים יזרקו החוצה בלי שאלות מיותרות) זכאים לכל הזכויות וההטבות האזרחיות, ואנו היהודים השליטים על הארץ מחוייבים לעזור להם כלכלית ובכל דרך אפשרית.  אבל הם לא זכאים לזכויות פוליטיות, והסיבה פשוטה: אם בדרכי שלום, הם יהפכו לרוב, אזי הם יוכלו (בדרכי שלום) לשנות את הצביון היהודי של המדינה היהודית על-ידי בחירה לכנסת של נציגיהם.  זאת בדיוק הבעיה שיש לנו כיום עם ערביי ישראל (האזרחים הערביים של מדינת ישראל)---האפשרות שהם יהפכו לרוב בעתיד הלא רחוק.  אם הם יהפכו לרוב, כאזרחי ישראל, הם יהיו זכאים לבחור ברוב ערבי בכנסת, שיחליף את מדינת ישראל במדינת פלשתין.  זה מה שאתה רוצה?  אתה רוצה לחיות תחת חוקי האיסלם?

התורה ה"פרימיטיבית" וה"מיושנת" כביכול (עבור עמי הארץ כמוך) צפתה מראש את הכל, ומכילה את המענה האפקטיבי ביותר לבעיות הדמוגרפיות של העם שלנו בפרט, ושל עמים אחרים בכלל.  לכל אורך ההיסטוריה, ניסויים ב"גיוון אוכלוסיה" נכשלו כשלונות נחרצים.  "גיוון אוכלוסיה" נוגד את טבע האדם.  שלום ובטחון דורשים הפרדה, לא "אינטגרציה".
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 21:14:09 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #76 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:27:27 »
ציטוט
לוקח חתיכת צביעות לתמוך באדם כמו חיים ולהתלונן על גזענות שמופנית כלפיו, מפליא אותי איך יהודים שמלכלכים על "גויים" מצפים ליחס הומני כשהדוקטרינה שלהם זהה:
אני שומר על פרופיל מאוד מאוד נמוך כאן בגלות, ובכל זאת, ישנם אנשים בכל מיני מקומות בארה"ב ששונאים יהודים.  אתה צריך לחיות כאן כדי להבין.  אתה יכול לצ'טט מכאן ועד להודעה חדשה עם כל מיני יוזרים באינטרנט, אבל אתה לא תקבל תמונה מהימנה של המציאות.  הקבוצה של משתמשי מחשב אינה מדגם מייצג של אוכלוסיה כלשהי.

ציטוט
1) להכליל את כל הלא-יהודים כשונאי יהודים זה כמו להכליל ולהגיד שכל יהודי הוא גזען כלפי ערבים וגויים, אני מניח שלא חלפה במוחך המחשבה שהשתייכותך לארגונים כגון "כך" תרמה ליחס כלפיך? קרא לי מתבולל, קרא לי משת"פ, עדיף מאשר להחשב כגרסא היהודית של ארגונים איסלמים וניאו-נאצים, והליגה להשמצה יהודית וכך נחשבים לארגונים גזעניים נטו.
בעבר, כשהעם היהודי היה הומוגני מבחינה גזענית, כמובן שהיתה גזענות, שנבעה מהאיסור להתבולל.  כיום, הנושא לא רלוונטי---עם ישראל התפזר בין התפוצות וכיום יש לנו יהודים אשכנזים, ספרדים, אתיופים, וכו'.  כל בן-אדם, באשר הוא, כשהוא עובר גיור כהלכה הוא הופך ליהודי בדיוק כמוני וכמוך, ואוי ואבוי לנו אם נתייחס אליו או אל כל יהודי אחר בצורה גזענית, זה חטא!  אתמול בצהרי שבת הסבתי על שולחנו של רב של אחד מבתי-הכנסת בשכונתי (בגלות ארה"ב), ואחד האורחים שהוא הזמין היה כושי אמריקאי שחזר בתשובה, ואשתו הלבנה.  אני יכול להבטיח לך שלא היו בלבי שום מחשבות גזעניות כלפיו, ח"ו.  הרה"ג מאיר כהנא זצוק"ל הי"ד ותלמידו חיים, שונאים לא הגזע הכושי אלא את התרבות הכושית בארה"ב---יצירי הקב"ה שנראים כמו בני אדם אבל מתנהגים כמו קופים מרושעים.

ציטוט
אני מצ'טט עם לא יהודים כמה פעמים בשבוע בפורומים שונים, ותתפלא גם אירנים שאין להם בעיה שאני יהודי ישראלי, כמובן שלא כל האירנים הם אוהבי ישראל ויש את שונא היהודים האירני, הסורי, האירופאי, אבל לפחות אני לא מתחסד וצבוע, אני לא מתלונן על אנטישמיות וגזענות אבל מצד שני תומך באותם "ערכים" רק כי הם מועילים לאג'נדה שלי.
"הצביעות" היא רק בדמיונך, מכיוון שבניגוד אליך, לי אין שום ציפיות להתחבב על הגוים, בין אם הם אוהבי ובין אם הם שונאי.  אני לא מתלונן על הרשעות שלהם מפני שאני רוצה ומקווה שהמצב ישתנה, כי אני יודע שהמציאות של "עשו שונא את יעקב" היא נצחית.  אני מפנה את תשומת-לב קוראי לשנאת הגוים אותם לא כדי להצדיק את השנאה שלי כביכול בתגובה לגוים, אלא כדי להפריך את הטיעון שאנו אשמים בכך שהגוים שונאים אותנו (מובן שכשאני כותב "גוים" אני לא כולל אוהבי ישראל חסידי אומות העולם, אל תהיה קטנוני).  דרך אגב, יש לי מספר גוים חברים טובים, נוצרים, אמנם מאמינים בע"ז אבל אוהבי ישראל (מדי פעם מנסים להמיר את דתי, לפעמים בצחוק, לפעמים ברצינות, אבל זה חלק מהאגנדה הנוצרית, מה שנדרש מהם).  בניגוד אליך, אני והם מאמינים בבורא עולם, וגם אני וגם הם לא מחבבים במיוחד אתאיסטים כמוך.

ציטוט
אין לי בעיה לקחת מהיהדות את המונחים המחנכים, אבל תסתכל קצת מסביב באחת התגובות שבה ציטטתי איזה יוזר שטען שלא יהודים בישראלים צריכים להיות אזרחים סוג ב' ללא זכות הצבעה גם אם הם נאמנים, תמיכה ברוצחים בדם קר רק כי הם יהודים, תמיכה בגזענות רק כי היא יהודית, תמיכה במשטר הלכה דיקטטורי, רק כי הוא יהודי, ואלא האנשים שמלכתחילה החליאו את הדת עלי, לא שמאלנים ולא משפחה.
אני לא יודע מה כתב המשתמש במקור, כך שאני לא יכול לטעון שסילפת את דבריו, אבל דבריך הם בהחלט ספין שלילי ביותר של ההלכה.  על פי ההלכה, הלא-יהודים בא"י (וכמובן שמדובר אך ורק בגוים ידידותיים לעם ישראל ומכירים בריבונותו על ארצו---גוים אנטישמים יזרקו החוצה בלי שאלות מיותרות) זכאים לכל הזכויות וההטבות האזרחיות, ואנו היהודים השליטים על הארץ מחוייבים לעזור להם כלכלית ובכל דרך אפשרית.  אבל הם לא זכאים לזכויות פוליטיות, והסיבה פשוטה: אם בדרכי שלום, הם יהפכו לרוב, אזי הם יוכלו (בדרכי שלום) לשנות את הצביון היהודי של המדינה היהודית על-ידי בחירה לכנסת של נציגיהם.  זאת בדיוק הבעיה שיש לנו כיום עם ערביי ישראל (האזרחים הערביים של מדינת ישראל)---האפשרות שהם יהפכו לרוב בעתיד הלא רחוק.  אם הם יהפכו לרוב, כאזרחי ישראל, הם יהיו זכאים לבחור ברוב ערבי בכנסת, שיחליף את מדינת ישראל במדינת פלשתין.  זה מה שאתה רוצה?  אתה רוצה לחיות תחת חוקי האיסלם?

