כתב נושא: התקרבות בין עיראק לאיראן  (נקרא 26869 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #75 ב- : אוגוסט 13, 2007, 13:42:52 »
מה הקשר לבורות ? אתה מתקיל את עצמך ומוכיח מיהו הבור כאן :
"הריכוזים המרכזיים שלהם הוא דרום לבנון"
 ::)

אני מדבר על איזור פעולה, הלוחמים שלהם אשר חלקם גרים בדרום זה במכוון, שיהיו כמה שיותר קרובים לגבול למקרה שיפרוץ עימות, "ריכוז מרכזי", הכוונה שלי משגרי הקטיושות לטווח קצר של ה-20-30 קילומטרים ומערכת הבונקרים והמנהרות, זה בדרום לבנון, איפה התרכזו הקרבות, בדרום, לכן הכוונה היא ריכוז כוחות החזבאללה, עוד משהו?

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #76 ב- : אוגוסט 13, 2007, 14:48:22 »
הו סתם חופר חושב הוא יודע משהו...
כשאני אומר "הייתי מוחק" ז"א הייתי מביא פקודה להפציץ במשף 24 שעות מקום מסויים. עד שלא הייה נשאר שם אף אחד שמסוגל להילחם.
לבנון לא כזו גדולה, אפשר לקטוש אותה אם צריך ביומיים או שלושה. חיזבאללה, גם לא כזה גדול וחזק כמו שוכלם חושבים.
לא ניצלו את כוחו של צה"ל באותה מלחמה, היו צריכים להפציץ את כולם ביחד בלי אזהרה או היסוס, ואני לא פסיכופת. כי אני אל שונא אותם כי באלי, סתם לכיף כי הם דפוקים. כי אם אנחנו לא נשנא אותם, הם ישמידו אותנו.
כמו שאמרתי קודם, עדיף שאנחנו נשמיד אותם טוטאלית, מאשר שהם ישמידו אותנו טוטאלית.
ואל תשווה אותי להיטלר, כי היהודים לא איימו להשמיד גרמנים, ולא ירו עליהם טילים, ולא עשו פיגועים בגרמניה.
איך אתה תגיב על זה? תתחיל למרוח את זה על משהו אחר.
בואו ונראה:)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 14:49:09 על ידי Diversant »

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #77 ב- : אוגוסט 13, 2007, 14:52:30 »
בראבו ילד,בראבו.
אני צריך למחוא לך כפיים.

אני תוהה כמה פעמים השתמשת בירידות "גנרל צעצוע",אתה כל כך אוהב להתנשא ולחשוב שאתה מבין יותר מאחרים?
ראש אגף המודיעין מתייחס לאיום האיראני ברצינות,ואתה שולל את האיום האיראני מימין ומשמאל,אז אולי תקרא גם לו "גנרל צעצוע"?
לדבר עם אנשים איראנים? וואו,10-20 מקסימום,מתוך 70 מיליון,זה מדגם מייצג זה?

אם כי אני מסכים שרוב האיראנים לא נגדנו,אבל למרות כל קריאות ה"הם דיקטטורה" לא ראיתי שעשו משהו לסטודנטים האיראנים שהפגינו נגד אחמדינג'אד בעבר.
לגבי הידע המודיעני שלנו על איראן-יש שמועות והשערות בלבד,זה מידע צבאי סודי ולכן לא צריך לברבר על זה כאילו שאנחנו יודעים משהו מהמידע שיש לצה"ל.

חיזבאללה הוא ארגון גרילה,ואפילו אני שאני "גנרל צעצוע" יודע שצבא סדיר כנגד גרילה זה מיועד לכשלון,במיוחד כאשר הגרילה תוקף את העורף בכזאת אגרסיביות.
בנוסף,לך תקרא עדויות של חיילים שם,אתה זה שמזלזל באויב ואומר שהוא עשה לנו בית ספר? אנשי חיזבאללה מתאמנים באיראן,הם לא "בריונים עם נשק" כמו החמאס,אלא לוחמים של ממש שיודעים איך להלחם.
אז כן,תוסיף את זה לעובדה שהם גרילה וגם את ההתבטאות של איזה בכיר חיזבאללה לשעבר שאמר "עוד 10 ימים של לחימה וחיזבאללה היה נלחם" ותגיע למסקנה שצה"ל היה מעל ומעבר.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 13, 2007, 15:07:15 על ידי Nanis »

