כתב נושא: בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט  (נקרא 57712 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
בשבילי אתם בדיחה אבל אני אתן קצת קרדיט
« להגיב #150 ב- : אוגוסט 14, 2007, 09:09:00 »
אפילו תהודעות של שניר היה לי כוח לקרוא... אבל את שלו אין לי כוח..

זה מפני שחוץ מציטוט פסוקים בתנ"ך הסיכוי שלך להתדיין איתי הוא אפסי? תירוצים כמו חול...

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #151 ב- : אוגוסט 14, 2007, 09:14:41 »

זה מפני שחוץ מציטוט פסוקים בתנ"ך הסיכוי שלך להתדיין איתי הוא אפסי? תירוצים כמו חול...
אתה לא קשור לחיים.

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
« להגיב #152 ב- : אוגוסט 14, 2007, 13:52:03 »

מתי צוטטתי לך משהו מהתנ"ך?
וענו לך מספיק בלי ציטוטים מהתנ"ך,אולי אם נדבר איתך באיזה חדר צ'ט איראני תבין יותר.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
« להגיב #153 ב- : אוגוסט 17, 2007, 06:50:57 »

התנ"ך מהווה את המקור שעל-פיו מוגדר מיהו יהודי.  אם אתה מחשיב את עצמך כיהודי, אז אתה אמור להתאים להגדרה שבתנ"ך, ואין "גרסאות שונות" של ההגדרה הזאת.  אין כזה דבר "יהודי אתאיסט".  יש יהודים אמוניים ויהודים קטני אמונה, אבל אין "יהודי חסר אמונה" (לחלוטין).  לעומת זאת, יש כופרים, ערב רב, ובאופן כללי יהודים שלגביהם תקף עונש כרת, והייתי ממליץ לך להימנע מלהשתייך לקבוצות מאוסות אלו.

בכל מקרה, התנ"ך הוא המקור הסמכותי היחיד שמגדיר מיהו יהודי ומהי יהדות, בין אם אתה מקבל עובדה זאת ובין אם לאו, ולכן זה הגיוני להפליא עבור יהודי לצטט בפניך מן המקור, במיוחד אם אותו יהודי טועה לגביך ומחשיב אותך כיהודי למרות היותך כופר.

שבת שלום.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #154 ב- : אוגוסט 17, 2007, 09:55:43 »

התנ"ך מהווה את המקור שעל-פיו מוגדר מיהו יהודי.  אם אתה מחשיב את עצמך כיהודי, אז אתה אמור להתאים להגדרה שבתנ"ך, ואין "גרסאות שונות" של ההגדרה הזאת.  אין כזה דבר "יהודי אתאיסט".  יש יהודים אמוניים ויהודים קטני אמונה, אבל אין "יהודי חסר אמונה" (לחלוטין).  לעומת זאת, יש כופרים, ערב רב, ובאופן כללי יהודים שלגביהם תקף עונש כרת, והייתי ממליץ לך להימנע מלהשתייך לקבוצות מאוסות אלו.

בכל מקרה, התנ"ך הוא המקור הסמכותי היחיד שמגדיר מיהו יהודי ומהי יהדות, בין אם אתה מקבל עובדה זאת ובין אם לאו, ולכן זה הגיוני להפליא עבור יהודי לצטט בפניך מן המקור, במיוחד אם אותו יהודי טועה לגביך ומחשיב אותך כיהודי למרות היותך כופר.

שבת שלום.

כמו שאמרתי אני מכיר אתכם כמו את כף ידי, המילה כופרים בערבית משמע קופאר, שמשמעה infidel באנגלית, לא פלא שאתם משתמשים באותם רטוריקה של אל קעידה, אמרתי לכם כבר שאתם מדברים ומשתמשים בביטויים כמו מוסלמים, אז אני כופר, מצויין במבחינתי, מה אתם הולכים לעשות בנוגע לזה? כלום, תנסו והרוב החילוני יזרוק אתכם לצינוק.

" ובאופן כללי יהודים שלגביהם תקף עונש כרת, והייתי ממליץ לך להימנע מלהשתייך לקבוצות מאוסות אלו", אין לי מושג מה זה עונש כרת, אבל יש לי תחושה שהוא לא שונה מהעונש באיסלאם לאלא שנחשבים ללא מוסלמים אמיתיים, עונש מוות? כריתת איברים?