התורה ה"פרימיטיבית" וה"מיושנת" כביכול (עבור עמי הארץ כמוך) צפתה מראש את הכל, ומכילה את המענה האפקטיבי ביותר לבעיות הדמוגרפיות של העם שלנו בפרט, ושל עמים אחרים בכלל.  לכל אורך ההיסטוריה, ניסויים ב"גיוון אוכלוסיה" נכשלו כשלונות נחרצים.  "גיוון אוכלוסיה" נוגד את טבע האדם.  שלום ובטחון דורשים הפרדה, לא "אינטגרציה".

"לי מספר גוים חברים טובים, נוצרים, אמנם מאמינים בע"ז אבל אוהבי ישראל (מדי פעם מנסים להמיר את דתי, לפעמים בצחוק, לפעמים ברצינות, אבל זה חלק מהאגנדה הנוצרית, מה שנדרש מהם).  בניגוד אליך, אני והם מאמינים בבורא עולם, וגם אני וגם הם לא מחבבים במיוחד אתאיסטים כמוך."

ושוב ההידמות עם מוסלמים זועקת, נחש מה, גם מוסלמים לא אוהבים אתאיסטים, למעשה זה גזר די מוות תחת שריעה, ובכלל אני ציינתי שאני אגנוסטי, יש שוני, והעובדה שאתה והחברים הנוצרים שלך, ואני משער שאלה לא נוצרים רגילים אלא "אעלק נוצרים "ציוניים", אז זה כבוד גדול להיות שנוא גם על ידי המוסלמים וגם על ידי קומץ המטורפים הללו, אבל תמשיך לשחק אותה סובלני ושיוויוני, דרך אגב זה בטח נובע מהמיתוס שכל אתאיסט הוא שמאלני \ קומוניסט, אתה מת על סטריוטיפים?

"אבל הם לא זכאים לזכויות פוליטיות, והסיבה פשוטה: אם בדרכי שלום, הם יהפכו לרוב", כבר הבנתי את זה, הנקודה שלי שלא תתלונן אם זה יעשה ליהודים במקום אחר, זאת כבר צביעות משוועת.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:33:13 »
ציטוט
ונהייה חייבים ללבוש לבוש מזרח אירופאי שמשום מה נדבק ליהדות?
חס ושלום, על גופתי המתה.  אין שום סיבה להתלבש כמו פינגוין, במיוחד בשרב הארצישראלי.  סגנון הלבוש האידיוטי הזה הוא גלותי.

ציטוט
מה המחיר ל"שלמות" הזאת, איך תמגרו את האלימות, תסקלו אנסים?
אני לא יודע מה העונש ההלכתי על אונס.  אני חושב שזה פיצויים כספיים.  אני יכול להבטיח לך שאילו קרבן האונס ח"ו היתה אחותך או אמך, היית רוצה לעשות לאנס הרבה יותר מאשר סקילה.  אני אישית בעד עונש מוות, מכיוון שלא מגיע לבהמות אכזריות לחיות, ואם הם עשו זאת פעם אחת, סביר להניח שהם ירצו לעשות זאת שוב.  אבל, שוב, זו דעתי האישית, ומה שיכריע זו תהיה ההלכה, פסק רשמי של הסנהדרין.  כל המרחם על האכזר, סופו להיות אכזר על הרחמן.  זה לא מוסרי לסכן נשים יהודיות חפות מפשע בגלל איזו רחמנות של טפשים.

ציטוט
המטרה של חוסר פשע, מדינה "נקייה" ואחידה כשהמחיר הוא חופש הפרט וגישה גזענית מזכירה מאוד מדינה כלשהי.
עוד פעם העניין הזה של "גזענות"!  כמה פעמים אני יכול לחזור ולומר שאני שונא ערבים לא בגלל שהם ערבים אלא בגלל שהם האויבים שלנו!  ואני שונא בדיוק באותה מידה את הגרמנים הנאצים יש"ו ואף פעם לא אסלח להם, אפילו שהם לבנים.  לפני שאתה כותב משהו, תחשוב קצת.  רק בגלל שהיריבים הפוליטיים הבורים שלנו שולפים את הקלף של ה"גזענות" בכל הזדמנות אפשרית, זה לא אומר שיש בטיעון הזה שמץ של אמת.

כמו כן, אל תכניס לי מלים לפה, אני לא השתמשתי בשום מקום במלה "אחידה".  הספרדים ימשיכו לשמור מסורת ספרדית, האשכנזים ימשיכו לשמור מסורת אשכנזית, יהיה גיוון דעות פוליטיות, ההלכה תמשיך להתפתח, הסנהדרין ידון בנושאים חדשים ויתאים את ההלכה למציאות המשתנה של כל דור ודור.  מאיפה הקרצת "אחידה"?!

ציטוט
אני ממש לא זוכר איזו, כל הדיבור הזה על גאווה, איום חיצוני ופנימי...........     הממ...
the road to hell is paved with good intentions
אתה הוא זה שיש לו כוונות טובות, והאולמרט שלך בהחלט מוביל אותנו למקום שהזכרת.  אני הולך על פי ההלכה, לא מפני כל היתרונות שהזכרתי וכעת אתה משתמש בהם נגדי---אלא אני הולך על פי ההלכה מפני שקיבלתי על עצמי עול מלכות שמיים, מפני שהקב"ה ציווה אותנו כך!  כשאני מזכיר יתרונות "פרקטיים" ו"פרגמטיים" ללכת על-פי ההלכה, אני בסך הכל מנסה לסבר את אוזניהם של קטני אמונה כמוך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:40:09 »
ציטוט
ושוב ההידמות עם מוסלמים זועקת, נחש מה, גם מוסלמים לא אוהבים אתאיסטים, למעשה זה גזר די מוות תחת שריעה, ובכלל אני ציינתי שאני אגנוסטי, יש שוני, והעובדה שאתה והחברים הנוצרים שלך, ואני משער שאלה לא נוצרים רגילים אלא "אעלק נוצרים "ציוניים", אז זה כבוד גדול להיות שנוא גם על ידי המוסלמים וגם על ידי קומץ המטורפים הללו, אבל תמשיך לשחק אותה סובלני ושיוויוני, דרך אגב זה בטח נובע מהמיתוס שכל אתאיסט הוא שמאלני \ קומוניסט, אתה מת על סטריוטיפים?
חלק מהם נוצריים "אעלק ציוניים" (כמו שכתבת) אוואנגליים, חלק מהם סתם פרוטסטנטים, חלק מהם קתוליים.  מה הפואנטה?  אני אף פעם לא שיחקתי אותה סובלני או שוויוני.  מאיפה קיבלת את הרושם הזה?  אתה ממש חייב להוכיח שאני צבוע, אחרת לא תוכל לישון הלילה, זה העניין?

ציטוט
"אבל הם לא זכאים לזכויות פוליטיות, והסיבה פשוטה: אם בדרכי שלום, הם יהפכו לרוב", כבר הבנתי את זה, הנקודה שלי שלא תתלונן אם זה יעשה ליהודים במקום אחר, זאת כבר צביעות משוועת.
ברור שאני לא אתלונן, ולא רק זה, אלא יש לי חשש כבד שזה בדיוק מה שיקרה ליהודים שחיים בגלות, מפני שאנחנו לא אמורים לחיות בגלות אלא בא"י, ויהודי שמעדיף לחיות בגלות כשיש לו אפשרות לחיות בארץ, הרי זה חילול השם!

אוקיי, מחכה לנסיון הבא שלך להוכיח שאני צבוע...  ::)
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #79 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:40:37 »
ציטוט
חס ושלום, על גופתי המתה.  אין שום סיבה להתלבש כמו פינגוין, במיוחד בשרב הארצישראלי.  סגנון הלבוש האידיוטי הזה הוא גלותי.