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #78 ב- : אוגוסט 13, 2007, 14:57:17 »
כן בדיוק, המשטר באיראן ממש לא דיקטטורי...
והאיום האיראני הוא רציני, הוא סתם תקוע בתחת של כמה איראנים שאמרו לו שהם לא מאיימים... והוא עוד אומר שאנחנו פטתיים, מאמין לאיראנים שהוא ידבר איתם. טפו

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #79 ב- : אוגוסט 13, 2007, 15:02:51 »

אני מדבר על איזור פעולה, הלוחמים שלהם אשר חלקם גרים בדרום זה במכוון, שיהיו כמה שיותר קרובים לגבול למקרה שיפרוץ עימות, "ריכוז מרכזי", הכוונה שלי משגרי הקטיושות לטווח קצר של ה-20-30 קילומטרים ומערכת הבונקרים והמנהרות, זה בדרום לבנון, איפה התרכזו הקרבות, בדרום, לכן הכוונה היא ריכוז כוחות החזבאללה, עוד משהו?
מה הקשר חבובצ'יק, זה שרוב התשתיות של החיזבאלונים נמצאת ברובה בדרום אומר שאין חיזבאללונים בצפון ? ברור שיש, מכיוון שאם יקרה מה שקרה במלחמה האחרונה ומנהיגי חיזבאללה יצטרכו לסגת הצפון יהיה מוכן .

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #80 ב- : אוגוסט 13, 2007, 15:07:04 »
הוא חושב חיזבאללה זה כמו חמאס. לא חמוד, לחיזבאללה יש עמדה פוליטית בלבנון, אומנם קצת דיקטטורית, אבל יש להם עמדה פוליטית חזקה מאוד.
צבא לבנון לא יכול להתגבר עליהם, ועוד עם המעפנים מהאו"ם.
אם יקטשו את דרום לבנון, כל החיזבאלונים רצים לצפון..
תלמד קצת, אתה מתבסס על עובדות נכות תסלח לי על הביטוי

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #81 ב- : אוגוסט 13, 2007, 15:34:46 »
חחחח נו איפה אתה טיפשון איפה השמאלני יודע כל שלנו נעלם פתאום הלך

מה הלכת להמציא "עובדות" חדשות
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #82 ב- : אוגוסט 13, 2007, 15:58:53 »
הו סתם חופר חושב הוא יודע משהו...
כשאני אומר "הייתי מוחק" ז"א הייתי מביא פקודה להפציץ במשף 24 שעות מקום מסויים. עד שלא הייה נשאר שם אף אחד שמסוגל להילחם.
לבנון לא כזו גדולה, אפשר לקטוש אותה אם צריך ביומיים או שלושה. חיזבאללה, גם לא כזה גדול וחזק כמו שוכלם חושבים.
לא ניצלו את כוחו של צה"ל באותה מלחמה, היו צריכים להפציץ את כולם ביחד בלי אזהרה או היסוס, ואני לא פסיכופת. כי אני אל שונא אותם כי באלי, סתם לכיף כי הם דפוקים. כי אם אנחנו לא נשנא אותם, הם ישמידו אותנו.
כמו שאמרתי קודם, עדיף שאנחנו נשמיד אותם טוטאלית, מאשר שהם ישמידו אותנו טוטאלית.
ואל תשווה אותי להיטלר, כי היהודים לא איימו להשמיד גרמנים, ולא ירו עליהם טילים, ולא עשו פיגועים בגרמניה.
איך אתה תגיב על זה? תתחיל למרוח את זה על משהו אחר.
בואו ונראה:)

אני חושב שאתה תחת אשלייה שפגז של טנק מוחק קילומטר מרובע, רק על ידי הפצצות שטיח ניתן איכשהו לזרוע הרס כזה, או בפצצת אטום, ומכיוון שלישראל אין מפציצים ומלאי פצצות בלתי מוגבל תמשיך לפנטז על הפצצה של מבנים ריקים, אתה לא תהרוג מחבל אחד כשהוא מתחת לאיזשהי חורשה לא ידועה בבונקר.

שום מריחה, אני חושב שאתה תחת אשלייה שזה משחק מחשב, אבל רגע כל האמונה שלך היא במילא פנטזיה מצוצה מהאצבע אז למה אני בדיוק אני מצפה ליותר?

