כתב נושא: מפגש  (נקרא 9614 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מפגש
« ב- : אוגוסט 07, 2007, 01:05:00 »
אני חושב שאנחנו יושבים יותר מדי מאחורי המחשב ופועלים קצת למען המטרה.
אני חושב שצריך להתחיל ולערוך מפגשים בישראל, מפגשים של הפורום ושם לדסקס לגבי הנושאים המטרידים אותנו ובנוסף לכך להציע פתרונות, להתחיל להזיז את העניינים. כי בסה"כ אנחנו רוצים להגיע לתוצאה כל שהיא, אז צריך לפעול ולהפסיק לשבת מאחורי המקלדת.
צריך מארגן מעולה כל שהוא מהפורום, שיארגן מִפגש.

תגובות אנשים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 10:19:05 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
מפגש
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:07:53 »
אני ממש בעד, וגם כבר ניסיתי ליצור מִפגש, אבל רבים כאן פוחדים. ובתנועה שיש לנו יותר מ-50 פעילים.. הייתי רוצה שלפוחת 15 איש יהיו שם.
אבל רבים פוחדים, כך שלא עכשיו. ייתכן שאחרי שיהיו כאן 1,000 רשומים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 10:20:03 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מפגש
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:13:37 »
פוחדים ממה אחינו?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:14:55 »
מהשב"כ או מדברים דומים אחרים.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מפגש
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:19:58 »
כאילו שלשב"כ קשה לחשוף IP וככה למצוא איפה אנחנו גרים.
זו תנועה חוקית לפי מה שהבנתי.

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מפגש
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:22:25 »
נמאס לי כבר, אנחנו לא יכולים לחכות יותר! אנחנו צריכים לפעול בכוח נגד השמאל, להפעיל עליהם פחד כמו שעשינו עם רבין, ימח שמו וזכרו של הנאצי הזה.
הם נותנים את הארץ לערבים השמאלנים האלה, הם גם עוד שוקלים לחזור לגבולות 69' ולהחזיר את רמת-הגולן לסוריה, שזה התאבדות מוחלטת אם תהיה לנו מלחמה נגדם. ותהיה מלחמה נגדם.
אין כאן דמוקרטיה במדינה הזאתי, כמה שאנשים לא יצאו להפגנות נגד הסכמי אוסלו זה הזיז לשמאלנים לתת שטחים ונשק לערבים?
אין ערבים מתונים או רוצי שלום! כשהייתי בקורס מש"צים מחוז דרום עשינו עלייה לירושלים ועברנו דרך כפר ערבי ואז פתאום "הערבים הישראלים" התחילו לזרוק עלינו אבנים!
השב"כ תמיד יהיה קיים אם המדינה קיימת. ולא צריך לפחד ממנו.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 10:38:23 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:25:06 »
כאילו שלשב"כ קשה לחשוף IP וככה למצוא איפה אנחנו גרים.
זו תנועה חוקית לפי מה שהבנתי.

אבל הם פוחדים שלשב"כ לא אכפת כל-עוד אנחנו תנועה כזאת, אבל אם ניפגש באמת אז זה כבר מסוכן יותר וצריך להתייחס אילינו טיפה יותר ברצינות.
ברור שמיפגש זה צעד חשוב ביותר, כי אפשר להחליף את השלטון דרך האינטרנט.
אבל תסכים איתי שאם אתה ואני נארגן מיפגש של 2 אנשים זה לא יהיה טוב כל-כך.
לפני חודשיים וחצי רק כ-3-4 אנשים אמרו שהם יבואו מתוך הרבה אחרים שדיברתי איתם.
וביחד איתי ואיתך, אנחנו מקבלים 5-6 אנשים. אם נצליח לגייס לפחות 15 איש, אני בעסק.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 10:39:42 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק אילן208

• חבר(ה) של כבוד
  • *
  • Hebrewism returns
    • הערוץ שלי ביוטוב
מפגש
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:34:12 »
תלוי איפה המפגש. אם המפגש בנתניה, אז אני אבוא בכיף.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 10:39:53 על ידי גם בשן וגם גלעד »
My life is here and here I wish to die,this is the place my fatherland!!!
לאסט אף אם:
http://www.last.fm/user/Ilanemous1881
יוטיוב:
http://www.youtube.com/user/Israelipatriot92

מנותק palsar

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
מפגש
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:35:37 »
טוב, חבר'ה מהפורום מי רוצה להיפגש שירשום תגובה באשכול הזה, בצורה כזאתי: אני מוכן להיפגש
כי לנקוט פעולות צריך לא דרך האינטרנט.