ציטוט
אני לא יודע מה העונש ההלכתי על אונס.  אני חושב שזה פיצויים כספיים.  אני יכול להבטיח לך שאילו קרבן האונס ח"ו היתה אחותך או אמך, היית רוצה לעשות לאנס הרבה יותר מאשר סקילה.  אני אישית בעד עונש מוות, מכיוון שלא מגיע לבהמות אכזריות לחיות, ואם הם עשו זאת פעם אחת, סביר להניח שהם ירצו לעשות זאת שוב.  אבל, שוב, זו דעתי האישית, ומה שיכריע זו תהיה ההלכה, פסק רשמי של הסנהדרין.  כל המרחם על האכזר, סופו להיות אכזר על הרחמן.  זה לא מוסרי לסכן נשים יהודיות חפות מפשע בגלל איזו רחמנות של טפשים.

ציטוט
המטרה של חוסר פשע, מדינה "נקייה" ואחידה כשהמחיר הוא חופש הפרט וגישה גזענית מזכירה מאוד מדינה כלשהי.
עוד פעם העניין הזה של "גזענות"!  כמה פעמים אני יכול לחזור ולומר שאני שונא ערבים לא בגלל שהם ערבים אלא בגלל שהם האויבים שלנו!  ואני שונא בדיוק באותה מידה את הגרמנים הנאצים יש"ו ואף פעם לא אסלח להם, אפילו שהם לבנים.  לפני שאתה כותב משהו, תחשוב קצת.  רק בגלל שהיריבים הפוליטיים הבורים שלנו שולפים את הקלף של ה"גזענות" בכל הזדמנות אפשרית, זה לא אומר שיש בטיעון הזה שמץ של אמת.

כמו כן, אל תכניס לי מלים לפה, אני לא השתמשתי בשום מקום במלה "אחידה".  הספרדים ימשיכו לשמור מסורת ספרדית, האשכנזים ימשיכו לשמור מסורת אשכנזית, יהיה גיוון דעות פוליטיות, ההלכה תמשיך להתפתח, הסנהדרין ידון בנושאים חדשים ויתאים את ההלכה למציאות המשתנה של כל דור ודור.  מאיפה הקרצת "אחידה"?!

ציטוט
אני ממש לא זוכר איזו, כל הדיבור הזה על גאווה, איום חיצוני ופנימי...........     הממ...
אתה הוא זה שיש לו כוונות טובות, והאולמרט שלך בהחלט מוביל אותנו למקום שהזכרת.  אני הולך על פי ההלכה, לא מפני כל היתרונות שהזכרתי וכעת אתה משתמש בהם נגדי---אלא אני הולך על פי ההלכה מפני שקיבלתי על עצמי עול מלכות שמיים, מפני שהקב"ה ציווה אותנו כך!  כשאני מזכיר יתרונות "פרקטיים" ו"פרגמטיים" ללכת על-פי ההלכה, אני בסך הכל מנסה לסבר את אוזניהם של קטני אמונה כמוך.

הוווו תראו תראו, גם גרמנים הוא שונא, והם לבנים, כמה נפלא, הוא שונא אנשים באופן שיוויוני, גם חומים וגם לבנים, גרמניה היום היא לא נאצית וכך 99.99999% מהעם הגרמני, אם הנכדים של הנאצים אחראים לפשע של אבותיהם אז אני מניח שנכד של רוצח יהודי אשם ברצח כי סבו רצח?

....

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #80 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:44:25 »
ציטוט
חלק מהם נוצריים "אעלק ציוניים" (כמו שכתבת) אוואנגליים, חלק מהם סתם פרוטסטנטים, חלק מהם קתוליים.  מה הפואנטה?  אני אף פעם לא שיחקתי אותה סובלני או שוויוני.  מאיפה קיבלת את הרושם הזה?  אתה ממש חייב להוכיח שאני צבוע, אחרת לא תוכל לישון הלילה, זה העניין?

ציטוט
ברור שאני לא אתלונן, ולא רק זה, אלא יש לי חשש כבד שזה בדיוק מה שיקרה ליהודים שחיים בגלות, מפני שאנחנו לא אמורים לחיות בגלות אלא בא"י, ויהודי שמעדיף לחיות בגלות כשיש לו אפשרות לחיות בארץ, הרי זה חילול השם!

אוקיי, מחכה לנסיון הבא שלך להוכיח שאני צבוע...  ::)

סליחה אבל זה היה המנהיג שלכם הבלתי מעורער שממשיך לטעון, ואני מניח שאתה מודה משקר עד כמה איכפת לו משיוויון ודעות שונות, זאת צביעות, בנוגע לנוצרים "ציוניים" שפשוט גנבו את המושג יש להם את האג'נדה האפוקליפטית שלהם והם אחד הגורמים הישירים לאנטישמיות מודרנית.

מנותק SSN

• משתמש(ת) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #81 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:45:55 »
ציטוט

ציטוט

ציטוט

ציטוט

1. יופי
2. אני מאמין בשיקום פושעים, יש המון שקיבלו צ'אנס שני והתחרטו על מעשיהם, יש סיבה שזה מקובל בעולם, אנחנו מעל רצח של אנשים שאפשר להראות להם שהם טעו, אני בעד עונש מוות במקרים קיצוניים.
3. לא בטוח? אל תטען שלא יהיה פשע.
4. "אני לא גזען כי אני שונא ערבים אני שונא ערבים כי הם האויבים שלנו" אתה רציני?!  מה שאמרת הרגע זה שאתה גזען, אתה מאמין שכל הערבים הם האויב שלך. הנאצים לא שנאו יהודים סתם, הם חשבו שהם האויבים שלהם! לא מנסה להעליב רק להראות לך שזו כן גזענות!
5. אתה דיברת על אחידות, איך שכל הילדים ילכו לבושים יפה ויילמדו דרכי תורה וכו'.
6. לא הצבעתי אולמרט! יש לי המון אמונה במדינה!
אמונה: אני מאמין שהמדינה תגיע לגדולה דמוקרטית ויהודית, בלי שאני אנסה לשנות אותה למודל האישי שלי, בלי להתיימר לדעת לאן היא הולכת בלעדי, כי אף אחד לא יודע.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #82 ב- : אוגוסט 12, 2007, 21:57:51 »
ציטוט

ציטוט

ציטוט

ציטוט

1. יופי
2. אני מאמין בשיקום פושעים, יש המון שקיבלו צ'אנס שני והתחרטו על מעשיהם, יש סיבה שזה מקובל בעולם, אנחנו מעל רצח של אנשים שאפשר להראות להם שהם טעו, אני בעד עונש מוות במקרים קיצוניים.
4. "אני לא גזען כי אני שונא ערבים אני שונא ערבים כי הם האויבים שלנו" אתה רציני?!  מה שאמרת הרגע זה שאתה גזען, אתה מאמין שכל הערבים הם האויב שלך. הנאצים לא שנאו יהודים סתם, הם חשבו שהם האויבים שלהם! לא מנסה להעליב רק להראות לך שזו כן גזענות!
אמונה: אני מאמין שהמדינה תגיע לגדולה דמוקרטית ויהודית, בלי שאני אנסה לשנות אותה למודל האישי שלי, בלי להתיימר לדעת לאן היא הולכת בלעדי, כי אף אחד לא יודע.

דרך אגב קיבלת את ההודעה ביוטוב? יש לי בעיה עם ההודעות... באג כנראה..

