כתב נושא: בייקר פרש מהפורום לפסק זמן.  (נקרא 7115 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

Aaron

• אורח
בייקר פרש מהפורום לפסק זמן.
« להגיב #25 ב- : יולי 26, 2007, 02:01:00 »
אבטיח, עם כל הכבוד, אתה כותב שטויות!

א. אנו לא מפרים חוקים בפורום הזה. כל עמדותינו הן אותן עמדות שבג''ץ אישר כשהם נתנו למפלגות של ברוך מרזל (חזית) ומכאל קליינר (חירות) לרוץ לכנסת. מאות מהסרטונים שלנו מופיעים אפילו בתפוז/פליקס, אתר מאוד שמאלני. אז אין שום בעיה משפטית כאן.

ב. שלום עכשיו לא פרצו לחשבון של בייקר או כל משתמש אחר. הם נרשמו עם השם "בייקר" עם דגש באות ב', אז זה היה חשבון שונה לגמרי. אחרי שבייקר פרש, הם כן נרשמו עם השם בייקר, הפעם בלי דגש כי הבייקר המקורי כבר לא היה נרשם פה. בטעות, חשבנו שזהו הבייקר האמיתי וזה גרם בלגן. אבל, הם לא פרצו לחשבון של בייקר או כל משתמש אחר.

ג. בייקר פרש מסיבה אישית. אינני יכול לפרט.

אבטיח, אני לא יודע אם אתה מפיץ שמועות כוזבות כאלו בזדון או בשגגה. אבל אני מבקש ממך לא לעשות זאת אם ברצונך להמשיך לכתוב אצלנו.

חלילה זדון אם שגיתי אני מתנצל ככה קראתי בפורום חיים, אולי קראתי לא נכון אני חושב שבחור בשם גם בשן וגם גלעד אמר שהחשבון שלו נפרץ ולכן הסתמכתי על הדברים האלה

לגבי סעיף א, אני יודע שהפורום סבבה ואני גם כהניסט הרבה שנים כבר אבל המשטרה שתראה פה תמונות של הרב כהנא ואת סמל המגן עם האגרוף
זה מספיק להם להתלבש על יהודים טובים כמונו סתם כי בא להם ולהגיד שזה פורום של כ"ך זה המצב בישראל חיים, המשטרה חארות שמאלנים בארץ
בעזרת השם שתגיע אתה תראה בעצמך את ההתנכלות לכהניסטים בארץ במקום שיהיה לערבים.

תמסור לבייקר שהוא יהודי ואנחנו אוהבים אותו ושיחזור ולא יתן לבוגדים להרגיש שהם ניצחו!
הפורום מאוכסן של שרת אמריקאי, לכן, חל עלינו אך ורק החוק האמריקאי ולא החוק הבולשביקי הישראלי.
עובדה שהמשטרה הצליחה לסגור את האתר kahaneinfo.org או משהו בסיגנון והוא היה על שרת אמריקקי .
מאיפה אתה יודע שהמשטרה הביאה לסגירתו? זה בלתי אפשרי שמשטרת ישראל תסגור אתה שמאוכסן על שרת אמריקאי.
זה אפשרי.
"
השבוע נסגרו אתרי האינטרנט העבריים של תנועת כהנא חי. על תנועת כהנא חי שהוכרזה בעבר בישראל כתנועת טרור, הופעלה הפקודה למניעת טרור בפעם הראשונה בישראל על אתרי אינטרנט עבריים. הפרסום ששבר את גב המדינה היה קמפיין התמיכה המסיבי בעד פעיל הימין הקיצוני נעם פדרמן שעצור יותר מחצי שנה במעצר מנהלי ללא משפט וללא כתב אישום כלשהו. "
http://www.netlaw.co.il/it_itemid_339_desc__ftext_.htm

השבוע נסגרו אתרי האינטרנט העבריים של תנועת כהנא חי. על תנועת כהנא חי שהוכרזה בעבר בישראל כתנועת טרור, הופעלה הפקודה למניעת טרור בפעם הראשונה בישראל על אתרי אינטרנט עבריים. הפרסום ששבר את גב המדינה היה קמפיין התמיכה המסיבי בעד פעיל הימין הקיצוני נעם פדרמן שעצור יותר מחצי שנה במעצר מנהלי ללא משפט וללא כתב אישום כלשהו.
http://halemo.net/edoar/0049/0002.html
1. אנחנו לא תנועת כ"ך ואנחנו לא מוכרזים כארגון טרור. אם אנחנו טרוריסטים אז גם מפלגתו של ברוך מרזל ומיכאל קליינר טרוריסטים, כי אנחנו תומכים באותו דבר שהם תומכים.