מנותק גַּם בָּשָׁן וְגַם גִּלְעָד

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • אבי פרחן – יום יבוא אחים נחזורה!
מפגש
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:36:08 »
הרעיון כבר עלה, הנושא כבר נדון, המסקנות כבר סוכמו והווידאו כבר נעשׂה.
אני ממליץ לצפּות בַּסִרטון הבּא כדי לקצר את התהליך:

כנסים והפגנות של הימין האמיתי?

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #10 ב- : אוגוסט 07, 2007, 10:36:19 »
תלוי איפה המפגש אם המפגש בנתניה אז אני אבוא בכיף

אני חושב שאתה היית דרך אגב בין האנשים שדיברתי איתם.
הכי הגיוני שהמיפגש יהיה בתל-אביב. קל מאוד להגיע לשם וזה מרכז הארץ, כך שזה נוח גם מהדרום וגם מהצפון.
אני מוכן להיפגש
כי לנקוט פעולות צריך לא דרך האינטרנט.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 10:41:25 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שׂריון

• dhdoron לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • למען ארץ ישראל השלמה!
מפגש
« להגיב #11 ב- : אוגוסט 07, 2007, 13:05:28 »
הכי טוב לערוך את המפגש בכיסוי של הפגנה מול בית רה"מ או הכנסת. (נגד שחרור אסירים וכד')
והתנועה חוקית כך שאין לשב"כ זכות לעצור אף אחד מהפעילים כאן.
הבעיה היחידה שאנו מעטים מדי, אין ברירה אלא לחכות.
"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט עַד יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"  :sign006:

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #12 ב- : אוגוסט 07, 2007, 13:08:44 »
הכי טוב לערוך את המפגש בכיסוי של הפגנה מול בית רה"מ או הכנסת. (נגד שחרור אסירים וכד')
והתנועה חוקית כך שאין לשב"כ זכות לעצור אף אחד מהפעילים כאן.
הבעיה היחידה שאנו מעטים מדי, אין ברירה אלא לחכות.

מפגש ראשון צריך להיות מיני מפגש קטן. פשוט לבדוק איך זה בדיוק.
אם נהיה 15 איש או יותר, אני חושב שאפשר לנסות ואף רצוי. במִקרה שיהיה מדובר בקבוצה קטנה של 5-6 אנשים או אף פחות, אני לא בעסק.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 13:22:12 על ידי גם בשן וגם גלעד »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #13 ב- : אוגוסט 07, 2007, 13:37:03 »
  חבר'ה, יש יושב-ראש לַתנועה. תנוּ לו בבקשה את הרשוּת ואת הסמכוּת להחליט מתי פעילי התנועה יערכוּ כנסים, הפגנות וּפעילוּת-שטח. נִדמה לי שהנושא ברוּר. אם מישהוּ חושב שהוא יודע יותר טוב מיו"ר התנועה, הוא מוזמן לפנות אליו אישית וּלנסות לשכנע אותו. עד אז, אף-אחד כאן אינו רשאי לנצל את הפורום הזה כדי להחליט החלטות בשביל התנועה כפי שהוא חושב שהן מייצגות את האינטרסים של התנועה. האינטרסים של התנועה הם אלה שנִקבּעים על-ידי חיים, ועל-ידי חיים בלבד. שוּב, מי שרוצה לנסות לשכנע אותו, מוזמן. בינתיים, הנושא הזה מוצה עד תום.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #14 ב- : אוגוסט 07, 2007, 13:43:27 »
  חבר'ה, יש יושב-ראש לַתנועה. תנוּ לו בבקשה את הרשוּת ואת הסמכוּת להחליט מתי פעילי התנועה יערכוּ כנסים, הפגנות וּפעילוּת-שטח. נִדמה לי שהנושא ברוּר. אם מישהוּ חושב שהוא יודע יותר טוב מיו"ר התנועה, הוא מוזמן לפנות אליו אישית וּלנסות לשכנע אותו. עד אז, אף-אחד כאן אינו רשאי לנצל את הפורום הזה כדי להחליט החלטות בשביל התנועה כפי שהוא חושב שהן מייצגות את האינטרסים של התנועה. האינטרסים של התנועה הם אלה שנִקבּעים על-ידי חיים, ועל-ידי חיים בלבד. שוּב, מי שרוצה לנסות לשכנע אותו, מוזמן. בינתיים, הנושא הזה מוצה עד תום.