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #83 ב- : אוגוסט 12, 2007, 22:20:42 »
ציטוט
הוווו תראו תראו, גם גרמנים הוא שונא, והם לבנים, כמה נפלא, הוא שונא אנשים באופן שיוויוני, גם חומים וגם לבנים, גרמניה היום היא לא נאצית וכך 99.99999% מהעם הגרמני, אם הנכדים של הנאצים אחראים לפשע של אבותיהם אז אני מניח שנכד של רוצח יהודי אשם ברצח כי סבו רצח?
מאיפה הקרצת את ה"סטטיסטיקה" שלך?  אתה בכלל גרת בגרמניה?  אתה חושב שהבעת דעות לא מבוססות נחשבת להשתתפות בויכוח מסודר?  מה אכפת לי מהדעות הפרטיות שלך?  אני רוצה תאריכים, סקרים, שמות מסמכים.  אחרת---אל תבזבז את זמני.  יש לי מכרים בגרמניה, והדעה שלהם לגבי הגרמנים יש"ו שונה מאוד מהפנטזיות השמאלניות שלך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #84 ב- : אוגוסט 12, 2007, 22:26:24 »
ציטוט
סליחה אבל זה היה המנהיג שלכם הבלתי מעורער שממשיך לטעון, ואני מניח שאתה מודה משקר עד כמה איכפת לו משיוויון ודעות שונות, זאת צביעות, בנוגע לנוצרים "ציוניים" שפשוט גנבו את המושג יש להם את האג'נדה האפוקליפטית שלהם והם אחד הגורמים הישירים לאנטישמיות מודרנית.
ממש בזבוז זמן "להתווכח" אתך.  אתה סתם מפליץ כל מיני דעות, בלי קשר לשום דבר, בלי ציטוטים, בלי הוכחות, בלי תאריכים, בלי כלום, ואתה חושב שזה אמור להרשים מישהו?  ילדותי ביותר.  נראה לי שהמטרה שלשמה אתה חי, כרגע, היא להוכיח שמנהיג הימין האמיתי הוא צבוע ושקרן---מטרה שנדונה מראש לכשלון.  המשך כך, טפשים כמוך רק עוזרים לנו.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #85 ב- : אוגוסט 12, 2007, 22:34:44 »
תגיד לי,אין לך משהו יותר טוב לעשות מאשר לשגע לנו ת'שכל פעם אחר פעם?
אתה לא רצוי פה,תפסיק להירשם כל פעם בשם אחר ולהציק לנו.
אתה פשוט חסר חיים אין לי משהו אחר לומר לך.
אתה פשוט אובססיבי בצורה מחרידה.
לך תמצא לך בחורה,תראה טלוויזיה,תצא לבלות,תצא לעשות דברים מאשר לרגל,לעקוב ולהציק לקהילה הנהדרת הזאת 24 שעות ביממה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #86 ב- : אוגוסט 12, 2007, 22:42:25 »
ציטוט
ממש בזבוז זמן "להתווכח" אתך.  אתה סתם מפליץ כל מיני דעות, בלי קשר לשום דבר, בלי ציטוטים, בלי הוכחות, בלי תאריכים, בלי כלום, ואתה חושב שזה אמור להרשים מישהו?  ילדותי ביותר.  נראה לי שהמטרה שלשמה אתה חי, כרגע, היא להוכיח שמנהיג הימין האמיתי הוא צבוע ושקרן---מטרה שנדונה מראש לכשלון.  המשך כך, טפשים כמוך רק עוזרים לנו.

"היא להוכיח שמנהיג הימין האמיתי הוא צבוע ושקרן", אתה קורע אותי, המנהיג האמיתי שלך עם כל הכבוד נראה כמו הומלס מהתחנה המרכזית בתל-אביב, ואף יותר כשהוא מדבר עברית, אני תוהה אם הוא אשכרה משלם שכר חודשי לכמה עשרות אנשים להראות איזשהי תמיכה ברשת, אני מניח שיש לו בוטים כי הוא מספים אינספור קליפים ישראלים באתרים כמו יוטוב.

לפני רגע טענת שרוב הגרמנים הם ניאו-נאצים, הצביעות כרגיל חוגגת, ולא ענית לשאלה, האם יהודי שסבו רוצח אשם ברצח של סבו?

איזה ציטוטים אתה רוצה? אני מפגין יותר ידע בזרת שלי בנוגע לנושאים שהארגון הזה מתיימר להבין וזה רק מזכרון ולא אינסוף מקורות של מידע, אז ככה, מהראש.
הנוצרים האנונגליסטים מאמינים שארמגדון יתרחש בהר מגידו, אם תשים לב המילה ארמגדון, אר= הר מגידו, מכאן נובעת המילה, שם אמורים צבא השם להלחם עם צבא השטן, צבא השם מנצח, ישו חוזר, שני שלי מהיהודים מסרבים להתנצר ונהרגים, השליש האחר משתחווה ומתנצר, וכך ישו שולט בממלכת האל מירושלים, וזה מפי אותם נוצרים, ואני טרחתי לשאול אותם, אתה מוזמן לבדוק ב-Paltalk, יש להם חדר שם.

אז בבקשה, אני לא צריך שום סטטיסטיקות כי אני כבר יודע את זה בעל פה.

"המנהיג האמיתי" נראה כאילו יצא ממערכון ישן של הגשש החיוור, הוא מדבר כאילו יצא משנות ה-50, הוא לבוש ככה, ודעותיו הם אלה של המאה העשירית, אני מעדיף להצביע להומלס בתל-אביב...

לא הייתי קורא לאדם שביום אחד הפגין יותר ידע בכל הנוגע לפוליטיקה, תרבות מזרח תיכונית, איסלאם ופוליטיקה עולמית "טיפש", במיוחד שעד עכשיו רוב האנשים כאן לא יודעים את ההבדל בין סוני לשיעי לסוני וואבי.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #87 ב- : אוגוסט 12, 2007, 22:44:38 »
תגיד לי,אין לך משהו יותר טוב לעשות מאשר לשגע לנו ת'שכל פעם אחר פעם?
אתה לא רצוי פה,תפסיק להירשם כל פעם בשם אחר ולהציק לנו.
אתה פשוט חסר חיים אין לי משהו אחר לומר לך.
אתה פשוט אובססיבי בצורה מחרידה.
לך תמצא לך בחורה,תראה טלוויזיה,תצא לבלות,תצא לעשות דברים מאשר לרגל,לעקוב ולהציק לקהילה הנהדרת הזאת 24 שעות ביממה.

נרשמתי בפעם הראשונה היום, עברתי על הודעות של הפופאי הזה ולא רק שהדעות שלנו שונות לחלוטין סגנון הכתיבה שלנו שונה לחלוטין, אז למה שלא תקבלו את העובדה שיש יותר מישראלי אחד עם שכל בקודקוד ובמקרה הוא איננו דתי?
פרנואידיות  ;D

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #88 ב- : אוגוסט 12, 2007, 22:46:28 »
ברוך הבא !

1.אם לא שמת לב, חיים בן פסח מדבר על המוסלמים, אבל כאשר הוא מדבר על ישראל הוא מדבר ערבים מוסלמים ונוצרים, מה לעשות שבסקר שנערך 97% מתושבי יש"ע אמרו שהם תומכים ברצח יהודים, חמאס זכה ב70% מהקולות בעזה, וכל פעם שיש פיגוע אימהות המחבלים יוצאות לחלק סוכריות וכל הערים הערביות חוגגות . כאשר בסקר שנערך בערב הסעודית 95% אנשים אמרו שהם תומכים בבין לאדן שבועיים אחרי הפיגוע במגדלי התאומים אין באמת סיבה להתייחס ל5% האלה כאל משהו רציני, במלחמה הרוב קובע ואין שום סיבה שנעבור בכל בית ונשאל אם הם תומכים ברצח יהודים או לא, רק בכדי למצוא את 3% שלא תומכים בהרג יהודים (והרוב כמובן יגידו לא רק בכדי להישאר), אנחנו מדברים עבדות, הערבים אומרים שאנחנו בנים של חזירים וקופים, מצא את ההבדלים.
נושא הדרוזים נתון למחלוקת בפורום הזה, אני למשל חושב שהם בני בריתנו ואין שום סיבה שהם יעזבו את הארץ אם הם משרתים בצבא ותורמים למדינה כמו כל אזרח ישראלי ממוצע .