תודה על ההצעה, אבל כבר הוכח שאתם קומץ של סהרוריים שאין להם ביצים להרים את ראשם בישראל, רק המילה שב"כ מרעידה אתכם, אפילו לכוס קפה אתם מפחדים להיפגש, אז מי אתם לשחרר איומים ולנסות לכפות את הגרסה הפשיסטית שלכם של יהדות?

אם משמע להיות יהודי זה להיות עדר של כבשים ההולכים כצאן לטבח כמו זומבים שטופיי מוח, אוותר אל העונג הרב, אפילו שמאלנים עדיפים עליכם, שמאלנים לא יהרגו אותי ברגע שהם יגיעו לשלטון, אתם תנסו לכפות את הדת, ואם אסרב, בטח אסקל למוות על ידי המוסלמ... אני מתכוון "יהודים", רוב היהודים הזכו בפרסי נובל, קשרם לדת כמעט לא היה קיים, אני מניח שאלו לא יהודים, אז הפסיקו להתפאר בהם...

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #155 ב- : אוגוסט 17, 2007, 10:22:00 »
אתה לא יודע עלינו שום דבר חוץ מאשר כמה פליטות פה בתשקורת שלווו בד"כ במילים כמו "פאשיסטים", "גזעניים" ואף "יודו-נאצים", אז חסוך מאיתנו את ההתיימרות שלך להבנת הכהניזם לאחר שכבר מס' פעמים הוכחנו לך שמה שחשבת על האידיאולוגיה הכהניסטית היה דבר מסולף ואף שקרי, ואתה ממשיך בדיבורי ההבל שלך כהרגלך, כמה טיפוסי .ואתה כופר, למה אתה מתבייש בזה ? אתה כופר באמונה באל כלשהו (הגדרה באבן-שושן לאתאיזם), אתה מתגאה בכך ואז נעלב במה שאתה ? עצוב .לפי מה שאני יודע אנחנו בכלל לא אמורים להעניש פיזית אדם כלשהו על אמונתו או חוסר אמונתו, כרת זה עונש לא פיזי שאנחנו מעניקים כי אם הקב"ה מעניק על חטאים מסוימים (ככה הבנתי), אבל בטוח שלא בעונש פיזי, ולא כריתת איברים .
והמילה "כופר" או "כאפר" היא מילה שמית ככה שהיא משותפת גם לעברית וגם לערבית, אתה מצחיק בהשוואה שלך לאסלאם, שדורש להשמיד כופרים בדרך פיזית, לבין יהדות שלא מצווה לעשות כלום ל"כופרים" .

זה באמת מצחיק שאתה לא מתבייש להראות את פניך פה לאחר שהפסדת לי בשני וויכוחים (אכן כן, חבל) .
« עריכה אחרונה: אוגוסט 17, 2007, 10:53:35 על ידי אֹהד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #156 ב- : אוגוסט 17, 2007, 10:39:57 »
יש לנו חבר חדש שיש לו דעות טיפה יותר שמאלניות מרוב חברי התנוע?
כמה חבל.....
טוב רוצה לדבר איתי בפרטי ב-ICQ אני כבר גירשתי מיכאן בטעות שמאלני אחד מקווה שהפעם לא תהיה תוצאה דומה טוב תתיחבר ל-ICQ שלי.
המיספר:287-571-263
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
« להגיב #157 ב- : אוגוסט 17, 2007, 10:52:00 »

שבת שלום.

כמו שאמרתי אני מכיר אתכם כמו את כף ידי, המילה כופרים בערבית משמע קופאר, שמשמעה infidel באנגלית, לא פלא שאתם משתמשים באותם רטוריקה של אל קעידה, אמרתי לכם כבר שאתם מדברים ומשתמשים בביטויים כמו מוסלמים, אז אני כופר, מצויין במבחינתי, מה אתם הולכים לעשות בנוגע לזה? כלום, תנסו והרוב החילוני יזרוק אתכם לצינוק.

" ובאופן כללי יהודים שלגביהם תקף עונש כרת, והייתי ממליץ לך להימנע מלהשתייך לקבוצות מאוסות אלו", אין לי מושג מה זה עונש כרת, אבל יש לי תחושה שהוא לא שונה מהעונש באיסלאם לאלא שנחשבים ללא מוסלמים אמיתיים, עונש מוות? כריתת איברים?