2. לא ראיתי שהיה כתוב שהאתר שמשטרת ישראל סגרה אוכסן על שרת אמריקאי.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #26 ב- : יולי 26, 2007, 02:04:33 »
1.אבל יש פה משתמשים השמים את הסמל הכהניסטי וזה אסור ע"פ החוקים הבאים :
סעיף 4 בפקודה למניעת טרור קובע:
4. תמיכה בארגון טרוריסטי (תיקון: תש"ם, תשמ"ו, תשנ"ג, תשס"ב)

(א) (בוטל)

(ב) המפרסם, בכתב או בעל-פה, דברי שבח, אהדה או קריאה לעזרה או תמיכה בארגון

טרוריסטי; או

(ג) המחזיק לטובת ארגון טרוריסטי בחומר-תעמולה; או

(ד) הנותן כסף או שווה-כסף לטובת ארגון טרוריסטי; או

(ה) המעמיד לרשות מישהו מקום כדי שמקום זה ישמש לארגון טרוריסטי או לחבריו,

בקביעות או בהזדמנות מסויימת, מקום של פעולה, פגישה, תעמולה או מחסן; או

(ו) המעמיד לרשות מישהו חפץ כדי שחפץ זה ישמש לארגון טרוריסטי או לחבר בארגון טרוריסטי בביצוע פעולה מטעם הארגון הטרוריסטי;

(ז) או העושה מעשה שיש בו גילוי של הזדהות עם ארגון טרוריסטי או אהדה אליו, בהנפת דגל, בהצגת סמל או סיסמה או בהשמעת המנון או סיסמה, או כל מעשה גלוי דומה המגלה בבירור הזדהות או אהדה כאמור, והכל במקום ציבורי או באופן שאנשים הנמצאים במקום ציבורי יכולים לראות או לשמוע גילוי כזה של הזדהות או אהדה;

(ח) (בוטל)

ייאשם בעבירה, ובצאתו חייב בדין, יהא צפוי לעונש מאסר עד שלוש שנים או לקנס עד 1000 לירות או לשני העונשים גם יחד.

2.הנה ציטוט :
הפלת אתר כהנא חי

הפלת אתר של כהנא חי התבצעה על ידי הורדת רשומת ה DNS (ר"ת של Domain Name Server) משרת השמות השוכן בארה"ב ועל פיו מתעדכנים שאר שרתי השמות המקומיים של ספקי האינטרנט בישראל.

ד"א, גם הממשלה האמריקאית הפילה כמה אתרים כהניסטים כשרצתה, ואתרים כהניסטים הם מחוץ לחוק האמריקקי .
« עריכה אחרונה: יולי 26, 2007, 02:05:50 על ידי Dexter »

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
« להגיב #27 ב- : יולי 26, 2007, 02:07:57 »
אז אני מניח שלהיות פה בלי לשים סמל של כ"ך או כהנא זה לגיטמי?

Aaron

• אורח
« להגיב #28 ב- : יולי 26, 2007, 02:10:38 »
1. לפי החוק הזה למניעת טרור היו אמורים לעצור 97% מערביי יהודה, שומרון ועזה בשל תמיכה בחיזבאללה. הפת"ח זה ארגון טרור וישראל משתפת פעולה עם ארגון טרור, אז צריך להוציא את ממשלת ישראל ובג"ץ מחוץ לחוק לפי החוק שלהם. איזה חזירים מלוכלכים.
בעקרון אתה צודק במה שאתה אומר, שימוש בסמל של תנועת כ"ך הוא בלתי חוקי ומי שעושה את זה לוקח סיכון.