2.חבובצ'יק, גם בקוראן עצמו כתוב שא"י הובטחה ליהודים, המוסלמים כמובן מתכחשים לעניין, מה לעשות .
הליברליות החילונית שאתה מעריץ גרמה למדינה להיות חסרת תכלית, מה הבעיה שהמדינה תהיה מדינה יהודית וכך תממש את עצם קיומה, מה כ"כ מפריע לך ?
אנחנו לא נצא למלחמות סתם וחיים כבר אמר את זה, רק אם הערבים יתקפו אותנו (וסביר שאם נעלה לשילטון, הם יבהלו ויתקפו) אז נכבוש את השטחים שנוכל מתוך הגנה עצמית, אני יודע שכמה אנשים בימין שכחו מה זה והם מבליגים על הטרור האיסלאמו-פאשיסיטי, ואתה תומך בהם, חבל שלא למדת לקח מהשנים האחרונות, וחוץ מזה, המתנחלים הם מלח הארץ, אף אחד לא היה נלחם בכזו נחישות על ארצו כמו על היהודים בהתנחלויות שסובלים באופן תדיר מהצקות של הערבים ושל השמאל הקיצוני הבוגדני .

3.מוסלמים הם לא נאצים ? חה, איזו בדיחה .
כאשר מפלגת הבעת' הערבית הוקמה היא הושתתה על הנציונל סוציאליזם והיו לה קשרים חמים עם אייכמן והמשטר של היטלר בגרמניה, גם היו לנאצים קשרים חמים עם ערבים למיניהם כמו חאג' אמין אל חוסייני שפתח את המרד הערבי הגדול ואת המרד הערבי בעיראק, בשני המרידות נטבחו היהודים .
כיום הספר מיין קמפף הוא הספר הנמכר ביותר אחרי הקוראן במצרים, ואחריו הפרוטוקלים של זקני ציון, הערבים בולעים בשקיקה כל דבר שקשור לאידיאולוגיה הנאצית ומצדיעים במועל יד, לכמה מפלגות בסוריה היה בסמלן צלב קרס מאחר והם אהדו את הנאציזם, רק שזה היה נאציזם ערבי .

4.אם אתה רוצה להאמין כך, בסדר, רק שחיים בן פסח לא רוצה מדינת הלכה, אלא דמוקרטיה, אם אתה לא יודע אז אל תדבר .

5.אין שום בוטים, אנחנו מגיבים בעצמנו  ומסורים למה שאנחנו עושים, זה חורה לך בלב שאנחנו מקדמים סירטונים, מה לעשות .

6.יש 50-80 מיליון נוצרים ציוניים ונוצרים אווינגליסטים, הם התומכים של אירגונים כמונו, אתה אפילו מוזמן לבדוק בפורום האנגלי ולראות שרוב חברי הפורום הם נוצרים, יש שם אפילו מוסלמית לשעבר, די מדהים לפורום שהוא כ"כ "גזעני" או "אנטי מוסלמי" בצורה "פאשיסטית" - וואו .

7.המדינה היא מדינה דמוקטטורית, היא דיקטטורה במסווה של דמוקרטיה, דוגמא לכך היא הוצאה של אירגונים כמו כ"ך, שלא הוצאו בצדק מאחר וברוך גולדשטיין פעל לבד בלי קשר לתנועה אבל השמאל קפץ על המציאה והוציא אותה מהחוק, התשקורת מטיפה לשנאת חרדים, ימניים ודתיים, המדינה עוצרת רק ימניים שמוציאים התבטאויות לא ממש נחמדות כמו הלל וייס אבל שוכחים מירון לונדון והשופט בדימוס חשין . המדינה מממנת אירגונים אנטי ישראלים בעליל כמו שלום עכשיו וגוש שלום, ונלחמת בהורסי הגדרות שמגנות עלינו מפני מחבלים ביד מלטפת, אבל מתנחלים היא רומסת בכל הכוח, 200 פצועים, רובם פגועי ראש היו בעמונה, כולם פצועים מהשוטרים, השוטרים הרביצו גם לאלה שישבו בשקט ולא עשו כלום, גם לא התפרעו .אם זו מדינה דמוקרטית אז אנחנו לא רחוקים מה"דמוקרטיה" שיש ברוסיה .

----------
ואני רוצה דמוקרטיה נוסח פייגלין אם זה משנה משהו .
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 23:06:43 על ידי אֹהד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #89 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:10:35 »
ברוך הבא !

1.אם לא שמת לב, חיים בן פסח מדבר על המוסלמים, אבל כאשר הוא מדבר על ישראל הוא מדבר ערבים מוסלמים ונוצרים, מה לעשות שבסקר שנערך 97% מתושבי יש"ע אמרו שהם תומכים ברצח יהודים, חמאס זכה ב70% מהקולות בעזה, וכל פעם שיש פיגוע אימהות המחבלים יוצאות לחלק סוכריות וכל הערים הערביות חוגגות . כאשר בסקר שנערך בערב הסעודית 95% אנשים אמרו שהם תומכים בבין לאדן שבועיים אחרי הפיגוע במגדלי התאומים אין באמת סיבה להתייחס ל5% האלה כאל משהו רציני, במלחמה הרוב קובע ואין שום סיבה שנעבור בכל בית ונשאל אם הם תומכים ברצח יהודים או לא, רק בכדי למצוא את 3% שלא תומכים בהרג יהודים (והרוב כמובן יגידו לא רק בכדי להישאר), אנחנו מדברים עבדות, הערבים אומרים שאנחנו בנים של חזירים וקופים, מצא את ההבדלים.
נושא הדרוזים נתון למחלוקת בפורום הזה, אני למשל חושב שהם בני בריתנו ואין שום סיבה שהם יעזבו את הארץ אם הם משרתים בצבא ותורמים למדינה כמו כל אזרח ישראלי ממוצע .

2.חבובצ'יק, גם בקוראן עצמו כתוב שא"י הובטחה ליהודים, המוסלמים כמובן מתכחשים לעניין, מה לעשות .
הליברליות החילונית שאתה מעריץ גרמה למדינה להיות חסרת תכלית, מה הבעיה שהמדינה תהיה מדינה יהודית וכך תממש את עצם קיומה, מה כ"כ מפריע לך ?
אנחנו לא נצא למלחמות סתם וחיים כבר אמר את זה, רק אם הערבים יתקפו אותנו (וסביר שאם נעלה לשילטון, הם יבהלו ויתקפו) אז נכבוש את השטחים שנוכל מתוך הגנה עצמית, אני יודע שכמה אנשים בימין שכחו מה זה והם מבליגים על הטרור האיסלאמו-פאשיסיטי, ואתה תומך בהם, חבל שלא למדת לקח מהשנים האחרונות, וחוץ מזה, המתנחלים הם מלח הארץ, אף אחד לא היה נלחם בכזו נחישות על ארצו כמו על היהודים בהתנחלויות שסובלים באופן תדיר מהצקות של הערבים ושל השמאל הקיצוני הבוגדני .

3.מוסלמים הם לא נאצים ? חה, איזו בדיחה .
כאשר מפלגת הבעת' הערבית הוקמה היא הושתתה על הנציונל סוציאליזם והיו לה קשרים חמים עם אייכמן והמשטר של היטלר בגרמניה, גם היו לנאצים קשרים חמים עם ערבים למיניהם כמו חאג' אמין אל חוסייני שפתח את המרד הערבי הגדול ואת המרד הערבי בעיראק, בשני המרידות נטבחו היהודים .
כיום הספר מיין קמפף הוא הספר הנמכר ביותר אחרי הקוראן במצרים, ואחריו הפרוטוקלים של זקני ציון, הערבים בולעים בשקיקה כל דבר שקשור לאידיאולוגיה הנאצית ומצדיעים במועל יד, לכמה מפלגות בסוריה היה בסמלן צלב קרס מאחר והם אהדו את הנאציזם, רק שזה היה נאציזם ערבי .

4.אם אתה רוצה להאמין כך, בסדר, רק שחיים בן פסח לא רוצה מדינת הלכה, אלא דמוקרטיה, אם אתה לא יודע אז אל תדבר .

5.אין שום בוטים, אנחנו מגיבים בעצמנו  ומסורים למה שאנחנו עושים, זה חורה לך בלב שאנחנו מקדמים סירטונים, מה לעשות .

6.יש 50-80 מיליון נוצרים ציוניים ונוצרים אווינגליסטים, הם התומכים של אירגונים כמונו, אתה אפילו מוזמן לבדוק בפורום האנגלי ולראות שרוב חברי הפורום הם נוצרים, יש שם אפילו מוסלמית לשעבר, די מדהים לפורום שהוא כ"כ "גזעני" או "אנטי מוסלמי" בצורה "פאשיסטית" - וואו .

