כתב נושא: שאלה לחיים בן פסח  (נקרא 7091 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק חיים בן_פסח

• אדמין הפורום
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #25 ב- : יולי 27, 2007, 12:44:12 »
בגלל מה שקרה לאתר ולפורום שלנו השבוע, לא יכולתי לענות לך. ואפילו עכשיו אין לי זמן לענות כראוי. אני מקווה שאוכל להגיב בעתיד הקרוב.

אבל אני חייב לומר שתשובתי תהיה קשה. כי היחס שלך גרם לעם שלנו אסונות זוועתיים.

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #26 ב- : יולי 27, 2007, 12:58:15 »
בגלל מה שקרה לאתר ולפורום שלנו השבוע, לא יכולתי לענות לך. ואפילו עכשיו אין לי זמן לענות כראוי. אני מקווה שאוכל להגיב בעתיד הקרוב.

יש לי בקשה אליך, חיים.
אומנם הפורום האנגלי הוא יותר פעיל (נכון לעכשיו), אבל הפורום החשוב ביותר הוא הפורום הזה.
אתה פונה קודם-כל לציבור בישראל. אתה רוצה להיות ראש ממשלה בישראל ולא נשיא ארצות הברית. אני זוכר שאמרת שהציעו לך מקום ריאלי במפלגה הדמוקרטית (אני חושב שזו הייתה הדמוקרטית) ולא רצית, לכן מבקש שתנסה להתמיד בפורום הזה ולא בפורום האנגלי.
« עריכה אחרונה: יולי 29, 2007, 11:20:51 על ידי גם בשן וגם גלעד »
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

Aaron

• אורח
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #27 ב- : יולי 27, 2007, 13:00:56 »

יש לי בקשה אליך חיים.
אומנם הפורום האנגלי הוא יותר פעיל (נכון לעכשיו) אבל הפורום החשוב ביותר הוא הפורום הזה.
אתה פונה קודם כול לציבור בישראל אתה רוצה להיות ראש ממשלה בישראל וולא נשיא ארצות הברית אני זוכר שאמרתה שהציאו לך מקום ריאלי במפלגה הדמוקרטית (אני חושב שזו הייתה הדמוקרטית)  ולא רציתה לכן מבקש שתנסה להיתמד בפורום הזה ולא בפורום האנגלי.
למפלגה הדמוקרטית?!?! אלה השמאלנים הקיצונים שונאי ישראל. הציעו לחיים לרוץ במפלגה הרפובליקנית כמובן!.
חיים בן פסח גם ככה מתמקד יותר בפורום העברי.

מנותק popmart

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #28 ב- : יולי 27, 2007, 13:11:44 »
לא צריך לתת לרבין תעודת יושר. רבין היה כלב, חזיר, נאצי ,יהודון בוגד ואנטישמי וטוב שחיסלנו אותו כי זה מגיע לו!!!
דע לך שש המון גוזמה על הקריירה הצבאית של רבין. מדוע אתה מתחמק מלתת הסברים לעובדות שערבין הזה רצח 18 חיילי אצ"ל????
ערבין היה אנטישמי לא פחות מיורג היידר הוא שנא יהודים בעיקר מתיישבים.ועם הזיכרון שלי לא כדאי להתווכח. הייתה פעם ישיבת ממשלה קצת אחרי שהוא נבחר בפעם השנייה בשנת 92 והוא אמר שם על מתישבי חברון "ניכנס בהם!!"
ערבין אחראי ישירות להרצחם של 2000 יהודים במסגרת הסכמי הפיתרון הסופי (מה שאתה מכנה הסכמי אוסלו).
« עריכה אחרונה: יולי 27, 2007, 13:12:44 על ידי popmart »
להעלות את חיים בן פסח לישראל!!!!
כהנא צדק!!!!
יגורשו הערבים הנאצים!!!

מנותק tm1

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #29 ב- : יולי 27, 2007, 13:17:33 »
ללחוץ יד לרב המחבלים יימח שמו וזכרו עראפאת מהפת"ח , מאפיל על כל מה שרבין ופרס אי פעם עשו שהיה טוב .
היו כאן טיעונים שאת הסכמי אוסלו הם עשו מתוך אהבת הארץ .
ממש לא נכון . הם עשו זאת כדי להיכתב בספרי ההיסטוריה ולקבל פרס נובל לשלום .

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
שאלה לחיים בן פסח
« להגיב #30 ב- : יולי 27, 2007, 13:24:13 »
שלמה המלך היה צדיק עד זקנתו,חטא חטאים של בין אדם למקום ונענש.
פי כמה וכמה על אדם שלא היה כל כך צדיק אבל עזר לפחות בהתחלה (לפחות פרס עם הכור האטומי) אך בזקנותו עבר על חוקים שבין אדם לחברו בכך שרצח מאות ואלפי יהודים בהסכמי אוסלו.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?