תודה על ההצעה, אבל כבר הוכח שאתם קומץ של סהרוריים שאין להם ביצים להרים את ראשם בישראל, רק המילה שב"כ מרעידה אתכם, אפילו לכוס קפה אתם מפחדים להיפגש, אז מי אתם לשחרר איומים ולנסות לכפות את הגרסה הפשיסטית שלכם של יהדות?

אם משמע להיות יהודי זה להיות עדר של כבשים ההולכים כצאן לטבח כמו זומבים שטופיי מוח, אוותר אל העונג הרב, אפילו שמאלנים עדיפים עליכם, שמאלנים לא יהרגו אותי ברגע שהם יגיעו לשלטון, אתם תנסו לכפות את הדת, ואם אסרב, בטח אסקל למוות על ידי המוסלמ... אני מתכוון "יהודים", רוב היהודים הזכו בפרסי נובל, קשרם לדת כמעט לא היה קיים, אני מניח שאלו לא יהודים, אז הפסיקו להתפאר בהם...
בס''ד

אתה מבייש אותנו כאשר אתה משווה את השפה העברית העתיקה בהרבה מהשפה הערבית ,אולם , אתן לך את ההסבר המלא :

בעברית אנו אומרים---יחיד=כופר , רבים=כופרים השורש=כ.פ.ר
ובערבית אומר האויב יש''ו--- יחיד=כאפר , רבים =כאפרונ , או כופפאר, והשורש זהה כ,פ,ר

ואם כבודך בקיא בקוראן ( ספר התועבה האסלאמי) --יש שם פרק קצר המתאר את דברי נביאם לכופרים שמתחיל כך '' יא אייוהא אלכאפירונ לנ אעבד מא תעבדונ ולא אנתם עאבדונ מא אעבד.....''

השפה הערבית ינקה מהשפה העברית וכן הארמית  וכן הכנענית ושפות רבות אחרות ,אולם היסוד השמי שלה בולט מאד ,מכיוון שהיא בנויה בצורה יסודית של שורשי-מלים ,ו 10 בנייני הפועל.

היית צריך להשוות את הערבית לעברית ולא ההיפך , מכיוון שהסטורית , השפה העברית קדמה בהרבה לשפה הערבית ( שתמחה מהעולם כשפות שונאי ישראל קודמותיה אשירית,בבלית, פרסית קדומה,מצרית קדומה וכ''ו) ''כן יאבדו כל אוייבך ישראל '' אכי''ר.

הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #158 ב- : אוגוסט 17, 2007, 10:59:21 »
פחדן....
ככול שמאלני הוא ברח.
נו קדימה תיתחבר ל-ICQ שלי הינה הוא שוב:
287-571-263

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #159 ב- : אוגוסט 17, 2007, 12:05:43 »
אתה לא יודע עלינו שום דבר חוץ מאשר כמה פליטות פה בתשקורת שלווו בד"כ במילים כמו "פאשיסטים", "גזעניים" ואף "יודו-נאצים", אז חסוך מאיתנו את ההתיימרות שלך להבנת הכהניזם לאחר שכבר מס' פעמים הוכחנו לך שמה שחשבת על האידיאולוגיה הכהניסטית היה דבר מסולף ואף שקרי, ואתה ממשיך בדיבורי ההבל שלך כהרגלך, כמה טיפוסי .ואתה כופר, למה אתה מתבייש בזה ? אתה כופר באמונה באל כלשהו (הגדרה באבן-שושן לאתאיזם), אתה מתגאה בכך ואז נעלב במה שאתה ? עצוב .לפי מה שאני יודע אנחנו בכלל לא אמורים להעניש פיזית אדם כלשהו על אמונתו או חוסר אמונתו, כרת זה עונש לא פיזי שאנחנו מעניקים כי אם הקב"ה מעניק על חטאים מסוימים (ככה הבנתי), אבל בטוח שלא בעונש פיזי, ולא כריתת איברים .
והמילה "כופר" או "כאפר" היא מילה שמית ככה שהיא משותפת גם לעברית וגם לערבית, אתה מצחיק בהשוואה שלך לאסלאם, שדורש להשמיד כופרים בדרך פיזית, לבין יהדות שלא מצווה לעשות כלום ל"כופרים" .

זה באמת מצחיק שאתה לא מתבייש להראות את פניך פה לאחר שהפסדת לי בשני וויכוחים (אכן כן, חבל) .

