כתב נושא: שאלה לגולשים הנכבדים כאן להנהלה וגם לחיים.  (נקרא 6350 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

בייקר

• אורח
המטרה היא הבאת גולשים לכאן.כדי שהפורום יהיה ער ומעניין עלינו לפתוח אותו לכמה שיותר גולשים ולויכוחים.
אבל האם אנו נקבל והאם אנו רוצים גולשים שמאלנים שעלולים חלילה לפגוע בכבודו של חיים או בכבודו של הרב כהנא זצ"ל.
סוד ההצלחה של הפורומים הגדולים הוא מגוון גולשים:נשים,ימנים ושמאלנים שפיתחו יחסי חברות ויריבות במשך השנים שמדברים בניהם לא רק אקטואליה.
הגולשים האלה עוזרים אחד לשני ורבים אחד עם השני.
הם מאחלים אחד לשני מזל טוב באירועים משמחים ומשתתפים בצער באבל.
הפורום כאן אינטימי וסטרילי מדי,יש הקפדה על הסדר.
אולי צריך מעט פלפל ובלגן להעיר את הפורום?ולא הצמדות לכללים נוקשים.
אני אישית הייתי "משתולל"בפורום אחר,מתלוצץ וצוחק.
כשכתבתי הודעה הומוריסטית בפורום של מרזל היא נמחקה מיד.
הרי אנו לא רוצים גולשים מסורסים.
נניח שאביא לכאן שמאלני האם לא תאכלו אותו לארוחת בוקר?
האם אתם מסוגלים לשמוע דעה שהיא שונה מדעה כהניסטית?נניח שאביא לפה תומך ליברמן?

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
המטרה היא הבאת גולשים לכאן.כדי שהפורום יהיה ער ומעניין עלינו לפתוח אותו לכמה שיותר גולשים ולויכוחים.
אבל האם אנו נקבל והאם אנו רוצים גולשים שמאלנים שעלולים חלילה לפגוע בכבודו של חיים או בכבודו של הרב כהנא זצ"ל.
סוד ההצלחה של הפורומים הגדולים הוא מגוון גולשים:נשים,ימנים ושמאלנים שפיתחו יחסי חברות ויריבות במשך השנים שמדברים בניהם לא רק אקטואליה.
הגולשים האלה עוזרים אחד לשני ורבים אחד עם השני.
הם מאחלים אחד לשני מזל טוב באירועים משמחים ומשתתפים בצער באבל.
הפורום כאן אינטימי וסטרילי מדי,יש הקפדה על הסדר.
אולי צריך מעט פלפל ובלגן להעיר את הפורום?ולא הצמדות לכללים נוקשים.
אני אישית הייתי "משתולל"בפורום אחר,מתלוצץ וצוחק.
כשכתבתי הודעה הומוריסטית בפורום של מרזל היא נמחקה מיד.
הרי אנו לא רוצים גולשים מסורסים.
נניח שאביא לכאן שמאלני האם לא תאכלו אותו לארוחת בוקר?
האם אתם מסוגלים לשמוע דעה שהיא שונה מדעה כהניסטית?נניח שאביא לפה תומך ליברמן?
הדברים שלך לא נכונים, אני יכול להגיד עכשיו שלפני שנכנסתי לניהול עז הסביר לי במיוחד את חופש הביטוי פה.
לא באנו לסתום פיות ולשמוע רק אנשים שתומכים בנו, בנו לשמוע את כולם המטרה שלנו בסוף דבר להחזיר את כל היהודים הטובים  להיות שומרי מצוות וללכת בדרך הרב מאיר כהנא זצ"ל הי"ד.
ואתה יכול להביא לכאן גם שמלאנים אף אחד לא ישעה אותם או יסתום לה תפה/יצנזר הודעות וכו...
יגאל=גואל

ע        מ        י       ר
 =       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

עז77

• אורח
בייקר הסיבה שהפורום של מרזל נראה כמו שהוא נראה,
זה בגלל שלצערנו מרזל לא מודע למי שמנהל אותו ועד כמה הוא לא מתאים לתפקידו,
הוא גורם נזק רב למפלגה של מרזל כתוצאה מכך...