תפסיק להמציא תירוצים לצה"ל, זאת לא רק אשמת הפוליטיקאים אלא אנשי הצבא, אבל לא פלא שהנצחון הגדול ביותר היה לפני תופעת גוש אמונים והחלחול לצבא, מאז רק הצלחות אדירות, יום כיפור, רצועת הביטחון, אינתיפדה ולבנון השנייה, צל"ש.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #83 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:06:10 »
בראבו ילד,בראבו.
אני צריך למחוא לך כפיים.

אני תוהה כמה פעמים השתמשת בירידות "גנרל צעצוע",אתה כל כך אוהב להתנשא ולחשוב שאתה מבין יותר מאחרים?
ראש אגף המודיעין מתייחס לאיום האיראני ברצינות,ואתה שולל את האיום האיראני מימין ומשמאל,אז אולי תקרא גם לו "גנרל צעצוע"?
לדבר עם אנשים איראנים? וואו,10-20 מקסימום,מתוך 70 מיליון,זה מדגם מייצג זה?

אם כי אני מסכים שרוב האיראנים לא נגדנו,אבל למרות כל קריאות ה"הם דיקטטורה" לא ראיתי שעשו משהו לסטודנטים האיראנים שהפגינו נגד אחמדינג'אד בעבר.
לגבי הידע המודיעני שלנו על איראן-יש שמועות והשערות בלבד,זה מידע צבאי סודי ולכן לא צריך לברבר על זה כאילו שאנחנו יודעים משהו מהמידע שיש לצה"ל.

חיזבאללה הוא ארגון גרילה,ואפילו אני שאני "גנרל צעצוע" יודע שצבא סדיר כנגד גרילה זה מיועד לכשלון,במיוחד כאשר הגרילה תוקף את העורף בכזאת אגרסיביות.
בנוסף,לך תקרא עדויות של חיילים שם,אתה זה שמזלזל באויב ואומר שהוא עשה לנו בית ספר? אנשי חיזבאללה מתאמנים באיראן,הם לא "בריונים עם נשק" כמו החמאס,אלא לוחמים של ממש שיודעים איך להלחם.
אז כן,תוסיף את זה לעובדה שהם גרילה וגם את ההתבטאות של איזה בכיר חיזבאללה לשעבר שאמר "עוד 10 ימים של לחימה וחיזבאללה היה נלחם" ותגיע למסקנה שצה"ל היה מעל ומעבר.

עדיף גנרל צעצוע מ"דפקט שכלית" או "מטומטם", אתה לא חושב?

"10-20 מקסימום,מתוך 70 מיליון,זה מדגם מייצג זה",  ולך יש מדגם מייצג אחר? כמובן שלא, הרי זה דברי הנביא חיים בן-פסח.

"אם כי אני מסכים שרוב האיראנים לא נגדנו,אבל למרות כל קריאות ה"הם דיקטטורה" לא ראיתי שעשו משהו לסטודנטים האיראנים שהפגינו נגד אחמדינג'אד בעבר."

תתעדכן, הטיהורים באוניברסיטאות כבר החלו לפני כמה חודשים, מחליפים מרצים שלא מחובבים על המשטר במרצים אסלמים.

"בנוסף,לך תקרא עדויות של חיילים שם,אתה זה שמזלזל באויב ואומר שהוא עשה לנו בית ספר? אנשי חיזבאללה מתאמנים באיראן,הם לא "בריונים עם נשק" כמו החמאס,אלא לוחמים של ממש שיודעים איך להלחם."

הזלזול מגיע מקיצונים שחושבים שכל ערבי הוא פלאח חסר השכלה שלא יודע לכוון את הנשק או לירות טיל נגד טנקים מודרני, מי קרא לאנשי חיזבאללה בריונים עם נשק? לא אני, הם חיילים לכל דבר ומכיוון שהכח הסדיר שלהם קטן יותר מצבא הם מסוגלים להשקיע יותר משאבים לתוך החייל הבודד.

ואיך אני בדיוק מזלזל באויב שאני אומר שעשה לצה"ל בית ספר? שום נימת זלזול.

" וגם את ההתבטאות של איזה בכיר חיזבאללה לשעבר שאמר "עוד 10 ימים של לחימה וחיזבאללה היה נלחם"", הוא יודיע שאמא שלו היא כבשה תחת עינויים, אעלק "בכיר", היה רשום קצין, לא בכיר, ואחד בשבי.