הצחקת אותי, תשקורת? מי אמר שאני בכלל צופה בערוצי החדשות ה"שמאלנים"? תתפלא אבל אני לא זוכר את הפעם האחרונה שצפיתי באחד מערוצי החדשות, אז איזה "תשקורת" שטפה את מוחי? הצהובון Walla! ? אתם בהחלט עונים להגדרה של יודו-נאצים, כי יום אחד בפורום באנגלית ניתן לראות גזענות כלפי לא רק "אויבכם" הערבים, אלא שחורים, ולא פלא שרוב אלה שמלכלכים הם נוצרים לבנים "ציונים", הראה לי את חבריך ואני אראה לך מי אתה.

"לפי מה שאני יודע אנחנו בכלל לא אמורים להעניש פיזית אדם כלשהו על אמונתו או חוסר אמונתו", ולי נאמר אחרת באותו פורום נאמן, משהו על רגימה או סקילה, מזכיר נשכחות, מאיזה מקום שגם הדת עושה בו שמות, אירן?

כהניזם, נאציזם, פשיזם, קומוניזם, דבר משותף קושר אותם, שנאה, בלי השנאה הרי הם לא יוכלו להתקיים, שלא לומר להתפשט, טוב נו חוץ מהכניזם שלא מהווה אחוז פתטי אחד, רוב רובם הם פנאטיים נוצריים שמחכים למשיחם ישו לחזור, אבל אתם רגילים להיות כלים שטופיי מוח, אז תפאדאל.

"והמילה "כופר" או "כאפר" היא מילה שמית ככה שהיא משותפת גם לעברית וגם לערבית", בדיוק בגלל זה ציינתי זאת, חבריכם מהאיסלאם משתמשים בכמעט בדיוק אותם ביטויים, בשבילי להיקרא כופר אם "כאפר" על ידי יהודי או מוסלמי היא כמעט זהה, בשני המקרים מדובר שסהרוריים דתיים, האחד יערוף את ראשי, השני מתכנן לעשות זאת.

"זה באמת מצחיק שאתה לא מתבייש להראות את פניך פה לאחר שהפסדת לי בשני וויכוחים (אכן כן, חבל) ." פחחח אני מניח שההגדרה של הפסד לי ולך זה דבר זר לגמרי, מוזר שכולכם ברחתם כמו אש לאחר שהבאתי את הציטוטים הנבחרים ממצעד הגאווה, אבל זכרון סלקטיבי לא שוכן רק אצל אחיכם לאמונה, לא ידעתי עד כמה האיסלאם והגרסא שלכם ליהדות יש כל כך הרבה מנהגים דומים, ואחר כך מתבכיינים על אנטישימיות, אירוניה בהתגלמותה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #160 ב- : אוגוסט 17, 2007, 12:08:25 »
פחדן....
ככול שמאלני הוא ברח.
נו קדימה תיתחבר ל-ICQ שלי הינה הוא שוב:
287-571-263

מי ברח כהניסט ממוצע? אתה רוצה אוטו ריפרש כל חצי דקה או שאסור לי לאכול צהריים כי מר שלמה מחכה לי?

אם אתה רוצה ב-ICQ אין בעייה, חצי דקה ואני יכול להוריד, השאלה היא מה בדיוק אתה רוצה, לחלוק עימי נאצות בצ'ט במקום בפורום?
עדיף שמאלני מיודו-נאצי.

מנותק zipora

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #161 ב- : אוגוסט 17, 2007, 12:13:23 »
אם תקרא את חנותו של מר לובלין של עגנון תבין כמה הצעירים היהודים לפני מלחמת העולם רצו לההרג למען גרמניה. זה לא עזר להם את כלם זרקו למחנה הריכוז. וזה שתשמיץ את אנשי הפורום ואתה לא כמו הדתיים הפרימיטיבים האלה כי אתה מאמין שלא כל הערבים והמוסלמים רוצחים אכזריים לא יעזור לך אם רק תהיה להם אפשרות להרוג אותך הם יעשו זאת. אני חילונית לגמרי אבל כל החילונים האנטישמים גרועים מאד בעיני. אגב אתה מתווכח בינוני ומטה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #162 ב- : אוגוסט 17, 2007, 12:34:26 »
Taren-
אז מאיפה אתה משיג את החדשות ? מהדימיון ? אל תיתמם, אם אתה לא צופה בטלוויזיה אז אתה משתמש באתרים שמאלנים, פשוט מאוד, אל תהיה כ"כ קטנוני ומוגבל . אתה פשוט חולה נפש סהרורי, אתה קורא לנו יודו-נאצים בזמן שאתה מדבר על נוצרים ? תגיד לי אתה אדיוט ? אחחח..אתה מוכיח את בורותך כל פעם מחדש .

