כתב נושא: זהירות מסתחרדים!  (נקרא 2795 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זהירות מסתחרדים!
« ב- : אוגוסט 03, 2007, 02:25:12 »
איזה פיכסה כוחות הביטחון של מדינת ישראל, מתחפשים לחרדים, עושים פרובוקציות, ואז מפוצצים במכות את המפגינים נגד מצעד הגאווה (שגם הם מטומטמים וגזענים אבל נעזוב את זה לרגע). נחזור לכוחות הביטחון - אתם שתקתם כשכוחות הביטחון האלו עשו את אותו דבר בבלעין, כפר ערבי קטן שהאוכלוסייה שלו מפעילה מחאה לא אלימה מתוך עקרון. מה עושים כוחות הביטחון? איך הם ירו כדורי גומי בראש של אנשים לא אלימים? אז מפעילים מסתערבים, שמחופשים לערבים, זורקים אבנים בעצמם, ואז יש להם תירוץ להתחיל לירות באנשים... הנה ראו את אותה השיטה כאן נגד ערבים.

במקום שממשלת הזדון הזאת תפריד ותמשול בנו (הפרדות דת, גזע, לאום, עדה, ובעיקר מעמד כלכלי) - אולי נאחד כוחות נגד הדיכוי האמיתי?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2007, 12:09:39 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #1 ב- : אוגוסט 03, 2007, 02:29:42 »
תודה על האתר, איך אני אוהב לראות ערבים חוטפים מכות...ובמיוחד שמלאנים (:
מה אתה אומר נעשה 'החלפות' אני יהנה עם עצמי בצפייה כששוטרי מג"ב מפוצצים בהנאה ערבים ושמלאנים ואתה תצפה בסירטונים שמוכיחים שהדת האיסלאמית אינה נכונה בעולם העכשווי.
www.islam.up2.co.il
תהנה.. ;)
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2007, 02:52:20 על ידי omriz »
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #2 ב- : אוגוסט 03, 2007, 02:55:54 »
עשיתי איתך עסקת חליפין - נתתי לך בהודעתי הראשונה 2 לינקים לשני סרטים - א. איך כוחות הביטחון מפוצצים את האוכלוסייה שלך, ו-ב. איך מפוצצים את הצד השני. נהנת גם לראות את החרדים חוטפים מכות?

אני מציע שבמקום שאני ואתה נהנה לראות אחד את האוכלוסייה של השני סובלת (היום רק ערבים, מחר רק קשישים, אח"כ רק חד-הוריות, אחר כך רק ימנים, ואז רק עובדי חברת החשמל, ואז רק שמאלנים, ואז רק נכים וכו' וכו') -

אולי נאחד כוחות כולם נגד ממשלת הזדון? מה דעתך? ערבים ויהודים, שמאלנים וימניים, רובנו אנשים עובדים, חלקנו הגדול מהעשירונים התחתונים, כולנו נתאחד לדרוש לחיות בכבוד ובשלום? ונפסיק להתקוטט בינינו לבין עצמנו בגלל סיבות של דת, לאום, עדה, גזע, נתאחד כולנו למען הקיום שלנו - נגד אצולת ההון, שדופקת את כולנו על בסיס קבוע, כשהיא כבר סומכת עלינו שנילחם אחד עם השני ולא בה.

אתה יודע שבמרכז הארץ, תוחלת החיים גבוהה יותר מבפריפרייה? שכל ילד שלישי יהודי ושני ערבי הם עניים? שקשישים מתלבטים בין קניית אוכל לתרופות?
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2007, 03:08:48 על ידי עוץ לי גוץ לי »

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #3 ב- : אוגוסט 03, 2007, 03:00:01 »
JIHAD IS OUR WAY
DEATH TO THOSE WHO INSULT ISLAM
USAMA WE LOVE YOU
EUROPE YOU WILL PAY,YOUR 11/9 IS ON ITS WAY

וכדומה.
בהצלחה עם זה.

אולי כשנסיים את הסכסוך הזה ישקיעו יותר בכלכלה.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2007, 03:03:44 על ידי Nanis »

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #4 ב- : אוגוסט 03, 2007, 03:04:57 »
Nanis, אל תכליל. יש מספיק אנשים שפויים בשני הצדדים.

