כתב נושא: שנתיים לגירוש  (נקרא 2722 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • "לא נשכח ולא נסלח" "נזכור ונחזור"
שנתיים לגירוש
« ב- : יולי 25, 2007, 15:25:15 »
בס"ד
 היום היה יום ציון שנתיים לגירוש מגוש קטיף , והיה טקס בכיסופים(המחסום שהיה בכניסה לגוש שהיום לצערנו הוא הגבול עם הערבים) , אני ואמא שלי נסענו לכיסופים ואחרי הטקס רצינו להתקרב הכי שאפשר לגדר(הטקס היה הערך קילומטר מהגדר) אז נסענו עם האוטו לכיוון הגדר(מה שהיה גוש קטיף) וחמישים מטר מהגדר ראינו מין גבעה כזאת שהרבה אנשים תיצפתו משם לעבר גוש קטיף איך שהתקרבנו לשם נפל פצמ"ר 20 מטר ממנו(זה ממש הזכיר לי את גוש קטיף) וכל היהודים פשוט ברחו, עכשיו אני לא מאשים את היהודיםשברחו אבל פתאום תפסתי את הראש ואמרתי לעצמי אנחנו היהודים בורחים מהערבים שנמצאים בארץ שלנו תחת השילטון שלנו!!!!
איפה הגאווה היהודית???
בקיצור ממש התביישתי כשחשבתי איך הערבים שירו את הפצמ"ר צוחקים על היהודים שברחו משם כמו כלבים , אני לא מאשים את מ שברח אבל אם היתה לנו גאווה יהודית הצבא היה נכנס ופשוט מפרק אותם.
"לא נשכח ולא נסלח" בדגש על "לא נסלח" לשלטון השמאל שגירש אותנו מהבית.
היום שנתיים לגירוש הגעתי למסקנה שאני לא ילכלך את עצמי במדים שגירשו אותי , אני לא יתף פעולה עם המגרשים הרשעים האלו , אני לא יסלח לעולם!!!!! >:( >:( 
בעז"ה נשוב לכל ישוב

מנותק האלקשי

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
שנתיים לגירוש
« להגיב #1 ב- : יולי 25, 2007, 15:32:29 »
חילול השם, כל הטקסים האלה, כאילו שמדובר באזכרה למת שנקבר.
הרי מי מונע מאיתנו לחזור כבר היום אם לא הממשלה וצה"ל?

בטקס של היום ירו פצמ"רים ונק"ל בלי תגובה.
ואיפה ההבטחות של צה"ל, הממשלה והשמאל שההתנקנקות תאפשר תגובה קשה כלפי כל ירי?
קשקשנים ושקרנים, חבורה של יהודונים רופסים הזוחלים על גחנם בפני הפריץ.

שפלותם של ישראל חילול שמו הוא!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שנתיים לגירוש
« להגיב #2 ב- : יולי 25, 2007, 15:42:31 »
אתה צודק,ואני מקווה שבקרוב ב"ה נחזיר את השטחים שנתנו לערבים ונתיישב שמה כמו שצריך.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק אלירן

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
שנתיים לגירוש
« להגיב #3 ב- : יולי 25, 2007, 18:49:59 »
לעולם לא עוד!

מנותק משה_77

• moshe_77 לשעבר
  • חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
  • כהנא חי!
שנתיים לגירוש
« להגיב #4 ב- : יולי 25, 2007, 18:57:53 »
קדימה טענה שהיא מפלגת מרכז...בישביל שבבוא היום הם יהפכו לשמאל קיצוני >:(