אמרנו לך בפורום שאסור לנו לעשות לך כלום, בחרת להתעלם, ואף פעם לא הסבירו פה מה זה כרת אז אל תתחיל להמציא מעשיות דמיוניות שבדית מליבך .

;D ;D, חדל דמגוגיה, אתה לוקה בדיסוננס קוגניטיבי ומראה על צביעותך כל פעם מחדש, אתה אכול שנאה, ע"פ הלוגיקה שלך אתה פשוט ניאו נאצי למהדרין, כל מי ששונא את האויב שלו בעיניך הוא נאצי, אינפנטיליות משווועת . ד"א, בפאשיזם אין שנאה, גם בקומוניזם לא, המנהיגים שלהם עיוותו את מה שיצרו, אותך גם עיוותו .
ואני החלטתי מרצון להיות בפורום שיש בו דעות שדומות לשלי, שוב, ע"פ ה"לוגיקה" המשעשעת שיש לך, כל מי שיש לו דעה ימנית "קיצונית" הוא שטוף מח, למה ?! ככה לימדו אותך, או שככה רצית לחשוב מאחר ואתה שונא דתיים ודת .

אתה אדיוט, באמת שכבר נמאס לי מהשטויות שלך, התאפקנו והראנו את טימטומך בדרך מתורבתת, אתה כל הזמן בוחר להתעלם ממה שאנחנו אומרים לך, תקרא שוב ותחזור על כך שלושה פעמים : הדת היהודית לא מצווה להרוג "כופרים" או לגרום להם נזק פיזי כלשהו . כעת תחזור על זה עוד הפעם ונקווה שהפאנאטיות שלך תתפוגג והאטימות שלך תעלם .

אתה התעלמת מהתשובות שלי לטענות הכסיליות שלך באשכול הזה ובעוד אשכול, וזה אכן הפסד . ולא ברחנו מהציטוטים שהבאת שמראים שרק אחד בעד הרג הומואים, הגבנו לך, אתה התעלמת כהרגלך, תפסיק לקחת כדורי LSD ואז אולי האשליה שלך שניצחת מישהו בוויכוח כאן תעלם, לא ניצחת את איתן, דווקא כך, אותי ואת כל מי שהפריך את הטענות המגוכחות שלך שמבוססות על עובדות אמיתיות כמו שצבי הנינג'ה קיימים במציאות .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #163 ב- : אוגוסט 17, 2007, 12:43:36 »
טוב לפחות עכשיו אחרי (ובזמן) שיחה קצרה איתו אני יכול להגיד דבר אחד חזק וברור.
Taren אינו שמאלני

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #164 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:25:35 »
TAREN אינו שמאלני?!

TAREN קורא לנו נאצים, והוא מגן על הערבים הנאצים. זה מפריע לו שאנו אומרים את האמת על הערבים הנאצים. ומהי האמת? הסקר של
NEAR EAST CONSULTING מאוגוסט 2006 הראה ש97% מהערבים ביהודה, שומרון וחבל עזה אמרו שהם תומכים בחזבאללה, ארגון של מוסלמים נאצים טרוריסטים שאומרים מפורשות שהם רוצים לרצוח את כל היהודים בארץ ישראל ובעולם. וזהו סקר ערבי. לפי אותו סקר, 95% מהערבים הנוצרים אמרו שהם תומכים בחזבאללה. לכן, הבעיה עם הערבים היא לא רק עם המוסלמים. לגבי הערבים שגרים בתוך "הקו הירוק", שהם אזרחי מדינת ישראל, כל הנציגים הנבחרים שלהם בכנסת גם תומכים בחזבאללה, חמאס, פת''ח ועוד ארגוני טרור נאצים שכבר רצחו אלפי יהודים ושמבטיחים לרצוח את כל היהודים. כשאנו אומרים אמת זו על הערבים הנאצים, TAREN מתעלם מהעובדות ומגן על הערבים הנאצים, וקורא לנו נאצים. האם TAREN לא יהודון שמאלני בוגדני?