אני יכול להבטיח לך שכל עוד אני מנהל פה את העניינים, חופש ביטוי יהיה תמיד,
ואני אמרתי את זה גם לדוקא כך ובמיוחד לכהנא צדק שהוא חדש כמנהל,
יש לי אפס סבלנות להתערבות והגבלה של דיעות או חופש ביטוי,
אז אני לא יודע על סמך מה אתה טוען לגבינו שיש חוקים נוקשים וכו', אולי תביא לי דוגמא...

הפורום הזה פתוח לכל אחד שלא בא להזיק או לפגוע בפורום שלנו ובתנועה שלנו.

אגב חבל שלא כתבת הודעה זו בפורום משוב,
בדיוק לשם כך הוא נפתח...

כל טוב,
עז77.
« עריכה אחרונה: דצמבר 26, 2006, 22:41:14 על ידי עז77 »

בייקר

• אורח
אני קופצני קצת.זאת הדוגמא לכלל נוקשה.נניח שאני כותב במקום לא נכון אז מה?שוב אין כאן מאה איש כרגע.במקום אחר יש פורום אחד וגלישת נושאים.
הרי אנו כהניסטים לא פרופסורים באוניברסיטה.אני אפילו לא שמתי לב לפורום משוב עד היום.
אתה אדם חכם עוז ומנהל למופת.שרירי הביא אותי ואחרים ותרם לחיים.
המריבות מאחורינו.
אפילו חיים בן פסח שלנו קופץ מנושא לנושא.
נניח שחיים היה כותב כאן היית אומר לו להצמד לשאלה?
אני מרחיב את היריעה מדי פעם.
אז הצפתי לעיתים ואני מתנצל אני לא בגדתי,לא מימנתי או חימשתי את האויב.
לפעמים אני נזכר במשהו וכותב.
העיקר שיראו אותנו.
אתה האחרון שנאשים אותו בסתימת פיות עוז ויש לך כישורים לנהל.
אני שואל לגבי העתיד ולא לגבי מה שהיה?
לשרירי הבאתי שמאלנים והם נמלטו משם.הבאתי תומכי ביבי וליברמן ותקפו אותם בצורה רצחנית.
הכהניסטים קשוחים מדי לעיתים.
לדעתי המטרה היא דיון.בקומונה שם כתב כותב בעד מצעד הגאוה ונחסם מיידית.
אני ביקשתי להסיר שם חסימה כי הוא ביקש ממני.
הכותב ההוא היה חייל קרבי במילואים,לא הומו אבל הוא תמך במצעד,כלומר דעתו היתה שונה משלנו.
הוא כתב לי מסר באורך עמוד שלם למה הוא תומך במצעד.אמרתי לו אני לא מסכים איתך באף מילה אבל תכתוב זאת בקומונה.
ושוב חסמו אותו ומחקו אותו.
בסוף ברח.
וגולשים שלנו עבדו קשה להביא אותו לקומונה.
לי היו 20 כותבים בקומונה שלי והכהניסטים תקפו אותם והבריחו אותם.למה כי אחד תומך ביבי והשניה תומכת ליברמן.
הבאתי עוד כותבים לשם ושוב חסימות,מחיקות,איומים במסרים ולמה?כי הם ימנים לא כהניסטים.
אבל אנו לא נולדנו כהניסטים.אפילו גיל אברהם היה קודם ימני ואחר כך כהניסט.זה תהליך.
אני אישית מסוגל לשמור על גולשים בפורום.לדבר איתם ולהשקיע זמן ומאמץ.
אז הבאתי היום את קויתי תומך מרזל כהניסט כי הוא אחד משלנו.
ואם אביא אחרים האם יריבו איתם?האם הם רצויים?

