כתב נושא: מעשי הטרור של סוריה-ולמה אי אפשר לסמוך עליהם  (נקרא 2256 פעמים)

0 משתמשים ו- 1 אורח נמצאים בנושא זה.

מנותק Nanis

• חבר(ה) מוכר(ת)
  • *
בחצי השנה האחרונה כולנו עדים לדיבורים רבים בתקשורת על סוריה
הדיבורים האלה הגיעו לשיאם לפני שבוע,ואתמול השמאל הישראלי חטף אגרוף ועד עכשיו הוא מנסה להעלים את הפנס שנגרם

הציבור הישראלי,הימין,השמאל ומה שביניהם עדיין מתאושש מהמלחמה האחרונה.למרות שכמות האנשים שפוחדים מעימות נוסף ירד משמעותית,יש עדיין מספר לא קטן שמעדיפים שלום על גבי מלחמה,וההעדפה הזאת היא רק בגלל המלחמה האחרונה
כתור אחד שעוקב אחרי טוקבקים מאז המלחמה האחרונה אני שם לב לבטחון שעולה אצל תושבי הציבור
אם ישר אחרי המלחמה אזרחים פחדו מכניסה לעזה-עכשיו הרבה בעד למחוק את דמשק.
הביטחון הישראלי השתקם,וזה דבר טוב

אבל כמו שציינתי קודם,הפצעים לא הגלידו עד הסוף
שמאלנים כשמאלנים מעדיפים שלום,וימניים מראים חוסר ביטחון בצבא ובממשלה,ונמנעים לעת עתה מלרצות שלום עם סוריה

רק לפני פחות מחודש תלו פעילי "שלום עכשיו" יש"ו דגלים של סוריה,דגלים של מדינת אויב,דגלים שלתלות אותם שווה ערך לתליית דגלים של חיזבאללה וחמאס
מה שגורם לי לתהות,למה עוצרים אנשים שמזדהים עם כ"ך ואת פעילי שלום עכשיו לא עוצרים על בגידה במדינה?!

בכל אופן,אין לקיים שלום עם סוריה לדעתי-גם אם לא נוותר על הגולן

1.טבח חמאת-
חאפז אל אסד,אביו של בשאר,היה אחראי למותם של כעשרות אלפים סורים,עשרות אלפים תושבים של מדינתו
הוא רצח עשרות אלפי אנשים מהמדינה שלו!!

2.רצח רפיק אל חרירי-
ראש ממשלת לבנון לשעבר,ואנטי סורי
מאז הסכם טיף לבנון וסוריה מוגדרות כבעלות "יחסים מיוחדים" אבל יותר נכון להגיד,שסוריה שולטת בלבנון ועושה בה כל מה שעולה על רוחה
בנוסף היא מנטרלת כל פוליטקאי לבנוני שייצא נגדה,ואחד מהאנשים שלמדו זאת על בשרם היה רפיק אל חרירי
אחח,אכן ידידות למופת

3.הטילים על קריית שמונה לפני כחודש
אני לא יודע כמה מכם זוכרים,אבל לפני חודש שוגרו על קריית שמונה כ4 טילים לפי מה שזכור לי,תודה לאל לא היה נזק לנפש
אני לא יודע מי לקח אחריות,אבל קשה לי להאמין שלא סוריה אחראית לכך

4.הברחת נשק לחיזבאללה-
סוריה לא צריכה להלחם בנו באופן ישיר,הם מנצלים את חיזבאללה,הם מבריחים להם נשק וטילים.
אנחנו במלחמה עם סוריה כל הזמן שאנחנו במלחמה עם חיזבאללה!
ככה סוריה גם מסירה מעצמה אחראיות וגם נלחמת בנו,ואנשים לא רואים את זה

5.סוריה רוצה את הגולן-
המקום היפה ביותר בארץ לדעתי,מקום בו גרים כעשרות אלפי יהודים והם גרים שם בחוק
זוהי לא התנחלות,הם אזרחים לכל דבר וחייבים בשטח של המדינה על אדמה ששייכת למדינה והם זכאים לקבל זכויות קניין כמו כל אזרח אחר
לגור בגולן זה לא שונה מלגור בתל אביב.
אנחנו השגנו את הגולן בניצחון במלחמה,ולוותר עליו זה בדיוק כמו לוותר על כל הארץ,כי חס וחלילה ניצחו גם במלחמת העצמאות

6.תמיכה בטרור בעיראק-
לפני שבועיים קראתי כתבה בוואלה,כתבה קטנה בת 2 שורות שבה אומרים שנתפסה בעיראק משאית מסוריה שהכילו חומרי נפץ.
מאז לא דיברו על זה יותר.ההתערבות הסורית בעיראק והתמיכה בקיצונים כאילו שלא קיימת בתקשורת הישראלית.