אנחנו יכולים לארגן מפגש ללא רשותו של חיים. זה פשוט לא יהיה מפגש רשמי אלא פשוט מפגש של חברי הפורום.
שנית, חיים לא אמר מה הוא חושב. ייתכן שהוא שינה את דעתו. כזכור לי בפעם האחרונה לפני משהו כמו חודש וחצי הוא אמר עוד מעט. :)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 13:45:52 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק Diversant

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • ימני בלב, כהניסט בנשמה
מפגש
« להגיב #15 ב- : אוגוסט 07, 2007, 13:47:07 »
אני ממש בעד, לא מפחד לא מהשב"כ, לא מהמוסד ולא ממשטרת ישראל המעפנה. מוכן להיפגש
אני בעד מפגש במרכז, כלומר בתל-אביב, אני חבר שעוד פורום(לא פוליטיקה) הפ נפגשים בעזריאלי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #16 ב- : אוגוסט 07, 2007, 13:52:49 »

אנחנו יכולים לארגן מפגש ללא רשותו של חיים. זה פשוט לא יהיה מפגש רשמי אלא פשוט מפגש של חברי הפורום.
שנית, חיים לא אמר מה הוא חושב. ייתכן שהוא שינה את דעתו. כזכור לי בפעם האחרונה לפני משהו כמו חודש וחצי הוא אמר עוד מעט. :)

אבל אי-אפשר לקרוא למִפגש רשמי, שלמה - וזה מה שניסו לעשות כאן באשכול הזה - עם קריאה לפעילות-שטח, ליציאה בכוח, לאירגוּן הפגנות וכו', בשם התנועה. זה לא ייעשׂה ללא אישוּרו של חיים.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 13:53:33 על ידי גם בשן וגם גלעד »

Aaron

• אורח
מפגש
« להגיב #17 ב- : אוגוסט 07, 2007, 13:55:29 »
נו באמת, אנחנו תנועה חוקית למה זה לא ברור לכם? אף אחד לא אמור לפחד מהשב"כ.
וחיים עשה תוכנית שלמה על נושא המפגש. למה כל הזמן להתנגח ולמרוד?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 13:56:45 על ידי אהרֹן »

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #18 ב- : אוגוסט 07, 2007, 14:00:55 »
אני ממש בעד, לא מפחד לא מהשב"כ, לא מהמוסד ולא ממשטרת ישראל המעפנה. מוכן להיפגש
אני בעד מפגש במרכז, כלומר בתל-אביב, אני חבר שעוד פורום(לא פוליטיקה) הפ נפגשים בעזריאלי

זה לא עניין של "מפחדים" או "לא מפחדים". גם אני לא מפחד מהשב"כ. אף-אחד כאן לא מפחד מהשב"כ. יש לנוּ הקייס הכי טוב שיכול להיות- האמת; למה שנפחד? רק מהקב"ה אנחנוּ יראים.
כאן מדובר בעניין שאינו מתיישב עם האינטרסים של התנועה כרגע. למה? כי מי שקובע את האסטרטגיה לפיה אנחנוּ כאן פועלים, מהמסד עד הטפחות, הוא יו"ר התנועה. וּלדעתו, כרגע, זה לא טוב. רוצה לשכנע אותו אחרת? אתה מוזמן. אבל כל-עוד הוא לא שינה את דעתו, והכריז על כך רשמית, אין לנצל פלטפורמה זו לאירגוּן כנסים יזומים שלא על-דעת חיים. נ-ק-ו-ד-ה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 07, 2007, 14:01:55 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #19 ב- : אוגוסט 07, 2007, 14:12:33 »

אבל אי-אפשר לקרוא למִפגש רשמי, שלמה - וזה מה שניסו לעשות כאן באשכול הזה - עם קריאה לפעילות-שטח, ליציאה בכוח, לאירגוּן הפגנות וכו', בשם התנועה. זה לא ייעשׂה ללא אישוּרו של חיים.