עז77

• אורח
אני קופצני קצת.זאת הדוגמא לכלל נוקשה.נניח שאני כותב במקום לא נכון אז מה?שוב אין כאן מאה איש כרגע.במקום אחר יש פורום אחד וגלישת נושאים.
הרי אנו כהניסטים לא פרופסורים באוניברסיטה.אני אפילו לא שמתי לב לפורום משוב עד היום.
אתה אדם חכם עוז ומנהל למופת.שרירי הביא אותי ואחרים ותרם לחיים.
המריבות מאחורינו.
אפילו חיים בן פסח שלנו קופץ מנושא לנושא.
נניח שחיים היה כותב כאן היית אומר לו להצמד לשאלה?
אני מרחיב את היריעה מדי פעם.
אז הצפתי לעיתים ואני מתנצל אני לא בגדתי,לא מימנתי או חימשתי את האויב.
לפעמים אני נזכר במשהו וכותב.
העיקר שיראו אותנו.
אתה האחרון שנאשים אותו בסתימת פיות עוז ויש לך כישורים לנהל.
אני שואל לגבי העתיד ולא לגבי מה שהיה?
לשרירי הבאתי שמאלנים והם נמלטו משם.הבאתי תומכי ביבי וליברמן ותקפו אותם בצורה רצחנית.
הכהניסטים קשוחים מדי לעיתים.
לדעתי המטרה היא דיון.בקומונה שם כתב כותב בעד מצעד הגאוה ונחסם מיידית.
אני ביקשתי להסיר שם חסימה כי הוא ביקש ממני.
הכותב ההוא היה חייל קרבי במילואים,לא הומו אבל הוא תמך במצעד,כלומר דעתו היתה שונה משלנו.
הוא כתב לי מסר באורך עמוד שלם למה הוא תומך במצעד.אמרתי לו אני לא מסכים איתך באף מילה אבל תכתוב זאת בקומונה.
ושוב חסמו אותו ומחקו אותו.
בסוף ברח.
וגולשים שלנו עבדו קשה להביא אותו לקומונה.
לי היו 20 כותבים בקומונה שלי והכהניסטים תקפו אותם והבריחו אותם.למה כי אחד תומך ביבי והשניה תומכת ליברמן.
הבאתי עוד כותבים לשם ושוב חסימות,מחיקות,איומים במסרים ולמה?כי הם ימנים לא כהניסטים.
אבל אנו לא נולדנו כהניסטים.אפילו גיל אברהם היה קודם ימני ואחר כך כהניסט.זה תהליך.
אני אישית מסוגל לשמור על גולשים בפורום.לדבר איתם ולהשקיע זמן ומאמץ.
אז הבאתי היום את קויתי תומך מרזל כהניסט כי הוא אחד משלנו.
ואם אביא אחרים האם יריבו איתם?האם הם רצויים?

תראה בייקר, לכל דבר שאני אומר ועושה יש סיבה - אין אצלי גחמות, אני ב"ה מתחיל את העשור השלישי לחיי ולמדתי כמה דברים בדרך,
אני ראיתי את האינטרנט הישראלי צומח בתור גולש בשנת 94 ועד היום - ב 12 שנה שאני מחובר לרשת, מוניתי למנהל צ'אטים ב IRC, מנהל קהילות,
גם מנהל של פורום חרות - חוץ מזה הקמתי קהילות, וראיתי אותן נופלות ומתאדות לא פעם ולא פעמיים - אני שועל אינטרנט ותיק אפשר לומר,
אם אני משתדל לנתב פה ושם את הגולשים לסדר מסוים של נושאים שמשוייכים לפורומים מסוימים, זה רק למען הגולשים עצמם,
שלגולש יש סדר בעיניים בקהילה, ואין כאוס הרבה יותר קל ונעים לנווט בין הפורומים - וזה לא הופך את הפורום למגביל או מאיים, ואם זה מה שאתה מקבל מזה צר לי,
אני לא חושב שהצפת או עשית ספאם, ואני אומר לשאר גולשינו, בייקר הוא לא מציף ולא כותב ספאם הוא גולש מצויין ומוערך מאוד על חיים ובוודאי שעליי,
ב"ה התברכנו בגולשים אינטלגנטים ומשכילים שלא פעם אני לומד מהם דברים שלא ידעתי בעבר, אבל בייקר תסכים איתי שלכתוב על מנהל האנגלי באשכול על דרגות והודעות,
זה לא קשור - ואתה יודע מה הבעיה שלי היתה בזה? זה היה שאמרת דברים חשובים שראויים לדיון אבל קברת אותם במקום שאיש לא יחשוב לקרוא בו, באשכול שלא קשור,
לכן אולי אתה מבין כמה חשוב קצת סדר בחיים, עניין של ארגוניות - זה חיוני לכל תנועה לכל ארגון וכן, גם לכל פורום שמכבד את עצמו.