7.סוריה חברה בציר הטרור ותומכת באיום העכשווי הגדול ביותר על ישראל-
זה מה שאמרתי בתחילת ההודעה,על האגרוף שהשמאל הישראלי חטף-אותה פגישה בדמשק בין נסראללה,משעל,אחמדינג'אד ואסד
נסראללה ומשעל,2 אנשים ששייכים לארגון טרור שהצהיר שבכוונתו למחוק את ישראל מהמפה
אחמדינג'אד,מטורף קיצוני ושונא חינם שהצהיר גם הוא שבכוונתו למחוק את ישראל מהמפה
אז מה בעצם יש ל3 אנשים כאלה שרוצים למחוק את ישראל מהמפה לדבר עם אסד שוחר השלום שמוכן לקבל שלום אמת תמורת לגולן?
אחרי הכל לפי האידאולוגיה שלהם שלום עם ישראל זו בגידה (וקריאות בגידה של חמאס לפת"ח כבר קיימות)
בכלל,למה אסד הזמין אותם אם הוא שוחר שלום?
לא ניתן לענות על השאלה הזאת,מכיוון שהיא לא נשאלת כפי שצריך
למה אסד הזמין אותם אם הוא רוצה בהשמדת ישראל?
ככה אמורה להיות השאלה,והתשובה ידועה לכולנו

קשה לי להבין איך אפשר לסמוך על הנחש החלקלק והשקרן הזה,שתומך בארגוני טרור של רוצחים מוסלמים קיצוניים,איך אנחנו מוכנים לתת 20 אלף מאחינו להיות תחת שלטון סורי (או לסלק אותם,כמו בהתנתקות)
קשה לי להבין איך אנשים סולחים למדינה שאחראית בכמעט ישירות למלחמה האחרונה בקיץ,איך הם סולחים להוא שהביא לחיזבאללה כל כך הרבה טילים
לחיזבאללה אנחנו לא סולחים,אבל לו כן? למה?

ולמה אנחנו המדינה היחידה בעולם שקיים אצלה המונח "שטחים בעד שלום" מה הבולשיט הזה?
שלום עושים בעד שלום,וזהו.

מה שאני מבקש מכם,זה שתציגו בפניי עוד מעשים של סוריה שיכולה להסביר לשמאלנים האלה אחת ולתמיד שאנחנו לא יכולים לדבר עם השטן,שסוריה לא תמימה כמו שהם חושבים

מנותק סבבתיק

• חבר(ה) בכיר(ה)
  • *
  • שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד
מעשי הטרור של סוריה-ולמה אי אפשר לסמוך עליהם
« להגיב #1 ב- : יולי 22, 2007, 19:24:00 »
חזק וברוך,ישר כוח על המאמר,המשך כך.
אל תירא ישראל אל תירא
כי גור אריה הלא אתה
ואריה אם יישאג,מי לא יירא,מי לא יירא?

מנותק נדף

• משתמש(ת) חדש(ה)
  • *
« להגיב #2 ב- : יולי 26, 2007, 11:03:18 »
אל תשכח את הפשעים הקשים של הסורים מול הקהילה המפוארת של יהודי סוריה!
עם קום מדינת ישראל, כל יהודי סוריה שרק יכלו, ברחו מן הממשל הנורא הזה. היו עליהם הגבלות דומות לאלו שהטיל המשטר הנאצי - סימנים מיוחדים, סימון חנויות של יהודים, "נומרוס קלאוזוס" - הגבלת כניסה לאוניברסיטאות, נערכו פוגרומים ביהודים כבני ערובה לכלות בהם את זעמם על המפלות הכואבות שמדינת ישראל הנחילה להם...
חשוב להעלות על נס את גבורתה של יהדות סוריה שהצליחה לשרוד ולשמור על קיומה הפיסי והרוחני במשטר רשע שכזה.

כמו כן, סוריה העניקה מקלט לפושעים נאצים ימ"ש שנמלטו מגזרי דין באירופה.

לא נשכח ולא נסלח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מנותק שלמה

• מנהל(ת) גלובלי(ת)
  • חבר(ה) בכיר(ה) של כבוד
  • *
  • ארץ ישראל לעם ישראל על פי תורת ישראל
« להגיב #3 ב- : יולי 26, 2007, 14:48:20 »
לצערי השמאל המטורף שלנו רוצה לגרום לכמה בעיות חוץ מבריחה מהגולן:
סוריה הודיעה כי היא מוכנה לכבל את היהודים החיים ברמת הגולן (כ-20,000 איש) אולמרט שיודע שמדינת ישראל לא יכולה לפצות 20,000 איש (סימו לב מה היה במיקרה של 8,500)  יכול להחליט שלא יהיה פיצוי כך שרוב תושבי הרמה יהפכו לאזחים סורים כלומר אלפי יהודים הנימצאים תחת חסות סורית וקלף חזק מאוד בידי אסד.
שנית הממשלה שלנו מסכימה כניראה כנסיגה מהגולן כשלב א ובישביל שלום היא תילך אפילו רחוק יותר כלומר דברים אחרים ויתכן ונסיגה משטחים נוספים!
ושוב אנחנו נכבל רק ף יתכן ואז כשאלפי ישראלים יהיוא בידיד הסורים הגולן וחלק מהכינרת יתכן וזה מצב טוב למלחמה? (בישביל סוריה)
יהודים מכול העדות תיתאחדו!
שמאלנות זה אופיום להמונים!

מנותק יהודי בלב ובנשמה

• חבר(ה) מוסמך(ת)
  • *
« להגיב #4 ב- : יולי 26, 2007, 16:49:20 »
השמאלנים לא יהודים כל מה שתגיד לא יעזור אין הבדל ביונם לבין הנצצים שרצו להשמיד אותנו
"חיילי האויב ייסוגו אחור מול עצמתו של צה"ל ורוחו העשויה ללא חת. ביום הדין יוצאים חיילי האוגדה יחד עם כל צבא ישראל להכות באויב ולהוסיף דף מפואר בספר מערכות ישראל"