7.המדינה היא מדינה דמוקטטורית, היא דיקטטורה במסווה של דמוקרטיה, דוגמא לכך היא הוצאה של אירגונים כמו כ"ך, שלא הוצאו בצדק מאחר וברוך גולדשטיין פעל לבד בלי קשר לתנועה אבל השמאל קפץ על המציאה והוציא אותה מהחוק, התשקורת מטיפה לשנאת חרדים, ימניים ודתיים, המדינה עוצרת רק ימניים שמוציאים התבטאויות לא ממש נחמדות כמו הלל וייס אבל שוכחים מירון לונדון והשופט בדימוס חשין . המדינה מממנת אירגונים אנטי ישראלים בעליל כמו שלום עכשיו וגוש שלום, ונלחמת בהורסי הגדרות שמגנות עלינו מפני מחבלים ביד מלטפת, אבל מתנחלים היא רומסת בכל הכוח, 200 פצועים, רובם פגועי ראש היו בעמונה, כולם פצועים מהשוטרים, השוטרים הרביצו גם לאלה שישבו בשקט ולא עשו כלום, גם לא התפרעו .אם זו מדינה דמוקרטית אז אנחנו לא רחוקים מה"דמוקרטיה" שיש ברוסיה .

1) ויש יהודים שטוענים שערבים הם קופים וכלבים, כפי שכבר ציינתי אני תומך בטרנספר.

2) יופי עכשיו אתם מצטטים את הקוראן כדי להצדיק משהו? הם יכולים לצטט את התורה או הברית החדשה.

3) שוב טעות, כבר ציינתי שמפלגת הבעת' היא השראה אך לא העתק מדויק, מפלגת הבעת' היא יותר חילונית, אסד למשל ואשתו לא נראים כמו הזוג הג'יהדים הממוצע.

אם לא תפסיקו לזרוק את התג נאצי לכל עבר אל תבואו בטענות שאנטי ישראלים עושים אותו דבר כאשר הם קוראים ל"כך" ותומכיהם "הליברלים" נאצים, הרי יש מקבילות.

4) אל תצחיק אותי חברים בפורום הזה כבר הביעו את השנאה שלהם לדמוקרטיה חילונית ולרצון למדינת הלכה, כמו שאמרתי השימוש הציני בקצת יהדות לא תזיק זהה לקצת איסלאם לא יזיק ב-1979, ואירן מאחת המדינות המתקדמות בעולם היא במצב עולם שלישי.

5) אם זה לא בוטים אז אני מניח שיש יוזרים שהם בוטים אנושיים, ואין שוני גדול ממוסלמים וניאו נאצים שעושים ספאם בקליפים ישראלים שאין להם שום קשר לפוליטיקה.

6) תתפלא אבל הייתי כמה חודשים בחדר בפאלטלק בשעות הערב ורובם שם היו נוצרים, חלק היו מנומסים, חלק הסתירו את הקנאות שלהם עד שנאמר לי שמי שלא יקבל את ישו ישרף בגיהנום, אבל כמובן אינני מכליל, אבל האמונה הסופית שלהם בארמגדון היא הרג של שני שליש מהיהודים, והשאר לנצרות, אתה מצר על זה? שאלתי בעצמי וזה מה שנאמר לי.
ודרך אגב אלה התומכים שתורמים לאנטישמיות מודרנית עם ה-"The jews are the chosen people... god loves the Jews... we love the Jews, Jews are special in gods eyes", מה אתה חושב שזה גורם? לא פלא שיש אנשים שלא מסוגלים להזדהות אם האנשים המרכזיים שתומכים הם קנאים דתיים.

7) השוטרים ופורעי החוק בעמונה שניהם אשמים, גם המשטרה וגם המתנחלים הקטנים שחושבים שהם מעל החוק ואזרחים מספר א' בעוד רוב הישראלים הם אזרחים מספר ג' שצריכים לכלכל אותם במשך 40 שנה בווילות מסריחות וחצר פרטית עם חוף ים פרטי ואוגדה צבאית בתור בייבי סיטר.

"המדינה היא מדינה דמוקטטורית, היא דיקטטורה במסווה של דמוקרטיה", אוקי, אז אני מניח שמפלגה של ניאו-נאצים רוסים מתקבלת על דעתך אם כך צריכה להיות חוקית? מה אם מפלגה קומוניסטית-בולשביקית אדומה? מקובל? או מפלגה איסלאמית שהיא בעצם זרוע של האחים המוסלמים, מקובל?

אין הבדל בעיניי בין הקיצונים השמאלניים לבין הקיצונים הימניים, כל אחד בדרכו מוביל להרס החברה הישראלית, שווה בשווה, זאת דעתי, ואני יכול לספק הוכחות ועובדות.

מנותק נדב

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #90 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:15:04 »
"הוווו תראו תראו, גם גרמנים הוא שונא, והם לבנים, כמה נפלא, הוא שונא אנשים באופן שיוויוני, גם חומים וגם לבנים, גרמניה היום היא לא נאצית וכך 99.99999% מהעם הגרמני, אם הנכדים של הנאצים אחראים לפשע של אבותיהם אז אני מניח שנכד של רוצח יהודי אשם ברצח כי סבו רצח?"

מאיפה לעזאזל הבאת את הנתון הזה? תתעורר בנאדם, האנטישמיות בגרמניה ובאירופה חוגגת:

http://www.nativ.cc/jan_07/grim.htm

אבל חוץ מזה אתה צודק לגמרי בהודעה הזאת. איזה חוסר היגיון זה לשנוא את האויבים שלנו, באמת. אנחנו הרי צריכים לאהוב את האויבים שלנו! זה הגיוני! איך לא ראיתי קודם את ההיגיון המופלא הזה, פשוט לוגיקה במיטבה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 23:19:17 על ידי נדב »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #91 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:19:28 »
ציטוט
האם יהודי שסבו רוצח אשם ברצח של סבו?
כמובן שלא!  אתה מנסה לקשר זאת לפסוק "אבות אכלו בסר ושיני בנים תקהינה".

לכל אחד ואחת מאיתנו ניתנה בחירה חופשית.  זה מה שמקנה לנו מדרגה גבוהה יותר ממלאכים (שבהם אתה לא מאמין, אבל לא משנה).  יחד עם זאת, סביר להניח שהרשעות של הסבים והאבות עוברת לאו דוקא בתורשה אלא דרך חינוך.  כל ה"סטטיסטיקות" שבעולם לא יכולות לתאר נאמנה את הדיבורים המלוכלכים והאנטישמיים של הגרמנים בחדרי חדרים, בין קרובי משפחה ובין חברים.

לפני מספר חודשים קראתי מאמר שכתב אמריקאי לא יהודי שהגיע לביקור קצר בגרמניה, והחליט ללכת לצפות בסרט.  בשלב מסויים הסרט הזה נגע בנושא השואה והציג תמונות קשות של קרבנות יהודיים, והאמריקאי הזה ציפה שהקהל הגרמני יחווה רגשות אשמה וכו', אבל במקום זאת בקהל נשמעו צחוקים וגיחוכים.  החוויה המאכזבת הזאת השפיעה עליו בצורה מאוד שלילית, והוא החליט לכתוב על כך.  אם אמצא שוב את הקישור למאמר (באנגלית) אביא אותו באשכול זה.

האמריקאי הזה היה מופתע, אבל אני בכלל לא מופתע.  ודרך אגב, הקהל היה מורכב לא רק מניאו-נאצים גלוחי ראש, מסקנה מוטעית שבטח המוח המוגבל שלך מיד הסיק, אלא מכל מיני גרמנים, גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, מכל השכבות.

פחות לבלות בצ'אטים מול המחשב, ויותר לצאת החוצה ולחוות את העולם האמיתי, ולא הפנטזיות הילדותיות שלך---זה המרשם להחזרת השפיות שלך.