לגבי שרירי, או פוואר או איך שהוא בוחר לקרוא לעצמו - הבן אדם מתחזה סדרתי, יש לו הרבה שמות (בסוף הוא יחטוף פיצול אישיות מזה),
אני יודע מי הבן אדם אתה לא מחדש לי כלום עליו בייקר, אם הוא מחק חשבון שלי שהייתי אדמין שמונה ע"י חיים - אז מה יגידו גולשים רגילים...

חבל לתנועה שלנו על כך שביזבזת כל כך הרבה משאבים על אדם שגרם הרבה נזק לכהניסטים - אם הייתי מרזל הייתי מייעד אדם כמוהו להנהיג פעילות שטח ולא אינטרנט,
אין ספק שיש לו אנרגיה רבה, אבל הוא צעיר מדי וקטנוני מדי להיות אחראי על פורום של תנועה אבל כמו שאמרת מה שהיה היה,
זה לא היה אישי - מבחינתי בכל אופן, אני לא מתרגש מילדים לפני צבא, שיעברו כמה צעדים בחיים בנעליים שלי קודם...
אני פה כדי לתרום כי התבקשתי לעשות כך ע"י אדם שאני רואה כיורשו הטבעי של כהנא, וזהו.

בייקר, אמרתי זאת בעבר ואומר זאת שוב,
למרות שאני עסוק ונאנק תחת הרבה נטל של עבודה, אני מתאמץ להיות פה כמה שניתן,
אבל גם אם אני לא פה - יש הנחיה ברורה למנהלים שכן לנהוג בשיקול דעת.

כהנא צדק הוא בחור חרוץ ואכפתי, אני מזהה בו אנרגיה טובה ורצון טוב לתרום,
וכמובן שכמנהל הוא יעזור לשמור על הפורום ולהגן על חופש הביטוי פה.

כמובן בייקר, כמו שמדינה צריכה להגן על עצמה גם פורום צריך להגן על עצמו,
ואני לא אהסס להעיף מיד כל גורם שאני אזהה כגורם שבא לעשות רע בכוונה, או לעורר מהומה בכוונה,
אני לא מדבר על וויכוחים או דיונים - אדרבה היהודים אוהבים להתווכח וזה תמיד טוב להחליף דעות,
אני מדבר על אנשים שמלכתחילה יעשו דברים בכוונה כדי לעורר סערות בין החברים, דברים כאלה לא ארשה כאן.

הדלת שלנו פתוחה בפני שמאלנים מתנחלים ימנים מרכזיים - אני לא מגביל כתיבה של אף אחד פה, אלא אם חיים הודיע לי אחרת,
אם ערבי כותב בפורום ולחיים אין בעיה, לי אין בעיה - אם שמאלני כותב בפורום ולחיים אין בעיה לי אין בעיה,
אל תשכח שהיה לנו את אור הירח שכתב פה דברים פוגעים מאוד ואפילו הטיח בחיים בשאלו את הימין האמיתי שאלות לא יפות,
חיים לא התבלבל והעמיד אותו במקום - הוא מאז לא חזר לפה, ותהיה בטוח שהוא לא נחסם ולא כלום - פשוט הועמד במקום בצורה אלגנטית ועניינית ע"י חיים.