"צה"ל היה מעל ומעבר" בתוך הבוץ.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #84 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:07:27 »
חחחח נו איפה אתה טיפשון איפה השמאלני יודע כל שלנו נעלם פתאום הלך

מה הלכת להמציא "עובדות" חדשות

מצטער אבל אני לא עושה רפרש כל עשר שניות והפרצוץ שלי לא דבוק לצג, מה גם שאם אני שמאלני, אתה מוסלמי.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #85 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:10:40 »
הוא חושב חיזבאללה זה כמו חמאס. לא חמוד, לחיזבאללה יש עמדה פוליטית בלבנון, אומנם קצת דיקטטורית, אבל יש להם עמדה פוליטית חזקה מאוד.
צבא לבנון לא יכול להתגבר עליהם, ועוד עם המעפנים מהאו"ם.
אם יקטשו את דרום לבנון, כל החיזבאלונים רצים לצפון..
תלמד קצת, אתה מתבסס על עובדות נכות תסלח לי על הביטוי

אתה זה שצריך ללמוד ולא לזבל בשכל, צבא לבנון מורכב מחלק גדול של שיעים שלעולם לא ירימו יד על החזבאללה, הם השתמשו בראדרים של צבא לבנון, מה גם שלא רק השיעים תומכים בחזבאללה ובאופוזיציה כנגד תנועת הארבע עשרה במרץ של סניורה וחרירי.

החזבאללה לא רצו לשום מקום אחרי 33 יום, אז אם תסלח לי על הביטוי, תפסיק לזבל את השכל.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #86 ב- : אוגוסט 13, 2007, 16:23:48 »

מה הקשר חבובצ'יק, זה שרוב התשתיות של החיזבאלונים נמצאת ברובה בדרום אומר שאין חיזבאללונים בצפון ? ברור שיש, מכיוון שאם יקרה מה שקרה במלחמה האחרונה ומנהיגי חיזבאללה יצטרכו לסגת הצפון יהיה מוכן .

אתה יודע את מיקומם של מפקדי החזבאללה?!? לא יאמן אפילו המודיעין הישראלי נכשל איפה שאתה הצלחת, שאפו..

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #87 ב- : אוגוסט 13, 2007, 17:18:39 »
או הו... 700 הודעות אחת אחרי השניה, מדליק ביותר.
בקיצור, רכבת לעצמך בושות בפורום, הראת שאתה פאנאת של מישהו או משהו, ואתה לא יודע שודםבר סמכותי שאפשר להתבסס עליו.
סתם מנהל פה מלחמה איתנו, אין לי בעיה להמשיך.
אני רק לא מבין, למה אתה מנפח ת'תחת בשביל איראן, וחיזבאללה? מ הם חברים שלך? אתה בטוח שאתה לא איזה ערבוש מסתנן?

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #88 ב- : אוגוסט 13, 2007, 17:42:49 »
או הו... 700 הודעות אחת אחרי השניה, מדליק ביותר.
בקיצור, רכבת לעצמך בושות בפורום, הראת שאתה פאנאת של מישהו או משהו, ואתה לא יודע שודםבר סמכותי שאפשר להתבסס עליו.
סתם מנהל פה מלחמה איתנו, אין לי בעיה להמשיך.
אני רק לא מבין, למה אתה מנפח ת'תחת בשביל איראן, וחיזבאללה? מ הם חברים שלך? אתה בטוח שאתה לא איזה ערבוש מסתנן?

טוב מה אני אעשה שטקטיקת הכהניסטים זה לבוא ולתקוף בגלים, אחרת אם אני לא אענה לכל שאלה וגחמה אני אכשל בעיניכים, לא?

אתה קורא לי פנאט? אירוניה בהתגלמותה...

אני לא מנפח שום תחת לאירן או חזבאללה, אני מציין עובדות ונותן חוות דעת, ולא, אינני ערבי, ושמעתי שיש לכם 50 חברים, קומדיה משהו סוף הדרך.

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #89 ב- : אוגוסט 13, 2007, 18:25:28 »
עלק לתת חוות דעת ולצהגיע עובדות, התחלת לנהל פה מלחמות איתנו, להתנשאות מעלינו.
אם היית בא כמו בנאדם לדון, אפילו עם דעה שונה היינו מקבלים אותך בברכה. אפילו שאתה לא כהניסט או ימני.
אבל ככה, להתנשאותף לזלזל... וסתם לנפח, ולשבח את האויב. זה מעפן ביותר מצידך, ועוד עם "עובדות" נכות כמו שלך.
לפי השמועה, דיברת עם 20 איראנים? איך דיברת איתם? איך הכרת אותם? ומאיפה לעזאזל אתה יודע שאפשר לסמוך על החרטא שהם אמרו לך?
אתה ילד קטן? אתה מאמין לכל דבר באינטרנט? ועוד קורא לנו פתטים בקומדיה.