TAREN כתב מילות שנאה נאצית נגד המתנחלים עם כיפות על הראש. TAREN מגן על הערבים הנאצים בחברון וטוען שהמתנחלים עם כיפות על הראש מתעמרים ורוגמים את הערבים הנאצים בחברון. אותם ערבים נאצים בחברון שרצחו בדם קר 69 יהודים ב1929, 19 שנים לפני שאפילו הייתה לנו מדינה. הערבים הנאצים רצחו את היהודים וגירשו כל יהודי מחברון עיר אבותינו. אבל TAREN מגן עם הערבים הנאצים ואומר שדוקא הגיבורים היהודים שגרים בחברון עיר אבותינו, שדוקא היהודים מתעמרים ורוגמים את הערבים הנאצים.  האם TAREN לא יהודון שמאלני בוגדני?

TAREN מתבייש מהמתנחלים ומיהודים עם כיפות על הראש. הוא כותב שזו הבעיה שלנו, שהעולם רואה מתנחלים עם כיפות על הראש. ז''א, כשהעולם רואה יהודים אמיצים, נאמנים, לוחמים עם גאווה יהודית כמו גיבורי חברון, TAREN סבור שזה גורם אנטישמיות. TAREN לא מבין שאלה היהודים היחידים שהגויים דוקא מכבדים. אלא יהודונים פחדנים גלותיים כמו TAREN הם הם שבאמת גורמים עוינות לישראל. אף אחד לא מכבד בוגד פחדני כמו TAREN ששונא את האמונה והמסורת של העם שלו. תשאלו את הלא יהודים בפורום האנגלי שלנו. TAREN והבוגד השני SSN גם נרשמים בפורום האנגלי שלנו, וכל הגויים שם שונאים אותם. הגויים שם ניסו ללא הצלחה להסביר ליהודונים האלה שהם בדיוק הטיפוסים שגורמים שנאה נגד ישראל.

הייתי עסוק מאוד לאחרונה ולא הספקתי להגיב ליהודונים השחצנים האלה. אבל חברינו בפורום עשו טעות לא להגיב מייד עם תגובות חריפות כשהבוגדים האלה מייד התחילו לקרא לנו נאצים, לבזות את היהדות ואת המתנחלים, לבזות את גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוקייל, להגן על הערבים הנאצים וכו'. כשמישהו טוען שהוא לא שמאלני למרות שיש לו עמדות בוגדניות כאלו, אתם מקבלים זאת? לא כולכם, אבל כמה מכם. אני מאוכזב שלא הגבתם לTAREN וSSN כמו שהלא יהודים הגיבו בפורום האנגלי. כנראה, דרוש הרבה יותר חינוך כאן.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 19, 2007, 04:13:25 על ידי חיים בן_פסח »

מנותק רַק_כָּך

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • היום כולם יודעים- הרב כהנא צדק!!! ממשיכים בדרכו.
« להגיב #165 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:29:05 »
TAREN אינו שמאלני?!

TAREN קורא לנו נאצים, והוא מגן על הערבים הנאצים. זה מפריע לו שאנו אומרים את האמת על הערבים הנאצים. ומהי האמת? הסקר של
NEAR EAST CONSULTING מאוגוסט 2006 הראה ש97% מהערבים ביהודה, שומרון וחבל עזה אמרו שהם תומכים בחזבאללה, ארגון של מוסלמים נאצים טרוריסטים שאומרים מפורשות שהם רוצים לרצוח את כל היהודים בארץ ישראל ובעולם. וזהו סקר ערבי. לפי אותו סקר, 95% מהערבים הנוצרים אמרו שהם תומכים בחזבאללה. לכן, הבעיה עם הערבים היא לא רק עם המוסלמים. לגבי הערבים שגרים בתוך "הקו הירוק", שהם אזרחי מדינת ישראל, כל הנציגים הנבחרים שלהם בכנסת גם תומכים בחזבאללה, חמאס, פת''ח ועוד ארגוני טרור נאצים שכבר רצחו אלפי יהודים ושמבטיחים לרצוח את כל היהודים. כשאנו אומרים אמת זו על הערבים הנאצים, TAREN מתעלם מהעובדות ומגן על הערבים הנאצים, וקורא לנו נאצים. האם TAREN לא יהודון שמאלני בוגדני?