(דרך אגב, אתה בכלל עובד?)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 23:20:20 על ידי דוקא_כך »
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #92 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:25:42 »
1.ואנחנו לא היהודים האלה .

2.לא, רק ציינתי שאם אתה אומר שגם הם יכולים להיות כ"כ קנאים כלפי האסלאם אז שיהיו גם קנאים כלפי העובדה שאנחנו צריכים להיות בארץ הזו, הצביעות המוסלמית במלוא הדרה .

3.לא אמרתי שמפלגת הבעת' היא העתק, אלא מפלגה בעלת אידיאולוגיה נאצית למהדרין שאותה הם לקחו מאייכמן, הימלר היטלר וחבריהם.
והמפלגה הנאצית לא רק שהייתה מפלגה חילונית, אלא מפלגה אתאיסטית, ובשביל הנתינים הגרמנים שעדיין האמינו בדת הנוצרית הם פיתחו דת חדשה שבה היטלר הוא במעמד דומה של ישו, הקלק "הנוצרים הגרמנים" בגוגל ותראה על מה אני מדבר .
אנחנו לא גזעניים, כל אלה שאומרים שאנחנו נאצים, אנשים כמוך ואנשים הדומים לך, בסה"כ משתמשים בדמגוגיה ואין בדבריהם באמת ביסוס, והדברים שהם פולטים בנוגע לכהניזם הם בד"כ לא מבוססים על הכהניזם אלא דגימות שהתשקורת פלטה עלינו, קודם תבין את האידיאולוגיה הכהניסטית ואז אולי לך ולחבריך תהיה זכות כלשהי לקרוא לנו גזעניים או נאצים .

4.מי אמר שכולם חושבים כמוני ? בכל מקרה, חיים אמר שהוא יעשה דמוקרטיה יהודית ואז בעזרת משאל עם וכדומה הוא יראה אם העם רוצה מדינת הלכה שנשלטת ע"י מלך, הוא עשה תוכניות שלמות על העניין אז אל תספר לי סיפורים .

5.יכול להיות שאין שוני, אנחנו רוצים לקדם את דעתנו והם את שלהם, כל עוד זה חוקי ומותר אין לך שום סיבה להתלונן וזה רק מראה על הניסיון שלך למצוא כל דבר שלא תואם את מה שאתה היית רוצה רק בכדי לנגח אותנו, והניסיון שלך פתטי למדי, חבל .

6.אנחנו יודעים שזה מה שנוצרים חושבים, ולא ממש אכפת לנו, הם עוזרים לנו מבחינה כספית ונותנים לנו תמיכה פוליטית, אם הם חושבים שנלך לגהינום בגלל שאנחנו יהודים הם יכולים להמשיך לחשוב ככה, אנחנו מקבלים את התמיכה שלנו, הם חושבים שהנבואה האפוקליפטית שלהם מתרחשת, כולם מרוויחים !

7.אם המתנחלים היו מעל החוק נראה לך שהמדינה עצמה הייתה מקימה את ההתנחלויות האלה ? והמתנחלים לא אשמים שכמה בורים, בניהם שרון, שלא היה אכפת לו מביטחון המדינה אלא רק מהסיכוי שהוא יקבל קולות של השמאל, סילקו את המתנחלים וגרמו לגשם של קסאמים ולכך שכל מי שנמצצא בטווח של 10 קילומטר או יותר מחבל עזה הוא לא בטוח .

יש כבר מפלגה קומוניסטית בכנסת (חד"ש), וגם יש זרוע של החמאס בכנסת (בל"ד), אין לי שום בעיה שהקומוניסטים יתמודדו לכנסת כי הם לא ממש הולכים לנצח, אבל אם נראה לך שלתת לערבים מוסלמים שנפגשים עם חסן נסראללה ונשיא סוריה להתמודד בכנסת ולהשפיע על המדינה זה דבר לוגי, צר לי עליך, צריך להוציא מפלגות של האויב מחוץ לחוק, זה כמו שבזמן מלחמת העולם השניה היו בממשלה האמריקאית נאצים, בהחלט לא הגיוני .
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 23:27:53 על ידי אֹהד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #93 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:32:26 »
ציטוט
האם יהודי שסבו רוצח אשם ברצח של סבו?
כמובן שלא!  אתה מנסה לקשר זאת לפסוק "אבות אכלו בסר ושיני בנים תקהינה".

לכל אחד ואחת מאיתנו ניתנה בחירה חופשית.  זה מה שמקנה לנו מדרגה גבוהה יותר ממלאכים (שבהם אתה לא מאמין, אבל לא משנה).  יחד עם זאת, סביר להניח שהרשעות של הסבים והאבות עוברת לאו דוקא בתורשה אלא דרך חינוך.  כל ה"סטטיסטיקות" שבעולם לא יכולות לתאר נאמנה את הדיבורים המלוכלכים והאנטישמיים של הגרמנים בחדרי חדרים, בין קרובי משפחה ובין חברים.

לפני מספר חודשים קראתי מאמר שכתב אמריקאי לא יהודי שהגיע לביקור קצר בגרמניה, והחליט ללכת לצפות בסרט.  בשלב מסויים הסרט הזה נגע בנושא השואה והציג תמונות קשות של קרבנות יהודיים, והאמריקאי הזה ציפה שהקהל הגרמני יחווה רגשות אשמה וכו', אבל במקום זאת בקהל נשמעו צחוקים וגיחוכים.  החוויה המאכזבת הזאת השפיעה עליו בצורה מאוד שלילית, והוא החליט לכתוב על כך.  אם אמצא שוב את הקישור למאמר (באנגלית) אביא אותו באשכול זה.

האמריקאי הזה היה מופתע, אבל אני בכלל לא מופתע.  ודרך אגב, הקהל היה מורכב לא רק מניאו-נאצים גלוחי ראש, מסקנה מוטעית שבטח המוח המוגבל שלך מיד הסיק, אלא מכל מיני גרמנים, גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, מכל השכבות.

פחות לבלות בצ'אטים מול המחשב, ויותר לצאת החוצה ולחוות את העולם האמיתי, ולא הפנטזיות הילדותיות שלך---זה המרשם להחזרת השפיות שלך.

(דרך אגב, אתה בכלל עובד?)

לא הייתי קורא לאדם שעד עתה לא רק מחץ את רוב הטענות הפתטיות שלכם טיפש כי עד עתה אף אחד מכם לא ממש ברמה מספקת לדיון, ויש ניאו-נאצים בישראל אשר משחיתים קברים ובתי כנסת עם צלבי קרס, אני מניח שזה אומר שישראלים הם גם אנטישמים שונאי יהודים, הכללות...
מח מוגבל אבל עם יותר הבנה של פוליטיקה ואקטואליה ובלי בזבוז הזמן בנבירה בטקסטים בני שלושת אלפים שנה, אני בן 18, וכן יש לי עבודת קיץ, אך אל תדאג לי אני מסודר, מה גם שאני בחופש אז תסלח לי אם אני רוצה להעשיר קצת ידע, אתם לא אלה שמתכיינים איך הדור הזה רק נוצר כוכב נולד ונינט?

ואם מדברים על פנטזיות  אתם לוקחים את הקופה, מדינת הלכה עם אפס פשע, עושר אין סופי ואוטופיה מהממת, רק דיקטטורה דתית, אז מי חי בפנטזיות, אני, או איזה יהודי שחי בארצות הברית וחושב שיש לו חצי סיכוי להשיג חצי מנדט בישראל עם מראה וגישה של הומלס מתחנה מרכזית טיפוסית בתל-אביב?

וזה לא צ'אט, זה פורום, יש הבדל קטן.

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #94 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:34:32 »
ציטוט
ישנם פשעים שאינם כה חמורים ואולי מצדיקים נתינת צ'אנס שני, כפי שאתה כותב.  אני אישית לא כולל ביניהם אונס, רצח, ומעשים מגונים בילדים.  (ואני מיד מקדים רפואה למכה ומזכיר לך שרבין יש"ו לא נרצח אלא נהרג.)  במיוחד פשעים על רקע מיני שמעידים בדרך כלל על דפקט חמור, אולי גנטי, בפושע, היינו אין סיכוי לרפא את התאווה החולנית שלו שעלולה להתעורר בפתאומיות בכל רגע ורגע.  אני שוב מזכיר לך שאם קרבן האונס/רצח היתה אמא שלך או אחותך ח"ו, היית מתייחס לכל זה בצורה הרבה פחות "אקדמית", תיאוריטית ומרוחקת, ולמעשה נאיבית וילדותית.