מצד שני, אני לא יכול להכתיב לגולשים שלנו איך להגיב או להתבטא,
אבל בהחלט לא יהיו פגיעות וקללות נגד גולשים שירצו להתדיין באמת ובתמים, ואם יהיו אני ארצה לדעת על זה.

בייקר, לדעתי אתה כותב את האשכול הזה באתר הלא נכון,
כי אני תמיד משתדל שתהיה פה אוירה פתוחה ונעימה,
והכי הכי הכי חשוב לי שהפורום יהיה בית מבטחים לכל מי שרוצה לדבר בחופשיות,
כי אם אני אהיה פאשיסט כמו שהמדינה שלי פאשיסטית אל דעותיי - אז מה עשינו בזה?..

לבייקר ולכל הגולשים אני אומר זאת, כל דבר קטן הכי קטן שמעיק לכם - אני פה,
אפשר לשלוח לי מייל ל [email protected] אפשר לשלוח לי הודעה פרטית,
אני באמת לא רוצה שיהיה מצב שיהיו לנו גולשים, במיוחד אלו שאנו מוקירים ומכבדים, שירגישו שלא בנוח בפורום שלנו,
שכן אם זה ככה - אז נכשלתי בתפקידי, ואני לא מהסוג שנכשל.

כל טוב,
עז77.
« עריכה אחרונה: דצמבר 27, 2006, 00:26:07 על ידי עז77 »

מנותק דוקא_כך

• חבר(ה) V.I.P
  • חבר(ה) של כבוד
  • *
  • ופדויי ה' ישובון ובאו ציון ברינה
שמאלנים יקבלו את כל חופש הביטוי שהם רוצים (בגבול הטעם הטוב).  אבל דעו שלמרות זאת הם לא יהיו חברים קבועים---רובם בורים ולא מסוגלים להתמודד בויכוח מסודר.  הם הרי לא יודעים שום דבר.  הם פשוט ירגישו את העליונות שלנו עליהם, ויעזבו.  בכל זאת, שיבואו, אולי על חלק מהם לא אבד הכלח, אולי ילמדו משהו, יתבגרו, יתפכחו...
יהונתן פולארד
ראובן מנינג
יגאל עמיר
חגי עמיר
עופר גמליאל
שלמה דביר
ירדן מורג
דוד אמויאל
חזקיהו עמי פופר
גור המל
ישי שליסל
דני טיקמן
ג'וליאן סופיר
ארנולד ישראלוב
רחמים לוטטי
חברי מחתרת בת-עין
יונה אברושמי
יבגני גרוסמן
אלכסנדר רבינוביץ'
מורדי הראל
אליצור הראל

בייקר

• אורח
אני אענה לך כאן ובעתיד אכתוב בפורום משוב כי אתה צודק,אבל התחלנו כאן.
נניח שאביא לכאן אוהד בית"ר ירושלים שהוא כהניסט ומצאנו אותו בפורום אוהדי בית"ר.אותו אוהד ירצה לדבר בפורום על בית"ר האם זה מותר מבחינתך?
שאלה נוספת נניח שאביא גולשת והיא תיתן מתכון לסופגניות בחנוכה האם זה בסדר מבחינתך?
שאלה נוספת האם מותר לפתוח כאן דיון על הריבית שקבע נגיד בנק ישראל עם כלכלן כי זה עניין כללי לכל הגולשים שחלקם משלם שכר דירה בדולרים ולכולם יש חסכונות או אוברדראפט.
כלומר מטרתי הרחבת מגוון הנושאים בפורום האם זה בסדר מבחינתך ומבחינת חיים?
אם המטרה היא הגדלת מספר הגולשים עלינו לפנות לכולם ולדבר על הכל.
אם גולש יפר את התקנון או יעשה בלגן עליו להמחק ולהחסם.

