כתב נושא: פרס תמיד מעלה לי את הסעיף.  (נקרא 4137 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
פרס תמיד מעלה לי את הסעיף.
« ב- : דצמבר 27, 2006, 21:59:31 »
עכשיו משחק שלום עם מה שהוא קורא פלשתינים.מצד אחד יורים קאסמים והוא ממשיך בהזיות שלו,האיש מסוכן ובסוף עוד יהיה נשיא המדינה חלילה.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
בעניין: פרס תמיד מעלה לי את הסעיף.
« להגיב #1 ב- : דצמבר 27, 2006, 22:07:23 »
עכשיו משחק שלום עם מה שהוא קורא פלשתינים.מצד אחד יורים קאסמים והוא ממשיך בהזיות שלו,האיש מסוכן ובסוף עוד יהיה נשיא המדינה חלילה.
אל תדאג הוא לא יהיה נשיא המדינה, ואיך יגאל עמיר אמר ששאלו אותו אם הוא מצטער על ההרג "אני מצטער על דבר אחד שלא הרגתי את פרס גם."
וזה עוד מ-95 בלי להתחשב מכל אזהרות שלו בשנים קודמות.
פרס היה מכשול גדול היום הוא כבר זקן שיכור אבל בכל זאת מהווה בעיה באמת צריך לחסל אותו גם הוא סתם כמו עצם בגרון.
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #2 ב- : דצמבר 27, 2006, 23:20:23 »
אל תדאג הוא לא יהיה נשיא המדינה, ואיך יגאל עמיר אמר ששאלו אותו אם הוא מצטער על ההרג "אני מצטער על דבר אחד שלא הרגתי את פרס גם."
פרס היה מכשול גדול היום הוא כבר זקן שיכור אבל בכל זאת מהווה בעיה באמת צריך לחסל אותו גם הוא סתם כמו עצם בגרון.

ידידי "כהנא צדק" עם כל הטינה שלי ושלך לפרס, והיא רבה, הודעות כאלו לא עושות טוב לפורום שלנו. זו דעתי. ואני מאמין שאני לא לבד.
אגב, אני מנחש שאתה בסוף שנות העשרה שלך.
איך הצלחת ב20 יום לכתוב 565 הודעות?! האם אתה מקדיש זמן ללימודים? האם אתה לפני צבא? מתכוון לעשות או עשית? ספר לי קצת על עצמך.
« עריכה אחרונה: דצמבר 27, 2006, 23:21:26 על ידי mashras »

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
« להגיב #3 ב- : דצמבר 27, 2006, 23:36:50 »

ידידי "כהנא צדק" עם כל הטינה שלי ושלך לפרס, והיא רבה, הודעות כאלו לא עושות טוב לפורום שלנו. זו דעתי. ואני מאמין שאני לא לבד.
איך הצלחת ב20 יום לכתוב 565 הודעות?! האם אתה מקדיש זמן ללימודים? האם אתה לפני צבא? מתכוון לעשות או עשית? ספר לי קצת על עצמך.
קודם כל שהגעתי לפה באמת ההרגשה הראשונית שלי הייתה "או הינה מקום שסוף סוף יתנו לי להתבטא ולא יחסמו אותי"
אבל הצטערתי לשמוע שלא הרוב אבל חלק מפה לא ממש תומכים בדברים שאני אומר בקשר ליגאל עמיר אבל אין מה לעשות זו הדרך שלי ואלו הדעות שלי אני מוכן לשבת בכלא גם זה לא יפריע לי אף אחד לא ישבור תעקרונות שלי.
בקשר להודעות, אני משקיע זמן בפורום הזה כי אני אוהב אותו ובמיוחד את האנשים שבו.
אני בן 16 ומשקיע זמן ללימודים, דת ועוד כל מיני עיסוקים במחשבים שגם האתר הזה והאירגון הזה ברשימה.
לא יודע אם זה מעניין מישהו אבל בקשר לדת אני מתפלל שלוש תפילות ביום, קורא כל יום כמה פרקי תהילים ולומד את פירושם, קורא בתורה כל יום לומד טעמים (התחלתי עכשיו) וגם קורא עוד כמה ספרים בקשר לדת.
ללימודים אני מסור ומשקיע כל מאמצי הייתי מעדיף לא להתגאות בציונים וכו אבל הם ממש בסדר ברוך ה' כל הציונים שלי וגם הממוצע.
וחוץ מהאירגון הזה אני פועל בעוד כמה דברים אני לא יכול ממש להגיד פה אבל אני יכול לתת רמז שזה קשור ביגאל וחגי עמיר.
אני מקווה שלא היה לכם משעמם לקרא זאת ;]
כהנא צדק!
« עריכה אחרונה: דצמבר 27, 2006, 23:38:08 על ידי כהנא צדק! »
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
בעניין: בעניין: פרס תמיד מעלה לי את הסעיף.
« להגיב #4 ב- : דצמבר 28, 2006, 04:17:28 »