גם אצלנו וגם אצלם יש פסיכים וקיצוניים, המציאות מורכבת מדי מכדי ליצור הכללות ודיכוטומיה של "טובים ורעים". בנסיבות של האוכלוסייה הפלסטינית - עוני אבטלה כיבוש ומחסור - זה מה שמצמיח מטורפים קיצוניים, שום דבר אחר. וגם בנסיבות החיים בארץ, לא חסרים קיצוניים פסיכים.

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #5 ב- : אוגוסט 03, 2007, 03:20:20 »
חרדי שניסה לדקור מישהו? מגיע לו שיעצרו אותו!! (כל עוד שזה לא ערבי) לפוצץ אותו במכות !? אני לא חושב שזה הכרחי.. (אני בעד דמוקרטיה, אבל לא טימטום ואטימות)
אם יש יהודי בארץ שהוא עני, זה כי יש שרים בממשלה ושופטים שמרווחים משכורת של 50,000 ש"ח כל חודש (לא כולל טלפון חינם, טיסות חינם, משרד, מזכירה, רכב צמוד + נהג, אוכל חינם)
צר לי על יהודי כזה...באמת שצר לי (אני עושה את מיטבי בתרומת צדקה!)
אם יש ערבי כזה?! שימות..הוא לא כל כך מעניין אותי האמת..הוא ערבי אז שילך למדינה שלו ויבקש נדבה לא ממני.

לגבי הסירטון השני - היו שם שמלאנים שהייתי בכיף מעלים מהעולם עוד לפני הערבים!!
הערבושים הללו לא היו מעיזים להניח את הרגל המסריחה בריח מדורה שלהם אלמלא השמאלנים הבוגדים האלה שמדרבנים אותם ודוחפים אותם לאש החיילים...אח"כ הם בוכים שיורים עליהם!
כמו אוטיסטים..
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2007, 03:45:24 על ידי omriz »
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #6 ב- : אוגוסט 03, 2007, 04:27:28 »
הסרטון השני לא עובד לי,אבל ראיתי את הראשון.
תשמע קראתי בעיתונות השמאלנית שיש הפגנות כל יום שישי,לדעתי הם לא יותר מבוגדים שצריך לעצור אותם,אני לא יודע אם הם משתמשים בכוח בהפגנות האלה ואם כן צריך להפעיל כח נגדי.
אבל הבן יש הבדל בין לפגוע בין אנשים מהעם שלך לאנשים שנחשבים כאויבים.
ובאמת אם חרדי חס וחלילה ינסה לדקור מישהו זה לא באמת חרדי אלא אם כן הוא עושה זאת כדי להגן על מישהו.

עוץ לי גוץ לי אתה אומר שעלינו להתאחד כדי להוריד את הממשלה,גם אתה וגם אנחנו מסכימים שהממשלה כיום גרועה,אבל מה עם השלטון הערבי? אבו מאזן? חמאס? הם קשורים לערבים קשר הדוק בין אם תרצה ובין אם לא.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק עוץ לי גוץ לי

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #7 ב- : אוגוסט 03, 2007, 12:08:05 »
הסרטון השני לא עובד לי

קבל שבטוח יעבוד לך

מנותק אֵיתָן

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • כל המרחם על ערבים,סופו להתאכזר על יהודים.
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #8 ב- : אוגוסט 03, 2007, 12:23:09 »
איזה פיכסה כוחות הביטחון של מדינת ישראל, מתחפשים לחרדים, עושים פרובוקציות, ואז מפוצצים במכות את המפגינים נגד מצעד הגאווה (שגם הם מטומטמים וגזענים אבל נעזוב את זה לרגע). נחזור לכוחות הביטחון - אתם שתקתם כשכוחות הביטחון האלו עשו את אותו דבר בבלעין, כפר ערבי קטן שהאוכלוסייה שלו מפעילה מחאה לא אלימה מתוך עקרון. מה עושים כוחות הביטחון? איך הם ירו כדורי גומי בראש של אנשים לא אלימים? אז מפעילים מסתערבים, שמחופשים לערבים, זורקים אבנים בעצמם, ואז יש להם תירוץ להתחיל לירות באנשים... הנה ראו את אותה השיטה כאן נגד ערבים.

במקום שממשלת הזדון הזאת תפריד ותמשול בנו (הפרדות דת, גזע, לאום, עדה, ובעיקר מעמד כלכלי) - אולי נאחד כוחות נגד הדיכוי האמיתי?