Aaron

• אורח
נניח שאביא לכאן אוהד בית"ר ירושלים שהוא כהניסט ומצאנו אותו בפורום אוהדי בית"ר.אותו אוהד ירצה לדבר בפורום על בית"ר האם זה מותר מבחינתך?
שאלה נוספת נניח שאביא גולשת והיא תיתן מתכון לסופגניות בחנוכה האם זה בסדר מבחינתך?
שאלה נוספת האם מותר לפתוח כאן דיון על הריבית שקבע נגיד בנק ישראל עם כלכלן כי זה עניין כללי לכל הגולשים שחלקם משלם שכר דירה בדולרים ולכולם יש חסכונות או אוברדראפט.
יש פורומים לבית"ר ולמתכונים, פה זה הפורום היחיד של הכהניסטים אז למה לערבב הכל?,
צריך לשמור על פורום נקי משטויות עדיף שיהיו יותר נושאים שקשורים בא"י, הרב כהנה הי"ד ודברים שקשורים להצלת המדינה.
אם יבואו לפה מלא תומכי ליברמן, ליכוד, מומחים להכנת סופגניות, אוהדי קבוצת כדורגל, הפורום יהפוך לגן חיות.
אני חושב שהמטרה שלנו היא להביא יותר כהניסטים ולא שמאלנים וכל מיני אנשים שלא קשורים.

בייקר

• אורח
אתה כמובן צודק אבל אף אחד לא הופך מיד לכהניסט.כולם במדינה לא יהיו כהניסטים.ההנהלה המצוינת של הפורום לא תאפשר הפיכתו לגן חיות.
תומכי ליברמן וביבי הם כהניסטים פוטנציאלים.
נשים יתרמו לפורום כי הן מושכות גברים.
השאלה אם דיון כללי אסור בנושאי כלכלה?
אם נתעסק אך ורק בארץ ישראל נהיה חד ממדיים ואנשים ישתעממו ויעזבו את הפורום.
במשך 10 שנים שאני גולש נתקלתי בפורומים ב5 גולשים בלבד שהצהירו שהם כהניסטים וחששו להחשף.
בכל פורום יש גרעין כותבים קבוע אבל המטרה היא הגדלת הפורום.
אנשים בכלל לא יודעים מי זה חיים בן פסח.
מטרתנו שידעו מיהו כמה שיותר גם אם הם תומכי ליברמן שיאזינו לחיים ולאט לאט חיים יהפוך אותם לכהניסטים.חיים מצטיין בעבודתו,הוא טוב מאד בשכנוע,הוא אדם מבריק שידע כיצד לדבר עם תומך ליברמן.
ליברמן הוא חיקוי עלוב והמקור תמיד טוב מהחיקוי.
אבל אם יכנס לפה גולש ימני ויצהיר שהוא תומך ליברמן או ביבי השאלה איך תקבלו אותו?

Aaron

• אורח
נקבל אותו יפה, כמו שקיבלנו יפה את "אור הירח" עד שהוא עבר את גבול הטעם הטוב.
לי אישית אין בעיה שיהיו בפורום אנשים שתומכים בליברמן או ביבי, העיקר שלא יעברו את גבול הטעם הטוב.
היה פה פעם ערבי, בהתחלה הוא עוד דיבר יחסית בסדר אבל אז הוא התחיל קלל ונחסם- ובצדק. לא סתמנו לא את הפה לפני שהוא קילל.

בייקר

• אורח
אני מודה לך.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
נקבל אותו יפה, כמו שקיבלנו יפה את "אור הירח" עד שהוא עבר את גבול הטעם הטוב.
לי אישית אין בעיה שיהיו בפורום אנשים שתומכים בליברמן או ביבי, העיקר שלא יעברו את גבול הטעם הטוב.
היה פה פעם ערבי, בהתחלה הוא עוד דיבר יחסית בסדר אבל אז הוא התחיל קלל ונחסם- ובצדק. לא סתמנו לא את הפה לפני שהוא קילל.
בדויק ככה יש גבול לכל דבר והאנשים שהוא הזכיר עברו אותו.
יגאל=גואל

=       =       =      =  עמו    מאת    יצחק        רבין [img]http://www.zix.co.il/images/11924785.gif[/i

בייקר

• אורח
אתה פונה גם לאתרים שמאלנים ושם כותבים אנשים שאור הירח ימני לעומתם.