עין רואה אוזן שומעת וכל מעשיך בספר נכתבים

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
שנתיים לגירוש
« להגיב #5 ב- : יולי 26, 2007, 01:15:11 »
אני חושב שאם שמאלמרט והשמאלנים כל כך אוהבים טרוריסטים אז אולי הגיע הזמן שגם היהודים יהיו טרוריסטים.
נקרא לעצמנו לוחמי חופש ונכריזה על התבדלות רשמית ממדינת ישראל ונלחם בפלסטינים כגוף יהודי זר עם צבא לוחמי חופש משלו.
ואם חיילי צה"ל ינסו לגרש אותנו ברגישות אז אנחנו נתקוף אותם ברגישות ובנחישות עד שאנשים בבית לא יוכלו יותר לעמוד בקרע הזה
ואנחנו בעצם נכריח את הרוב לשבור ימינה חזק לכיוון שלנו זה הברירה היחידה כי הברירה השניה היא שואה שניה לעמנו כי הוא טיפש מדי ונותן לשמאלנים משנקין להוביל אותו להכחדה
כהנא צדק!

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
שנתיים לגירוש
« להגיב #6 ב- : יולי 26, 2007, 01:17:24 »
אם המתיישבים היו אוגרים תחמושת ויורים לעבר המגרשים צהל לא היה מחזיר אש בגלל שיש בתוך הביצורים ילדים ונשים וככה זה היה נמשך חודשים עד שהם היו נכנעים וגוש קטיף היה ניצל
במקום זה הם נתנו למטונפים האלה לגעת בספרי התורה ולרקוד איתם אני מצד אחד מחבק אותם ומצד שני כועס עליהם בהרבה אהבה, אחים יקרים לא הייתם נועזים מספיק וחבל
כהנא צדק!

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שנתיים לגירוש
« להגיב #7 ב- : יולי 26, 2007, 01:37:57 »
אני מסכים איתך שרוב תושבי גוש קטיף לא היו נועזים מספיק למרות שהיו כאלה שכן נלחמ עדיין אני לא חושב שצריך לרצוח חיילים בגלל זה , יכול להיות שאני טועה אבל אני מאמין שחוץ מאלוקים היחידים שיש להם סמכות לקחת חיי יהודי זה סנהדרין(שלצערנו הרב לא קיימת) אני אישית חושב שצריך להאשים את האנשים האלה בבגידה, לקחת להם את האזרחות ולהגלות אותם מהארץ עם צו הרחקה ממדינת ישראל.
גם בי עולה הרצון הזה לירות ולהתנגד בכל דרך אפשרית אבל אל תשכח אנחנו רוצים להיות תנועה חוקית ולכן אסור לנו לתמוך ברעיונות כאלה, אתה יהודי טוב שאכפת לו מהעם שלו ולא יושב בבועה שלו כמו השמאלנים מת"א אבל אתה חייב להבין שאם כל התיסכול מאיוולותה של המדינה אנחנו חייבים ללכת לפי החוק(אלא אם כן החוק עובר על חוקי התורה הקדושה) ולכן אסור לנו לתמוך ברעיונות כאלה

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שנתיים לגירוש
« להגיב #8 ב- : יולי 26, 2007, 01:40:48 »
עברו שנתיים והממשלה עדיין לא טיפלה בהם על עוגמת הנפש שממשלת שרון עשתה.זה עצוב
מה שהכי מעצבן אותי זה שהערבים סתם רצו לסלק אותנו משם...גוש קטיף כרגע לא ממש מיושב,זה רק מראה שהם רצו להעיף את היהודים משם בלי קשר לאדמה עצמה

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
שנתיים לגירוש
« להגיב #9 ב- : יולי 26, 2007, 01:46:46 »
אני מסכים איתך שרוב תושבי גוש קטיף לא היו נועזים מספיק למרות שהיו כאלה שכן נלחמ עדיין אני לא חושב שצריך לרצוח חיילים בגלל זה , יכול להיות שאני טועה אבל אני מאמין שחוץ מאלוקים היחידים שיש להם סמכות לקחת חיי יהודי זה סנהדרין(שלצערנו הרב לא קיימת) אני אישית חושב שצריך להאשים את האנשים האלה בבגידה, לקחת להם את האזרחות ולהגלות אותם מהארץ עם צו הרחקה ממדינת ישראל.
גם בי עולה הרצון הזה לירות ולהתנגד בכל דרך אפשרית אבל אל תשכח אנחנו רוצים להיות תנועה חוקית ולכן אסור לנו לתמוך ברעיונות כאלה, אתה יהודי טוב שאכפת לו מהעם שלו ולא יושב בבועה שלו כמו השמאלנים מת"א אבל אתה חייב להבין שאם כל התיסכול מאיוולותה של המדינה אנחנו חייבים ללכת לפי החוק(אלא אם כן החוק עובר על חוקי התורה הקדושה) ולכן אסור לנו לתמוך ברעיונות כאלה