ציטוט
ברור שיהיה פשע.  קורה שנולדים בני-אדם עם דפקטים חמורים במוח, עם נטיות חולניות וסטיות, והדבר אינו מתגלה אלא רק לאחר שהם פוגעים בקרבנותיהם בפעם הראשונה.  תפקידו של מנהיג ושופט לוודא שזה לא יקרה שוב.

ציטוט
4. "אני לא גזען כי אני שונא ערבים אני שונא ערבים כי הם האויבים שלנו" אתה רציני?!  מה שאמרת הרגע זה שאתה גזען, אתה מאמין שכל הערבים הם האויב שלך. הנאצים לא שנאו יהודים סתם, הם חשבו שהם האויבים שלהם! לא מנסה להעליב רק להראות לך שזו כן גזענות!
ילדותיות וקטנוניות.  אתה עד כדי כך נואש שאתה חייב להיאחז בכל קש?  בחייך.  ברור שלא כל הערבים שונאים יהודים.  לא רק זה, אלא ישנם אפילו מספר מזערי של ערבים חסידי אומות העולם (וואליד שואבט, בריג'יט גבריאל ועוד) שאוהבים יהודים ומסכנים את חייהם כדי לקדם את העניין היהודי.  אבל אף אחד מהם אינו מוסלמי, אלא נוצרי או אתאיסט.  אז אתה צודק (באופן טריוויאלי)---לא כל הערבים אויבים שלנו, אלא כמעט כל הערבים.  עכשיו אתה מרגיש יותר טוב?

ציטוט
הם יהיו לבושים יפה מהבחינה שיהיה תקנון לבוש אחיד לכל בתי הספר, כדי שילדים עשירים לא יביישו ילדים עניים בלבוש צעקני.  כמו כן כולם ילמדו דרכי תורה מכיוון שזה יהיה חלק מתכנית הלימודים, מכיוון שאנו נחיה בע"ה במדינה יהודית, ולא במדינה יהודונית של גוים דוברי עברית.

ציטוט
אשריך.  הבעיה שמי שהצבעת עבורו, אפילו שאינו אולמרט, אינו ראוי להיות מנהיג המדינה היהודית.

ציטוט
אוקיי, ואתה מנסה לרמוז שאני וחיים שואפים לשנות את המדינה למודל האישי שלנו ומתיימרים לדעת לאן המדינה הולכת בלעדינו?  כל אידיוט עם זוג עיניים יכול לראות היום לאן המדינה הולכת!  לא צריך "להתיימר" בשביל זה.  ה"מודל" שלי, כמו המודל של חיים, אינו אישי---הוא לאומי, והוא תורתנו הקדושה.  המודל הזה כבר קיים אלפי שנים, ובניגוד לחששותיך הכבדים, הוא לא יהפוך את מדינת ישראל לאירן מס' 2.  כמובן שאפשר ללמוד דברים חיוביים גם מן הגוים, מבחינת כלכלה, למשל.  אני גם בעד שוק חופשי ובעד שכל אזרח יהיה רשאי לשאת נשק להגנה עצמית, לא רק חיילי צה"ל.  אם מישהו יפרוץ לביתך, שלא תעמוד שם כמו איזה שמוק חסר אונים, אלא תגן על משפחתך ועל נכסיך, ואם תירה בו והוא ימות, זה בעיה שלו.  זה גם מוצדק על פי ההלכה.

הרבה דברים הגיוניים מוצדקים על פי ההלכה.  אילו רק אתם החילוניים הייתם טורחים לפתוח ספרי תורה והלכה ולעיין בהם, סתם מתוך סקרנות.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #95 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:37:03 »
Taren
חסוך מאיתנו את היהירות שלך, הטענות שלך בכלל לא טענות רציניות, אלא טענות שנאחזות בדברי קש או בדמגוגיה .

אה ו..מה עם ה"עם" הפלסטיני ?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 23:38:46 על ידי אֹהד »

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #96 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:43:35 »
Taren
חסוך מאיתנו את היהירות שלך, הטענות שלך בכלל לא טענות רציניות, אלא טענות שנאחזות בדברי קש או בדמגוגיה .

אה ו..מה עם ה"עם" הפלסטיני ?

דמגוגיה או עובדות שלא ניתנות להפרכה? אם הן לא טענות רציניות אתה אמור להפריכן בדקה.

מה עם ה"עם" הפלסטיני?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #97 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:44:43 »
ציטוט
לא הייתי קורא לאדם שעד עתה לא רק מחץ את רוב הטענות הפתטיות שלכם טיפש כי עד עתה אף אחד מכם לא ממש ברמה מספקת לדיון,
::)

ציטוט
ויש ניאו-נאצים בישראל אשר משחיתים קברים ובתי כנסת עם צלבי קרס, אני מניח שזה אומר שישראלים הם גם אנטישמים שונאי יהודים, הכללות...
עבור אידיוטים שמאלנים כמוך קיים מושג של "ישראלים", עבורי קיים מושג של יהודים.  הנאו-נאצים האלה הם לא יהודים, ומגיע להם מינימום עונש מוות.

ציטוט
מח מוגבל אבל עם יותר הבנה של פוליטיקה ואקטואליה ובלי בזבוז הזמן בנבירה בטקסטים בני שלושת אלפים שנה,
::)

ציטוט
אני בן 18,
זה מסביר הכל.  למה בכלל בזבזתי את הזמן על השטויות שלך, רק א-להים יודע.  פלצן שחצן.  בצה"ל אתה מתכוון לשרת?

ציטוט
וכן יש לי עבודת קיץ, אך אל תדאג לי אני מסודר,
אתה יכול להיות בטוח שלך אני לא דואג.

ציטוט
ואם מדברים על פנטזיות  אתם לוקחים את הקופה, מדינת הלכה עם אפס פשע, עושר אין סופי ואוטופיה מהממת, רק דיקטטורה דתית, אז מי חי בפנטזיות, אני, או איזה יהודי שחי בארצות הברית וחושב שיש לו חצי סיכוי להשיג חצי מנדט בישראל עם מראה וגישה של הומלס מתחנה מרכזית טיפוסית בתל-אביב?
אפס פשע זה לא מציאותי, מכיוון שקורה שנולדים לפעמים מוגבלים כמוך עם דפקטים שכליים, אבל בהחלט נדאג לזה שהפשע ירד למימדים מזעריים.  גם על הרב כהנא זצוק"ל הי"ד צחקו, עד שסקרים שמאלניים צפו שהוא יקבל לפחות 12 מנדטים, ואז החברים שלך בעבודה ובוגדים בליכוד החליטו לפסול אותו.  זאת "הדמוקרטיה" המהוללת שלך.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #98 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:45:56 »
דוקא_כך, אם רבין "נהרג" אני מניח שעוד אדם אשר "נהרג" באותה צורה על ידי מתנקש גם "נהרג", האם אני צריך להוסיף יש"ו? :coolsmiley:

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #99 ב- : אוגוסט 12, 2007, 23:46:14 »
איזה עובדות ? עד עכשיו לא ראיתי שום עובדה שנפלטת מהמקלדת שלך אלא רק דעות או חצאי אמיתות שיוצאות במסווה של עובדות ע"י ריטוריקה מעורפלת ודמגוגית, ובנוסף יש לך את עזות המצח ואת החוצפה להתנשא מעלינו .
זה או שבחרת להתעלם או שהתעלפת כאשר גילגלת את הדף באיזור של התגובה שלי, אני עדיין מחכה שתענה למה שכתבתי .
--

אתה חושב שקיים "עם" פלסטיני ?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 12, 2007, 23:48:49 על ידי אֹהד »