2. כנראה תנועת כ"ך הוצאה גם מחוץ לחוק בארה"ב, לכן גם ארה"ב שיתפה פעולה עם משטרת ישראל. אנחנו לא מוצאים מחוץ לחוק בארה"ב.
« עריכה אחרונה: יולי 26, 2007, 02:11:13 על ידי אהרֹן »

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #29 ב- : יולי 26, 2007, 02:10:50 »
אבטיח, מפלגת חזית רצה בבחירות האחרונות כמפלגה כהניסטית. בפירסומת שלהם בטלוויזיה, נראה הרב כהנא זצ''ל וברוך מרזל דיבר בפירסומת על הרב כנאה. ואפילו השמאל לא התנגד לריצתה של חזית בבחירות הקודמות. המצע שלנו הוא אותו מצע פחות או יותר.

אמנם בגירוש מגוש קטיף, הרבה אנשים נעצרו לפעמים ללא סיבה. רוב רובם לא היו כהניסטים. אבל אנו לא במצב כזה כעת. במידה ויהיה עוד ניסיון גירוש ח''ו, הכל אפשרי. גם יש כתב אישום נגד נעם פדרמן בעיקר על מה שהוא אמר בתוכנית שלו בזמן הגירוש. אולם כשאין עימות גדול כמו בגירוש הם בד''כ לא נוקטים בצעדים כאלה. כי לדכא ככה כל הזמן כן היה מביא תגובה שלילית מהעם.

זה גם נכון שלפני 5 או 10 שנים, עצרו אנשים. איתמר בן גביר נעצר כי היה לו סטיקר "כהנא צדק". אבל הם לא עשו זאת בבחירות כאמור והמצב השתנה.

אני לא אומר שאין בעיה. חייבים להיות נבונים בפורום. אבל אם נפעל בחוכמה, לא נראה לי שתהיינה בעיות. רק צריך לא לכתוב דברים שיסבכו אותנו.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #30 ב- : יולי 26, 2007, 02:14:26 »
אז אני מניח שלהיות פה בלי לשים סמל של כ"ך או כהנא זה לגיטמי?
אתה יכול לשים, הסיכוי שתיפגע או משהו לא גבוה במיוחד (לעת עתה), אבל זה עדיין על אחריותך .

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #31 ב- : יולי 26, 2007, 02:15:45 »
אבטיח, מפלגת חזית רצה בבחירות האחרונות כמפלגה כהניסטית. בפירסומת שלהם בטלוויזיה, נראה הרב כהנא זצ''ל וברוך מרזל דיבר בפירסומת על הרב כנאה. ואפילו השמאל לא התנגד לריצתה של חזית בבחירות הקודמות. המצע שלנו הוא אותו מצע פחות או יותר.

אמנם בגירוש מגוש קטיף, הרבה אנשים נעצרו לפעמים ללא סיבה. רוב רובם לא היו כהניסטים. אבל אנו לא במצב כזה כעת. במידה ויהיה עוד ניסיון גירוש ח''ו, הכל אפשרי. גם יש כתב אישום נגד נעם פדרמן בעיקר על מה שהוא אמר בתוכנית שלו בזמן הגירוש. אולם כשאין עימות גדול כמו בגירוש הם בד''כ לא נוקטים בצעדים כאלה. כי לדכא ככה כל הזמן כן היה מביא תגובה שלילית מהעם.

זה גם נכון שלפני 5 או 10 שנים, עצרו אנשים. איתמר בן גביר נעצר כי היה לו סטיקר "כהנא צדק". אבל הם לא עשו זאת בבחירות כאמור והמצב השתנה.

אני לא אומר שאין בעיה. חייבים להיות נבונים בפורום. אבל אם נפעל בחוכמה, לא נראה לי שתהיינה בעיות. רק צריך לא לכתוב דברים שיסבכו אותנו.