אני אישית תומך במפגש בלתי רשמי של חברי הפורום.
במיקרה ומשהוא ישתנה וחיים יחליט לתמוך במיפגש אז הוא יהפוך לרשמי ויותר אנשים יביאו.
אבל נכון לעכשיו הרעיון הוא מיפגש ניסינוני של חברי הפורום שזה יהיה השלד למיפגשים הגדולים יותר והרשמים שיהיוא מאוחר יותר.
אני מקווה שחיים יתמוך במיפגש רשמי לפני סוף שנת 2008.

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #20 ב- : אוגוסט 07, 2007, 14:45:20 »

אני אישית תומך במפגש בלתי רשמי של חברי הפורום.
במיקרה ומשהוא ישתנה וחיים יחליט לתמוך במיפגש אז הוא יהפוך לרשמי ויותר אנשים יביאו.
אבל נכון לעכשיו הרעיון הוא מיפגש ניסינוני של חברי הפורום שזה יהיה השלד למיפגשים הגדולים יותר והרשמים שיהיוא מאוחר יותר.
אני מקווה שחיים יתמוך במיפגש רשמי לפני סוף שנת 2008.

חבל לך על הזמן, שלמה. זה לא יהיה זה בלי האישוּר של חיים. סמוך עלי. חבל שתתאכזב. וכנ"ל החברים אחרים. אנחנוּ רוצים להצליח, וּבִשביל להצליח – צריך לדעת לפעמים גם לחכות. כל דבר שעושים צריך להיעשות באחריות, בצוּרה מקצועית ובאופן יסודי כדי שהעסק יצליח. אם ניכשל כבר בהתחלה, אנחנוּ עלוּלים להפחית באופן דראסטי את הסיכויים שלנוּ להמשך. ההתחלה מאד חשובה. אפילו הכי חשובה. היא תִקבּע בסופו של דבר איך יהיה ההמשך אם יהיה המשך. לכן אסוּר לקחת סיכונים וצריך להישמע כולנוּ להוראות היו"ר. האמינוּ לוֹ- יש לו ניסיון יותר מאיתנוּ בניהוּל אירגוּנים וּמאבקים בַּשׁטח. אם הוא מחליט כרגע אסטרטגית כפי שהוא מחליט, יש לזה סיבה.

ועוד מילה אחת לפלסר. פלסר- הרעיון שלך נִפלא! נִפלא ביותר!! כולנוּ מסכימים איתך שאנחנוּ רוצים להיפגש, להתחיל לעבוד כתנועה אמיתית לכל דבר ועניין וּלהיכנס לִפעילוּת גלוייה בַּשטח. אני מייחל כבר חודשים לראות סוף-סוף את אהרֹן, את שלמה, את איתן, את wakeupisrael, את dhdoron, אותך..  אבל אתה יודע מי היה רוצה זאת יותר מִכּולנוּ? – חיים! אין מי שרוצה בכך יותר מחיים עצמו. אבל, הוא לא חושב שכרגע זו העת המתאימה. לכן, סמוך עליו. כשהשעה תגיע- נדע זאת כולנוּ, וּמייד. ואז, גם יהיוּ לנוּ סיכויים טובים יותר להמשך מִפגשים כאלה בעתיד. :)

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
מפגש
« להגיב #21 ב- : אוגוסט 07, 2007, 16:36:46 »
יאללה תארגנו מפגש כל מקום בארץ אניבא  איך אני?

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
מפגש
« להגיב #22 ב- : אוגוסט 07, 2007, 16:45:26 »
יאללה תארגנו מפגש כל מקום בארץ אניבא  איך אני?

אבאניבי-אובואבה.. מה שלומך, פאצ'יקו? ;)

'תגעגענוּ, פ33ות! :smitten:

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
מפגש
« להגיב #23 ב- : אוגוסט 07, 2007, 17:26:41 »
מפגש כהניסטי בעיר השמאלנים ?  :P

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)