TAREN כתב מילות שנאה נאצית נגד המתנחלים עם כיפות על הראש. TAREN מגן על הערבים הנאצים בחברון וטוען שהמתנחלים עם כיפות על הראש מתעמרים ורוגמים את הערבים הנאצים בחברון. אותם ערבים נאצים בחברון שרצחו בדם קר 69 יהודים ב1929, 19 שנים לפני שאפילו הייתה לנו מדינה. הערבים הנאצים רצחו את היהודים וגירשו כל יהודי מחברון עיר אבותינו. אבל TAREN מגן עם הערבים הנאצים ואומר שדוקא הגיבורים היהודים שגרים בחברון עיר אבותינו, שדוקא היהודים מתעמרים ורוגמים את הערבים הנאצים.  האם TAREN לא יהודון שמאלני בוגדני?

TAREN מתבייש מהמתנחלים ומיהודים עם כיפות על הראש. הוא כותב שזו הבעיה שלנו, שהעולם רואה מתנחלים עם כיפות על הראש. ז''א, כשהעולם רואה יהודים אמיצים, נאמנים, לוחמים עם גאווה יהודית כמו הגיבורי חברון, TAREN סבור שזה גורם אנטישמיות. TAREN לא מבין שאלה היהודים היחידים שהגויים דוקא מכבדים. אלא יהודונים פחדנים גלותיים כמו TAREN הם הם שבאמת גורמים עוינות לישראל. אף אחד לא מכבד בוגד פחדני כמו TAREN ששונא את האמונה והמסורת של העם שלו. תשאלו את הלא יהודים בפורום האנגלי שלנו. TAREN והבוגד השני SSN גם נרשמים בפורום האנגלי שלנו, וכל הגויים שם שונאים אותם. הגויים שם ניסו ללא הצלחה להסביר ליהודונים האלה שהם בדיוק הטיפוסים שגורמים שנאה נגד ישראל.

הייתי עסוק מאוד לאחרונה ולא הספקתי להגיב ליהודונים השחצנים האלה. אבל חברינו בפורום עשו טעות לא להגיב מייד עם תגובות חריפות כשהבוגדים האלה מייד התחילו לקרא לנו נאצים, לבזות את היהדות ואת המתנחלים, לבזות את גדול דורנו הרב מאיר כהנא זצוקייל, להגן על הערבים הנאצים וכו'. כשמישהו טוען שהוא לא שמאלני למרות שיש לו עמדות בוגדניות כאלו, אתם מקבלים זאת? לא כולכם, אבל כמה מכם. אני מאוכזב שלא הגבתם לTAREN וSSN כמו שהלא יהודים הגיבו בפורום האנגלי. כנראה, דרוש הרבה יותר חינוך כאן.

O0   :V:  חיים- אתה צודק 1,000,000 % (=מליון אחוז) יישר כח!!!
« עריכה אחרונה: אוגוסט 17, 2007, 14:29:53 על ידי bspro »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #166 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:29:44 »
כן חיים הוא רחוק מלהיות תומך בנו אבל הוא אינו שמאלני.
הוא לדוגמה בעד גירוש הערבים שחיים במדינת ישראל

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
« להגיב #167 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:38:17 »
שלמה הוא שמלאני ועוד איך,גם השמלאנים לא רוצים ערבים,ואותו טרול תומך גם באלטלנה למתנחלים.הוא מתיימר לדעת מה זה "כהניזם",בזמן שהוא ניזון מאמצעי התקשורת על הימניים "הקיצוניים".הוא התחיל בבדיחה והוא מבלה בפורום העברי והאנגלי ללא הפסקה,אני אומר שייבושם לו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 17, 2007, 15:09:36 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #168 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:42:24 »
שלא תבינו אותי נכון אני לא תומך בו.
ולא הוא לא שמאלני הודי ימני-אנטי דתי.
זו תופעה שהתנועה שלנו עוד לא נלחמה בא (נלחמנו רק נגד שמאל שרוצה לתת הכל לערבים) ואנחנו צריכים להכיר גם אותם
כדי להראות לציבור הימני שעדיף ימין יותר דתי מאשר אנטי-דתי.
וההבדל בינו לבין שלום עכשיו גדול מאוד.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 19, 2007, 06:15:59 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #169 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:43:52 »
הוא שמאלני 100%
אחרי הדברים שהוא אמר שהוא לתת לו ביכלל את הזכות ליכתוב בפורום האייכותי הזה!
זה רק יוריד מהרמה של הפורום הזה..

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #170 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:45:11 »
חיים, לא קיללנו מסיבה אחת פשוטה, זה מטריף אותם, אתה לא יודע איך שזה יכול לעצבן אנשים כשהם לא מצליחים במה שהם ניסו להשיג ע"י פרובוקציה.
אח"כ עם הזמן באמת התחיל להמאס לנו משני העלובים האלה.