אתה מייצג את השמאל האמיתי אני מתאר לעצמי.הקמת מדינה ערבית טרוריסטית בלב ליבה של א"י ועוד מדינת כל אזרחיה בא"י ללא דת,גזע ולאום.אנחנו מייצגים את הימין האמיתי(אנחנו לא ימניים ולא שמלאנים אנחנו יהודים) בגלל אידיולוגיה כזאת יהדות ברית המועצות נעלמה לה,אנחנו רוצים מדינה יהודית עם תרבות יהודית ולא תרבות מערבית שאתה מכנה אותה הקפיטלסטית שמביאה עליינו שואה רוחנית.שניינו רוצים בהפלת השלטון הדיקטטורי וחיסול העשירון העליון.אתה דוגל במדינת כל אזרחיה שזה אומר אין יהדות ליהודים ואין איסלם למוסלמים וגם אם עכשיו תאמר לי שכל אחד יוכל להאמין במה שבא לו אתה סותר את עצמך.אתה חייב להבין ששתי תרבויות לא יכולות להתקיים בייחד אלא אם כן אתה רוצה לעשות שטיפת מוחות ליהודים פה כמו שעשו בברית המועצות ובארץ שלנו.האיסלם הכריז מלחמה כנגד היהודים עוד מלפני קום המדינה ובתקופת מוחמד יש"ו.אני מסכים איתך שהשלטון בארץ הוא לא שמלאני אלא גזעני לדוגמא חוק השבות."מלחמה" בין הישראלים ליהודים שהשמלאנים התחילו אותה ורוב העם מגדיר את עצמו יהודי אבל הוא נפל קורבן למכונה המשומנת של הממסד.
« עריכה אחרונה: אוגוסט 03, 2007, 13:40:31 על ידי איתן »
"מי שרוצה להיות יהודי, אי אפשר כי אם על ידי ארץ ישראל"

מנותק הגולה בארץ

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • '' וייכחשו אוייבך לך ואתה על במותמו תדרוך ''
זהירות מסתחרדים!
« להגיב #9 ב- : אוגוסט 03, 2007, 18:32:33 »

:smil037:בס''ד
 עוץ לי .....!! -- אל תתן עצות לגורמי ביטחון כשאין לך שום מושג מה קורה באמת בשטח!!
 אתה משווה מרד של אויב ערבי שרוצח כל יום אנשים ,נשים וטף ללא רחם , להפגנה למען שמירת קדושתה של עיר ,ומניעת מצעד מינות פומבי ,שלכל היותר נשרפו בה כמה עגלות של זבל לשם מחאה!!, אל תשלה את האחרים בפרנויה המטומטמת שהחדירו לך אנשי השמאל הבולשביקי בעזרת כלי התשקורת, ו'' התעמולה הלימודית השמאלנית '' במערכת החינוך שמונחית ע''י פסיכולוגים העובדים בשרות השמאל מאז ומתמיד!!. אתה משווה  דברים שאין להם שום קנה מידה , מתי לאחרונה התפוצץ מתאבד חרדי באוטובוס או במקום ציבורי? מתי לאחרונה ירו חרדים רקטות על ישוב אזרחי? כמה נפגעים היו בהפגנתנו ,אנו החרדים ,כנגד ההתגרות של מצעד התועבה בעיר הקודש?. ( התשובה =0 ) , אתה חי בפרנויה שנטעו בך, כאמור , ואין לך שום פתיחות לבדוק דברים לאשורם , אתה פולט כתקליט את כל דברי ההבל והשטות שאין להם שחר שנוטעים בך אנשים שהאינטרס שלהם למחוק את עם-ישראל ח''ו ,מכיוון שהם חושבים שהיהדות היא גלותית ואיננה מתאימה לעידן שלנו ח''ו , כפי שחשבו אנשי ערב-רב בכל הדורות ,אולם התוצאה היא שה '' תרבויות הנאורות '' ההן נמחקו מזמן ואילו היהדות ועם ישראל קיים לנצח ב''ה , אתה נמצא במסגרת זמנית שתחלוף במהרה ,אולם הינך שייך לעם-ישראל ,ויש לך הזדמנות לחזור בך ולהיות חלק מעם-ישראל שהוא גאוות העולם כולו , והקב''ה יגאלנו במהרה ,וישלח לנו גואל צדק בב''א.
                                                                  שבת-שלום--הגולה בארץ :smil037:
בס''ד
 '' חשף ה' את זרוע קדשו לעיני כל הגויים ,וראו כל אפסי ארץ את ישועת א'לוקנו ''
 '' קול צופיך נשאו קול יחדיו ירננו כי עין בעין יראו בשוב ה' ציון ''