קודם כל שהגעתי לפה באמת ההרגשה הראשונית שלי הייתה "או הינה מקום שסוף סוף יתנו לי להתבטא ולא יחסמו אותי"
אבל הצטערתי לשמוע שלא הרוב אבל חלק מפה לא ממש תומכים בדברים שאני אומר בקשר ליגאל עמיר אבל אין מה לעשות זו הדרך שלי ואלו הדעות שלי אני מוכן לשבת בכלא גם זה לא יפריע לי אף אחד לא ישבור תעקרונות שלי.
בקשר להודעות, אני משקיע זמן בפורום הזה כי אני אוהב אותו ובמיוחד את האנשים שבו.
אני בן 16 ומשקיע זמן ללימודים, דת ועוד כל מיני עיסוקים במחשבים שגם האתר הזה והאירגון הזה ברשימה.
לא יודע אם זה מעניין מישהו אבל בקשר לדת אני מתפלל שלוש תפילות ביום, קורא כל יום כמה פרקי תהילים ולומד את פירושם, קורא בתורה כל יום לומד טעמים (התחלתי עכשיו) וגם קורא עוד כמה ספרים בקשר לדת.
ללימודים אני מסור ומשקיע כל מאמצי הייתי מעדיף לא להתגאות בציונים וכו אבל הם ממש בסדר ברוך ה' כל הציונים שלי וגם הממוצע.
וחוץ מהאירגון הזה אני פועל בעוד כמה דברים אני לא יכול ממש להגיד פה אבל אני יכול לתת רמז שזה קשור ביגאל וחגי עמיר.
אני מקווה שלא היה לכם משעמם לקרא זאת ;]
כהנא צדק!
ישר כח, עלה והצלח.  אל תשכח לעסוק גם בפעילות גופנית---לימודים זה לימודים, אבל צריך גם להיות חסון.  ביד חזקה ובזרוע נטויה (והכי חשוב, בע"ה) נקרע לערבושים ת'צורה.
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

מנותק mashras

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • "גונב איש ומכרו...מות יומת"
« להגיב #5 ב- : דצמבר 28, 2006, 08:03:00 »
ידידי "כהנא צדק". יישר כח. הלואי שהייתי עושה חצי ממה שאתה עושה כשהייתי בגילך.
בקשר לאחים יגאל וחגי עמיר.  הבנתי. יישר כח. אני גם חושב שיש לשחררם. לא ייתכן שיגאל עמיר נמק בכלא בעוד שמשחררים רוצחים של יהודים חפים מפשע.
רבין לא היה חף מפשע. זה כתוב שחור על גבי לבן.
טיפ: אני חושב שהתעמולה הכי טובה ליגאל עמיר - זה לספר מי באמת היה יצחק רבין "ומורשתו". תנסה להעלות את זה לויקיפדיה ונראה מה יקרה...

בייקר

• אורח
« להגיב #6 ב- : דצמבר 28, 2006, 10:54:32 »
בקשר לעמיר יש לך תמיכה פה.