שלמה, טרן הוא "ימני" של "שינוי", מפלגה אנטישמית ישראלית.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 19, 2007, 06:16:45 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #171 ב- : אוגוסט 17, 2007, 14:49:43 »
אבל זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד.
מדובר בזרם שעוד לא ניתקלנו בו כאן בפורום.
יש הבדל ענק בינו לבין השמאלנים ולכן גם אין צורך להסביר לו ולאנשים כמותו דברים אחדים אבל צריך לחדד אחרים.
ימין-אנטי דתי זו תופעה שעוד לא הייתה בפורום אבל בעם הם בהחלט חלק מהאכלסיה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #172 ב- : אוגוסט 17, 2007, 15:00:09 »

שלמה, אתה יהודי יקר ואני אוהב אותך, אבל אתה טועה בגדול.

TAREN טוען שהוא תומך בגירוש ערבים, אבל הוא קורא לנו נאצים כי אנו אומרים את האמת על הערבים. וTAREN משקיע כל כך הרבה זמן לחתור תחתינו כשאנו הגורם היחיד שבאמת היה מטפל בבעיה הערבית. וTAREN כל כך מפחד מתגובת העולם שהוא מגנה את המתנחלים והיהודים עם כיפה על הראש. האם נדמה לך שמישהו שכל כך מפחד מתגובת העולם באמת היה מגרש את הערבים? אז מה באמת הסיפור של TAREN ?TAREN כמו רוב היהודים היה מעדיף שלא היו ערבים כאן. אפילו הרבה שמאלניים היו מעדיפים שלא היו ערבים כאן. אבל במציאות, TAREN לא היה עושה מאומה לאף ערבי כי TAREN כאמור מפחד מאומות העולם. בסוף, TAREN היה מגרש לא את הערבים אלא את המתנחלים עם הכיפה על הראש.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #173 ב- : אוגוסט 17, 2007, 15:02:11 »
אבל זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד.
מדובר בזרם שעוד לא ניתקלנו בו כאן בפורום.
יש הבדל ענק בינו לבין השמאלנים ולכן גם אין צורך להסביר לו ולאנשים כמותו דברים אחדים אבל צריך לחדד אחרים.
ימין-אנטי דתי זו תופעה שעוד לא הייתה בפורום אבל בעם הם בהחלט חלק מהאכלסיה.
הוא לא ימני, שמתי ימני במרכאות, בדיוק כמו ששינוי הוא מפלגה ימנית .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #174 ב- : אוגוסט 17, 2007, 15:12:01 »

שלמה, אתה יהודי יקר ואני אוהב אותך, אבל אתה טועה בגדול.

TAREN טוען שהוא תומך בגירוש ערבים, אבל הוא קורא לנו נאצים כי אנו אומרים את האמת על הערבים. וTAREN משקיע כל כך הרבה זמן לחתור תחתינו כשאנו הגורם היחיד שבאמת היה מטפל בבעיה הערבית. וTAREN כל כך מפחד מתגובת העולם שהוא מגנה את המתנחלים והיהודים עם כיפה על הראש. האם נדמה לך שמישהו שכל כך מפחד מתגובת העולם באמת היה מגרש את הערבים? אז מה באמת הסיפור של TAREN ?TAREN כמו רוב היהודים היה מעדיף שלא היו ערבים כאן. אפילו הרבה שמאלניים היו מעדיפים שלא היו ערבים כאן. אבל במציאות, TAREN לא היה עושה מאומה לאף ערבי כי TAREN כאמור מפחד מאומות העולם. בסוף, TAREN היה מגרש לא את הערבים אלא את המתנחלים עם הכיפה על הראש.

חיים איני אומר חס וחלילה שהוא יהודי טוב ובן ברית.
אני פשוט אומר שהוא שיך לזרם אחר ונימוקים שעובדים נגד שמאלנים לא יעזרו נגדו.
זה טוב שיש לנו בפוום גם אחד מהם וצריך להיתאמן לקרב גם איתם כי יש עשרות אלפי יהודים כאלה.
איני תומך בו אני פשוט מבקש שלא להיתיחס עליו כאל עוד שמאלני אלה כאחד שבא מזרם אחר וצריך לנהל איתו קרב מאט אחר.