כתב נושא: לעוז 77 כתבת שחיים בן פסח הוא יורשו הטבעי של הרב כהנא זצ"ל.  (נקרא 2618 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
אבל חיים בן פסח בגלות ומי שיכול להבחר כאן לכנסת הוא מרזל.חיים מפנה בתוכניתו לארגונם של בן גביר ופדרמן.ואז ברגע שמרזל בחר במנהל שלו הגולשים הפורום שם הופכים לפעילים אצל איתמר שזה מה שחיים רוצה.
כלומר האינטרסים כאן מצטלבים והמטרה מושגת.
מרזל קבע ונכבד את רצונו.
חיים ומרזל בקשר ומתואמים והם יחליטו בסוף מה יהיה.
אנו נכבד כל החלטה שלהם כי הם קובעים.
גם אני אישית מעדיף את פדרמן וחיים על מרזל כחברי כנסת.
לחיים מגיע להיות חבר כנסת ואז כל בעיותיו עם החוק יפתרו והוא יהנה מחסינות וכסף ועזרה כי הוא פוטנציאל להנהיג את מדינת ישראל בעתיד.
המטרה הגדולה חייבת תמיד להיות לנגד עיננו ועלינו להביט קדימה אל העתיד.

עז77

• אורח
אני דיברתי על חיים כיורשו של כהנא בהיבט אחר קצת,
אני חושב שחיים מאוד דומה לרב בחוש ההומור שלו ובכריזמה שלו,
שלצערי ואני אומר זאת עם הרבה כבוד שאני רוכש למרזל,
מרזל לא כריזמטי מספיק לדעתי, ולא כובש מסך כמו חיים וכמו הרב כהנא.

זאת היתה כוונתי,
אני מרגיש שאם חיים היה כאן הוא היה מצליח
לסחוף הרבה יותר אנשים לתנועה ולהכנס לכנסת...

כמובן שאני וכל כהניסט נצביע בבחירות למרזל,
אבל (וחיים שונא שאני מדגיש זאת) אני באמת חושב שחיים צריך להיות גולת הכותרת של התנועה,
וחייבים למצוא דרך להעלות אותו לארץ ולאזרח אותו כחוק, הוא היה יותר קרוב לרב כהנא מכל אדם אחר,
והוא מעיין של ידע והבנה איך עושים היסטוריה - חיים עשה היסטוריה, והוא הרוויח ביושר את מעמדו.

חיים שונא את הרעיון שהתנועה תהיה סביבו בגלל שהוא לא בארץ, ואני יודע שהוא צודק
אבל חיים זה האיש שבגללו אני כאן, והאיש שבגללו רובנו כאן - התוכניות המצוינות שלו, חוש ההומור המבריק שלו,
וכמובן כמובן הכריזמה שלו, שהוא נכנס לעצבים ומתחיל לנאום - הוא ממש מזכיר לי את כהנא זצ"ל, ונצבט לי הלב פשוט שהוא לא פה.

זו דעתי האישית בכל אופן,
עז77.

בייקר

• אורח
אתה צודק אבל לדעתי חיים במיטבו שהוא רגוע כי הדברים שלו חריפים,כשהוא מתעצבן ביחד עם דבריו אנשים יחששו ממנו.גם את כהנא העדפתי לקרוא בכתב על נאומיו אבל זה עניין של טעם.