לא אמרתי לרצוח אבל אולי כאמצעי אחרון לירות לכיוןן הרגלים כאזהרה זה היה משנה את כל הקלפים והגירוש היה נמנע אני בטוח שה' היה סולח למען קידוש ארץ ישראל,
אני לא אומר זאת כדי להתריס חלילה אלא כהתבוננות אחורה בדיעבד מה היה עוצר את הגירוש ומבטל את רוע הגזרה
« עריכה אחרונה: יולי 26, 2007, 01:47:58 על ידי אבטיח »
כהנא צדק!

מנותק אבטיח

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
  • אבטיח עם ביצים
שנתיים לגירוש
« להגיב #10 ב- : יולי 26, 2007, 01:49:47 »
עברו שנתיים והממשלה עדיין לא טיפלה בהם על עוגמת הנפש שממשלת שרון עשתה.זה עצוב
מה שהכי מעצבן אותי זה שהערבים סתם רצו לסלק אותנו משם...גוש קטיף כרגע לא ממש מיושב,זה רק מראה שהם רצו להעיף את היהודים משם בלי קשר לאדמה עצמה

ניצן נראית כמו אושוויץ הייתי שם שבת אחת עם היהודים היקרים האלה הם נמצאים בבתי קראוון צפופים במרווחים מדודים ומגודרים בגדר תיל
מבחוץ זה נראה כמו מחנה ריכוז למי שלא נסע לשם עד היום זה חובה ללכת כיהודי לשם ולראות מה עשו ליהודים הכי טובים שלנו איזה פשע אם כבר זה פשע מלחמה!
כהנא צדק!

מנותק יוחאי

• חבר(ה) מקצועי(ת)
  • *
שנתיים לגירוש
« להגיב #11 ב- : יולי 26, 2007, 11:55:56 »
אני חושב שהיה אפשר למנוע את הגירוש גם בלי להשתמש באמצעים כאלה קיצונים , ימה ימים לפני הגירוש 250000 אנשים הפגינו ונשבעו להגיע לגוש קטיף ביום פקודה , אם הם היו באים ביום אחד לגוש היה כזה בלאגן ואני לא מאמין שהיה אפשר לבצע את הגירוש הנפשע הזה

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שנתיים לגירוש
« להגיב #12 ב- : יולי 26, 2007, 14:11:20 »
חומה של 250,000 איש אי אפשר לפרוץ .
אפילו ראש ממשלה שמאלני קיצוני היה נותר חסר אונים.
מה שרון או אולמרט היו עושים ? שולחים טנקים ? מפציצים מהאוויר ?
הם היו יורדים מהעניין .

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שנתיים לגירוש
« להגיב #13 ב- : יולי 26, 2007, 14:16:22 »
הם היו יורדים מהעניין .

כן.
אבל לא היוא לא 250,000 ולא 25,000.
באו ליתמוך לא יותר מכה אלפים בודדים.
ביהודה זה יהיה שונה ביהודה יש 300,000 יהודים ולא 8,000.
אילו אולמרט ינסה לגרש יהודים מיהודה אז תוכרז ממלכת יהודה.
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שנתיים לגירוש
« להגיב #14 ב- : יולי 26, 2007, 15:36:03 »
הם היו יורדים מהעניין .
עםהקיצוניות השמאלנית? הם יעדיפו ח"ו לעשות זאת,הם מעדיפים את זה על פני לפגוע במחבלים ערבים.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?