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #90 ב- : אוגוסט 13, 2007, 19:01:51 »
עלק לתת חוות דעת ולצהגיע עובדות, התחלת לנהל פה מלחמות איתנו, להתנשאות מעלינו.
אם היית בא כמו בנאדם לדון, אפילו עם דעה שונה היינו מקבלים אותך בברכה. אפילו שאתה לא כהניסט או ימני.
אבל ככה, להתנשאותף לזלזל... וסתם לנפח, ולשבח את האויב. זה מעפן ביותר מצידך, ועוד עם "עובדות" נכות כמו שלך.
לפי השמועה, דיברת עם 20 איראנים? איך דיברת איתם? איך הכרת אותם? ומאיפה לעזאזל אתה יודע שאפשר לסמוך על החרטא שהם אמרו לך?
אתה ילד קטן? אתה מאמין לכל דבר באינטרנט? ועוד קורא לנו פתטים בקומדיה.

האמת היא עד אשר הידיעה שאני אגנוסטי הייתם יותר עדינים, אולי כי חשבתם שניחא אני חילוני אז עדיין אפשר לשטוף לו את המוח ולמשוך אותו חזרה לכת הקטנה, ההתנשאות היא רק יחס גורר, אבל הרי הינני אידיוט ודפקט שכלי כדבריכם, לא?

לפיכם אני לא ימני, כל מי שלא כהניסט הוא לא ימני, כל מי שלא הולך שובל אחרי בן-פסח הוא שמאלני, שום ניפוח, עובדה שעד עתה שום ניפוח שלי לגבי אירן או החיזבאללה הוכח כלא נכון, אז איזה ניפוח ותשבוחות יתר בדיוק?

אני לא סופר את מספר האירנים שאיתם דיברתי, אבל אני מניח שיותר מעשר, חלקם גרים באירן וחלקם מחוץ, רובם כמובן במערב, מאיפה אני יודע שאפשר לסמוך? אני לא, אבל אחרי חילופי דיאלוגים של כמה חודשים ניתן כבר להבחין אם זאת הצגה או מציאות.

אתה מתכוון שלא כל דבר באינטרנט הוא אמיתי? אלוהים ישמור כבר חשבתי שרבין נרצח על ידי השב"כ ושחיים הוא המשיח הגואל, יש דבר שנקרא projection, זה תקף לחלוטין לפורום הזה.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #91 ב- : אוגוסט 13, 2007, 19:12:38 »
למען האמת אתה כן אדיוט ודפקט שכלי, בלשון המעטה .
ואם לא שמת לב, אף אחד לא הגיב לכך שאמרת שאתב אגנוסטי, מאחר ופשוט לא אכפת לנו, אם היית בא להתווכח איתנו על דת זה כבר משהו אחר, אבל זה שאתה אגנוסטי לא באמת מעניין אותנו .

חשבנו שאתה מה שנקרא "ימני מדומה" - ימני שהוא מהליכוד ושמאלה עד העבודה, אבל אתה בשנאתך לדתיים אתה מן שילוב של מר"צ ושינוי, אתה אדם בלתי מוגדר שזה פשוט מדהים, גם בליכוד מתנגדים לההתנתקות וכעת הרוב המוחץ של העם מתנגד לה (80 אחוז בקירוב אם איני טועה), ורק אתה, פלצפן עם דיפלומה, מעז להגיד מילה רעה עליהם, בושה .

מנותק Taren

• משתמש(ת)
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #92 ב- : אוגוסט 13, 2007, 19:49:48 »
ואם לא שמת לב, אף אחד לא הגיב לכך שאמרת שאתב אגנוסטי, מאחר ופשוט לא אכפת לנו, אם היית בא להתווכח איתנו על דת זה כבר משהו אחר, אבל זה שאתה אגנוסטי לא באמת מעניין אותנו .

חשבנו שאתה מה שנקרא "ימני מדומה" - ימני שהוא מהליכוד ושמאלה עד העבודה, אבל אתה בשנאתך לדתיים אתה מן שילוב של מר"צ ושינוי, אתה אדם בלתי מוגדר שזה פשוט מדהים, גם בליכוד מתנגדים לההתנתקות וכעת הרוב המוחץ של העם מתנגד לה (80 אחוז בקירוב אם איני טועה), ורק אתה, פלצפן עם דיפלומה, מעז להגיד מילה רעה עליהם, בושה .