תראה,יש לי נסיון רב בפורומים ואינטרנט ואני יכול לומר לך שהמשתמשים בפורום הבזה זכותם המלאה לרשום גינויים למינהם כגון מוות לערבים ללא חשש.
הסיבה לכך היא כי ההנהלה לא רואה בדבר זה דבר רע והיא לא תסגיר את המשתמשים שאומרים זאת.
אם יבואו אנשי משטרה ויבקשו פרטי משתמש אינך חייב להם דבר ,בטח ובטח כאשר הפורום יושב לו בקליפורניה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #32 ב- : יולי 26, 2007, 02:33:29 »
זה לא חכם לכתוב "מוות לערבים" או דברים דומים. זה כן נגד החוק (לצערי). אפשר להביע דעות חריפות בלי להפר את החוק. למשל, זה כן חוקי לכתוב "מוות למחבלים הערבים". כולם יבינו אתכם אם תכתבו ככה וזה חוקי במאה אחוז.

לגבי ארה''ב, אני משדר בטלוויזיה שם 16 שנים. ארגוננו חוקי לגמרי.

אבטיח, אני לא רוצה לבקר אותך, וזה נדיר מאוד כשאני עושה דבר כזה בפורום. אבל זה לא טוב להפחיד חברים. אני כמובן מקבל את ההסבר שלך שלא עשית זאת בזדון ח''ו.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #33 ב- : יולי 26, 2007, 02:42:55 »
זה לא חוקי להגיד מוות לערבים בגלל ש..?

מנותק T0XiN

• לשעבר T0XiN
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • Eins Zwei Polizei!
« להגיב #34 ב- : יולי 26, 2007, 03:05:14 »
זה נקרא "גזענות" לדעת השמאלנים והממשלה השמאלנית בולשביקית

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #35 ב- : יולי 26, 2007, 03:46:38 »
זה לא חוקי להגיד מוות לערבים בגלל ש..?

הם גם יאמרו שזו "הסתה". זו לא הסתה כשערבים מוסלמים נאצים קוראים להשמדתנו בכנסת. אבל אם יהודי טוב יגיב לנאצים האלה, אוי ואבוי לו. ככה זה במדינה בולשביקית.

אבל לומר "מוות למחבלים הערבים" מותר כי אפילו צה''ל אמור להרוג מחבלים ערבים.

מנותק אֹהד

• Dexter לשעבר
  • משתמש(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
« להגיב #36 ב- : יולי 26, 2007, 03:55:08 »
חיים יש הבדל (לדעתי) בין להגיד "מוות לערבים" לבין "כולנו צריכים ללכת ולהרוג את כל הערבים", שזו הסתה .

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
« להגיב #37 ב- : יולי 26, 2007, 04:31:55 »
חיים יש הבדל (לדעתי) בין להגיד "מוות לערבים" לבין "כולנו צריכים ללכת ולהרוג את כל הערבים", שזו הסתה .

אני חושב שכולנו מסכימים איתך. ובארה''ב מותר לומר "מוות לערבים" כי שם יש דמוקרטיה. אבל בארץ ישראל, השליטים הבולשביקים מסלפים כל היגיון וכל הגינות במאמץ שלהם להרוס את המדינה היהודית ולהופכה למדינת כל אזרחיה.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #38 ב- : יולי 26, 2007, 12:10:55 »
  :(
אני מקווה שהוא עוד יחזור.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק פאקו411

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
« להגיב #39 ב- : יולי 26, 2007, 18:03:35 »
נקווה שיחזור במהרה ויפתור את כל הבעיות שלו. בייקר נכס לפורום הזה.
« עריכה אחרונה: יולי 26, 2007, 21:56:46 על ידי גם בשן וגם גלעד »

מנותק עֹמרי

• Omriz לשעבר
  • חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
  • -===האויב הערבי מבין רק בכוח===--
    • האמת על דת האיסלאם
« להגיב #40 ב- : יולי 26, 2007, 18:13:57 »
בייקר; אני מקווה שתשוב אלינו במהרה, ותודה על כל מה שעשית בשביל התנועה והעם היהודי!
כן יירבוך. :smil037:
"לעשות נקמה בגויים תוכחות בלאומים, לאסור מלכיהם בזיקים ונכבדיהם בכבלי ברזל"
כדי להפסיק את האלימות יש להשתמש באלימות!
"הפתרון להפסקת הפיגועים: חזיר!"