מנותק כהנא צדק!

• חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
    • yigal-amir
אתה פונה גם לאתרים שמאלנים ושם כותבים אנשים שאור הירח ימני לעומתם.
אתה בעצמך כבר פוסל אותם ישר, המטרה שלנו לפקוח לכולם את העיניים וזה כולל גם שמלאנים זה קשה זה משימה קשה אבל אין מה לעשות.
יגאל=גואל

עז77

• אורח

תראה בייקר, אני לא משטרת מחשבות - לכן פורום דיון כללי נפתח כדי לקשקש באופן פתוח על הכל,
מצד שני אנחנו פורום הימין האמיתי - יש לפורום שלנו אג'נדה פוליטית, אם גולש בית"ר יכתוב פעם בכמה זמן על איזה משהו שקשור לבית"ר ניחא,
אבל אם כלל ההודעות שלו יהיו קללות על הקבוצה היריבה, או לו"ז של משחקים או דיונים שלמים על המאמן ומנהל הקבוצה וכו'.. אז וואלה, זה לא אנחנו ,
וצריך לדעת איפה לשים את הקו פה - שם המשחק זה שיקול דעת, והמנהלים שעובדים איתי יודעים זאת, להיות לארג' עם הגולשים עד גבול מסוים.

אין פה חוקים נוקשים, אין פה משטר כתיבה כלשהוא,
אני כתבתי במאות פורומים - וזה אחד הפורומים היותר ליברלים שיש,
היה לנו פה גולש חוסיין אחד - שכתב דברים נוראים, ומתי הוא נחסם?
מתי שהוא העלה אשכול אנטישמי על היהודים עם קרקטורה אנטישמית של יהודי כמפלצת כזו,
עד אותו רגע, אני לא יודע אם היית בפורום בתקופה ההיא, עד אותו רגע הוא כתב מבלי שהתערבנו,
רבנו איתו, התווכחנו איתו אבל נתנו לו את הזכות לכתוב - לכן, בייקר, באמת - ואתה יודע כמוני,
שעד עכשיו הפורום הזה - וזה משהו שאני מאוד גאה בעצמי על כך, היה מאוד מאוד פתוח לגולשים שלו,
בין אם זה דברי שטנה של שמאלנים וערבים ובין אם זה דברים "קיצונים" של הימין, שבמקומות אחרים היו מזדעזעים וחוסמים גולש על כך.

קרא את תנאי השימוש, הפסקה הראשונה אומרת בפירוש שכאן זה מקום שמקדש את חופש הביטוי - מכל הכיוונים.
אם גולשים יפתחו נושאים על דברים אחרים, בסדר.. אז מה? כל עוד זה לא משנה את האג'נדה של התנועה שלנו ומטרת הפורום, זה בסדר גמור.

עז77.

בייקר

• אורח
מקובל עלי שיכנעת אותי,אני רק רוצה לברר שלא אעבור את הגבולות.שוב גם חיים פתאום מדבר על נושא אחר ושלא קשור ישירות.
חיים מהוה דוגמא עבורי.למרות שמה שמותר לאפיפיור אסור לעבדים שלו.חיים לא אפיפיור ואנו לא עבדים.זאת מטאפורה כמובן.
החשיבה שלי אסוציאטיבית.
יש גם דרישות הקהל למשל שאלו את חיים על נשיאת נשק ותשובתו מרתקת ממש.
אני מכיר את הנושאים והתשובות ולכן שאלותי לא שגרתיות לפעמים.