אידיוט ודפקט שכלי? אולי, אך זה יותר ממספיק כדי לסתור את כל הטיעונים הכהניסטים, והעובדה שאני יחיד ומיוחד כנגד חבורה של מומחים אעלק היא די מבדרת, אני אפילו לא צריך לנבור בשום מקור מידע, אך אתם נסמכים על סרטונים מגוכחים של מר. פסח, זומבים משהו?

לשינוי היה פוטנציאל לא רע לפני ארבע שנים והם קסמו לי, אבל לא יותר, מפלגה ואידיאולוגיה שנמכרה לפוליטיקה ירודה ומשחקים אינטרסנטים, אני בלתי מוגדר כי אולי אני פשוט אוחז בדעות שונות כשזה נוגע לנושאים שונים? האם אתם פועלים לפי סטריוטיפים? זה נקרא גיוון, כי אני לא רואה הכל בשחור לבן, אפשר אולי להגיד שאני מן גרסה מסויימת של רון פול שרץ כרגע לנשיאות, הדוגמא הכי קרובה שאני יכול לחשוב.

ההתנתקות אולי הייתה טעות, אבל היא נגמרה, זהו, פיניטו, הגיע הזמן להתקדם הלאה במקום לפסוע במקום בהתבכיינות אופיינית של המגזר הזה, שוב, כל מי שאינו כהניסט בשבילכם הוא מוסלמי\ערבי\נאצי\אנטישמי\שמאלני\יפה נפש.

" מעז להגיד מילה רעה עליהם", לא הפסיק לבקר את המגזר כל עוד האג'נדה המשחיסיטית שלו והתורה חשובה יותר מהמדינה עצמה ושלום תושביה, חופש ביטוי מישהו? אתם מבקרים עשרים וארבע שעות שמאלנים אז להיות פלצפן עם דיפלומה זה לא כל כך נורא.

מנותק אֵיתָן

• מנהל הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #93 ב- : אוגוסט 13, 2007, 20:02:42 »

אידיוט ודפקט שכלי? אולי, אך זה יותר ממספיק כדי לסתור את כל הטיעונים הכהניסטים, והעובדה שאני יחיד ומיוחד כנגד חבורה של מומחים אעלק היא די מבדרת, אני אפילו לא צריך לנבור בשום מקור מידע, אך אתם נסמכים על סרטונים מגוכחים של מר. פסח, זומבים משהו?

לשינוי היה פוטנציאל לא רע לפני ארבע שנים והם קסמו לי, אבל לא יותר, מפלגה ואידיאולוגיה שנמכרה לפוליטיקה ירודה ומשחקים אינטרסנטים, אני בלתי מוגדר כי אולי אני פשוט אוחז בדעות שונות כשזה נוגע לנושאים שונים? האם אתם פועלים לפי סטריוטיפים? זה נקרא גיוון, כי אני לא רואה הכל בשחור לבן, אפשר אולי להגיד שאני מן גרסה מסויימת של רון פול שרץ כרגע לנשיאות, הדוגמא הכי קרובה שאני יכול לחשוב.

ההתנתקות אולי הייתה טעות, אבל היא נגמרה, זהו, פיניטו, הגיע הזמן להתקדם הלאה במקום לפסוע במקום בהתבכיינות אופיינית של המגזר הזה, שוב, כל מי שאינו כהניסט בשבילכם הוא מוסלמי\ערבי\נאצי\אנטישמי\שמאלני\יפה נפש.

" מעז להגיד מילה רעה עליהם", לא הפסיק לבקר את המגזר כל עוד האג'נדה המשחיסיטית שלו והתורה חשובה יותר מהמדינה עצמה ושלום תושביה, חופש ביטוי מישהו? אתם מבקרים עשרים וארבע שעות שמאלנים אז להיות פלצפן עם דיפלומה זה לא כל כך נורא.
שברת שיא בפורום 107 הודעות ביום.
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
התקרבות בין עיראק לאיראן
« להגיב #94 ב- : אוגוסט 13, 2007, 21:30:09 »
מנהלי תנעלו את השטויות האלה פה...
זה כבר לא דיון על החדשות, זה כבר דיון אם TAREN דפוק או לא. מיותר לדעתי